PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در باره سيستم ري استور

saeid333
31-08-2011, 22:46
سلام

اگه ما ويندوز حالا چه سون چه ايكس پي رو سيستم ريستور كنيم فايلهايي هم كه تو تاريخ انتخابي نبودند و بعد ايجاد شدند از بين ميرن اگه تو درايواي ديگه باشن چي

كلا اگه بخواهيم و يندوز رو با سيستم ريستور درست كنيم و فايلايي كه بعد از انتخاب تاريخ سيستم ريستور ايجاد شدن از بين نروند اگه از بين ميرن
بايد چه كار كنيم

Dariushtanha
01-09-2011, 01:44
سلام

اگه ما ويندوز حالا چه سون چه ايكس پي رو سيستم ريستور كنيم فايلهايي هم كه تو تاريخ انتخابي نبودند و بعد ايجاد شدند از بين ميرن اگه تو درايواي ديگه باشن چي
كلا اگه بخواهيم و يندوز رو با سيستم ريستور درست كنيم و فايلايي كه بعد از انتخاب تاريخ سيستم ريستور ايجاد شدن از بين نروند اگه از بين ميرن
بايد چه كار كنيم
در مورد سوال اولتان باید عرض کنم که بستگی به این داره که شما قبلا System Restore را برای درایوهای دیگه
فعال کرده باشید (به اصطلاح روشن کرده باشید) یا نه.اگه برای درایوهای دیگه سیستم ری‌استور را قبلا فعال نکرده باشید مشکلی پیش نمیاد و فایلهای موجود در آن درایوی که سیستم ری‌استور در آن فعال نیست دست‌نخورده باقی می‌مونن.
در مورد سوال دومتان هم باید عرض کنم که System Restore در هر درایوی که فعال باشه
فایلهای مربوط به اون درایو هم ممکنه از بین بروند و هیچ‌راهی وجود نداره که این اتفاق نیوفته.

Amir Varasteh
01-09-2011, 02:22
سلام.

تا جایی که من میدونم System Restore فایلی رو پاک نمیکنه. فقط تنظیمات رو برمیگردونه.

مثلا اگه فیلمی چیزی ریخته باشی پاک نمیشه...

Dariushtanha
01-09-2011, 02:35
سلام.

تا جایی که من میدونم System Restore فایلی رو پاک نمیکنه. فقط تنظیمات رو برمیگردونه.
مثلا اگه فیلمی چیزی ریخته باشی پاک نمیشه...
نه دوست عزیز
پاک میشه با شرایطی که در پست قبل توضیح دادم.

nitro
01-09-2011, 04:41
فایلی پاک نمیشه
حتی فایل های برنامه هایی که نصب شده باشن و با Restore برمیگردیم به زمان قبل نصب برنامه، باقی می مونن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(مایکروسافت توی سوال چهارم توضیح داده)

Dariushtanha
01-09-2011, 13:50
فایلی پاک نمیشه
حتی فایل های برنامه هایی که نصب شده باشن و با Restore برمیگردیم به زمان قبل نصب برنامه، باقی می مونن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(مایکروسافت توی سوال چهارم توضیح داده)
چرا پاک میشن
منتها بستگی به این داره که چه زمانی اون فایل ساخته شده باشه یا قرار داده شده باشه