PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ياهوم رو که ميارم بالا cpu خورده مي شه ! چي کار کنم ؟

SajjadKAZ2003
16-06-2006, 21:57
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي من يه مشکلي پيش اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند وقته که وقتي با يکي از ايدي هاي ياهو مسنجرم انلاين مي شم سرعت سيستم شديدا مياد پايين و فضاي CPU اشغال ميشه عكس زير رو ببينيد متوجه ميشيد، جالب اينه که مشکل فقط از يکي از ايديهامه، يعني مثلا وقتي 2 - 3 تا ايدي ديگمو ميارم بالا مشکلي نيست ولي وقتي اون ايدي خاص رو ميارم بالا اين جوري ميشه، ضمنا وقتي اين مشکل برام پيش مياد همه آفلاينهاي اون ايديم هم مي پرن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ياهو مسنجري هم که ازش استفاده مي كنم ورژن 5.5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*سینا*
16-06-2006, 22:02
با سلام
خوب اگه میتونی ورژن یاهو رو ارتقا بده ببین بازم مشکلی هست
آخه یاهو مسنجر برنامه ای نیست که اونقدرا حجم بگیره از حافظه

SajjadKAZ2003
17-06-2006, 02:08
با سلام
خوب اگه میتونی ورژن یاهو رو ارتقا بده ببین بازم مشکلی هست
آخه یاهو مسنجر برنامه ای نیست که اونقدرا حجم بگیره از حافظه

سلام دوست من
این چیزی که شما می گی ربطی به مشکل من نداره
من سالهاست دارم از ورژن 5.5 استفاده می کنم و ترجیحش می دم به ورژنهای جدید ( حالا کار نداریم ) در هر صورت این مشکلیه که فکر نمی کنم ربطی به ورژن یاهوم داشته باشه ضمن اینکه همون طور که گفتم من سالهاست که دارم با این ورژن یاهو کار می کنم و مشکلی هم نداشته ولی جدیدا این مشکل پیش اومده!
مرسی از توجهتون

mohammad hamed
17-06-2006, 08:56
نه ممكنه كه اين ورژن ياهو چون قديمي هست با يكي از برنامه ها ساز گار نيست و همچين مشكلي پيدا ميشه

*سینا*
17-06-2006, 09:20
سلام دوست من
این چیزی که شما می گی ربطی به مشکل من نداره
من سالهاست دارم از ورژن 5.5 استفاده می کنم و ترجیحش می دم به ورژنهای جدید ( حالا کار نداریم ) در هر صورت این مشکلیه که فکر نمی کنم ربطی به ورژن یاهوم داشته باشه ضمن اینکه همون طور که گفتم من سالهاست که دارم با این ورژن یاهو کار می کنم و مشکلی هم نداشته ولی جدیدا این مشکل پیش اومده!
مرسی از توجهتون
با سلام
شاید شما داشته باشی سالها استفاده کنی ولی آخه من چند روز پیش ورژن 6.0 رو روی یه سیستم نصب کردم
موقع لود شدن اینقدر طول میاد تو استارتاپ بود و به سختی سیستم بالا میومد بعدش هم اینقدر طول میداد برای بالا آوردن آف ها که بعضی وقتها می پرید همچنین inside yahoo هم بالا نمی یومد
خوب این یاهو که بیکار نبوده که نسخه بالاتر داده حالا ضرر که نداره یه بار نصب کیند ببنید چی میشه

shahabmusic
17-06-2006, 17:12
توي اين صفحه اي كه شما عكسشو گزاشتي تسك منيجر داره بهت مي گه كه 99% از تجزيه و تحليل و ترافيك كنوني سي پي يو از طريق ياهو داره انجام مي گيره و منظورش اين نيست كه ياهو داره از تمام قدرت سي پي يو استفاده مي كنه.

shahabmusic
17-06-2006, 17:21
من 2خط آخرو تازه متوجه شدم.
دوست من شما با برنامه هاي تروجان ساز يه تروجان ساختي و اون آي دي كه مي گي هنگ مي كنه رو توي تروجان دادي و هواست نبوده روي كامپيوتر خودت اون تروجان رو اجرا كردي .حالا تا آي دي رو لاگين مي كني تروجانه مي خواد هي از طريق فرمان شل اطلاعات مورد نيازو از خودش به خودش سند كنه كه هنگ مي كنه.
حالا برنامه نويسي در اين مورد نمي دونم اگه اصطلاحي رو اشتباه گفتم ببخشيد.

Devil Lord
17-06-2006, 17:27
دوست عزیز شما به صورت PM داری بوت میشی!!! یه علافی داره وقتی آنلاین نیستی بوتت میکنه بعد هم که میخوای آن شی یاهو میاد Offline massege رو لود کنه که میره تو مایه های هنگ!!!

shahabmusic
18-06-2006, 04:00
دوست عزیز شما به صورت PM داری بوت میشی!!! یه علافی داره وقتی آنلاین نیستی بوتت میکنه بعد هم که میخوای آن شی یاهو میاد Offline massege رو لود کنه که میره تو مایه های هنگ!!!
ولي تا اونجا كه من مي دونم ياهو تا حجم محدودي از افلاين ها رو نگه مي داره.
حالا دوست عزيز شما قسمت آفلاين ها رو غير فعال كن ببين كارت راه مي افته؟
در مورد پست قبلي خودم هم انجام بده ببين درست مي شه يا نه(يه بار همين مشكلو منم داشتم).

SajjadKAZ2003
18-06-2006, 05:12
توي اين صفحه اي كه شما عكسشو گزاشتي تسك منيجر داره بهت مي گه كه 99% از تجزيه و تحليل و ترافيك كنوني سي پي يو از طريق ياهو داره انجام مي گيره و منظورش اين نيست كه ياهو داره از تمام قدرت سي پي يو استفاده مي كنه.

در هر صورت سرعت سيستم مياد پايين و نميشه كار خاصي انجام داد جز اينكه اون ypager رو end precess كنيم!

SajjadKAZ2003
18-06-2006, 05:12
خودم فکر مي کنم که شايد به خاطر حجم بالاي افلاينهايي که به اون ايديم مياد و ياهوم نمي تونه اون همه افلاين رو باز کنه در نتيجه اين مشکل پيش مياد البته همونطور که گفتم قبلا و با ويندوزهاي قبلي و همين ورژن ياهو هيچ مشکلي وجود نداشت ، اين مشکل اخير هم جديدا براي ايديم در اين ويندوزم بوجود اومده شايد بلايي سر ويندوزم اومده باشه ...! ولي خب چه مشکلي ؟؟؟؟؟؟!

SajjadKAZ2003
18-06-2006, 05:29
من 2خط آخرو تازه متوجه شدم.
دوست من شما با برنامه هاي تروجان ساز يه تروجان ساختي و اون آي دي كه مي گي هنگ مي كنه رو توي تروجان دادي و هواست نبوده روي كامپيوتر خودت اون تروجان رو اجرا كردي .حالا تا آي دي رو لاگين مي كني تروجانه مي خواد هي از طريق فرمان شل اطلاعات مورد نيازو از خودش به خودش سند كنه كه هنگ مي كنه.
حالا برنامه نويسي در اين مورد نمي دونم اگه اصطلاحي رو اشتباه گفتم ببخشيد.

به هيچ وجه با تروجاني كار نكردم
اين جوري كه شما توضيح دادي يعني هيچ وقت ايديم بالا نمياد، در صورتي كه ایدیم بالا میاد ....
یه مثال :
مثلا با بار اول لوگين كردن اين مشكل برام پيش مياد بعد كه ياهو رو مي بندم و دوباره باز مي كنم و دوباره با همون ايديم ميام بالا به راحتي لوگين ميشه و سی پی یو هم خورده نمیشه ولی افلاینی باقی نمیمونه !

یه نکته دیگه اینکه برای ایدی داداشم هم که اون هم روزانه حجم زیادی افلاین داره براش همین مشکل پیش میاد

در کل وقتی سی پی یوم خورده میشه که حجم زیادی افلاین داشته باشم ! ولی چرا قبلا و توی ویندوزهای قبلیم این مشکل پیش نمیومده و الان این مشکل پیش اومده ! ممکنه مشکل از ویندوز باشه !؟

SajjadKAZ2003
18-06-2006, 05:32

اینم می تونه یه نظریه باشه ! ولی بعید می دونم آخه با این ایدی اصلا تو روم نمی رم ضمنا برای ایدی داداشم هم همین مشکل پیش میاد یعنی همون علافه داره اونم بوت می کنه !؟... احتمال این نظریه کمه !!!!!!