PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با نوتبوک ( لگ زدن سیستم )

zekipedia
31-08-2011, 17:26
سلام مدتی هست که نوتبوکم خیلی لگ میزنه . وقتی که اطلاعاتی رو کپی میکنم موس با لگ حرکت میکنه و سرعت کار پایین اومده و برنامه و فولدر ها رو به سختی باز میکنه . هر سری که ازش با نرم افزار HDD REGNATOR 2011 بصورت بوتیبل بدسکتور هاش رو درست میکنه یه چند تا تعمیر میکنه و از نو ویندوز میریزم و باز هم همون مشکلات و دوباره ریپیر کردن بد سکتور ها و ویندوز و بازم همه چیز از نو . دیگه خل شدم . دوستان راه حلی برای این مشکل ندارند ؟
ممنون

hamid.7003
01-09-2011, 21:32
سلام مدتی هست که نوتبوکم خیلی لگ میزنه . وقتی که اطلاعاتی رو کپی میکنم موس با لگ حرکت میکنه و سرعت کار پایین اومده و برنامه و فولدر ها رو به سختی باز میکنه . هر سری که ازش با نرم افزار HDD REGNATOR 2011 بصورت بوتیبل بدسکتور هاش رو درست میکنه یه چند تا تعمیر میکنه و از نو ویندوز میریزم و باز هم همون مشکلات و دوباره ریپیر کردن بد سکتور ها و ویندوز و بازم همه چیز از نو . دیگه خل شدم . دوستان راه حلی برای این مشکل ندارند ؟
ممنون
احتمال اینکه ویروس باشه زیاده!
برنامه Magic utilities رو نصب کن پروسس های در حال اجرا و استارت آپ رو نشون میده برو قسمت Process killer ببین پروسس اضافی اگه توشون هست Kill کن و تو Startup organizer هم برنامه های اضافی که با بالا اومدن ویندوز اجرا میشه رو Delete کن ببین چطور میشه
اینم لینک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید