PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تا پ در حد 1.2 میلیون

hamids68
31-08-2011, 08:27
سلام

یه نفر از من خواست در حد 1 میلیون 200 هزار یه لپ تاپ خوب بهش معرفی کنم.فکر کنم برای یکی دیگه می خواد هدیه بگیره. اطلاعات دیگه ای از نظر اینکه چه امکاناتی داشته باشه نداد. منم چون خیلی وقت ندارم که براش بگردم... به فکرم رسید در همین حد وقت بزارم و از شما بپرسم. در ضمن اگه انجمن بهتری برای پرسیدن این سوال وجود داره منو خبر کنید. ممنون.

Mr.Mazmamfi
31-08-2011, 08:57
سلام

اطلاعات دیگه ای از نظر اینکه چه امکاناتی داشته باشه نداد.
خب حداقل بگید نیاز هاش چیه ؟

در ضمن اگه انجمن بهتری برای پرسیدن این سوال وجود داره منو خبر کنید.
بهترین فروم برای پرسش همین p30 خودمونه .
هیچ فرومی رو قوی تر از اینجا ندیدم (البته تو خرید لپ تاپ )

hamids68
31-08-2011, 13:53
ازش پرسیدم میگه خوب باشه دیگه... فکر کنم منظورش این هست که چیزی باشه که بهترین و بیشترین امکانات رو داشته باشه و از همه لحاظ ok باشه و خوب جواب داده باشه و ازش راضی باشن...

حالا شما ببین کدوم نوع هست که در حد 1.2 میلیون بهترین باشه چه از لحاظ سخت افزاری چه نرم افزاری و امکانات جانبی و گارانتی و اضافه ...

Mr.Mazmamfi
31-08-2011, 15:29
ازش پرسیدم میگه خوب باشه دیگه... فکر کنم منظورش این هست که چیزی باشه که بهترین و بیشترین امکانات رو داشته باشه و از همه لحاظ ok باشه و خوب جواب داده باشه و ازش راضی باشن...

حالا شما ببین کدوم نوع هست که در حد 1.2 میلیون بهترین باشه چه از لحاظ سخت افزاری چه نرم افزاری و امکانات جانبی و گارانتی و اضافه ...

وا . . . . :41:
برای کی میخواد هدیه بده ؟ دختر ؟ پسر ؟

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

این لینک رو نگاه کن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamids68
02-09-2011, 17:16
طرف سوپریه محلمونه می خواد برای پسر نوجوونش بخره...

من زیاد وقت ندارم بگردم 15 دقیقه به اون تاپیک نگاه کردم این به نظرم مناسب اومد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همین ok هست ؟ همه جور امکاناتو داره ؟ امکانات آینده رو ساپورت می کنه ؟ الان چند هست حدودا ؟

بیزحمت یه نظر بده که این مسئله حل بشه بره پی کارش... ممنون

SAJAD0936
02-09-2011, 20:11

من زیاد وقت ندارم بگردم 15 دقیقه به اون تاپیک نگاه کردم این به نظرم مناسب اومد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمین ok هست ؟ همه جور امکاناتو داره ؟ امکانات آینده رو ساپورت می کنه ؟ الان چند هست حدودا ؟

اره داداش شک نکن n53sv مدل کاملیه.

نظرات کارشناسیه هاااااا:31:

خودم نزدیک 1 ماه پیش گرفتم 1050 ولی هفته پیش که از همون مغازه قیمت کردم گفت 1200:18:

Mr.Mazmamfi
02-09-2011, 23:33

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمین ok هست ؟ همه جور امکاناتو داره ؟ امکانات آینده رو ساپورت می کنه ؟ الان چند هست حدودا ؟

نه میشه گفت تقریبا ok نیست .
این مدل تنها ایراد بزرگی که داره صفحه کلید مناسبی نداره .
شما علا.ه بر اون مدل میتونی مدل K53 SV رو هم پیشنهاد بدی .
پس بگو دنبال این دوتا بره : N53 SV و K53 SV

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

خودم نزدیک 1 ماه پیش گرفتم 1050 ولی هفته پیش که از همون مغازه قیمت کردم گفت 1200[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت ها هفته پیش به خاطر ارز یه مقدار رفته بود بالا . مثلا K53 SV از 950 تومن شده بود 965 تومن
ولی 70 تومن به یکباره بره رو N53 SV یه مقدار مشکوکه .
یه جای کار میلنگه .
شاید بهت ریفر داده بود :31:

negary
04-09-2011, 10:37
سلام ، این مدلا رو پیشنهاد می کنم بهتون :
acer AS 5750G 2636g64mnbb
samsung SF411-A01
sony S135FG/B
samsung QX 412 S01