PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي دانلود كامل يك سايت

mohammad.y1993
31-08-2011, 00:37
سلام دوستان...

من دنبال نرم افزاري مي گردم كه بشه باهاش يك سايت رو به طور كامل دانلود كرد و به صورت آفلاين به مطالعه مطالبش پرداخت...
من با چند نرم افزار آشنا شدم مثل( teleport ) ولي كيفيت نداشتند...
اگر دوستان لطف كنن و نرم افزاري رو معرفي كنن كه هم كاربردي باشه و ها امكاناتش بالا باشه ( مثل قابليت resume كردن دانلود ، درست لينك ها رو دانلود كنه و سايت دقيقا مثل حالت آنلاين باشه بعد از دانلود ، بتونيم بهش بگيم مثلا عكس ها رو دانلود نكن ، و از همه مهم تر سايتهاي ديگه اي كه به نحوي لينك شده به سايت مورد نظر ما رو دانلود نكنه ... ) معرفي كنن ممنون ميشم...

لطفا فقط كرك نرم افزار هم كار بكنه چون من چندتا دانلود كردم كركش كار نمي كرد...

با تشكر...:11::11::11:

Traceur
31-08-2011, 10:07
سلام.

نرمـ افــزار Website Extract رو امتحان کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atusa 021
31-08-2011, 10:22
من نـرم افزار مديريت دانلود قوي و پيشرفته IDM 6.19 رو پيشنهاد ميكنم ، آدرس سايت رو به پرونده گـريـر بسپار و بعد دانلود رو آغـاز كن .

jafarian
31-08-2011, 13:00
ازبرنامه های HTTrack Website Copier یا Teleport Pro یا که Website Ripper Copier هم میتونید استفاده کنید:20:

لینک دانلود HTTrack Website Copier

لینک دانلود Teleport Pro

mohammad.y1993
01-09-2011, 09:31
من نـرم افزار مديريت دانلود قوي و پيشرفته IDM 6.19 رو پيشنهاد ميكنم ، آدرس سايت رو به پرونده گـريـر بسپار و بعد دانلود رو آغـاز كن .

سلام...
ممنون از همه دوستان...

يعني همين IDM مي تونه چنين كاري بكنه؟؟ بعد درست هم كار ميكنه؟؟ من IDM جديد رو ندارم...فقط يه 5 رو دارم كه كركش درسته...اگر شما داريد ممنون ميشم كه لينكش رو بذاريد...( واقعا شرمنده من چند روزي درگير ثبت نام دانشگاهم وقتم خيلي پر هست...)

موفق باشيد...:11::11::11:

Traceur
01-09-2011, 11:58
میتــــونی آخرین ورژن IDM رو از تاپیکــــ خودش دانلود کنی.

Internet Download Manager