PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در ارتقاع سیستم

s_khaste
30-08-2011, 12:30
سلام...بچه ها من میخواستم برا سیستمم یه cpu و ram بگیرم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم کلا قیمتشون از 50 بالاتر نزنه چون برا بازی نمیخوام...فقط میخوام سرعت بیاد بالا با بزی بازیا قدیمی مثل sims 2 رو راحت اجرا منه....
این مشخصات سیستم من:
DDR2:
CPU:Intel Celeron 430

mainboard:Asus P5KPL-AM SE

Ram:kingston 1gb

راستی من تازگیایه هارد گرفتم که ساتا ساپرت میکنه من برا پاورم چون ساتا نداشن مبدل IDE به SATA گرفتم....حالا میخواستم ببینم این مبدل به هارد ضرر میزنه یا این یه شایعست!!...ممنون اگه به این سوالم جواب بدین.:31:
:10:

s_khaste
30-08-2011, 14:11
راستی مدل پاورم:TVM 500 Turbo

yaghobonline
30-08-2011, 15:30
سلام...بچه ها من میخواستم برا سیستمم یه cpu و ram بگیرم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم کلا قیمتشون از 50 بالاتر نزنه چون برا بازی نمیخوام...فقط میخوام سرعت بیاد بالا با بزی بازیا قدیمی مثل sims 2 رو راحت اجرا منه....
این مشخصات سیستم من:
DDR2:
CPU:Intel Celeron 430

mainboard:Asus P5KPL-AM SE

Ram:kingston 1gb

راستی من تازگیایه هارد گرفتم که ساتا ساپرت میکنه من برا پاورم چون ساتا نداشن مبدل IDE به SATA گرفتم....حالا میخواستم ببینم این مبدل به هارد ضرر میزنه یا این یه شایعست!!...ممنون اگه به این سوالم جواب بدین.:31:
:10:

در رابطه با مبدل باید بگم که شدیدا به هارد ضربه می زنه!
سقف 50 تومن هم فقط می تونید دسته دوم بخرید
قیمت رم بالا نیست می تونید یه یه رم 35 یا 45 تومن بخرید بسته به مارکش 16 تومن هم هست ولی کیفیت پایین هست و توصیه نمیشه
اما cpu شاید یه مقدار بالا باشه
از 60 به بالا البته نو

jonerex
30-08-2011, 16:32
نه شایعه نیست من با سیستم شما و مبدل هارد ساتا هم هارد رو زدم سوخت :41:

s_khaste
31-08-2011, 12:04
خوب داداشای گلم شما چه پاوریو پیشنهاد میدید؟چون من بیشتر وسایلم IDE میخوره لطفا اونم در نظر بگیرید...اگه 2 تا ساتا داشته باشه کافیه...راستی من الان دارم به پاورن نگاه میکنم میبینم اون پرتا همشون 4تا سیم دارن(IDE)خوب پس چرا این هارد قبلیم نسوخت؟؟ِ