PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و مشاوره برای خرید سیستم تا سقف 1 میلیون تومان

MagicPC
30-08-2011, 02:35
:20:سلام به همه اساتید و دوستان
نمیخواستم یه تاپیک جدا باز کنم تا از شلوغی فروم جلوگیری کنم اما با ارائه این مطلب دوستان خواستند تا تاپیک جدیدی باز کنم و نظر خواهی کنم
سیستمی تا قیمت 1 میلیون میخواستم بگیرم ...
راستیتش من یه سیستمی مد نظر دارم با این مشخصات :
cpu: i5 2400
mb: asus p8h67
ram:apacer 4 g 1333
vga:560ti or 6950 2g
hdd:Western 1Tb
Optical:Sony DVD Write
Case:Green x3
Power :????
Monitor : Asus ms202N(20") Or LG W2261v
راهنمایی که من از شما عزیزان میخوام تو چند مورده :
1-من به جای مادربورد Asus که تو نوشته های شما خوندم و تعریف کردین البته مدل p8p67 هم با cpu i52500k گفتین خوبه اگه بخوام گیگا استفاده کنم چی خوبه ؟کدوم مدلش با cpu i5 مچ میشه؟
من هدف اصلیم روی مادربورد و CPU و میخوام (مخصوصا مادربورد ) واقعا خوب در حد حرفه ای باشه
2-آقا واسه کارت گرافیک چیکار کنم؟:13:گیج شدم چندین وقته تو بازار قطعه نبودم اصلا نمیدونم این مدلا کدومش بهتره!اصلا این سفیر مال کجاست؟ میشه تا 200000 چه گرافیکی بگیرم؟
3-چه پاوری بگیرم؟اگه از برند گرین بگین ممنون میشم
4-کیس x3 گرین که منو بدجور گرفته ولم نمیکنه :D از نظر شما که تایید شدست؟
5-واسه اون مانیتورهایی هم که گفتم ممنون میشم راهنمایی کنید
6-قیمت روز این قطعاتو اگه محبت کنید بگین
در ضمن من با سیستم کار طراحی (فتوشاب تا حد تقریبا حرفه ای) و مایا ، ادیت فیلم ، آهنگسازی ، بازی (بازیهای روزو با تنضیمات بالا بتونم انجام بدم) و ... انجام میدم
ببخشید که طولانی شد ، امیدوارم مثل همیشه منو در خرید خوب و مطمئن راهنمایی کنید،یه دنیا ممنون :10:

MagicPC
30-08-2011, 04:24
سلامی مجدد
برای این که کاره دوستان راحت تر بشه با تحقیق کمی که کردم به این نتایج رسیدم :
cpu: i5 2500k
mb: asus p8p67
ram:apacer 2*2 g 1600
vga:ٍٍEVGA GTX560ti
Power :GREEN GP635b-us
نظرتون حالا چیه؟
به نظرم قیمت بالاتر از 1 میلیون میره اما خوب بهتر میشه نه؟
در مورد گرافیک و قیمتش میشه نظرتون رو بگین؟

Ultra_Black
30-08-2011, 08:23
سلام
سیستم انتخابی تون خوب هست
البته من جای شما باشم کارت گرافیک رو XFX 6950 1Gb میگیرم حدود 300 تومن
HDD هم Samsung F3 بگیرید که سریعترین هارد بازار هست...

MR.CART
30-08-2011, 08:52
به نظر من هر کارتی میگیری مطمئن باش انویدیا بهتره مثلا همین 6990مه800تومنه از یه580که 600تمونه چقدر کم میاره و سرعتش پایینتره به نظر خودم همین560tiرو بگیری بهترینه

رم که خوبه ولی در اینده یه 4گیگ دیگه هم اضافه کن که کم نیاری

گرافیک که گفتم

سی پی یو هم خوبه ولی اگه تونستی و بودجه بالاتری داشتی حتما یه2600kرو بگیر البته بازم میگم که این دو تا فرق انچنانی ندارن ولی در اینده همین2600Kبدردت میخوره

---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

یه2600kبگیر ولی یه مادربورد ارزونتر دیگه سیستمت کامل کامل میشه

PC_Expert
30-08-2011, 09:10
سلام

حتما" برای اورکلاک این رو انتخاب کردید، میتونید Biostar TP67XE به قیمت 210 تومن رو جایگزین کنید، بسیار حرفه ای هست...

با 2261vp به دلیل Full HD بودن و زمان پاسخگویی کمتر ، موافق ترم.

در مورد هارد هم که آقا بابک گفتند، بقیه اش خوبه.

alex_boobo
30-08-2011, 10:33
؟

با سلام
به نظر منم 2261vp بهتره ..خصوصا اگه رو سیستمت ویندوز 7 نصب کنی..

Ali_softcenter
30-08-2011, 12:33
دادا منم مثل شما دارم سیستم جمع میکنم تا سقف یه تومن البته بدون مانیتور..

برای مانیتور 300 تومن جدا گذاشتم کنار..

خیلی هم تحقیق کردم..برخی ها رو در بعضی فروم ها کچل کردم بس که سوال کردم..

اگه میخوای کارت 560ti بگیری بالای 300 هستن همشون.

منم میخوام همین کارتو بگیرم..با اینکه اولم نظرم روی ati بود ولی به خاطر فیزیک انویدیا ..و این که جزئیات در گیم برام مهم بود اینو انتخاب کردم..

اما در مورد برند EVga که انتخاب کردی این برند خیلی خوبیه..ولی پشتیبان و وارد کننده مشخصی در ایران نداره و اگه گارانتی برات مهمه و همین طور کولینگ بهتر کارت این دو کارت رو در نظر بگیر :

MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II

Gainward GeForce® GTX 560 Ti 1024MB "Golden Sample"

که من اولی رو انتخاب کردم برای خودم.ضمن اینکه msi یه مدل اورکلاک شدس.بهت توصیه میکنم اینو برداری.
قیمتش 340 هست.
-----------------------------------------------------------------

مین بوردی که در پست دومت انتخاب کردی قابلیت اورکلاک داره که با توجه به اینکه رمت رو هم به 1600 تغییر دادی قابل توجیه هست..ولی من خودم اولش همین بورد رو انتخبا کرده بودم ولی الان اینو انتخاب کردم:
ASrock p67 pro3
که 180 تومنه ولی مین بسیار خوبیه و قالیت های ایسوس رو داره ..در ثانی خازن های ژاپنی داره.
اینوطری در هزینه هم صرفه جویی میکنی..
البته دقت کن هیچ کدوم از این مین ها نه ایسوس نه ازراک ( این مدلشون ) قابلیت Sli ندارن..اگه بعدا میخوای 2 تا کارت همزمان بذاری!
مدل biostar که دوستان پیشنهاد دادن Sli پشتیبانی میکنه.البته این مدل ازراک هم sli پشتیبانی میکنه Asrock P67 Extreme6 که البته دیگه میره بالای 200..و عملا صرفه جویی بی صرفه جویی..کلا باید ببینی چی میخوای از مین بوردت..پول الکی خرج نکن..
اگه عشق گیگا داری
Gigabyte P67A-UD4
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کیس من خودم عاشق x-3 شدم..شک نکن..

فقط حیف که x-7 توی ماه اکتبر میاد..وگرنه صبر میکردم x-7 میخریدم.
فالکونم خوبه..ولی من به شخصه میگم خرج اضافس..
البته x-3 فول تاور نیست و کولر های بالای 140 میلیمتر برای سی پی یو نمیتونی نصب کنی که البته به نظرم زیاد هم کاربردی نیست!
-------------------------------------------------------------------
مدل رمت رو من زیاد نمیشناسم که در چه حده ولی همه به من Crosair Xms3 رو پیشنهاد دادن.
-----------------------------------------------------------------------------------------
در مورد odd بیخیال سونی شو! اصلا خوب نیست..
pioneer بردار..یا حتی سامسونگ..
اگرم میخوای خرج اضافی کنی پلکستور :دی
------------------------------------------------------------
در مورد پاورت! نیمگم گرین پاور بدیه!
ولی بهتراز گرین هم هیست..
من خودم ترجیح دادم به این اعتماد کنم :
Thermaltake TR2 700w
--------------------------------------------
من هنوزم دارم تحقیق میکنم :دی

TurkSevan
30-08-2011, 13:01
کیس X-3 ،‌ از لحاظ ظاهر کیس خیلی خوبیه،‌ ولی شنیدم میگن کیس حرفه ای نیست چون یکی اینکه میگن الکی گرونه و هم اینکه در آینده اگه بخواین یه کولر خوب برای پردازنده بگیرید به مشکل میخورید چون فن 20 سانتی کاور بغل کیس محدود زیادی ایجاد میکنه، باز دقیق اطلاع ندارم یکی از دوستان که واردن اگه نظر بدن ما هم مطمئن میشیم.

MagicPC
30-08-2011, 13:24
سلام
سیستم انتخابی تون خوب هست
البته من جای شما باشم کارت گرافیک رو XFX 6950 1Gb میگیرم حدود 300 تومن
HDD هم Samsung F3 بگیرید که سریعترین هارد بازار هست...
با تشکر از شما این XFX که فرمودین Geforce دیگه نه؟
از این مدل sumsung هم تعریف شنیدم اما خوب westerm دیمی تر و میگن بهتره(البته میگن)

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

به نظر من هر کارتی میگیری مطمئن باش انویدیا بهتره مثلا همین 6990مه800تومنه از یه580که 600تمونه چقدر کم میاره و سرعتش پایینتره به نظر خودم همین560tiرو بگیری بهترینه

رم که خوبه ولی در اینده یه 4گیگ دیگه هم اضافه کن که کم نیاری

گرافیک که گفتم

سی پی یو هم خوبه ولی اگه تونستی و بودجه بالاتری داشتی حتما یه2600kرو بگیر البته بازم میگم که این دو تا فرق انچنانی ندارن ولی در اینده همین2600Kبدردت میخوره

---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

یه2600kبگیر ولی یه مادربورد ارزونتر دیگه سیستمت کامل کامل میشه

با تشکر ، قیمت روز این EVGAGTX 560ti چنده؟
آره انشاا... در آینده رم رو افزایش باید بدم،برای فعلا که خوبه نه؟
یه مادربورد ارزونتر اما با کارایی مشابه چی پیشنهاد میدین؟

MagicPC
30-08-2011, 13:29
سلام

حتما" برای اورکلاک این رو انتخاب کردید، میتونید Biostar TP67XE به قیمت 210 تومن رو جایگزین کنید، بسیار حرفه ای هست...

با 2261vp به دلیل Full HD بودن و زمان پاسخگویی کمتر ، موافق ترم.

در مورد هارد هم که آقا بابک گفتند، بقیه اش خوبه.
با تشکر از شما من گفته ای شمارو تو تاپیک های دیگه مطالعه کردم راستش اورکلاک نمیکنم اما چون شاید در آینده بخوام تجربه کنم گفتم اینو بگیرم و به همین نسبت CPU و Ram رو انتخاب کردم
این Bioster که فرمودین واقعا خوبه؟آخه اسمشو نشنیده بودم !میشه یه مادربورد گیگا که به این سیستم بخوره و خوب باشه معرفی کنید(البته جسارت به پیشنهاد شما نشه)
منم خودم با 2261 موافقم اما ظاهر این ایسوس ها واقعا زیباتره اما گارانتی و ... ال جی داره باز با ارزشتره،اصلا ایسوس نمایندگی داره؟یعنی خدماتش مثل سامسونگ و ال جی هست؟

MagicPC
30-08-2011, 13:43
با سلام
به نظر منم 2261vp بهتره ..خصوصا اگه رو سیستمت ویندوز 7 نصب کنی..
با تشکر ، گفته های دوستان رو تو تاپیک مخصوص ال جی خوندم درست میگید با 7 سازگارتره اما اگه نشد یا بر فرض موجود نبود مدل W2253TQ چطوره؟

دادا منم مثل شما دارم سیستم جمع میکنم تا سقف یه تومن البته بدون مانیتور..

برای مانیتور 300 تومن جدا گذاشتم کنار..

خیلی هم تحقیق کردم..برخی ها رو در بعضی فروم ها کچل کردم بس که سوال کردم..

اگه میخوای کارت 560ti بگیری بالای 300 هستن همشون.

منم میخوام همین کارتو بگیرم..با اینکه اولم نظرم روی ati بود ولی به خاطر فیزیک انویدیا ..و این که جزئیات در گیم برام مهم بود اینو انتخاب کردم..

اما در مورد برند EVga که انتخاب کردی این برند خیلی خوبیه..ولی پشتیبان و وارد کننده مشخصی در ایران نداره و اگه گارانتی برات مهمه و همین طور کولینگ بهتر کارت این دو کارت رو در نظر بگیر :

MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II

Gainward GeForce® GTX 560 Ti 1024MB "Golden Sample"

که من اولی رو انتخاب کردم برای خودم.ضمن اینکه msi یه مدل اورکلاک شدس.بهت توصیه میکنم اینو برداری.
قیمتش 340 هست.
-----------------------------------------------------------------

مین بوردی که در پست دومت انتخاب کردی قابلیت اورکلاک داره که با توجه به اینکه رمت رو هم به 1600 تغییر دادی قابل توجیه هست..ولی من خودم اولش همین بورد رو انتخبا کرده بودم ولی الان اینو انتخاب کردم:
ASrock p67 pro3
که 180 تومنه ولی مین بسیار خوبیه و قالیت های ایسوس رو داره ..در ثانی خازن های ژاپنی داره.
اینوطری در هزینه هم صرفه جویی میکنی..
البته دقت کن هیچ کدوم از این مین ها نه ایسوس نه ازراک ( این مدلشون ) قابلیت Sli ندارن..اگه بعدا میخوای 2 تا کارت همزمان بذاری!
مدل biostar که دوستان پیشنهاد دادن Sli پشتیبانی میکنه.البته این مدل ازراک هم sli پشتیبانی میکنه Asrock P67 Extreme6 که البته دیگه میره بالای 200..و عملا صرفه جویی بی صرفه جویی..کلا باید ببینی چی میخوای از مین بوردت..پول الکی خرج نکن..
اگه عشق گیگا داری
Gigabyte P67A-UD4
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کیس من خودم عاشق x-3 شدم..شک نکن..

فقط حیف که x-7 توی ماه اکتبر میاد..وگرنه صبر میکردم x-7 میخریدم.
فالکونم خوبه..ولی من به شخصه میگم خرج اضافس..
البته x-3 فول تاور نیست و کولر های بالای 140 میلیمتر برای سی پی یو نمیتونی نصب کنی که البته به نظرم زیاد هم کاربردی نیست!
-------------------------------------------------------------------
مدل رمت رو من زیاد نمیشناسم که در چه حده ولی همه به من Crosair Xms3 رو پیشنهاد دادن.
-----------------------------------------------------------------------------------------
در مورد odd بیخیال سونی شو! اصلا خوب نیست..
pioneer بردار..یا حتی سامسونگ..
اگرم میخوای خرج اضافی کنی پلکستور :دی
------------------------------------------------------------
در مورد پاورت! نیمگم گرین پاور بدیه!
ولی بهتراز گرین هم هیست..
من خودم ترجیح دادم به این اعتماد کنم :
Thermaltake TR2 700w
--------------------------------------------
من هنوزم دارم تحقیق میکنم :دی
با تشکر ، این مدل gainward که فرمودین geforce دیگه؟ قیمتش چنده؟میشه گرافیکی تو رنج قیمت 200-250 محبت کنید؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------
بله دوستان از Asrock گفتن اما آیا واقعا خوبه؟من اون قدیما یادمه این Asrock اومد اولش خوب بود اما بعدش دیگه تعریفی نمیشد ازش،این مدل گیگا که گفتین با CPU i52500k میخوره و آیا Raid یا ُSLI رو پشتیبانی میکنه؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------
پس این کسx3 تایید میکنین دیگه؟راستی این که پاورش پایین نصب میشه که مشکلی در طی چند سال ایجاد نمیکنه؟و از نظر داخلی هم حتما جا واسه مادربوردها و گرافیکای جدید و مخصوصا من یه کارت صدای حرفه ای بخوام ببندم داره،مشکلی ایجاد نشه در آینده؟
--------------------------------------------------------------------------------
Crosair هم من زیاد دیدم پیشنهاد شده اما اون رم پیشنهادیم ارزونتر و الانم یه مدلش رو سیستمم نصبه !
pioneer قیمتش چنده؟
------------------------------------------------------------------------------
بله بهتر از گرین هم خوبه اما آیا اون پاوری که گفتم واسه این سیستم خوبه جواب میده؟

Ali_softcenter
30-08-2011, 13:43
کیس X-3 ،‌ از لحاظ ظاهر کیس خیلی خوبیه،‌ ولی شنیدم میگن کیس حرفه ای نیست چون یکی اینکه میگن الکی گرونه و هم اینکه در آینده اگه بخواین یه کولر خوب برای پردازنده بگیرید به مشکل میخورید چون فن 20 سانتی کاور بغل کیس محدود زیادی ایجاد میکنه، باز دقیق اطلاع ندارم یکی از دوستان که واردن اگه نظر بدن ما هم مطمئن میشیم.

x-3

قابلیت نصب کولر های پردازنده تا ارتفاع 140 میلیمتر بدون نیاز به باز نمودن فن 200 میلیمتری کاور بغل

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Falkon

قابلیت نصب کولر های پردازنده تا ارتفاع 160 میلیمتر

---------------------------------------------------------------

فالکون کیس حرفه ای هست. و x-3 کیس gaming
در مورد کولر ها هم..کولر خوب در حد 30 تومن که برای اور جواب بده روی X-3 هم میشه نصب کرد.

MagicPC
30-08-2011, 13:46
با تشکر ، یعنی فن خود کیس جوابگو نخواهد بود؟
چند تا فن داره داخلش؟
ممنون میشم اگه بقیه دوستان نظر بدن

Ali_softcenter
30-08-2011, 13:56
با تشکر ، گفته های دوستان رو تو تاپیک مخصوص ال جی خوندم درست میگید با 7 سازگارتره اما اگه نشد یا بر فرض موجود نبود مدل W2253TQ چطوره؟

با تشکر ، این مدل gainward که فرمودین geforce دیگه؟ قیمتش چنده؟میشه گرافیکی تو رنج قیمت 200-250 محبت کنید؟
بله دوستان از Asrock گفتن اما آیا واقعا خوبه؟من اون قدیما یادمه این Asrock اومد اولش خوب بود اما بعدش دیگه تعریفی نمیشد ازش،این مدل گیگا که گفتین با CPU i52500k میخوره و آیا Raid یا ُSLI رو پشتیبانی میکنه؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------
پس این کسx3 تایید میکنین دیگه؟راستی این که پاورش پایین نصب میشه که مشکلی در طی چند سال ایجاد نمیکنه؟و از نظر داخلی هم حتما جا واسه مادربوردها و گرافیکای جدید و مخصوصا من یه کارت صدای حرفه ای بخوام ببندم داره،مشکلی ایجاد نشه در آینده؟
--------------------------------------------------------------------------------
Crosair هم من زیاد دیدم پیشنهاد شده اما اون رم پیشنهادیم ارزونتر و الانم یه مدلش رو سیستمم نصبه !
pioneer قیمتش چنده؟
------------------------------------------------------------------------------
بله بهتر از گرین هم خوبه اما آیا اون پاوری که گفتم واسه این سیستم خوبه جواب میده؟

بله gainward اختصاصی انویدیا هست.
قیمتس دو رو بر همون msi میچرخه. اما مدل 2 گیگابایتیش 380 هست.
گرافیک توی رنج 200 -300 این ها رو میتونید مد نظر بگیرید:
NVIDIA GeForce GTX 460
و
AMD Radeon HD6850
که اولی از برند EVGA توصیه میشه.
قیمت 249
----------------------------------------------------------------------
Asrock جزء 3 برند معتبر دنیاست.وعلت اینکه تو ایران چندان نمیخرن اینه که وارد کنندش اجازه نمیده سود زیادی بکشن روش مغازه دارها..و خب اونا هم..
در کل من از چند نفر که سال هاست در سخت افزار تجربه دارن پرسیدم..خودم وسواس زیادی دارم..مین بسیار خوبیه..
ولی َAsus و MSI هم خوبن.
کلا هیچ کس به من گیگا پیشنهاد نداده!
این مدلش رو هم بله هم raid و هم کراس و sli ساپورت میکنه.
.Turbo XHD- Full Automatic RAID 0
----------------------------------------------------------------------------
فالکون و x-3 هر دو پاورشون پایینه! و این حسنشه!

اینجا رو خوندید؟

هر دو رو بخونید فارسی هست.

خود من شاید فالکونب گیرم هنوز معلوم نیست..اجازه بدید تحقیق بیشتری بکنم..میام میگم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و

pioneer.. فکر کنم 25 تومن.
--------------------------------

پاورتون بله جواب میده.

-------------------------------

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

با تشکر ، یعنی فن خود کیس جوابگو نخواهد بود؟
چند تا فن داره داخلش؟
ممنون میشم اگه بقیه دوستان نظر بدن

ایشون منظورشون کولر برای سی پی یو هست!

اون 2 تا لینک رو بخونید.

TurkSevan
30-08-2011, 14:15
واسه کارت گرافیک در حد 200-250 تومن
6870 و GTX 560 هم انتخابهای خوبی هستن
که GTX 560 Gainward فکر میکنم حدود 220-230 تومنه و از GTX 460 خیلی بهتره مخصوصا واسه گیم.

Ali_softcenter
30-08-2011, 14:33
واسه کارت گرافیک در حد 200-250 تومن
6870 و GTX 560 هم انتخابهای خوبی هستن
که GTX 560 Gainward فکر میکنم حدود 220-230 تومنه و از GTX 460 خیلی بهتره مخصوصا واسه گیم.

560ti بالای 300 هست!

560 معمولی بله..

یه لحظه فکر کردم منظورتون ti هست.

MagicPC
30-08-2011, 14:38
بله gainward اختصاصی انویدیا هست.
قیمتس دو رو بر همون msi میچرخه. اما مدل 2 گیگابایتیش 380 هست.
گرافیک توی رنج 200 -300 این ها رو میتونید مد نظر بگیرید:
NVIDIA GeForce GTX 460
و
AMD Radeon HD6850
که اولی از برند EVGA توصیه میشه.
قیمت 249
----------------------------------------------------------------------
Asrock جزء 3 برند معتبر دنیاست.وعلت اینکه تو ایران چندان نمیخرن اینه که وارد کنندش اجازه نمیده سود زیادی بکشن روش مغازه دارها..و خب اونا هم..
در کل من از چند نفر که سال هاست در سخت افزار تجربه دارن پرسیدم..خودم وسواس زیادی دارم..مین بسیار خوبیه..
ولی َAsus و MSI هم خوبن.
کلا هیچ کس به من گیگا پیشنهاد نداده!
این مدلش رو هم بله هم raid و هم کراس و sli ساپورت میکنه.
.Turbo XHD- Full Automatic RAID 0
----------------------------------------------------------------------------
فالکون و x-3 هر دو پاورشون پایینه! و این حسنشه!

اینجا رو خوندید؟

هر دو رو بخونید فارسی هست.

خود من شاید فالکونب گیرم هنوز معلوم نیست..اجازه بدید تحقیق بیشتری بکنم..میام میگم

و

pioneer.. فکر کنم 25 تومن.
--------------------------------

پاورتون بله جواب میده.

-------------------------------

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

ایشون منظورشون کولر برای سی پی یو هست!

اون 2 تا لینک رو بخونید.
این مدل NVIDIA GeForce GTX 460 که فرمودین قابلیتاش چجوریه؟میشه بازیهای روزو با گرافیک بالا بازی کرد؟
یعنی اینجوری نیست که مایوسم کنه بگم کاش همون 560ti رو میگرفتم (البته تفاوت قیمت کمی هم ندارن)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقا به من گیگا و ایسوس پیشنهاد شده به هر جهت یه جورایی امتحان خودشونو پس دادن
منظور از این مدل همون Gigabyte P67A-UD4 که فرمودین؟
این Turbo XHD- Full Automatic RAID 0 چیه پس؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بی زحمت زودتر نظرتونو در مورد x3 بگین واقعا ازش خوشم اومده
ممنون از نظراتتون:46:

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

داداش وقتی اطلاعات کافی نداری واسه چی نطر میدی؟:13:

شما کارت 560 رو برای من 250 بیار من 10 تا ازت میخرم!

560 بالای 300 هست!
آقا من فکر کنم 560 معمولی مد نظرشون بوده چون جایی خوندم 560ti که خیلی کارایش بالا و قیمتشم بالاتر
حالا همینطوره یا نه؟

TurkSevan
30-08-2011, 14:46
داداش وقتی اطلاعات کافی نداری واسه چی نطر میدی؟:13:

شما کارت 560 رو برای من 250 بیار من 10 تا ازت میخرم!

560 بالای 300 هست!
عزیز من، من هیچ وقت تو چیزی که اطلاع ندارم نظر نمیدم،‌ شما اطلاعات خودت رو اصلاح کن.
اونی که شما میگی GTX 560Ti هست که بالای 300 تومنه، من گفتم GTX 560
اینا چه تو اسم چه تو قیمت و چه تو پرفورمنس باهم فرق دارن. علاوه بر این، جایی که امکان خرید 6850 و GTX 560 باشه پیشنهاد GTX 460 اونم با قیمت 250 هزار تومن نمیدن.!! چون 560 خیلی بهتر از 460 هست. لااقل چند تا سایت ریوییو بخونی اطلاعاتت بالاتر میره.
موفق باشی

Ali_softcenter
30-08-2011, 14:54
این مدل NVIDIA GeForce GTX 460 که فرمودین قابلیتاش چجوریه؟میشه بازیهای روزو با گرافیک بالا بازی کرد؟
یعنی اینجوری نیست که مایوسم کنه بگم کاش همون 560ti رو میگرفتم (البته تفاوت قیمت کمی هم ندارن)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اتفاقا به من گیگا و ایسوس پیشنهاد شده به هر جهت یه جورایی امتحان خودشونو پس دادن
منظور از این مدل همون Gigabyte P67A-UD4 که فرمودین؟
این Turbo XHD- Full Automatic RAID 0 چیه پس؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بی زحمت زودتر نظرتونو در مورد x3 بگین واقعا ازش خوشم اومده
ممنون از نظراتتون:46:

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

آقا من فکر کنم 560 معمولی مد نظرشون بوده چون جایی خوندم 560ti که خیلی کارایش بالا و قیمتشم بالاتر
حالا همینطوره یا نه؟

460 بهتون جواب میده..ولی خب شاید نتونید روی تنظیمات خیلی خیلی بالا بازی کنید ولی مطمئنا با تنظیمات بالا از بازی لذت خواهید برد.
مثلا من از یه نفر که خیلی قبولش دارم در مشاوره سخت افزار شنیدم که این کارت حتی برای بازی BattleField 3 هم جوابتون رو میده..
والا من بهتون میگم اگه گیم براتون مهمه خیلی..560ti بردارید..
اگه نه 560 بردارید البته خیلی فرقی با 460 نمیکنه..( اینو از خودم نمیگم از همون دوست با اطلاعات بالام میگم)
من فکر کردم منظور ایشون ti هست. ویرایش کردم. شرمنده.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
والا نمیدونم...البته گیگا و ایسوس در ایران بله امتحان بیشتری پس دادن..
بله همون مدل مد نظرم هست..
Raid رو ساپورت میکنه دیگه.
اینجا مشخصاتش رو بخونید:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد کیس..

اتفاقا همون دوست من..الان به من گفت اگه جای تو بودم کیس سوپر فلاور میگرفتم

و بین فالکون و x-3 همون x-3 رو به من پیشنهاد داد..
فعلا باید برم ببینم این سوپر فلاور کدوم مدل هاش در ایران هست..
هنوز شک دارم که گرین بگیرم یا نه..
اگه بخوام گیرین بگیرم همون ایکس تری رو میگیرم.

Ali_softcenter
30-08-2011, 15:05
البته این کیس هم خیلی شاخه..
فول تاور هم هست..
فعلا یه قیمت پرسیدم..ببینم چی میگن.

الان قیمت کردم 165 ! خب اینو من که پولم نمیرسه!

اینم هست که 127 تومنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوبی این کیس اینه که دیگه پیچ هاش به صورت خود کاره و بستن قطعات راحت تره.

MagicPC
30-08-2011, 18:04
فول تاور هم هست..

الان قیمت کردم 165 ! خب اینو من که پولم نمیرسه!

اینم هست که 127 تومنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوبی این کیس اینه که دیگه پیچ هاش به صورت خود کاره و بستن قطعات راحت تره.

بله دیگه اولی که x9 جزو کیس های باحال و روز دنیا
اما اگه به دومی باشه همون x3 خودمون یه چیز دیگست :20:

MagicPC
30-08-2011, 18:12
460 بهتون جواب میده..ولی خب شاید نتونید روی تنظیمات خیلی خیلی بالا بازی کنید ولی مطمئنا با تنظیمات بالا از بازی لذت خواهید برد.
مثلا من از یه نفر که خیلی قبولش دارم در مشاوره سخت افزار شنیدم که این کارت حتی برای بازی BattleField 3 هم جوابتون رو میده..
والا من بهتون میگم اگه گیم براتون مهمه خیلی..560ti بردارید..
اگه نه 560 بردارید البته خیلی فرقی با 460 نمیکنه..( اینو از خودم نمیگم از همون دوست با اطلاعات بالام میگم)

قیمت 560ti چنده الان؟آیا میشه بازی هارو با تنظیمات بالا باهاش انجام داد؟
البته من تو پست اول گفتم که انتظاراتم از سیستم چیه و فقط به بازی معطوف نمیشه
میشه محبت کنید و یه ریز قیمت از تک تک قطعات پیشنهادی (به علاوه این مادربورد گیگا که گفتین ) بدین،ممنون میشم

Ali_softcenter
30-08-2011, 21:58
قیمت 560ti چنده الان؟آیا میشه بازی هارو با تنظیمات بالا باهاش انجام داد؟
البته من تو پست اول گفتم که انتظاراتم از سیستم چیه و فقط به بازی معطوف نمیشه
میشه محبت کنید و یه ریز قیمت از تک تک قطعات پیشنهادی (به علاوه این مادربورد گیگا که گفتین ) بدین،ممنون میشم

560ti از 320 شروع میشه..

بله دیگه! اگه نمیشد با تنظیمات بالا بازی کرد که خودم الان نمیخواستم بخرمش! من سیستم رو در درجه اول دارم واسه گیم میخرم! همین 560ti هم میخوام بگیرم.

دیگه انتظارات دیگه تون سیستم بالاتر از سیستم گیم نمیخواد که...گیم هست که سیستم بالا نیاز داره برای لذت بردن..

قیمت قطعات پیشنهادی خودم رو بدم؟

مین گیگا رو قیمت ندارم متاسفانه فقط میدونم 100% بالای 200 هست.

MagicPC
31-08-2011, 01:29
قیمت قطعات پیشنهادی خودم رو بدم؟

ممنون اگه لطف کنی
اون لیستی که تو صفحه اول گذاشتم هم اگه قیمت بعضیاشو دارین بدین ممنون میشم:10:

Ali_softcenter
31-08-2011, 15:31
این لیستی که خودت گذاشتی

دوستان راحت تر بشه با تحقیق کمی که کردم به این نتایج رسیدم :

1- حدود 250
2-220 تومان
3- نمیدونم ولی بین 50 تا 60
4-حدود 320
5-از هارد خبر ندارم ولی میدونم 1 ترا بالای 50 تومنه
6-حدود 20 تومن
7-حدود 80 تومن
8-حدود 100 تا 110
9-نمیدونم

پیشنهادی خودم هم

مین بورد ازراک بود که 180 هست
کارت MSI بود که 340 هست ولی کولینگش از EVGA بهتره
رم Corsair هست که تقریبا 60 تومن
پاور 700 thermaltake بود که حدود 140-150

MagicPC
31-08-2011, 18:05
این لیستی که خودت گذاشتی

دوستان راحت تر بشه با تحقیق کمی که کردم به این نتایج رسیدم :

1- حدود 250
2-220 تومان
3- نمیدونم ولی بین 50 تا 60
4-حدود 320
5-از هارد خبر ندارم ولی میدونم 1 ترا بالای 50 تومنه
6-حدود 20 تومن
7-حدود 80 تومن
8-حدود 100 تا 110
9-نمیدونم

پیشنهادی خودم هم

مین بورد ازراک بود که 180 هست
کارت MSI بود که 340 هست ولی کولینگش از EVGA بهتره
رم Corsair هست که تقریبا 60 تومن
پاور 700 thermaltake بود که حدود 140-150
علی جان ازت خیلی ممنونم که زحمت کشیدی:46:
یه چیزیو یادم رفت بپرسم ... ! من یه تحقیق کوچیک هم در مورد اسپیکر کردم و بیشتریا با EDIFIER C2 موافقن
چطوره؟قیمت اینو نداری؟

sami_1985
31-08-2011, 18:43
فول تاور هم هست..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالان قیمت کردم 165 ! خب اینو من که پولم نمیرسه!

اینم هست که 127 تومنه:

سلام دوستان،
از همه و همينطور صاحب تاپيک عذر ميخوام:10:
دوست عزيز،شما از کجا قيمت X9 گرفتين؟من 2 هفتس که ميگردم،اما زير 182 گيرم نيومده.اگه خلاف قوانين هست معرفی کردن،لطفاً برام پيام خصوصی بدين:11:
شاد باشید

Ali_softcenter
31-08-2011, 19:23
علی جان ازت خیلی ممنونم که زحمت کشیدی:46:
یه چیزیو یادم رفت بپرسم ... ! من یه تحقیق کوچیک هم در مورد اسپیکر کردم و بیشتریا با EDIFIER C2 موافقن
چطوره؟قیمت اینو نداری؟

خواهش میکنم.

نه متاسفانه چون اصلا قصد خرید اسپیکر ندارم ..قیمتم ندارم..

یه سوالم از خودت دارم..این مانیتور هایی که خودت پیشنهاد دادی..میتونم بپرسم چرا سامسونگ توش نیست؟
Asus واقعا مانیتور های خوبیه؟

بعد اینم بگم به زمان پاسخگویی مانیتور توجه کن. بالای 2 MS برای گیم به درد نمیخوره.

سلام دوستان،
از همه و همينطور صاحب تاپيک عذر ميخوام:10:
دوست عزيز،شما از کجا قيمت X9 گرفتين؟من 2 هفتس که ميگردم،اما زير 182 گيرم نيومده.اگه خلاف قوانين هست معرفی کردن،لطفاً برام پيام خصوصی بدين:11:
شاد باشید

من از یکی از دوستانم که در کار سخت افزار هست خواستم قیمت این رو و بهم گفت حدود 165.
شما ولیعصر رو گشتین؟
البته شایدم این دوست ما با تخفیفش حساب کرده :دی نمیدونم

sami_1985
31-08-2011, 21:36
خواهش میکنم.

من از یکی از دوستانم که در کار سخت افزار هست خواستم قیمت این رو و بهم گفت حدود 165.
شما ولیعصر رو گشتین؟
البته شایدم این دوست ما با تخفیفش حساب کرده :دی نمیدونم

پاساژ ايران رو که بله،بقيشم تقريبا گشتم!:18:
خوب از این خبر دارید که اگه آدرسی از دوستتون به ما بديد و سفارش هم کنيد که با اين قيمت بتونم خريد کنم،خيلی خوشحال ميشيم؟:31::11:
اگه از نظرتون ایرادی نداره ,من پیغام خصوصی بدم بهتون که دوستمون ناراحت نشه ازینکه نظم تاپیکش رو به هم زدم:41:

ebi1952
31-08-2011, 22:17
با سلام
x3 کیس خوبیه 5 تا فن تقریبا کم صدا داره و ظاهر خوبی هم داره ولی چند تا عیب داره که من ازش دیدم:
1- مشکل دکمه reset که اینقدر کوچیکه که حتما باید با یه چیزی مثل سر خودکار فشارش بدی(با دست و بدون وسیله امکان استفاده نداره)
2- کیفیت تقریبا پایین(البته با توجه به قیمت بالای کیس و گیمینگ بودن) ورق و قطعات داخل کیس
3- مشکل نصب کولر برای سی پی یو که شما رو از داشتن کولرهای خوب بازار محروم می کنه(برای کسایی که اورکلاک حرفه ای می کنن خیلی مهمه) و تقریبا انتخاب رو به بوفالو از گرین و tx3 از کولر مستر و چند تا کولر نه چندان مناسب دیگه محدود می کنه
4- شستن فیلترهای ضد غبار برای فنهای بالای کیس عذاب اوره چون باید حتما فنها رو باز کنیم که خودش مشکل گیر کردن به فن سی پی یو و رم ها و بقیه قطعات و در اخر پشیمانی از تمیز کردن رو داره
5- بر خلاف تبلیغات خود گرین که میگه همه کابلها رو میشه از پشت مادربرد رد کرد ، کابل 8 پین برق من که از یه پاور حرفهای استفاده می کنم از پشت کم اومد و مجبور شدم از روی مادربرد رد کنم.
6- بر خلاف انتظاری که این کیس باید با داشتن 5 تا فن خیلی خنک باشه من که این مطلب رو خیلی درست ندیدم چون اصلا احساس نمیکنی که هوا جریان داره غیر از فن پشت کیس که خوب عمل می کنه بقیه فنها با این که رو حداکثر دور کار می کنن ولی وقتی دستت رو نزدیک می کنی انگار هیچ هوایی جریان نداره و حتی نمی تونی متوجه بشی که فنها هوا رو به داخل میکشن یا به بیرون میدن

Ali_softcenter
31-08-2011, 23:30
با سلام
x3 کیس خوبیه 5 تا فن تقریبا کم صدا داره و ظاهر خوبی هم داره ولی چند تا عیب داره که من ازش دیدم:
1- مشکل دکمه reset که اینقدر کوچیکه که حتما باید با یه چیزی مثل سر خودکار فشارش بدی(با دست و بدون وسیله امکان استفاده نداره)
2- کیفیت تقریبا پایین(البته با توجه به قیمت بالای کیس و گیمینگ بودن) ورق و قطعات داخل کیس
3- مشکل نصب کولر برای سی پی یو که شما رو از داشتن کولرهای خوب بازار محروم می کنه(برای کسایی که اورکلاک حرفه ای می کنن خیلی مهمه) و تقریبا انتخاب رو به بوفالو از گرین و tx3 از کولر مستر و چند تا کولر نه چندان مناسب دیگه محدود می کنه
4- شستن فیلترهای ضد غبار برای فنهای بالای کیس عذاب اوره چون باید حتما فنها رو باز کنیم که خودش مشکل گیر کردن به فن سی پی یو و رم ها و بقیه قطعات و در اخر پشیمانی از تمیز کردن رو داره
5- بر خلاف تبلیغات خود گرین که میگه همه کابلها رو میشه از پشت مادربرد رد کرد ، کابل 8 پین برق من که از یه پاور حرفهای استفاده می کنم از پشت کم اومد و مجبور شدم از روی مادربرد رد کنم.
6- بر خلاف انتظاری که این کیس باید با داشتن 5 تا فن خیلی خنک باشه من که این مطلب رو خیلی درست ندیدم چون اصلا احساس نمیکنی که هوا جریان داره غیر از فن پشت کیس که خوب عمل می کنه بقیه فنها با این که رو حداکثر دور کار می کنن ولی وقتی دستت رو نزدیک می کنی انگار هیچ هوایی جریان نداره و حتی نمی تونی متوجه بشی که فنها هوا رو به داخل میکشن یا به بیرون میدن

ای بابا...

البته من اور حرفه ای نمخیوام بکنم..

پاورم هم 6 پینه..

ولی در مورد خنکی و تهویه اگه اونجوری نباشه که اعلام کردن فایده نداره!

نمیدونی فالکون این مشکلات رو داره یا نه؟

MagicPC
01-09-2011, 10:59
خواهش میکنم.

نه متاسفانه چون اصلا قصد خرید اسپیکر ندارم ..قیمتم ندارم..

یه سوالم از خودت دارم..این مانیتور هایی که خودت پیشنهاد دادی..میتونم بپرسم چرا سامسونگ توش نیست؟
Asus واقعا مانیتور های خوبیه؟

بعد اینم بگم به زمان پاسخگویی مانیتور توجه کن. بالای 2 MS برای گیم به درد نمیخوره.
راستیتش چون من از چند تا از دوستان (مخصوصا تو کار سیستم و سخت افزار) پرسیدم با ال جی موافق تر بودن و از گارانتیش خیلی تعریف میکنن، و هم اینکه من خودم با برند ال جی بیشتر حال میکنم
والا ایسوس برند معتبرو شناخته شده ای اما مانیتوراش نمیدونم چجوریه و اینکه گارانتی خوب داره یا نه،اما واقعا مانیتوراش زیباست ولی متاسفانه زیاد کسی اطلاع از کاراییش و مدلاش نداره
میشه بپرسم زما پاسخگویی چیه و از کجا میشه فهمید؟

ebi1952
01-09-2011, 12:00
ای بابا...

البته من اور حرفه ای نمخیوام بکنم..

پاورم هم 6 پینه..

ولی در مورد خنکی و تهویه اگه اونجوری نباشه که اعلام کردن فایده نداره!

نمیدونی فالکون این مشکلات رو داره یا نه؟
اولا من نظر شخصی خودمو گفتم و خیلی ها رو دیدم که از این کیس راضی به نظر می یان.
دوما کابل برق 6 پین نداریم یا 8 پین یا 4 پین در مورد کابل برق من غیر خودم چند نفر دیگه رو هم دیدم که این مشکل رو دارن (یعنی کابل برق 8 یا 4 پین برق از پشت مادربرد کم میاد یا واقعا به سختی میرسه و احتمال در اومدن و مشکلات برقی زیاد میشه)
سوما شرکتها مجبور هستن برای کم کردن نویز و صدای فن ها از مقدار هوادهی اونها کم کنن و این موضوع برای همه کیس های سایلنت صادق هست (این رو با توجه به وضعیت فنها در سالهای قبل میگم که وقتی دستتو جلو می بردی شدت جریان هوا رو واقعا حس می کردی و صد البته صدای گوش ازار اونها رو)
چهارما در مورد کیس فالکون این کیس از نظر خنکی با x3 تفاوت انچنانی نداره و حتی شاید x3 بهتر باشه ولی از نظر امکان نصب کولرهای خوب بهتر جواب میده ولی من به شخصه از طرح باز شدن درب جلوی کیس برای استفاده از odd ها بدم میاد و مشکل دارم تازه قیمتشم گرونتره.
در کل اگر قصد اور حرفه ای ندارین ( یعنی شخصی که سی پی یوش همیشه بالای 4 گیگاهرتز اور شده، گرافیکشم(شایدم چند تا گرافیک رو همزمان استفاده میکنه) اور میکنه و رمها رو هم با فرکانسهای بالا استفاده می کنه به علاوه یک پاور وات بالا و ...) این کیس مناسبه ولی اگر اصلا اهل اور نیستین پول رو دور نریزین و یه مگنوم 2 بگیرین تازه بعدا می تونیین چند تا فن بگیرین و خنکیشم بهتر کنین.

Ali_softcenter
01-09-2011, 13:19
دادا اخه من دارم یک و دویست پول سیستم میدم برم مگنوم بگیرم؟

تک تک اون ایراداتی که گفتید اخه برای من مهمه..

من یه کیس خنک میخوام!ولی کم صدا میخوام..

چون ممکنه بخوام سی پی یو رو اور کنم! یا بعد یه کارت شاخ تر از 560ti بگیرم..میخوام جا بشه تو کیس!

اون دکمه ریست و اینا همه برام مهمه! اون فیلتر های ضد غبار و اینا..این جزئیات و مشکلات مهمه که نباشه!

حالا بازم X-3 ؟

استارتر تاپیک ببخش چون خودتم مثل منی دارم اینجا مطرح میکنم.

ebi1952
01-09-2011, 17:24
دادا اخه من دارم یک و دویست پول سیستم میدم برم مگنوم بگیرم؟

تک تک اون ایراداتی که گفتید اخه برای من مهمه..

من یه کیس خنک میخوام!ولی کم صدا میخوام..

چون ممکنه بخوام سی پی یو رو اور کنم! یا بعد یه کارت شاخ تر از 560ti بگیرم..میخوام جا بشه تو کیس!

اون دکمه ریست و اینا همه برام مهمه! اون فیلتر های ضد غبار و اینا..این جزئیات و مشکلات مهمه که نباشه!

حالا بازم X-3 ؟

استارتر تاپیک ببخش چون خودتم مثل منی دارم اینجا مطرح میکنم.
دوست عزیز من سیستمم 25 ساعت در 24 ساعت روشنه همیشه سی پی یوم اور شدست و اکثرا با حداکثر قدرت سیستم ازش کار می کشم و این مسائل برام پیش اومده شما شرایط خودت رو در نظر بگیر.
با شرایط معمولی این کیس با توجه به قیمتش خیلی هم مناسب و خنک است.(مگنوم 2 منظورم است)
در ضمن اگر واقعا ظاهر کیس و کیفیت اینقدر برات مهمه و از نظر بودجه هم مشکلی نداری می تونی از کیسهای کولر مستر مثلا مدل cm690 با قیمت حدود 120 تومن استفاده کنید یا کیسهای حرفه ای تر گریین رو انتخاب کنین که اکثرا بالای 100 تومن قیمت دارن.
من فقط به این خاطر به پست شما جواب میدم که واقعا بعضی ها با شنیدن اسم x3 روش قسم می خورن ولی من واقعا نمیدونم طراحش (ایران) رو چه حسابی دکمه ریست رو اینقدر کوچک گرفته تا در مواقع حساس نشه ازش استفاده کرد یا این فن 20 سانتی رو می تونست 2 سانت عقبتر ببره تا کولر بلند توش جا بشه(جالب اینه که یکی از بهترین کولرهای بازار تاور اکستریم 120 که مال خود شرکت گرین هست تو این کیس جا نمیره) و تازه اسم این کیس رو هم گیمینگ گذاشتن به علاوه این که ورق این کیس با کیسهای 20 تومنی فرقی نمیکنه و نمیدونم این 70 -80 تومن پول رو ما برای چی باید بدیم به این طراحی مزخرف!

Ali_softcenter
01-09-2011, 17:58
دوست عزیز من سیستمم 25 ساعت در 24 ساعت روشنه همیشه سی پی یوم اور شدست و اکثرا با حداکثر قدرت سیستم ازش کار می کشم و این مسائل برام پیش اومده شما شرایط خودت رو در نظر بگیر.
با شرایط معمولی این کیس با توجه به قیمتش خیلی هم مناسب و خنک است.(مگنوم 2 منظورم است)
در ضمن اگر واقعا ظاهر کیس و کیفیت اینقدر برات مهمه و از نظر بودجه هم مشکلی نداری می تونی از کیسهای کولر مستر مثلا مدل cm690 با قیمت حدود 120 تومن استفاده کنید یا کیسهای حرفه ای تر گریین رو انتخاب کنین که اکثرا بالای 100 تومن قیمت دارن.
من فقط به این خاطر به پست شما جواب میدم که واقعا بعضی ها با شنیدن اسم x3 روش قسم می خورن ولی من واقعا نمیدونم طراحش (ایران) رو چه حسابی دکمه ریست رو اینقدر کوچک گرفته تا در مواقع حساس نشه ازش استفاده کرد یا این فن 20 سانتی رو می تونست 2 سانت عقبتر ببره تا کولر بلند توش جا بشه(جالب اینه که یکی از بهترین کولرهای بازار تاور اکستریم 120 که مال خود شرکت گرین هست تو این کیس جا نمیره) و تازه اسم این کیس رو هم گیمینگ گذاشتن به علاوه این که ورق این کیس با کیسهای 20 تومنی فرقی نمیکنه و نمیدونم این 70 -80 تومن پول رو ما برای چی باید بدیم به این طراحی مزخرف!

داداش من :31:

منم سیستمم 24 ساعته روشنه همش در حال دانلوده! فقط بعضی شبا خاموش میکنم!
اورم میخوام بکنیم.
این مدل 690 کولر مستر هم از advanced ش خوشم اومده..اون چنده؟
سوپر فلاورم هست مدل SF-800 شاید اینو بگیرم..
به کل بیخیال گرین شدم!
تو روح این گرین با این کیس هاش!
فن هاشم شنیدم مزخرف شده..

راستی من از چند نفر که این x-3 رو داشتن همین امروز پرسیدم..میگن هیچ مشکلی با دکمه ریست ندارن.

ebi1952
02-09-2011, 10:58
داداش من :31:

منم سیستمم 24 ساعته روشنه همش در حال دانلوده! فقط بعضی شبا خاموش میکنم!
اورم میخوام بکنیم.
این مدل 690 کولر مستر هم از advanced ش خوشم اومده..اون چنده؟
سوپر فلاورم هست مدل SF-800 شاید اینو بگیرم..
به کل بیخیال گرین شدم!
تو روح این گرین با این کیس هاش!
فن هاشم شنیدم مزخرف شده..

راستی من از چند نفر که این x-3 رو داشتن همین امروز پرسیدم..میگن هیچ مشکلی با دکمه ریست ندارن.
دانلود و کار با ویندوز خیلی فرق می کنه با وقتی که شما در حال مثلا بازی با حداکثر گرافیک و جزئیات هستین یا نرم افزار catia داره یه تحلیل سازه انجام میده یا دارین یه رندر از maya میگیرین!(منظورم مقدار گرمای ایجاد شده و مقدار بار روی سیستم هست)
در کل برای یه اور معمولی و دانلود و کارهای عادی بخواین 120 تومن پول کیس بدین خیلی اصراف هست!:31:
اگه ظاهر مگنوم 2 را نمی پسندین سراغ کیسهای زیر 50 تومنی دیگه برین و بقیه پولتونو بزارین برای قطعات بهتر. مثلا یه کولر خوب برای سی پی یو بگیرین یا ...
در مورد دکمه ریست این کیس حتما برید ببینید یا اگه دوستان ندارن بازار برین ببینید که چقد کوچیکه و من که به هیچ وجه با دست و انگشت نتونستم ازش استفاده کنم

Ali_softcenter
02-09-2011, 14:36
دانلود و کار با ویندوز خیلی فرق می کنه با وقتی که شما در حال مثلا بازی با حداکثر گرافیک و جزئیات هستین یا نرم افزار catia داره یه تحلیل سازه انجام میده یا دارین یه رندر از maya میگیرین!(منظورم مقدار گرمای ایجاد شده و مقدار بار روی سیستم هست)
در کل برای یه اور معمولی و دانلود و کارهای عادی بخواین 120 تومن پول کیس بدین خیلی اصراف هست!:31:
اگه ظاهر مگنوم 2 را نمی پسندین سراغ کیسهای زیر 50 تومنی دیگه برین و بقیه پولتونو بزارین برای قطعات بهتر. مثلا یه کولر خوب برای سی پی یو بگیرین یا ...
در مورد دکمه ریست این کیس حتما برید ببینید یا اگه دوستان ندارن بازار برین ببینید که چقد کوچیکه و من که به هیچ وجه با دست و انگشت نتونستم ازش استفاده کنم

نه من کارم فقط دانلود نیست!

من سیستم رو وساه گیم دارم می بندم و ممکنه یه روز صبح تا شب گیم بزنم!

د رآینده هم میخوام فوتوشاپ رو به صورت حرفه ای شروع کنم.

به هر حال من بین این 2 تا کیس یکی رو فردا می خوام بگیرم و به نظرم اسراف هم نیست . قیمتشون هم 100 تومن هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

Farshid72
02-09-2011, 14:45
کیس فیوژن رو هم یه نگاه بنداز خوبه

Ali_softcenter
02-09-2011, 15:12
کیس فیوژن رو هم یه نگاه بنداز خوبه

گرین؟ :31:

ebi1952
02-09-2011, 15:41
نه من کارم فقط دانلود نیست!

من سیستم رو وساه گیم دارم می بندم و ممکنه یه روز صبح تا شب گیم بزنم!

د رآینده هم میخوام فوتوشاپ رو به صورت حرفه ای شروع کنم.

به هر حال من بین این 2 تا کیس یکی رو فردا می خوام بگیرم و به نظرم اسراف هم نیست . قیمتشون هم 100 تومن هست.

یا

هر دو کیسهای خوبین در مورد کولر مستر هم یه نگاهی بنداز کیس بدی نیست.
بین این دو تا من دومی رو بیشتر می پسندم اگر چه ترمال تیک هم خیلی عالیه!
به هر حال انشا الله فناش برات بچرخه!:31:

Ali_softcenter
02-09-2011, 15:43
میدونی دومی بدیش چیه؟

دومی یعنی سوپر فلاور خوشگل تره..ولی فن بغلش اینقدر بزرگه که مثل x-3 اجازه بستن کولر های بزرگ رو نمیده

پنل جلوش هم usb 3 نداره.

ولی ترمالتک فن بغلش که البته خودم باید بخرم نصب کنم 12 سانتیه..

واسه همین بین خوشگلی و جا دار بودن موندم!

MagicPC
03-09-2011, 00:37
میدونی دومی بدیش چیه؟

دومی یعنی سوپر فلاور خوشگل تره..ولی فن بغلش اینقدر بزرگه که مثل x-3 اجازه بستن کولر های بزرگ رو نمیده

پنل جلوش هم usb 3 نداره.

ولی ترمالتک فن بغلش که البته خودم باید بخرم نصب کنم 12 سانتیه..

واسه همین بین خوشگلی و جا دار بودن موندم!
چی شد علی جان بالاخره تصمیمتو گرفتی؟والا منم با این گفته ها گیج شدم اما فعلا همون x3 تو نظرمه!
فقط یه چیزی ... این اورکلاک فهمیدی لازمه یا نه؟من تا به حال تجربشو نداشتم وقصد خریدم هم بیشتر تجربه کردنشه اما آیا این پول اضافی که واسه CPU,Ram,Motherboard میدیم لازمه؟یعنی اورکلاک فقط برای بازی استفاده میشه؟و اگر اورکلاک کنیم نمیشه به حالت قبل اور کردن برگردوند؟

Ali_softcenter
03-09-2011, 10:12
چی شد علی جان بالاخره تصمیمتو گرفتی؟والا منم با این گفته ها گیج شدم اما فعلا همون x3 تو نظرمه!
فقط یه چیزی ... این اورکلاک فهمیدی لازمه یا نه؟من تا به حال تجربشو نداشتم وقصد خریدم هم بیشتر تجربه کردنشه اما آیا این پول اضافی که واسه CPU,Ram,Motherboard میدیم لازمه؟یعنی اورکلاک فقط برای بازی استفاده میشه؟و اگر اورکلاک کنیم نمیشه به حالت قبل اور کردن برگردوند؟

آره من اون کیس ترمالتک رو میگیرم..(البته سوپر فلاوره هم خوبه)

ببین گرین رو بیخیال شو!

گرین فقط کیس X-9 ش خوبه!

این x-3 من فهمیدم اصلا اون چیزی نیست که در ظاهر نشون میده..

فن هاش مزخرفه به تمام معناس!

حتی اگه نمیخوای کیس بالا ی80 بخری..باز برو سمت کیس های کولر مستر و اینا..مگه اینکه کولینگ کیس زیاد برات مهم نباشه...در حد معمولی هم بست باشه...اگه اینطوره همین گرین رو بگیر..

ولی من به شخصه دیگه حاضر نیستم اصلا سمت برند گرین برم..برندی که 90% کاراش تو ایران انجام میشه به نظرم یه برند معمولیه..این برند فقط تو ایران شاخ شده..

شما برو توی یوتیوب ببین اگه یه کلیپ یا ریویو تصویری از یه کیس گرین یا از یه پاورش پیدا کردی؟

ببین اورکلاک زیادلازم نیست..این کارت msi خودش اور شدس..من فقط میخوام سی پی یو رو یه کم اور کنم..

وگرنه در حد حرفه ای نمخوام اور کنم..

بله اگه چیزی از قبل خودش اور شده نباشه میتونی به حالت قبل از اور برگزدونی..چون اوری که خودمون میکنیم نرم افزاری انجام میشه.

Erfan.
03-09-2011, 10:48
ولی من به شخصه دیگه حاضر نیستم اصلا سمت برند گرین برم..برندی که 90% کاراش تو ایران انجام میشه به نظرم یه برند معمولیه..این برند فقط تو ایران شاخ شده..

شما برو توی یوتیوب ببین اگه یه کلیپ یا ریویو تصویری از یه کیس گرین یا از یه پاورش پیدا کردی؟

گرین اکثر محصولاتش رو از کمپانی های مشهور تهیه میکنه... حالا X3 شاید کیس خیلی خوبی نباشه... ولی در کل اون قدر هم برند بدی نیست!

پیشنهاد میکنم این تاپیک رو( مخصوصا پست های ناظر عزیز، D3vil_hsa2w ) یه نگاهی بندازید:

Ali_softcenter
03-09-2011, 12:39
خوندم..من نگفتم گرین برند بدیه..

گفتم در جهان! گرین یه برند معمولی محسوب میشه. و در جهان غول صنعت پاور و کیس نیست!

در حالی که ترمالتک غولیه واسه خودش.

Erfan.
03-09-2011, 12:53
خوندم..من نگفتم گرین برند بدیه..

گفتم در جهان! گرین یه برند معمولی محسوب میشه. و در جهان غول صنعت پاور و کیس نیست!

در حالی که ترمالتک غولیه واسه خودش.

اون لینک که دادم رو بخونید، اصلا گرین برند محسوب نمیشه، مثلا High Power که برای گرین پاور تولید میکنه برند مشهوریه که برای OCZ هم تولید میکنه...

MagicPC
03-09-2011, 13:13
گرین اکثر محصولاتش رو از کمپانی های مشهور تهیه میکنه... حالا X3 شاید کیس خیلی خوبی نباشه... ولی در کل اون قدر هم برند بدی نیست!

پیشنهاد میکنم این تاپیک رو( مخصوصا پست های ناظر عزیز، D3vil_hsa2w ) یه نگاهی بندازید:

عرفان جان برای اینکه مارو از سردرگمی در بیاری و دیگه گیج نشیم بنا به سیستمی که تو پست دوم گفتم میشه یه کیس که در آینده هم برای اورکلاک و نصب فن cpu مناسب باشه پیشنهاد بدین؟البته ظاهرش هم جذاب باشه ،قیمت هم 100 یا زیر 100 ... ممنون

ebi1952
04-09-2011, 07:59

منم با این عقیده که یک برند در همه موارد (به کلی) بد هست یا همیشه خوبه مخالفم. بهترین برندها هم یه مواقعی گندی میزنن که شاید اعتبارشونو کم کنه(نمونه شرکت اپل با ایفون 4 که وقتی به شکل خاصی تو دست می گرفتی انتن می پرید)!:31:. نظر من روی این مورد خاص (کیس x3) بود که فکر میکنم هر چی در موردش گفتم حقیقت محضه. در ضمن همونطور که تو پستهام هست پیشنهاد کیس از گرین هم دادم و خودم قبلا از پاور گرین هم استفاده کردم و دقیقا همون مورد هم به مشکل برخورد و مرجوع به گارانتی شد که واقعا من معنی گارانتی خوب رو اون موقع فهمیدم که بدون سوال پاور منو تعویض کردن

Erfan.
04-09-2011, 10:47
عرفان جان برای اینکه مارو از سردرگمی در بیاری و دیگه گیج نشیم بنا به سیستمی که تو پست دوم گفتم میشه یه کیس که در آینده هم برای اورکلاک و نصب فن cpu مناسب باشه پیشنهاد بدین؟البته ظاهرش هم جذاب باشه ،قیمت هم 100 یا زیر 100 ... ممنون

CoolerMaster سری 690 ... مدل های مختلفی داره یه سرچی بکنید...

از گرین هم Dragon گزینه‌ی خوبیه...

موفق باشید.

MagicPC
04-09-2011, 13:36

علی جان جواب این سوال منو ندادی ، این زمان پاسخگویی چیه؟واز کجا میشه فهمید؟
اینکه میگن اگه بخوای بازی کنی باید مانیتور FULL HD باشه درسته؟

Ali_softcenter
05-09-2011, 01:25
علی جان جواب این سوال منو ندادی ، این زمان پاسخگویی چیه؟واز کجا میشه فهمید؟
اینکه میگن اگه بخوای بازی کنی باید مانیتور FULL HD باشه درسته؟

این زمان ، معرف سرعت عكس العمل هر پیكسل روی صفحه نسبت به تغییرات رنگی و
یا روشنایی است . به طور كلی صفحه نمایش های با زمان پاسخگویی بالا نسبت
به صفحه نمایش های با زمان پاسخگویی پایین بیشتر در معرض بی رنگ شدن هستند
.
مهمترین مزیت زمان پاسخگویی پایین این است كه چشمهای شما كمتر تحت فشار قرار می گیرد ، خصوصا وقتی در حال تماشای DVD
و یا انجام بازی هستید ( زیرا تنوع رنگی بیشتر است و صحنه ها سریع تر
تغییر می كنند ) البته در محیط شركت ، وقتی كاربران فقط به پنجره های ثابت
( بدون تصاویر متحرك ) نگاه می كنند ، این مساله چندان مهم نیست ...جزء مشخصات مانیتوره! نوشته ..

بایدی وجود نداره..ولی معمولا گیمر ها الان رو این رزلوشن بازی میکنن..حالش بیشتره..

ببین من یه مانیتور گرفتم جرف نداره!

سامسونگ . ال جی رو میذاره تو جیبش!

فقط برو نپگاه کن!

Asus ms228H LED

ایناهاش!

زمان پاسح 2
فول اچ دی
HDMI هم داره
قیمت 310

امگان نداره! که بتونی با این قیمت LED پیدا گنی که همه مشحصات بالا رو داشته باشه در برند های ال جی و سامسونگ . aoc !

خواستی بگو آدرس یدم بری یه جا فقط 310 گیر آوردم

MagicPC
06-09-2011, 12:17
این زمان ، معرف سرعت عكس العمل هر پیكسل روی صفحه نسبت به تغییرات رنگی و
یا روشنایی است . به طور كلی صفحه نمایش های با زمان پاسخگویی بالا نسبت
به صفحه نمایش های با زمان پاسخگویی پایین بیشتر در معرض بی رنگ شدن هستند
.
مهمترین مزیت زمان پاسخگویی پایین این است كه چشمهای شما كمتر تحت فشار قرار می گیرد ، خصوصا وقتی در حال تماشای DVD
و یا انجام بازی هستید ( زیرا تنوع رنگی بیشتر است و صحنه ها سریع تر
تغییر می كنند ) البته در محیط شركت ، وقتی كاربران فقط به پنجره های ثابت
( بدون تصاویر متحرك ) نگاه می كنند ، این مساله چندان مهم نیست ...جزء مشخصات مانیتوره! نوشته ..

بایدی وجود نداره..ولی معمولا گیمر ها الان رو این رزلوشن بازی میکنن..حالش بیشتره..

فقط برو نپگاه کن!

Asus ms228H LED

ایناهاش!

زمان پاسح 2
فول اچ دی
HDMI هم داره
قیمت 310

امگان نداره! که بتونی با این قیمت LED پیدا گنی که همه مشحصات بالا رو داشته باشه در برند های ال جی و سامسونگ . aoc !

پس بالاخره رفتی Asus گرفتی،منم از وقتی دیدم چشام گرفت این ایسوس
راستی علی جان این مانیتورو با این خود این خانومه نمیدن؟:20:
سیستم چی شد؟بالاخره خریدی؟
من مشهدم آدرس داری تو مشهد؟

Ali_softcenter
07-09-2011, 15:03
آره خیلی هم راضیم...واقعا مانیتور متفاوتیه...خیلی خوشگله.

با خانومه که نه..ولی توش میتونی کلی از این خانوما رو با کیفیت تماشا کتی :دی

آره سیستم هم گرفتم..

والا من تهرانم..

مشهد ببین یه جا پیدا کردم برات..نماینده پخشه مشهده

زنگ بزن.

6080662-0511
6083261-0511
09158902661
شرکت پردازش صنعت اندیشه خاوران

مشهد-بولوار جلال آل احمد-بین جلال آل احمد 15و17 -پلاک 85 طبقه دوم

ساعات کاری شرکت :صبح 9 الی 13 و عصر17 الی 21 ---پنجشنبه ها بعد از ظهر شرکت تعطیل می باشد

MagicPC
08-09-2011, 23:07
آره خیلی هم راضیم...واقعا مانیتور متفاوتیه...خیلی خوشگله.

با خانومه که نه..ولی توش میتونی کلی از این خانوما رو با کیفیت تماشا کتی :دی

آره سیستم هم گرفتم..

والا من تهرانم..

مشهد ببین یه جا پیدا کردم برات..نماینده پخشه مشهده

زنگ بزن.

6080662-0511
6083261-0511
09158902661
شرکت پردازش صنعت اندیشه خاوران

مشهد-بولوار جلال آل احمد-بین جلال آل احمد 15و17 -پلاک 85 طبقه دوم

ساعات کاری شرکت :صبح 9 الی 13 و عصر17 الی 21 ---پنجشنبه ها بعد از ظهر شرکت تعطیل می باشد
خیلی آقایی دمت گرم ، مبارک باشه پس سیستمم گرفتی
آقا 2 تا زحمت یکی اینکه یه توضیح بده این مانیتور چند اینچ و آیا مدل دیگر یا کد دیگه ای داره با قیمت کمتر ؟
یکی هم اینکه مشخصات کامل سیستمتو بذار دیگه تا هم من هم بقیه دوستان استفاده کنن ، قیمت تک تک قطعاتم اگه بگی که عالی میشه ممنون:10:

shermanpop
09-09-2011, 11:17

فقط برو نپگاه کن!

Asus ms228H LED

ایناهاش!

زمان پاسح 2
فول اچ دی
HDMI هم داره
قیمت 310

SAMSUNG BX2280 plus
قیمت 290 تومن
LED
Full HD
HDMI x2
DVI
2 ms
و بسیار باریک

Ali_softcenter
09-09-2011, 12:46
SAMSUNG BX2280 plus
قیمت 290 تومن
LED
Full HD
HDMI x2
DVI
2 ms
و بسیار باریک

بله میدونم!

ولی فوق العادت مانتیور مزخرفیه!

کافیه یه سرچ در فروم های ایرنی بکنید تا ببنید چطوری داد و هوار همه در اومده از کیفیت نه چندان مطلوب این مانیتور...بعدشم شما مانیتور ساخت سام سرویس (پنل ) رو با ایسوس مقایسه نکن.

Ali_softcenter
09-09-2011, 12:57
خیلی آقایی دمت گرم ، مبارک باشه پس سیستمم گرفتی
آقا 2 تا زحمت یکی اینکه یه توضیح بده این مانیتور چند اینچ و آیا مدل دیگر یا کد دیگه ای داره با قیمت کمتر ؟
یکی هم اینکه مشخصات کامل سیستمتو بذار دیگه تا هم من هم بقیه دوستان استفاده کنن ، قیمت تک تک قطعاتم اگه بگی که عالی میشه ممنون:10:

ممنون...
این مانیتور 22 هست و شبیه همین با کد دیگه قیمت ها بالاتر میره.

بله سامسونگ هم داره همین مدلی که این دوستمون گفتن...ولی اصلا توصیه نمیکنم بهت...پنل ساخت سام!
یه سرچم بزنی خیلیا راضی نبودن. من مفصل این تحقیقاتو کردم...

سیستم :

intel i5 2500 k =268
MB:Asrock p67 pro3=180
power:thermaltake TR2 700W=140
VGA: MSI 560ti twin frozer II=320
Cooler cpu: green=48
Ram:corsair 1600 4g Xms3=58
odd pioneer =27
case=superflower=80

یه فن کیس کولر مسترم برای پشت کیس گرفتم =18
کیبورد و ماوس وایرلس لاجیتک مدل km300 گرفتم 46

بازی ویچر 2 رو دارم روی ULTRA روون بازی میکنم. فول اچ دی

البته cpu رو تا 4 اور کردم.

الان کیس فوق الاعاده خنک..دمای گرافیکم در پایین ترین حده..36
دمای cpu=46

MagicPC
10-09-2011, 15:09
ممنون...
این مانیتور 22 هست و شبیه همین با کد دیگه قیمت ها بالاتر میره.

بله سامسونگ هم داره همین مدلی که این دوستمون گفتن...ولی اصلا توصیه نمیکنم بهت...پنل ساخت سام!
یه سرچم بزنی خیلیا راضی نبودن. من مفصل این تحقیقاتو کردم...

سیستم :

intel i5 2500 k =268
MB:Asrock p67 pro3=180
power:thermaltake TR2 700W=140
VGA: MSI 560ti twin frozer II=320
Cooler cpu: green=48
Ram:corsair 1600 4g Xms3=58
odd pioneer =27
case=superflower=80

یه فن کیس کولر مسترم برای پشت کیس گرفتم =18
کیبورد و ماوس وایرلس لاجیتک مدل km300 گرفتم 46

بازی ویچر 2 رو دارم روی ULTRA روون بازی میکنم. فول اچ دی

البته cpu رو تا 4 اور کردم.

الان کیس فوق الاعاده خنک..دمای گرافیکم در پایین ترین حده..36
دمای cpu=46
ایول مبارکه
آقا اون Cooler cpu مدلش چیه؟
وایرلس لاجیتک km300 چنده خودش؟مودم دیگه نه؟
علی جان من همون کیس x3 رو میخوام بگیرم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد نه؟
راستی شما دمارو از نرم افزار میفهمی یا داس یا رو کیست نوشته؟
یه سوال دیگه طریقه اور کردنو از کجا یاد گرفتی که منم در آینده برم یاد بگیرم؟(به صورت اصولی و حرفه ای)
ممنون که جواب میدی عزیز :46:

Ali_softcenter
10-09-2011, 20:55
ایول مبارکه
آقا اون Cooler cpu مدلش چیه؟
وایرلس لاجیتک km300 چنده خودش؟مودم دیگه نه؟
علی جان من همون کیس x3 رو میخوام بگیرم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد نه؟
راستی شما دمارو از نرم افزار میفهمی یا داس یا رو کیست نوشته؟
یه سوال دیگه طریقه اور کردنو از کجا یاد گرفتی که منم در آینده برم یاد بگیرم؟(به صورت اصولی و حرفه ای)
ممنون که جواب میدی عزیز :46:

کولر رو نمیدونم دقیق..انداختم دور جعبش رو... فقط میدونم گرین بود 48 تومن/کولر های گرین ایرانی نیست.

نه عزیز مودم چیه..کیبورد و ماوس وایرلس!

نمیدونم والا ..جواب که میده مشکل هم نداری..من ترجیح دادم گرین نگیرم.سلیقس...فقط اون رو بگری بعید میدونم بتونی کولر بندازی روش..بخوای بنداری باید فن کاور بغل ایکس تری رو دربیاری...حواست باشه..سر این موضوع ضرر نکنی..چون اگه 100% میخوای اور کنی..باید یه کولر خوب بگیری...و این کولر ها هم اکثرا روی کیس های مید تاور میخوره به فن بغل کیس..منم سر همین موضوع ضایع شدم..مجبور شدم یکی از فن های بغل رو دربیارم..ولی ایکس تری ظاهرا یه فن بغل بیشتر نداره که 23 هست..و اگه دربیاری اون وقت کولینگ کیست اصلا جالب نمیشه...حواست به این موضوع باشه!
مگه این که کیس فول تاور بگیری! که همشون از 130 اینا شروع میشن.

دمای سی پی یو رو که توی تنظیمات مین نوشته. همون که با دیلیت وارد میشی.
دمای گرافیک نرم افزار خودش!
روی کیسم مانیتیور دما نداره!

والا من اور معمولی کردم...خودمم نکردم..یکی برام انجام داد. برو این انجمن راهنماییت میکنن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی واسه اور حرفه ای فکر کنم پاور 600 مناسبت نباشه.

Ali_softcenter
12-09-2011, 21:20
اسم فن رو یادم اومد...

تویستر گرین.

MagicPC
13-09-2011, 01:39
اسم فن رو یادم اومد...

تویستر گرین.
آقا من به یه مشکلی خوردم اونم اینکه این گرافیم Gainward GTX 560 1GB DDR5 نیست هیج جایی
فقط Ti اون هست که قیمتشم بالاست
یه گرافیک زیر 300 تومان که به سیستمم بخوره و تو بازی ها بشه با تنضیمات بالا بازی کزد چیه؟

high-end
13-09-2011, 02:24
آقا من به یه مشکلی خوردم اونم اینکه این گرافیم Gainward GTX 560 1GB DDR5 نیست هیج جایی
فقط Ti اون هست که قیمتشم بالاست
یه گرافیک زیر 300 تومان که به سیستمم بخوره و تو بازی ها بشه با تنضیمات بالا بازی کزد چیه؟

SAPPHIRE HD 6870=250

Ali_softcenter
13-09-2011, 12:24
البته من فکر کنم 6850 این قیمته...نه 6870..باز نمیدونم..

از انویدیا 460 هم هستش.

ولی فقط بازی های فعلی رو میتونید اجرا کنید..تضمینی برای اجرای بازی های 1 سال آینده با ابن کارت نیست..

البته مثلا بتلفیلد 3 رو هم میتونید خوب اجرا کنید

ولی امیدی به تنظیمات اولترا نداشته باش.

اگه 460 میگیری EVGA خوبه. میتونی با Free Performance Boost اورش کنی

MagicPC
18-09-2011, 22:04

از انویدیا 460 هم هستش.

ولی فقط بازی های فعلی رو میتونید اجرا کنید..تضمینی برای اجرای بازی های 1 سال آینده با ابن کارت نیست..

البته مثلا بتلفیلد 3 رو هم میتونید خوب اجرا کنید

ولی امیدی به تنظیمات اولترا نداشته باش.

اگه 460 میگیری EVGA خوبه. میتونی با Free Performance Boost اورش کنی
سلام علی جان
آقا من مجبور شدم گرافیک 550 بگیرم این چطوره؟
خیلی که ضعیف نیست؟

high-end
18-09-2011, 22:08

نه دوست عزیز تو این چند وقته افت قیمت داشتیم.6850 حدود 200 تومن پیدا میشه و 6870 هم 40-250.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

آقا من مجبور شدم گرافیک 550 بگیرم این چطوره؟
خیلی که ضعیف نیست؟

اصلا خرید این کارت توصیه نمیشه.شما این کارت رو خریدین یا میخواین بخرین؟

MagicPC
19-09-2011, 01:36
نه دوست عزیز تو این چند وقته افت قیمت داشتیم.6850 حدود 200 تومن پیدا میشه و 6870 هم 40-250.

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

اصلا خرید این کارت توصیه نمیشه.شما این کارت رو خریدین یا میخواین بخرین؟
نه هنوز شاید فردا برای لیست قطعاتو بستن کیس بخوام برم
اما بازم که این گرافیکم نشد
من با این گرافیک به مشکل خوردم ... تو مشهدم شانس ما نه 560 نه 560ti نیست یعنی کمیاب شده یهو
حالا من میخوام اون که تو پ.خ گفتین 460GTX بگیرم این چطوره؟این که رو بعضی گگرافیکا نوشته Cuda و Real اینا چیه؟

Ali_softcenter
19-09-2011, 18:15
نه هنوز شاید فردا برای لیست قطعاتو بستن کیس بخوام برم
اما بازم که این گرافیکم نشد
من با این گرافیک به مشکل خوردم ... تو مشهدم شانس ما نه 560 نه 560ti نیست یعنی کمیاب شده یهو
حالا من میخوام اون که تو پ.خ گفتین 460GTX بگیرم این چطوره؟این که رو بعضی گگرافیکا نوشته Cuda و Real اینا چیه؟

ببین 460 بد نیست...حتی میگن بتلفیلد 3 رو هم میتونی بازی کنی ( خوب ) ولی برای آینده نگری اصلا خوب نیست..

نهایت ممکنه برای بازی با گیم های جدید در 5-7 ماه آینده اونم فقط در تنظیمات High فریم خوب بگیری..

پیشنهاد من اینه که 2 تا 450 بگیر sli کن.

یا 2 تا 6770 بگیر کراس کن...

هزینهش مشه نزدیک همون 300 و خورده ای ولی قدرتش بیشتر از 560ti میشه..

البته اینجوری مین رو هم باید یه چیز بگیری که sli یا کراس ساپورت کنه.

ابن پیشنهاد به منم شد ولی من بودجم نمیرسید یعنی باید 30 تومن بیشتر بریا گرفایک و 40 تومن بیشتر باری مین هزینه میکردم.

الان قیمتا پایین تر اومده..ببین میتونی این کارو بکنی حتما بکن.

مین هم ازراک بردار که زیاد اذیت نشی از نظر قیمت . اکسترم 4 بردار عالیه! اگه اینو برداشتی پشیمون شدی من ازت میخرم.
اگه مشهد نیست میتونم بخرم برات بفرستم.

اگه 560Ti میخوای میتونم برات بگیرم با تیپاکس بفرستم.

خلاصه هر کمکی برمیاد بگو.

Erfan.
19-09-2011, 19:20

اصلا این کار پیشنهاد نمیشه... مولتی-کارت در رده Mid-Range معمولا توصیه نمیشه و مشکلاتی داره...

موفق باشید.

Ali_softcenter
19-09-2011, 19:32
اصلا این کار پیشنهاد نمیشه... مولتی-کارت در رده Mid-Range معمولا توصیه نمیشه و مشکلاتی داره...

موفق باشید.

توضیح؟ ممنون

BZ7
19-09-2011, 19:52

موفق باشید.
از نظر شما همه چی مشکل داره ....

دوست عزیز شما کارت با یه GTX560 Ti Golden Sample از Gainward حله .
در اکثر جاها از 6950 بهتر عمل میکنه و قیمتش حدودا 345 تومنه .

Erfan.
19-09-2011, 19:58
توضیح؟ ممنون

در کل ترکیب های مولتی-کارت دچار مشکلاتی نظیر Frame Drop و Microstuttering میشن که شما در گیم ها این مشکلات رو با تیک و لگ زدن متوجه میشید...
این مشکل در رده های Mid-Range بیشتر هست...

البته در کل کار بدی نیست و میشه مولتی کارت کرد، ولی تا وقتی که Single Card با قدرت و قیمت مناسب در دسترسه چرا مولتی-کارت...؟

موفق باشید.

Ali_softcenter
19-09-2011, 20:10
از نظر شما همه چی مشکل داره ....

دوست عزیز شما کارت با یه GTX560 Ti Golden Sample از Gainward حله .
در اکثر جاها از 6950 بهتر عمل میکنه و قیمتش حدودا 345 تومنه .

در کل ترکیب های مولتی-کارت دچار مشکلاتی نظیر Frame Drop و Microstuttering میشن که شما در گیم ها این مشکلات رو با تیک و لگ زدن متوجه میشید...
این مشکل در رده های Mid-Range بیشتر هست...

البته در کل کار بدی نیست و میشه مولتی کارت کرد، ولی تا وقتی که Single Card با قدرت و قیمت مناسب در دسترسه چرا مولتی-کارت...؟

موفق باشید.

خب ایشون میگن 560ti پیدا نکردن!

منم گفتم اگه پیدا نکردی...چون واقعا خریدن 460 در حال حاضر درست نیست..

وگرنه اگه ایشون بتونه یه کانالی برای خرید پیدا کنه همون 560ti توصیه میشه.

BZ7
19-09-2011, 20:54
خب ایشون میگن 560ti پیدا نکردن!

منم گفتم اگه پیدا نکردی...چون واقعا خریدن 460 در حال حاضر درست نیست..

وگرنه اگه ایشون بتونه یه کانالی برای خرید پیدا کنه همون 560ti توصیه میشه.
به نظر من که زیاد توصیه نمیشه با 30 تومن بیشتر میتونه یه کارت 10 درصد قویتر بگیره
560ti GS به نظرم خیلی خوش قیمت هست

Ali_softcenter
20-09-2011, 01:33
دادا 560tI نبوده بعد شما میخوای GS رو پیدا کنه؟

بعدشم مگه چقدر قویتره..10% اونقدری نیست..

من الان 560TI دارم کراسیس 2 و ویچر 2 رو با تنظیمات ULTRA بازی میکنم روی فول اچ دی!

بسشه دیگه..

BZ7
20-09-2011, 03:02
دادا 560tI نبوده بعد شما میخوای GS رو پیدا کنه؟

بعدشم مگه چقدر قویتره..10% اونقدری نیست..

من الان 560TI دارم کراسیس 2 و ویچر 2 رو با تنظیمات ULTRA بازی میکنم روی فول اچ دی!

بسشه دیگه..
10% اونقدری نبود 6770 و بعدش 6790 رو طراحی نمیکردن !
پیدا کردن این کارت = نوشیدن جرعه ای آب گوارا !!!
سری به لیون کامپیوتر بزنین اونجا داره سر قیمت هم سعی کنین تخفیف بگیرین با تیپاکس 1 روزه ارسال میشه
من که کل سیستمم رو از لیون گرفتم قیمت خوبی هم میداد به نسبت اینکه فروشنده های شهر خراب شده ی ما مثل اینتل پول خون باباشون رو میگیرن !
نکته : حالا فرض کن میخواستم از اینجا اینتل بگیرم ! هم باید پول خون بابای مدیر اینتل رو میدادم هم پول خون بابای فروشنده رو ! خون در خون و خون ریزی میشد !! و 2 تا خون لخته میشدن و از این حرفا ... کلا خوب نمیشد
کرایسیس2 1080p بازی کردنش با 30 فریم خیلی حال میده مگه نه ؟!!

Ali_softcenter
20-09-2011, 12:04
لیون هم گرون فروشه.
پاساژ های خ ولیعصر ارزون تر میشه یافت!

BZ7
20-09-2011, 12:45
لیون هم گرون فروشه.
پاساژ های خ ولیعصر ارزون تر میشه یافت!
اگه تهران هستین بله ولی در صورتی که مثل ما بدبختین لیون اولین و آخرین گزینه هست

Ali_softcenter
20-09-2011, 14:00
چیزی خواستید بگید بخرم براتون بفرستم! گرون نخرید از نت...
اعتماد ندارید هم من با یوزر softcenter در پرشین تولز کاربر فعالم 4000 تا پست دارم :دی

MagicPC
20-09-2011, 14:19
ببین 460 بد نیست...حتی میگن بتلفیلد 3 رو هم میتونی بازی کنی ( خوب ) ولی برای آینده نگری اصلا خوب نیست..

نهایت ممکنه برای بازی با گیم های جدید در 5-7 ماه آینده اونم فقط در تنظیمات High فریم خوب بگیری..

البته اینجوری مین رو هم باید یه چیز بگیری که sli یا کراس ساپورت کنه.

ابن پیشنهاد به منم شد ولی من بودجم نمیرسید یعنی باید 30 تومن بیشتر بریا گرفایک و 40 تومن بیشتر باری مین هزینه میکردم.

الان قیمتا پایین تر اومده..ببین میتونی این کارو بکنی حتما بکن.

مین هم ازراک بردار که زیاد اذیت نشی از نظر قیمت . اکسترم 4 بردار عالیه! اگه اینو برداشتی پشیمون شدی من ازت میخرم.
اگه مشهد نیست میتونم بخرم برات بفرستم.

اگه 560Ti میخوای میتونم برات بگیرم با تیپاکس بفرستم.

خلاصه هر کمکی برمیاد بگو.
دمت گرم خیلی آقایی
والا من همون Zotac 460GTX 1GB DDR5 رو سفارش دادم
فعلا هم که میگن بد نیست و بازیهارو میشه با تنظیمات تقریبا بالا انجام داد،درسته؟
فقط علی جان من یه مانیتور 20" واسه کامپیوتر پدرم می خوام بگیرم(19" هم شد عیب نداره) و یه 22" واسه خودم
واسه خودم نظرم رو همون Asus ms228 یا Asus ms238
اما واسه پدر نمیدونم چی بگیرم اگه میشه از LG چند تا خوب حالا LED یا LCD فرقی نداره پیشنهاد بدی ممنون میشم

MagicPC
20-09-2011, 14:27
چیزی خواستید بگید بخرم براتون بفرستم! گرون نخرید از نت...
اعتماد ندارید هم من با یوزر softcenter در پرشین تولز کاربر فعالم 4000 تا پست دارم :دی
این چه حرفیه علی جان ، فعلا که همین 460 رو سفارش دادم اما از اول اگه یادت باشه دنبال 560 بودم
دیگه ببینیم چی میشه ، اینجوری به شما هم زحمت نمیدیم
اما چیزه دیگه ای خواستم یا باز خدایی نکرده جور نشد حتما مزاحمت میشم،یکمی پررو هستم:31:

اگه تهران هستین بله ولی در صورتی که مثل ما بدبختین لیون اولین و آخرین گزینه هست
ممنون عزیز آدرس این لیون رو میفرستی بی زحمت

Ali_softcenter
20-09-2011, 14:38
دمت گرم خیلی آقایی
والا من همون Zotac 460GTX 1GB DDR5 رو سفارش دادم
فعلا هم که میگن بد نیست و بازیهارو میشه با تنظیمات تقریبا بالا انجام داد،درسته؟
فقط علی جان من یه مانیتور 20" واسه کامپیوتر پدرم می خوام بگیرم(19" هم شد عیب نداره) و یه 22" واسه خودم
واسه خودم نظرم رو همون Asus ms228 یا Asus ms238
اما واسه پدر نمیدونم چی بگیرم اگه میشه از LG چند تا خوب حالا LED یا LCD فرقی نداره پیشنهاد بدی ممنون میشم

مبارکت باشه..آره فعلا همون 460 روی high جواب میده بازی ها رو.

واسه خودت انتخابت خوبه..من که خیلی راضیم...خیلی خوشگله و کیفیتم بالاست.

والا اگه میخوای ال جی بگیری به نظرم AOC بگیر بهتره...همون مادیران وارد میکنه و گارانتیش کرده..

اما اگه صد در صد ال جی میخوای زیاد تو نخ ال جی نبودم...نمیدونم کیفیتاش چطوره..

برای هر دو اینجا رو نگاه کن :

BZ7
20-09-2011, 20:06
این چه حرفیه علی جان ، فعلا که همین 460 رو سفارش دادم اما از اول اگه یادت باشه دنبال 560 بودم
دیگه ببینیم چی میشه ، اینجوری به شما هم زحمت نمیدیم
اما چیزه دیگه ای خواستم یا باز خدایی نکرده جور نشد حتما مزاحمت میشم،یکمی پررو هستم:31:

ممنون عزیز آدرس این لیون رو میفرستی بی زحمت
به نظرم با 460 اشتباه کردی ولی مبارک باشه .
لیون :

اون علامت - رو از وسطش وردار P30world نمیدونم با لیون چه پدر کشتگی داره این سایت رو به صورت فیلتر ( ------ ) نشون میده

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

مبارکت باشه..آره فعلا همون 460 روی high جواب میده بازی ها رو.

والا اگه میخوای ال جی بگیری به نظرم AOC بگیر بهتره...همون مادیران وارد میکنه و گارانتیش کرده..

اما اگه صد در صد ال جی میخوای زیاد تو نخ ال جی نبودم...نمیدونم کیفیتاش چطوره..

برای هر دو اینجا رو نگاه کن :

به نظرم منم AOC ارزشش از LG بیشتره ! کیفیت تقریبا یکسان هست و قیمت AOC ها ارزون تره تقریبا .

MagicPC
20-09-2011, 20:41
به نظرم با 460 اشتباه کردی ولی مبارک باشه .
لیون :

اون علامت - رو از وسطش وردار P30world نمیدونم با لیون چه پدر کشتگی داره این سایت رو به صورت فیلتر ( ------ ) نشون میده

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

به نظرم منم AOC ارزشش از LG بیشتره ! کیفیت تقریبا یکسان هست و قیمت AOC ها ارزون تره تقریبا .
ممنون
خوب تو این رنج قیمتی و وقتی هم که نه 560 پیدا کردم و هم 560ti قیمت بالا بود فکر کنم 460 خوبه دیگه
یکی 550 پیشنهاد داد که از بچه های سایت پرسیدم همه گفتن 460
میشه از همین AOC یه 20 یا 19 اینچ پیشنهاد بدین؟

BZ7
20-09-2011, 20:54
ممنون
خوب تو این رنج قیمتی و وقتی هم که نه 560 پیدا کردم و هم 560ti قیمت بالا بود فکر کنم 460 خوبه دیگه
یکی 550 پیشنهاد داد که از بچه های سایت پرسیدم همه گفتن 460
میشه از همین AOC یه 20 یا 19 اینچ پیشنهاد بدین؟

z20" 2036S : 165t
22" 2236 VWA Full HD : 185t
دومی بیشتر پیشنهاد میشه اما در صورتی که بازی میکنین 460 نمیتونه فریم قابل قبولی در 1080p بده مجبورین رزولوشن رو پایین بیارن اما خوراکه فیلمه !!

MagicPC
20-09-2011, 21:00

راستی علی جان یه سوال
این ASUS MS238H با ASUS MS228H فقط تو اینچ فرق دارن ؟ اولی 23 دومی 22 نه؟
بعد تا اون جایی که یادمه واسه بازی FULL HD باشه بهتره اینا جفتشون FULL HD هستند؟
من دنبال سری ML که پایه دار بود میگشتم که نیست (کلا ما هر چی خواستیم کم یاب شد :44:)
این MS ها که پایه ندارن که مشکلی نیست یعنی جوری نباشه که چون تکیه گاش اون دایره پشته بعد مدتی خراب شه
کیفیت تصویرشم که حتما خوبه نه؟

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

z20" 2036S : 165t
22" 2236 VWA Full HD : 185t
دومی بیشتر پیشنهاد میشه اما در صورتی که بازی میکنین 460 نمیتونه فریم قابل قبولی در 1080p بده مجبورین رزولوشن رو پایین بیارن اما خوراکه فیلمه !!
خیلی لطف کردین
اما یعنی چی نمیتونه فریم قابل قبولی در 1080p بده؟
یعنی من مانیتوره FULL HD نگیرم؟
اصلا مگه وقتی یه گرافیک میتونه یه بازیو با بالاترین تنظیمات اجرا کنه به مانیتورم ربط داره؟یعنی ما واسه بازی گرافیک بالا داشته باشیم مانیتورم باید نوع خاصی بگیریم؟

BZ7
20-09-2011, 21:12
راستی علی جان یه سوال
بعد تا اون جایی که یادمه واسه بازی FULL HD باشه بهتره اینا جفتشون FULL HD هستند؟
من دنبال سری ML که پایه دار بود میگشتم که نیست (کلا ما هر چی خواستیم کم یاب شد :44:)
این MS ها که پایه ندارن که مشکلی نیست یعنی جوری نباشه که چون تکیه گاش اون دایره پشته بعد مدتی خراب شه

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

خیلی لطف کردین
اصلا مگه وقتی یه گرافیک میتونه یه بازیو با بالاترین تنظیمات اجرا کنه به مانیتورم ربط داره؟یعنی ما واسه بازی گرافیک بالا داشته باشیم مانیتورم باید نوع خاصی بگیریم؟

مانیتور های 22 اینج 1920 در 1080 هستن . هر چی رزولوشن بالاتر باشه به کارت گرافیک بالاتری نیاز هست !
در صورتی که جزئیات بالا میخوای باید رزولوشن رو در داخل خود بازی پایین بیاری در غیر این صورت باید Detail ها رو پایین تر بیاری البته منظور من در صورتی هست که شما همیشه روی حداکثر جزییات بازی میکنی اکثر بازی ها در حالت Medium Detail فریم نسبتا خوبی با این کارت و رزولوشن میدن . همین 22 رو بگیر . واسه فیلم خیلی لذت بیشتری داره . قیمت هم 20 تومن بیشتره

Ali_softcenter
21-09-2011, 00:05
راستی علی جان یه سوال

خیلی لطف کردین

البته من 238H رو ندیدم ولی گمون کنم فرقشون در اینچ باشه.
228H رو خودم گرفتم..فول اچ دیه!
ببین در مشخصات مانمیتور به رزلوشن نگاه کن اگه 1920*1080 باشه فول اچ دیه.
ML گرون تره...اینجا که یادمه بود.. شانس شما مشهد نیست!

اگه دلت خواست اینم میتونم برات بفرستم اگه گلوت پیش ml ه گیره.

نه..ببین خراب نمیشه مگه چیه که خراب شه...من گرفتم دیگه...خیلی باحاله!

کیفیتش حرف نداره! کابل hdmi رو وصل کردم ترکونده!

ولی سری ML زمان پاسخشون 5 ه ها! حواست باشه.

سری LS که 23 اینچ هست زمانشون 2 هست و مثل MS فول اچ دیه.

ببین شک نکن فول اچ دی بگیر!

فوقش بعدا کارتت رو که یه روز عوض میکنی! ولی تعویض مانیتور دیگه نباشه!

شما فول اچی دی بگیر...فوقش یه درجه رزلو.شن رو میاری پایین..یا نهایت روی های بازی میکنی با فول اچ دی..

نگران نباش ..مشکلی نداری!

ولی کاش 560 میگرفتی..

ربطش به مانیتور اینه که شما وقتی میتونی فول اچی دی بازی کنی و در واقع فریم خوبی بگیری..که کارتت و رمت و سی پی یوت در حدی باشن که روی فول اچی دی بهت فریم خوبی بدن!

البته شاید اگه روی فول اچ دی تنظیمات رو بیاری پایین تر در بازی بتونی فریم خوب بگیری..

کلا 460 هم کارت کمی نیست..
ولی تا یه سال آینده باید بفروشیش.

high-end
21-09-2011, 22:37
بابا اینقدر واسه کارت ما حرف در نیارید غیرتی میشما!!!!:31:

ما که تو فول اچدی با تنظیمات HIGH با 460 (البته اور شده) خوب فریم میگیریم!نمیشه گفت عالیه ولی ضعیف هم نیست.

شما به قیمتش هم توجه بکنید با 200 تومن قیمت کارت شاخیه!

BZ7
22-09-2011, 01:30
بابا اینقدر واسه کارت ما حرف در نیارید غیرتی میشما!!!!:31:

ما که تو فول اچدی با تنظیمات HIGH با 460 (البته اور شده) خوب فریم میگیریم!نمیشه گفت عالیه ولی ضعیف هم نیست.

شما به قیمتش هم توجه بکنید با 200 تومن قیمت کارت شاخیه!
768 مگابایتی داری شما ؟

high-end
22-09-2011, 01:33
768 مگابایتی داری شما ؟

نه عزیز 1 گیگشو دارم.تقریبا 6 ماه پیش 240 تومن گرفتم.

BZ7
22-09-2011, 01:48
نه عزیز 1 گیگشو دارم.تقریبا 6 ماه پیش 240 تومن گرفتم.
الان حدودا 210 تومن هست ها فکر نکنم 200 تومن باشه .

high-end
22-09-2011, 01:53
الان حدودا 210 تومن هست ها فکر نکنم 200 تومن باشه .

قیمت کف این کارت با برند زوتاک 200 تومن هست ولی باید کل بازار رو بگردی تا به این قیمت پیدا بکنی.

MagicPC
22-09-2011, 12:14
قیمت کف این کارت با برند زوتاک 200 تومن هست ولی باید کل بازار رو بگردی تا به این قیمت پیدا بکنی.
آقا من دیشب گرفتم همین Zotac Geforce GTX 460 1GB DDR5 رو به قیمت 243 تومان آخه چند روز پیشا تو همین سایت قیمت گرفته بودم به 250 فکر کنم

MagicPC
22-09-2011, 12:25
بالاخره من این سیستمه رو گرفتم مشخصاتشو میذارم که هم دوستانی که تازه بازدید میکنن آشنا شن هم دوستان دیگه
در ضمن با قیمت میذارم بی زحمت نظر بدین البته اگه بعضیاش یکم بالا بود چون باز مشهد از تهران شاید گرون تر باشه یکمی
CPU : Core i5 2500k = 280
Motherboard : Asus p8p67 =215
Ram : Adata 2*2GB 1600 = 70
HDD : 1TB WD = 76
VGA : Zotac GF GTX460 1GB DDR5 = 243
DVD RW Pioneer =32
case green x3 = 85
Power : greenGP635b-us=115
Monitor : Asus ms228h=290
LG 2086T=225
HDD External : My Passport Western 500GB = 86

majid322
22-09-2011, 12:30
به غیر از vga بقیه ی قیمتا تقریبا خوبه...

مبارک باشه سیستم خوبی جمع کردی :46:

BZ7
22-09-2011, 14:08
بالاخره من این سیستمه رو گرفتم مشخصاتشو میذارم که هم دوستانی که تازه بازدید میکنن آشنا شن هم دوستان دیگه
در ضمن با قیمت میذارم بی زحمت نظر بدین البته اگه بعضیاش یکم بالا بود چون باز مشهد از تهران شاید گرون تر باشه یکمی
DVD RW Pioneer =32
case green x3 = 85
LG 2086T=225

آقا ناراحت نشو نمیخوام خوشحالی خرید سیستم جدیدت رو خراب کنم ولی اولا خیلی گرون گرفتی ! دوما یه سری چیزا میتونست بهتر باشه .

high-end
22-09-2011, 14:28
آقا ناراحت نشو نمیخوام خوشحالی خرید سیستم جدیدت رو خراب کنم ولی اولا خیلی گرون گرفتی ! دوما یه سری چیزا میتونست بهتر باشه .

با توجه به اینکه ایشون شهرستان هستن و هم قیمتا بالاست و هم یه سری قطعات پیدا نمیشن طبیعی هست که نتونن به قیمت خوب یه سیستم عالی رو جمع کنن.

BZ7
22-09-2011, 14:50
با توجه به اینکه ایشون شهرستان هستن و هم قیمتا بالاست و هم یه سری قطعات پیدا نمیشن طبیعی هست که نتونن به قیمت خوب یه سیستم عالی رو جمع کنن.
میتونستن از لیون سفارش بدن خیلی ارزون تر میشد .

high-end
22-09-2011, 14:54

همچین ارزونتر هم نمیشد.قیمت های لیون که کلا 10 20 تومن از بازار بیشتر هست.حالا شما هزینه پست و ....رو هم در نظر بگیر.

BZ7
22-09-2011, 15:33
همچین ارزونتر هم نمیشد.قیمت های لیون که کلا 10 20 تومن از بازار بیشتر هست.حالا شما هزینه پست و ....رو هم در نظر بگیر.
نه بابا من خودم از لیون گرفتم نسبت به اینجا ( کرمانشاه ! ) خیلی قیمتا بهتر بود . 1090 اون موقع حدود 270 بود لیون داد 235 تومن . یا 6870 اینجا 350 بود از لیون 318 گرفتم . نسبت به اون زمان خیلی خوب بود .

MagicPC
22-09-2011, 15:49
ممنون ، خیلی که گرون نیست اما نسبت به قیمتایی که دیدم بچه ها دادن تو تهران خوب یکمی گرونتر
بعدشم آره میشد بهتر هم گرفت چرا که نه،مثلا دوستان میدونن من گرافیک 560 میخواستم که گشتم پیدا نشد
اما دیگه قیمت کلی سیستم هم زیاد میشد

بالاخره درسته مشهد هم همه چی هست اما به قول شما نسبت به تهران گرونتر در میاد

به غیر از vga بقیه ی قیمتا تقریبا خوبه...

مبارک باشه سیستم خوبی جمع کردی :46:
ممنون عزیز ... من خودمم موندم این گرافیک الان که میبینم باید 220-210 میبود چرا گرون شد ، وقت خرید قیمت نداشتم

شاید اما اینجا آشنا هست و واسه گارانتی وخدایی نکرده مشکلی پیش بیاد راحتتره هم اینکه پول پست هم کم در نمیاد فکر کنم

Ali_softcenter
23-09-2011, 11:41
مبارکه.:46:

کولر هم گذاشتی روی سی پی یو؟

اگه گذاشتی فن بغل کیس نخورد بهش؟

MagicPC
24-09-2011, 20:16
مبارکه.:46:

کولر هم گذاشتی روی سی پی یو؟

اگه گذاشتی فن بغل کیس نخورد بهش؟
ممنون
نه هنوز نذاشتم اما تا جایی که میدونم میخوره و بچه ها راه حلی پیشنهاد دادن

MagicPC
24-09-2011, 23:40
از دوستان کسی میتونه برنامه ای معرفی کنه واسه تست قطعات؟
مثلا این 3D MARK که برای تست گرافیک آخرین ورژنش چنده؟
ممنون

m.active
25-09-2011, 10:14
با سلام به همه

منم مثل دوستان می خ.م همین سیستم تا همیس سقف قیمت رو جمع کنم

یکی از دوستان اینو خریده و یکی از دوستان هم گفته با این رنج قیمت بهتر هم می تونستی جمع کنی

""""""""""""""""""""
DVD RW Pioneer =32
case green x3 = 85
LG 2086T=225

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
لطفا راهنمایی کنید سیستم از این بهتر تا این سقف قیمت چی میشه جمع کرد . کارم یکم عجله ای هست

majid322
25-09-2011, 10:43
با سلام به همه

یکی از دوستان اینو خریده و یکی از دوستان هم گفته با این رنج قیمت بهتر هم می تونستی جمع کنی

""""""""""""""""""""
DVD RW Pioneer =32
case green x3 = 85
LG 2086T=225

لطفا راهنمایی کنید سیستم از این بهتر تا این سقف قیمت چی میشه جمع کرد . کارم یکم عجله ای هست

سیستم از همه لحاظ مناسبه و مشکلی نداره....

Ali_softcenter
25-09-2011, 20:30
من همچنان رو پاور 600 مسئله دارم. به نظرم 700 بگیر ..آینده نگری کن!

پاور گرونه پایین بیا هم نیست!

من خودم 700 گرفتم.

اگه پول نداری..مین بورد ازراک بگیر..تقریبا 30 تومن قیمت میاد پایین اون 30 تومن رو بذار یه پاور 700 بگیر.
------------------

گرافیکم اگه پول داری 560ti بگیر!

این 460 یک ساله دیگه کم میاره عزیز.

در ضمن شما سی پی یو مخصوص اور گرفتی! پس میخوای اور کنی..اور هم با فن خودش جواب نمیده..باید کولر بگیری! فکر اونم بکن!

حداقل 46 تومن پول یه کولر خوبه!

MagicPC
27-09-2011, 02:15
با سلام به همه

""""""""""""""""""""
DVD RW Pioneer =32
case green x3 = 85
LG 2086T=225

این که سیستمی که من گرفتم :20:
ببین عزیز تو بعضی قطعات مثل گرافیک و رم یکم قیمت بالا گرفتم اما بقیه رو میشه گفت قیمت خودشون و خوب گرفتم
شما هم مگه 2 تا مانیتور می خواین؟تفاوت قیمت بین این دو مانیتور 65 تومان که اگه اون LG 2086T رو برداری میشه بجاش یه گرافیک قویتر برداری
البته تا الان که خدارو شکر این گرافیک 460 مشکلی نداشته بلکه به قول دوستان تا 1 سال آینده بازیهای قوتری بیادو نتونه با تنظیمات بالا اجرا کنه اما اگه 560 یا 560ti بگیری بهتره
در ضمن من هارد اکسترنال لازم داشتم و این مدل گرونتره شما میتونی از یه برند دیگه یا مدل آداپتور دارشو بگیری
راستی یادم رفت بگم CPU و مادربورد من قابلیت اور داره که اگه لازم نداری یا لازمت نمیشه میتونی مدل core i5 2400 و مادربورد P8H67 رو بگیری که کتر ازیناست

سیستم از همه لحاظ مناسبه و مشکلی نداره....
ممنون مجید جان:46: