PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League of Legends

ILLIDAN-D
29-08-2011, 23:40
قبل من تاپیک زده بودن ولی حدس می زنم این جامع تر باشه اگر شد که ادقام کنین

با سلام به دوستان عزیز پی سی ورلدی و بازی خور های عزیز
در خدمتتون هستیم با بازی آنلاین League of legends
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با مقدمه شروع می کنم :

بازی لیگ افسانه ای یا (League of legend) که به LOL معروف شده بازی تازه توسعه یافته ای که سازندش تیم Riot Games هست و برای پلتفرم پی سی ساخته شده ، این بازی از دوتا(DoTa) الهام گرفته شده
این بازی برای اولین بار در 7 اکتبر 2008 رو نمایی شد که حالت آزمایشیش حدودا 7 ماه در دسترس قرار گرفته شد ( در ضمن بازی کاملا رایگان هست )

خوب می رسیم به قسمت اصلی

لیگ افسانه ای دارای دو حالت تیمی هستش که تقسیم میشه به بازی های 3 به 3 و 5 به 5 تیمی که دارای 81 قهرمان مختلف هست (Hero , champion ) ((تا آکوست 2011 ))

مپ حدودا حالتش مثل دوتا هست پس نیازی به توضیح نیست

لول آپ تا 18 صورت می گیره
شاپ ها دارای آیتم های پیشنهادی هستن
IP : شما هر بازی که می کنید نسبت به برد یا باخت و زمان سرف شده در بازی به شما Ip داده میشه که ریونس و هیرو های جدید می خرید

دارای 5 حالت نوع بازی هست آموزشی ، درگیری با هوش مصنوعی ( خیلی مضخرفه ولی بهترین حالت برای یاد گیری و تمرین قهرماناست) ، حالت طبیعی ( که در مقابل بازی کنان واقعای هستین ) و حالت امتیازی (Ranked) که به شما رتبه میده ( مثل آرنای ورلد آف وارکرافت)

اکانت شما دارای مستریس ، ریونس هست که مستریس همون تلنت خودمون تو ورلد آف وارکرافته که سه حالت داره باز Offense , Defense , Utility
Offense : این مستری اسپل های شما رو قوی تر می کنه یعنی اینکه قدرت آتش هیروتونو می بره بالا
Defense : این مستری حالت دفاعی هیروتون رو میبره بالا که معمولا برای تانک ها استفاده میشه
Offense : این مستری برای هیرو های ساپورت یا پشتیبان هست که مانا ریجن رو میبره بالا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eimerdinger_masteries.jp

حالا ریون ها (Runes) : شما هر بازی که می کنید نسبت به برد یا باخت و زمان سرف شده در بازی به شما IP داده میشه که شما می تونین باهاش ریونس بخرید تا بیشتر از هر حالتی تقویت شید ( مثل تیون کردن )

با خودتون می گین خوب دوتا شاید بهتر باشه ولی سخت در اشتباهید به این دلایل :

بازی کردن در سرور اصلی و به صورت مجانی
حدودا 3 میلیون نفر پلیر داره سرورش که هر موقع بخواین با امکان Match Making Automatic سریع می تونین یک بازیه گروهی بزنید
Leaver Protection : کسی از وسط بازی به مقداره زیاده خارج شده برای یک مدتی مسدود میشه که لول بندی داره که بازم اگر تکرار شه زمان مسدودیت میره بالا تر
رایوت گیم اعلام کرده 15 میلیون کاربر ثبت نام شده داره و 3.5 میلیون پلیر فعال

بیشتر از این سخته توضیح بدم بشینین بازی کنین بقیش رو خودتون کشف کنین

این چند ماهه بازی خیلی پیشرفت کرده جوری که هم به دریم -- رفت هم PAX
شدیدا افزایش پلیر داشته
و اینکه هر دوتا بازی من دیدم اینو بازی کرده شدیدا بهش اعتیاد پیدا کرده و نظرش این بوده که از دوتا لذت بخش تره

لینک اصلی سایت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک ثبت نام ( لینک حالت معرفی داره متشکر می شم اگر از پستم خوشتون اومده با این لینک ثبت نام کنین )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک ثبت نام طبیعی :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود بازی :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکس از فضای داخلی بازی

شرمنده دیگه اگر بازم کم و کسری داشت

Black Prince
30-08-2011, 00:32
به نظر من این تاپیک اصلی بشه بهتر هست. اصلا اسم تاپیک قبلی مشکل داره!:10:
در ضمن یک ویرایش بکنید بهتر بید. Dominion رو هم اضافه کنید.:10:

ILLIDAN-D
30-08-2011, 08:48
به نظر من این تاپیک اصلی بشه بهتر هست. اصلا اسم تاپیک قبلی مشکل داره!:10:
در ضمن یک ویرایش بکنید بهتر بید. Dominion رو هم اضافه کنید.:10:

ممنون می شم بقیه دوستان تاپیک رو کامل تر کنن

arman047
03-09-2011, 12:52
سلام بچه ها من سرور آمریکا بازی می کنم
Arman047
یوزر منه
یه جا درست کنیم بچه های ایراونی همدیگه رو پیدا کنیم
:5:

new evil
05-09-2011, 10:55
منم NewEvilR سرور EN-East لول 20

new evil
25-09-2011, 12:09
اگه کسی این بازیو بازی میکنه بگه ببینیم 5 نفر میشیم تیمی بازی منیم؟

avator20002000
25-09-2011, 12:23
منو اد کم saman2003

Gregar
25-09-2011, 13:35
منم agent 010 بچه ها . البته هم توی دوتا نوب بودم که اومدم اینجا هم تازه شروع کردم و الان لول 6 ام . بازی اسون داشتین منو خبر کنین . واسه تجربه خوبه .

new evil
25-09-2011, 14:07
منم agent 010 بچه ها . البته هم توی دوتا نوب بودم که اومدم اینجا هم تازه شروع کردم و الان لول 6 ام . بازی اسون داشتین منو خبر کنین . واسه تجربه خوبه .

شما چه سروری بازی می کنید؟

Gregar
25-09-2011, 22:01
شما چه سروری بازی می کنید؟

دیگه فکر کنم اکثر بچه های اینجا مثل خود من سرور EU Nordic and East باشن . کم دیدم که از west باشن .

Babri_ch
27-09-2011, 15:46
منم 7tir تو سرور Eu west

Gregar
27-09-2011, 19:09
یعنی باید فقط بگم این بازی دوتا رو با همه کاربراش یه جا میبلعه . چقدر حال کردم با این بازی من . چرا دوتا بازها نقل مکان نمیکنن . یادش بخیر دوتا رو که اولین بار دیدم خوشم نیومد ولی این نمیدونم چرا یه کاری کرده از صبح تا شب میشینم پاش . حتی از کلاسهای دانشگاه هم واسه این بازی میزنم . فقط باید بگم حیفه که دوتا رو ول نکنی و نیای این .

AMIR_TO
27-09-2011, 19:33
دومینین واقعا عالیهههه!!!!

arman047
08-10-2011, 18:20
سلام بچه ها
جون من اروپا بازی نکنین خیلی سطحشون پایینه
آمریکا یه ذره پینگش بالاست ولی ارزشش رو داره

amirs66
09-10-2011, 10:28
من 1 ساله اين بازيو ميكنم سرور امريكا لول 30 كردم الان eu nor ea هسم لول 23 بيايد تيم بديم واسه مسابقات
user : persia 0f persia

Gregar
26-10-2011, 23:04
سلام بچه ها
جون من اروپا بازی نکنین خیلی سطحشون پایینه
آمریکا یه ذره پینگش بالاست ولی ارزشش رو داره

پینگش حتی اگه 100 تا هم بالاتر باشه بازم ارزش نداره . همینجوریش اینقدر لگ داره که میره رو اعصاب .
اروپا هم واقعا سطحشون پایینه .
حالا میشه بگی اختلاف پینگ بین اروپا و امریکا چقدر میشه .

Blood Tear
29-10-2011, 06:01
منم دارم دانلود میکنم
آخر کدوم سرور؟

hossen-09
15-11-2011, 12:08

new evil
16-11-2011, 15:34
سلام به همه من هر وقت می خام وارد بازی بشم این پیغام رو می ده

( The server is currently busy. Please try again later ) و یا

(Login failed for an unknown reason. Please visit کد:
for more information. )

نمی دونم مشکلش چیه چون که دوستم به راحتی وارد میشه ولی من نه لطفا اگه کسی می دونه بگه

با تشکر

برای منم گاهی اوقات پیش میاد این ارور
مثلا 1 روز این ارورا می ده بعد خوب می شه
شایدم از نتتون باشه که بعید می دونم

mansour9
15-01-2012, 19:32
سلام به همگی به تو ین سایت تازه کارم ...
آقایون من تو west اکانت دارم اسمم mansour9 هست و تو east اسمم paraender هست اگه خواستین من رو ادد کنین ممنون راستی عکس ها که بالا گذاشتین ماله فصله قبلی لیگ هست
فعلا

amirs66
14-06-2012, 14:31
persia of persia
add konid
west europ
lol
l behtarin baziye online bar asase site xfire

RedSpoT
14-06-2012, 16:16
تو گروه فیسبوک ما عضو شید اگه خواستید،درباره سرور هم اروپا وست عضو شید به 2 دلیل : یکی اینکه بازیکن هاش مثل Us خوبن(ولی پینگتون بهتره) یکی هم اینکه از نوردیک و ایست حرفه ای ترن.

Jelly KF اینم یوزر من،بیشتر از 50 تا ایرانی دیگه میشناسم اگه عضو گروه Official League Of Legends Iran بشید تو FB میتونید ادشون کنید.

SH4Y4N_2011
22-07-2012, 13:28
سلام دوستان ، خسته نباشید !

من فایل 2.5 مگابایتی LOL رو از خود سایت رسمیش دانلود کردم !

بعد که روی فایل کلیک میکنم که نصب بشه ، در هنگام نصب و اجرای Pando Media Booster ، وقتی که به پایان میرسه ، همچین اروری برای من میاد (عکس زیر) که من هرکاری کردم ،نتونستم این مشکل رو برطرف کنم ، حتی با خاموش کردن NOD32 چون در هنگام نصب با چندتا فایل مشکل داره !!!

میخواستم بدونم مشکل چیه ؟؟ کسی میتونه راهنماییم کنه تا این مشکل حل بشه یا نه ؟؟؟

میتونین از طریق یاهو هم راهنماییم کنید :

ID Yahoo : SH4Y4N_2011
Email : SH4Y4N_2011@yahoo.com

adel2008
11-08-2012, 23:46
سلام به همه دوستان من یه وبلاگ راه انداختم که تخصصی هست و تنها وبلاگ تخصصی بازی League Of Legends به زبان فارسی هست اخرین اخبار و جدید ترین تغییرات رو براتون میزارم lolcheats.mihanblog.com حتما به من سر بزنید جایی خوبیه

Captain MacMillan
28-08-2012, 10:47
سلام من مشکلی دارم که بازی رو اجرا می کنم در Retreiving version info گیر می کنه. تا حالا یک بار هم اجراش نکردم و ریست کردن مودم و flushdns هم فایده ای نداشت. این هم لاگ بازی:

08/25/2012 17:26 [INFO] Solid LauncherLib [1.0.0.32] initializing...
08/25/2012 17:26 [INFO] Add App[League of Legends Launcher] Exe[E:\Program Files\League of Legends\lol.launcher.exe] to Windows Firewall
08/25/2012 17:26 [INFO] Patcher_AddPackage([lol-cb3.patcher],[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]],[E:\Program Files\League of Legends\]) successful
08/25/2012 17:26 [INFO] Attempt to retrieve package [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
08/25/2012 17:26 [WARNING] Error retrieving [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ErrorCode 950

اگه حدسم درست باشه مشکل از این خرابی تقریباً یک ساله اینترنت ایرانه و باید بی خیال این بازی هم بشم...

odinata
05-10-2012, 13:49
سلام من این بازی تازه شروع کردم.
از دیروز وقتی میخوام بازی رو شروع کنم شروع میشه به آپدیدت . وقتی آپدیدت تموم شد. دیگه باز نمیشه.تو خط پایین نوشته login.swf دیگه گیر کرده .میمونه.
شما ها هم مشکلی دارید؟
اگ کسی با این مشکل مواجه شده سریع بهم جواب بده.