PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزارهای After Install بعد از نصب ویندوز

Glad Boy
29-08-2011, 20:11
سلام دوستان

من می خوام دوباره ویندوز 7 نصب کنم. می خواستم ببینم چه نرم افزارهایی رو باید بعد از اینکه نصب ویندوز تموم
شد نصب کنیم تا کلا برای نصب بقیه نرم افزارها و بازی ها ویندوز مشکلی نداشته باشه !؟
من دو سه روز بیشتر نیست که ویندوزم رو عوض کنم ولی متاسفانه هم ویندوز جدیدم خودش مشکل داره هم اینکه
حواسم نبود به نرم افزارهای After Install و فکر کنم یه کارایی کردم که بعدا دیگه نتونستم چندتا نرم افزار حیاتی و یا
بازی رو روی سیستم نصب کنم که خیلی باعث اعصاب خوردی و از دست رفتم وقتم شد ...

Amir Varasteh
29-08-2011, 21:16
سلام.

بعد از نصب ویندوز نیاز به چیز خاصی نیست.

فقط درایور کارت گرافیکت رو باید آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنی. همچنین به Device Manager برو و ببین اگه چیزی Install شده درایورش رو دانلود و نصب کنی.

نکته خاص دیگه ای نیست.

Glad Boy
29-08-2011, 21:26
سلام.

بعد از نصب ویندوز نیاز به چیز خاصی نیست.

فقط درایور کارت گرافیکت رو باید آخرین نسخش رو دانلود و نصب کنی. همچنین به Device Manager برو و ببین اگه چیزی Install شده درایورش رو دانلود و نصب کنی.

نکته خاص دیگه ای نیست.

ولی من توی همین تجربه قبلی متوجه شدم که چندتا نرم افزار رو خوبه که نصب کنی ! مثل اینا
Netframework
Visual C++ 2005 & 2008
JAVA
Adobe Flash Player
K-Lite Codec Pack

اینا رو من خودم متوجه شدم ! البته به جز نصب درایورهای جدید برای سیستم. گفتم شاید چیز دیگه یا کار خاص دیگه
ای هم باشه که باید انجام بدم !؟

Amir Varasteh
29-08-2011, 21:32
آره خب اوناها که جای خود دارن.

چیز خاصی به ذهنم نمیرسه.

ask_bl
29-08-2011, 21:44
ولی من توی همین تجربه قبلی متوجه شدم که چندتا نرم افزار رو خوبه که نصب کنی ! مثل اینا
Netframework
Visual C++ 2005 & 2008
JAVA
Adobe Flash Player
K-Lite Codec Pack

اینا رو من خودم متوجه شدم ! البته به جز نصب درایورهای جدید برای سیستم. گفتم شاید چیز دیگه یا کار خاص دیگه
ای هم باشه که باید انجام بدم !؟
.NET و Visual C++ و JAVA Runtime، توی نرم افزارهایی که نیاز دارن خود به خود نصب میشن!
Flash player , کدک ها نیاز هست...

pcsoft
29-08-2011, 22:08
سلام
بفرمایید:
(قسمت های رنگ شده انتخابی هستند Optional)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Glad Boy
29-08-2011, 22:19
خیلی ممنون از pcsoft عزیز؛
فکر کنم همه ی نرم افزارهای مورد نیاز همین ها باشن
فقط من یه سوال درباره ی این Netframework دارم. می خواستم بدونم که همه ورژن هاش باید روی سیستم نصب
بشه یا اینکه مثلا فقط آخرین ورژنش که 4 هستش کفایت میکنه !؟

Dariushtanha
30-08-2011, 00:24
خیلی ممنون از pcsoft عزیز؛
فکر کنم همه ی نرم افزارهای مورد نیاز همین ها باشن
فقط من یه سوال درباره ی این Netframework دارم. می خواستم بدونم که همه ورژن هاش باید روی سیستم نصب
بشه یا اینکه مثلا فقط آخرین ورژنش که 4 هستش کفایت میکنه !؟
توصیه من اینه که دنبال نسخه خاصی نباش چرا که زود به زود این برنامه آپدیت میشه و ورژنهای جدیدش میاد لذا بهتره ویندوزت را هر از گاهی آپدیت کنی تا این برنامه هم خودبخود نصب و آپدیت بشه.:20: