PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار برای باز کردن فایل های rar قفل دار

Shadow Wolf
29-08-2011, 17:11
سلام دوستان
من یه فایل rar پسورد دار دارم میخوام بازش کنم ....پسورد هم نمیدونم....کوچکترین اطلاعی ازش ندارم :31:
خودم تو گوگل یه سرچی زدم........نرم افزار RAR Password Recovery Magic رو پیدا کردم.....60 ساعت زور زد....آخرش هم پسورد رو اشتباه پیدا کرد :31:
این بود که گفتم باید دست به دامن شما دوستان بشم.....:10:
ممنون میشم اگه کمک کنین....

این هم اون فایلست که میخوام پسووردش رو باز کنم....نمیدونم لازمه باشه یا نه.....ولی گفتم بزارم دیگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

black.assassin
29-08-2011, 18:19
تقريبا ميشه گفت هيچ راهي وجود نداره. حداقل يه اطلاعات كوچيكي ازش مي دونستي بهتر بود. تمام نرم افزارها هم پسور رو ريكاوري مي كنن. يعني شما مي گي پسورد چند كاراكتره. چه كاراكترايي هست و ... و اون هر بار يه پسورد رو امتحان مي كنه و به همين روش ادامه ميده تا با يكي از پسوردها بازش كنه .

wordship
29-08-2011, 18:45
سلام دوستان
من یه فایل rar پسورد دار دارم میخوام بازش کنم ....پسورد هم نمیدونم....کوچکترین اطلاعی ازش ندارم :31:
خودم تو گوگل یه سرچی زدم........نرم افزار RAR Password Recovery Magic رو پیدا کردم.....60 ساعت زور زد....آخرش هم پسورد رو اشتباه پیدا کرد :31:
این بود که گفتم باید دست به دامن شما دوستان بشم.....:10:
ممنون میشم اگه کمک کنین....

این هم اون فایلست که میخوام پسووردش رو باز کنم....نمیدونم لازمه باشه یا نه.....ولی گفتم بزارم دیگه

بفرما دوست من :
دانلود کن
عجب کیفیتی هم داره حاجی:31:

Shadow Wolf
29-08-2011, 21:50
بفرما دوست من :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کن
عجب کیفیتی هم داره حاجی:31:
اخه برادر.....همین یه فایل نیست که ......کل این ها هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سری از آلبوم های اونسنس با فرمت flac ئه.....mp3 تو ماشین جواب نمیده....:31:
فلک میخوام...ملت هم ببرم فضا :8:

این یه دونه رو گذاشته بودم...چون پسوورد بقیه هم همینه....من گفتم پسوورد اینو پیدا کنم.....بقیه رو باز میکنم...
وگرنه گیر این سینگل که نیستم:31:....The Open Door آلبوم رسمیه...فلک پدا کردنش کار سختی نیست....
ولی یه البومی مثل justice رو از کجا بیارم :31:

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

تقريبا ميشه گفت هيچ راهي وجود نداره. حداقل يه اطلاعات كوچيكي ازش مي دونستي بهتر بود. تمام نرم افزارها هم پسور رو ريكاوري مي كنن. يعني شما مي گي پسورد چند كاراكتره. چه كاراكترايي هست و ... و اون هر بار يه پسورد رو امتحان مي كنه و به همين روش ادامه ميده تا با يكي از پسوردها بازش كنه .

یعنی شما میفرمایی بیخیال شم؟؟؟؟

reza4024
29-08-2011, 21:58
اگر از جایی دانلود کردین پسورد آدرس سایت هستش

Shadow Wolf
30-08-2011, 01:35
اگر از جایی دانلود کردین پسورد آدرس سایت هستش

بله برادر...میدونم....ولی از جایی نیست

wordship
30-08-2011, 08:57
اخه برادر.....همین یه فایل نیست که ......کل این ها هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سری از آلبوم های اونسنس با فرمت flac ئه.....mp3 تو ماشین جواب نمیده....:31:
فلک میخوام...ملت هم ببرم فضا :8:

این یه دونه رو گذاشته بودم...چون پسوورد بقیه هم همینه....من گفتم پسوورد اینو پیدا کنم.....بقیه رو باز میکنم...
وگرنه گیر این سینگل که نیستم:31:....The Open Door آلبوم رسمیه...فلک پدا کردنش کار سختی نیست....
ولی یه البومی مثل justice رو از کجا بیارم :31:

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

یعنی شما میفرمایی بیخیال شم؟؟؟؟

خب مگه دستت تو تورنت نیست؟؟
سرچ کن پیدا میکنی دیگه هر چی بخوای از شیر مرغ تا جون ادمیزاد!:دی

wordship
30-08-2011, 09:06
راستی اگر اون البوم رو هم میخوای ... همچین میگی که انگار قحطیش اومده:46: بفرما :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمستقیم هم خواستی تا مستقیمش هم بکنم به هر حال وظیفه ما بدست اوردن دل مسلمین هست :دی
========>

اینم لینک مستقیمش برای شما :

<========

Shadow Wolf
30-08-2011, 11:54
خب پس هیچی دیگه:31:
نیازی به قفل شکستن نیست.....:31: