PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزايش رزولوشن عكس

landscape
29-08-2011, 11:54
سلام دوستان...چطور ميشه يه عكس رو رزولوشنشو برد بالا و البته كيفيت عكس هم خيلي تغيير نكنه...من چند تا عكس دارم حدود 500 در 500 پيكسل هست ولي بايد زير 1000 نباشه...چطور ميتونم به 1000 برسونمش؟

ويه سئوال ديگه: چند تا سايت كه عكس با كيفيت بالا داشته باشن ( با قابليت سرچ مثل ف ل يكر ) لطفا معرفي كنيد

خيلي ممنون

يه نكته ديگه: اگه عكسي با رزولوشن 72 توي فتوشاپ باز شه و مثلا 500 در 500 پيكسل باشه،‌وقتي خودم رزولوشنشو ميذارم رو 300 ،‌خودبخود پيكسلشم ميره بالا و به چشم من خيلي تغيير نميكنه و بد نميشه كيفيتش،‌ آيا همچين راهي رو ميشه استفاده كرد؟

HEGMATANEH
29-08-2011, 23:34
خیر دوست عزیز وقتی شما یه عکس داری که رزولیشن 72 دارد وقتی سایزش رو بزرگ میکنی مسلما یه افت کیفیت داره .
برای پیدا کردن عکس هم به این سایت مراجعه کنید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pcforlife
08-09-2011, 16:01
سلام دوستان...چطور ميشه يه عكس رو رزولوشنشو برد بالا و البته كيفيت عكس هم خيلي تغيير نكنه...من چند تا عكس دارم حدود 500 در 500 پيكسل هست ولي بايد زير 1000 نباشه...چطور ميتونم به 1000 برسونمش؟

تو فتوشاپ افزایش رزولوشن، همیشه کیفیت رو کاهش میده... چون ما درباره پیکسل صحبت می کنیم... البته راه حل هایی هم برای بهبود عکسی که سایزش افزایش پیدا کرده، هست... برای مثل افزایش کنتراست یا استفاده از پلاگین... اما به نظرم از این نرم افزار پایین استفاده کنید، به نتیجه مطلوب نظرتون خواهید رسید (نرم افزار + لینک دانلود):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kian98
03-03-2014, 20:53
سلام.

در اخر بالاخره کیفیت تصویر پایین میاد مگر با پلاگین و فیلتر ها خاص می تونید تا حدودی از این افت کیفیت جلوگیری کنید.