PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرادیانت با ترنس

nelahe
29-08-2011, 10:31
سلام در مدلهای گرادیانت

یکسری هستند که یک رنگ به سمت ترنس رفته

چطور این کار را بکنیم

مثلاً رنگ نارنجی به سمت ترنس برود

2- چطور می شه گرادیانتی زد که رنگ سفید از پر رنگ به کم رنگ برود

sayanermia
29-08-2011, 11:11
درود
شما وقتی میخواید گرادینت را بسازید در نوار تعیین رنگ ها برای هر رنگ دو Stop دارید. یکی برای تعیین Opacity و دیگری برای تعیین نوع رنگ..
طبق عکس stop بالایی برای Opacity هستش که باید کلیکش کنید و سپس در تنظیماتش مقدار 0 رو بهش بدید تا به صورت بی رنگ و ترنس در بیاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nelahe
29-08-2011, 11:20
درود
شما وقتی میخواید گرادینت را بسازید در نوار تعیین رنگ ها برای هر رنگ دو Stop دارید. یکی برای تعیین Opacity و دیگری برای تعیین نوع رنگ..
طبق عکس stop بالایی برای Opacity هستش که باید کلیکش کنید و سپس در تنظیماتش مقدار 0 رو بهش بدید تا به صورت بی رنگ و ترنس در بیاد

سلام یه چیزی

همون stop ها که گفتید

زیرش یک مثلث کوچک است که اگر روش کلیک کنیم هم به رنگ سفید در می آید و هم می تواند سیاه باشد

فرقش چیه

sayanermia
29-08-2011, 12:33
سلام یه چیزی

همون stop ها که گفتید

زیرش یک مثلث کوچک است که اگر روش کلیک کنیم هم به رنگ سفید در می آید و هم می تواند سیاه باشد

فرقش چیه

فرقش اینه چون stop رو انتخاب کردی حالت select داره و مشکی میشه.. اون مشکی بودن داره اینو نشون میده که شما اون stop و انتخاب کردی.. مثل متن که هایلایت میکنی ابی میشه روش یا ویندوز که انتخابش میکنی پر رنگ تر از باقی ویندوز ها میشه..

خود stop های opacity هم اگر دقت کنید مشکی هستند ولی وقتی درصدشون رو 0 میکنیم صفید میشن..

دیگه؟

nelahe
05-09-2011, 08:08
چطور میشه گرادیانت سفید رو زد

مثلاً از پررنگ به کم رنگ بره

اصلاً امکانش هست

من هر کار کردم نشد

اصلاً وقتی می کشم هیچی نمی کشه ؟

part gah
05-09-2011, 18:38
چطور میشه گرادیانت سفید رو زد

مثلاً از پررنگ به کم رنگ بره

اصلاً امکانش هست

من هر کار کردم نشد

اصلاً وقتی می کشم هیچی نمی کشه ؟
خوب روی صفحه سفید معلومه چیزی معلوم نمیشه.شما یه لایه سیاه بسازین بعد Gradiant رو امتحان کنید.:20:

nelahe
05-09-2011, 20:09
خوب روی صفحه سفید معلومه چیزی معلوم نمیشه.شما یه لایه سیاه بسازین بعد Gradiant رو امتحان کنید.:20:
نه بابا روی لایه رنگی کشیدم !!! ولی هیچی نشد نمی دونم چرا

part gah
06-09-2011, 12:12
نه بابا روی لایه رنگی کشیدم !!! ولی هیچی نشد نمی دونم چرا
روی layer رنگی کلیک کن بازم امتحان کن.باید بشه.مگه اینکه جایی و تنظیمی رو دست زده باشی.یه عکس بگیر بزار ببینم.:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]