PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی، سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

الی احمدپور
27-11-2022, 10:29
سلام من درمورد رشته عمران سوال داشتم کدوم انجمن باید مطرح کنم؟

مریم بیک لو
18-12-2022, 23:42
با سلام و وقت بخیر. من برنامه aidfile recovery software رو از سایت شما دانلود کردم و نصب کردم ولی بعد از انتخاب فایل های حذف شده و کلیک کلید استارت ریکاوری از من نام رجیستری و کد رجیستری میخواد میشه راهنمایی بفرمایید چی باید بزنم تا بتونم فایل هام رو ریکاوری کنم؟

ra20222
19-12-2022, 10:07
با سلام و وقت بخیر. من برنامه aidfile recovery software رو از سایت شما دانلود کردم و نصب کردم ولی بعد از انتخاب فایل های حذف شده و کلیک کلید استارت ریکاوری از من نام رجیستری و کد رجیستری میخواد میشه راهنمایی بفرمایید چی باید بزنم تا بتونم فایل هام رو ریکاوری کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Samaneh atashin
11-01-2023, 10:33
سلام وقت بخیر من از سایت filemonster یک فیلمی دانلود کردم که به صورت چند پارت فشرده شده با پسوند z01 و z02 و z03و..هست اما اخرین پارت پسوند zip داره میخواستم بدونم چه طور اکسترکت کنم ؟؟
این سوال رو داخل کدوم انجمن بپرسم؟؟

لیونل_مسی
11-01-2023, 22:59
شوما باید بری پیشه بچه های انکودر و ریلیز
اسم برنامش 7zip هست .

Samaneh atashin
13-01-2023, 14:25
شوما باید بری پیشه بچه های انکودر و ریلیز
اسم برنامش 7zip هست .

سپاس گزارم

naser.seiied
19-03-2023, 02:33
درودبه شما بزرگوارسوالی داشتم آیا امکان داره فرستنده وگیرنده ی که بوبین یاهمان سیم پیچ براش طراحی شده بخصوص در مدارات جستجوگرفلزات این بخش مدارو به آنتن تبدیل کردهم درمدارگیرنده وهم درمدارفرستنده که جستجو اجسام فلزی توسط آنتن صورت بگیردنه با سیم پیچ مداری که به دستم رسیده با فرکانس پایین راه اندازی میشود.بزرگوار اگر امکان داره براتون به این سوال من پاسخ داده بشود ویا یک مداری ساختشو بهم معرفی کنید که اینکارو انجام بده سپاسگزارم ازوقتی که دراختیاردوستان ومن گذاشته اید تا ازتجربیات وعلم شما استفاده کنیم

Danialmor
21-11-2023, 01:50
سلام من دوتا فلش از یه سایت خارجی خریدم، زمانی که به لبتاپ وصل ش میکنم ویندوز می‌شناسه ولی بازش نمیکنه ، حجم فلش ها یکی یک ترابایت هست یکی دیگه دو ترابایت

تو سایت ها سرچ زدم گفتن باید درایو ها تو آپدیت کنی فرمت عوض کنی و چند تا روش دیگه که من تو مرحله اول که آپدیت درایو ها هست به مشکل خوردم، ممنون میشم راهنمایی کنید که سوالم رو باید کجا مطرح کنم

Danialmor
25-11-2023, 07:39
سلام من دوتا فلش از یه سایت خارجی خریدم، زمانی که به لبتاپ وصل ش میکنم ویندوز می‌شناسه ولی بازش نمیکنه ، حجم فلش ها یکی یک ترابایت هست یکی دیگه دو ترابایت

تو سایت ها سرچ زدم گفتن باید درایو ها تو آپدیت کنی فرمت عوض کنی و چند تا روش دیگه که من تو مرحله اول که آپدیت درایو ها هست به مشکل خوردم، ممنون میشم راهنمایی کنید که سوالم رو باید کجا مطرح کنم

سلام دوباره
میشه لطفا راهنمایی کنید که به چه تاپیکی مراجعه کنم
اگر لینگ کنید ممنون میشم

hossein0m
08-02-2024, 09:53
سلام . در مورد مشکل اجرای بازی Company of heroes 2 سوال داشتم ، کجا باید مطرح کنم ؟

persianvoip
27-04-2024, 14:42
خدمات ما در پرشین ویپ:
مشاوره، طراحی و راه اندازی مراکز تلفن ویپ (IPPBX)
مشاوره، طراحی و راه اندازی سیستم های شبکه
مشاوره، طراحی وپیاده سازی میکروتیک (Mikrotik)
مشاوره، طراحی وپیاده سازی شبکه های VM

- - - Updated - - -

خدمات ما در پرشین ویپ:
مشاوره، طراحی و راه اندازی مراکز تلفن ویپ (IPPBX)
مشاوره، طراحی و راه اندازی سیستم های شبکه
مشاوره، طراحی وپیاده سازی میکروتیک (Mikrotik)
مشاوره، طراحی وپیاده سازی شبکه های VM