PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی، سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Ghaioom
24-11-2012, 22:24
سلام دوستان عزیز من ی مشکلی دارم در مورد ای پی من قبلا نتم رو از مخابرات گرفته بودم......... مخابرات بهم دو نوع ای پی میداد..... یعنی یکی اولش 128. و دیگری از 46 شروع میشد بیشتر وقتا ای پیم همون 128 بود با چند بار خاموش و روشن کردن مودمم ای پی ک اولش 46 بود رو بهم میداد و این ای پی ها همیشه اخرش در حال تغییر بود یا اگه عوض نمیشد یا اگه از ی سایتی اخراج میشدم با خاموش و روشن کردن مودم اخر ای پیم عوض میشد الان نزدیک ب 1ماه هست ک از شرکت فن اوا نت گرفتم ولی حالا ای پیم از روز اول تا الان اصلا عوض نشده همونجور ثابت مونده با خاموش و روشن کردن مودم یا حتی هیستوری کردن مرورگر ک میتونستم ای پیمو عوض کنم الان عوض نمیکنه میخواستم بدونم مشکل از نت هست؟ یا از کانفیگ مودمم هست؟و اگه مشکل از نت هست باید چیکار کنم؟ یا اگه مشکل ازکانفیگ مودمم هست باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه ممنون........

سلام
اینجا:
سرويس اينترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا اینجا:
شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید بپرسی.

به نظرم لینک اولی بیشتر به سوالت میاد.

Al@sh
25-11-2012, 01:27
سلام
اینجا:
سرويس اينترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا اینجا:
شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید بپرسی.

به نظرم لینک اولی بیشتر به سوالت میاد.

مر30000000000000000000از کمکت:46::46:

mahmoodghodosi
27-11-2012, 11:27
سلام دوستان
کسی نحوه ایجاد یک dataset هفت بانده تو نرم افزارer mapper رو میدونه؟
خیلی مهمه برام لطفا دراهنمایی کنید

mahmoodghodosi
27-11-2012, 11:29
سلام دوستان

Ghaioom
27-11-2012, 11:31
سلام دوستان

سلام

ورودتون رو به انجمن تبریک میگم در لینک زیر سوال بفرمایید:

مباحث عمومی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
27-11-2012, 20:55
درود
دوستان چطور باید فایل ها رو ضمیمه کرد ؟! :31:

kfarshad88
27-11-2012, 21:00
سلام من لب تاب 5110دارم اینسپایرون (ram4-گرافیک 1024)...بعد pes13اصلا نصب نمیشه ...کارت گرافیکمو هم ابدیت کردم و کارت گرافیکمو از حالت optimumخارج کردم ...دیگه نمی دونم چکار کنم میشه راهنماییم کنید؟

ŞHÍЯÍŃ
27-11-2012, 21:17
درود
دوستان چطور باید فایل ها رو ضمیمه کرد ؟! :31:

:دی سلام.

وقتی حالت پیشرفته رو بزنید این گزینه میاد!روش کلیک کنید مثل آپلود فایل هست بعد از این که آپلود تمو شد done رو بزنید تمومه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
27-11-2012, 21:27
من فایل ها رو ضمیمه میکنم ولی به این صورت نمایش داده میشه .

ولی من میخوام به این صورت نمایش داده بشه .

ŞHÍЯÍŃ
27-11-2012, 21:49
من فایل ها رو ضمیمه میکنم ولی به این صورت نمایش داده میشه .

ولی من میخوام به این صورت نمایش داده بشه .

شاید چون فارسیه اینطوری میشه تا به حال فایل فارسی ضمیمه نکردم!

اینجا مطرح کن خیلی زود پیگیری میکنن..

architect22
29-11-2012, 22:06
سلام.
در مورد غیر قابل دسترس شدن چندتا از فولدر هام دچار مشکل شدم؛ کجا سوالم رو مطرح کنم؟
تو قسمت properties -> security
پیغام میده که: you must have read permission to view the properties of this object :(((
i need your help plz

Reza31001
29-11-2012, 22:42
سلام.
در مورد غیر قابل دسترس شدن چندتا از فولدر هام دچار مشکل شدم؛ کجا سوالم رو مطرح کنم؟
تو قسمت properties -> security
پیغام میده که: you must have read permission to view the properties of this object :(((
i need your help plz

سلام
به انجمن p30world خوش اومدین

میتونید مشکلتون در بخش ویندوز مطرح کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته به نوع ویندوزتون در زیرمجموعه مربوطه تاپیک جدید ایجاد کنید

bahrzad
30-11-2012, 14:35
با سلام ، چگونه میتوان از اکسل تعداد زیادی از دیتا را هر زوزه بطور خودکار از یک پایگاه داده در اینترنت دریافت و سیو کرد وهمچنین در برنامه نویسی ++C باکدام تابع میتوان نتایج حاصل را بطور خودکار سیو نمود با تشکر فراوان از اینکه راهنمایی می کنید که این سوالها در کدام قسمت مطرح شود

Ghaioom
30-11-2012, 14:39
با سلام ، چگونه میتوان از اکسل تعداد زیادی از دیتا را هر زوزه بطور خودکار از یک پایگاه داده در اینترنت دریافت و سیو کرد

نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezidentevilone
01-12-2012, 21:47
ببخشید برای درج تبلیغات در انجمن با کدوم دوستی باید صحبت کرد ؟

hamed29
01-12-2012, 22:17
ببخشید برای درج تبلیغات در انجمن با کدوم دوستی باید صحبت کرد ؟

صفحه ی تبلیغات که اینه : ads.p30world.com
ظاهراً باید اول فرم پر کنید ولی فکر کنم بهتره با Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صحبت کنید.

تماس با مدیریت وب سایت : p30world.com/contact

حاجی شفیعی مرتضی
04-12-2012, 13:51
سلام من در مورد مسائل کشاورزی سوال دارم درکدام قسمت وارد کنم؟

V E S T A
04-12-2012, 13:56
سلام من در مورد مسائل کشاورزی سوال دارم درکدام قسمت وارد کنم؟

عـلـوم زمـیـن، گیاه شناسی، کشاورزی و باغبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abbas_thomas
05-12-2012, 15:18
سلام

مدیران محترم بنده میخوام نام کاربریم از اینی که هست به abbas_mt تغییر کنه....کجا باید درخواست کنم؟

kiar
05-12-2012, 15:24
سلام

مدیران محترم بنده میخوام نام کاربریم از اینی که هست به abbas_mt تغییر کنه....کجا باید درخواست کنم؟

این امکان قبلا وجود داشت ولی الان دیگه برداشتن. ( به خاطر این که عوض کردن نام کاربری به سرور فشار زیادی وارد میکرد )

gole_yakhso
06-12-2012, 04:19
ببخشید من قبلاmozilla firefoxروبه صورت دلخواه خود درستش کردم وsaveکردم.حالاویندوز عوض کردم ونمیدونم چطوری برمیگرده.از این راه رفتم جواب نمیدهtools>options>sync>set upfirefox sync>create a new>خلاصه هر کار میکنم جواب نمیده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم؟

gole_yakhso
06-12-2012, 04:28
ببخشید من قبلاmozilla firefoxروبه صورت دلخواه خود درستش کردم وsaveکردم.حالاویندوز عوض کردم ونمیدونم چطوری برمیگرده.از این راه رفتم جواب نمیدهtools>options>sync>set upfirefox sync>create a new>خلاصه هر کار میکنم جواب نمیده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم؟

Reza31001
06-12-2012, 07:07
سوالتون رد در تاپیک زیر بپرسید
فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1zarzar
09-12-2012, 22:17
سلام
من فایل زیپ آپدیت آفلاین Avira رو از این سایت دانلود کردم ولی وقتی میخوام از فایل زیپ استفاده کنم پیداش نمیکنه.لطفا راهنماییم کنید.plz

kiar
09-12-2012, 22:36
سلام
من فایل زیپ آپدیت آفلاین Avira رو از این سایت دانلود کردم ولی وقتی میخوام از فایل زیپ استفاده کنم پیداش نمیکنه.لطفا راهنماییم کنید.plz

سوالتون رو اینجا بپرسین :
تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pooneh joon
13-12-2012, 01:38
salam man darbare c++ soal daram koja bayad matrah konam?lotfan rahnamaiim konid?

B3HZ@D
13-12-2012, 02:53
salam man darbare c++ soal daram koja bayad matrah konam?lotfan rahnamaiim konid?

درود
اول از همه لطف کنید و به زبان پارسی تایپ کنید .

برای پرسشی که دارین میتونین به انجمن زبان C رجوع کنین .

انـجـمـن: C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این که به تاپیک زیر رجوع کنین .

سوالات مبتدی و عمومی (++C, C) خود را اینجا بپرسید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_884
13-12-2012, 13:29
چرا اینقدر پستام حذف میشه

Ghaioom
13-12-2012, 16:24
چرا اینقدر پستام حذف میشه
حتما اسپم میدین!

پستهای نامربوط یا خلاف قوانین!

sazghoo
13-12-2012, 16:31
سلام.
ببخشید میشه بگید سولات راجب گوشی را کجا باید مطرح کنیم
میخواستم بدونم چرا برنامه همراه بانک مسکن روی s5830 سامسونگ ج نمیده
اگه لطف کنید راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم

Ghaioom
13-12-2012, 19:28
سلام.
ببخشید میشه بگید سولات راجب گوشی را کجا باید مطرح کنیم
میخواستم بدونم چرا برنامه همراه بانک مسکن روی s5830 سامسونگ ج نمیده
اگه لطف کنید راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم
سلام
بفرما:

sadeghi-g
13-12-2012, 22:53
با سلام سئوالات مربوط به نرم افزارهای مالی را کجا باید مطرح کرد

kiar
13-12-2012, 23:00
با سلام سئوالات مربوط به نرم افزارهای مالی را کجا باید مطرح کرد

این انجمن مربوط به سوالات و مباحث در مورد نرم افزارهای مختلف هست که میتونید اینجا بپرسید:

مباحث عمومی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AHMAD MOLLAIE
15-12-2012, 22:03
با سلام به پیشنهاد یکی از دوستان که در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح شد این تاپیک رو ایجاد میکنم. انجمن گسترده شده و ممکنه پیدا کردن جای مناسب بحث ها مشکل باشه. اگر درباره جای (انجمن) درست مطرح کردن سوال و فعالیت شک دارید اینجا سوالتون رو بپرسید تا دوستانمون راهنمایی کنن. متاسفانه وجود جزییات بسیار زیاد کاربر رابیشتر دچار مشکل میکتد.به نظر بنده لزومی به این همه جزییات برای عضویت نبود.علیرغم اینکه دارای اسم کاربری ورمز عبور میباشم.ازارسال پیغامهای من جلوگیری میشود.اگر فعال نیستم پس چرا بعداز چندبار تکمیل فرم برایم ایمیل ارسال نمیگردد.هنوز نتوانستم درخصوص مشکلات گوشی N900 مواردم را بگویم.لطفا بلاخره چه شکلی برای رفع مشکل گوشی پیام ارسال کنم یا بادوستان گفتگو کنم.ممنون.AHMAD MOLLAIE

manumix
16-12-2012, 03:00
یه سوال دارم ولی امیدوارم بد جایی نباشه دربارهی یوتوب هست
من ااخرین ورژن فلاش پلیر و رو اینترنت اکسپلورر نصب کردم ولی نمی تونم ویدیو های یو توب رو ببینم وپغام بعدا مراجعه کنید و مینویسه مشکل چیه؟
خدا خیرتون بده

V E S T A
16-12-2012, 15:38
یه سوال دارم ولی امیدوارم بد جایی نباشه دربارهی یوتوب هست
من ااخرین ورژن فلاش پلیر و رو اینترنت اکسپلورر نصب کردم ولی نمی تونم ویدیو های یو توب رو ببینم وپغام بعدا مراجعه کنید و مینویسه مشکل چیه؟

خدا خیرتون بده

سلام

سوالتون رو اینجا بپرسین

وب سايت ها و وبلاگ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه با مرورگر هم مشکلی دارین اینجا سوال بپرسین

مرورگرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میلاد1470
23-12-2012, 20:41
سلام.سوالی در مورد برنامه نویسی ویژوال بیسیک داشتم کجا میتونم مطرح کنم؟
مرسی ممنون.

V E S T A
23-12-2012, 21:48
سلام.سوالی در مورد برنامه نویسی ویژوال بیسیک داشتم کجا میتونم مطرح کنم؟
مرسی ممنون.

سلام

انـجـمـن: Visual Basic
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سید علیرضا نوربخش
24-12-2012, 02:50
سلام.من رو کامپیوترم دو تا ویندوز نصب شده: یکی ایکس پی و یکی سون.حالا می خوام ویندوز سون رو کاملا از رو سیستم پاکش کنم.ولی اصلا بلد نیستم و هیچ کدوم از ویندوز ایی که رو سیستم هستو نمی دونم تو کدوم درایو نصب شده.لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون.

Ghaioom
24-12-2012, 09:52
سلام.من رو کامپیوترم دو تا ویندوز نصب شده: یکی ایکس پی و یکی سون.حالا می خوام ویندوز سون رو کاملا از رو سیستم پاکش کنم.ولی اصلا بلد نیستم و هیچ کدوم از ویندوز ایی که رو سیستم هستو نمی دونم تو کدوم درایو نصب شده.لطفا منو راهنمایی کنید.ممنون.

کاتبه
25-12-2012, 16:29
سلام.پریمیر5 نصبش چطور؟کرکش هم هست

V E S T A
25-12-2012, 17:08
سلام.پریمیر5 نصبش چطور؟کرکش هم هست

سلام اینجا بپرسین

انـجـمـن: مباحث عمومی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انـجـمـن: کرکینگ و درخواست کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soror kiani
26-12-2012, 15:52
سلام خسته نباشین یه سوال داشتم من این نرم افزار رودانلود کردم ولی فقط یه فایل سفید اوده نمیتونم بازش کنم وازش استفاده کنم وقتی دوبارروش کلیک میکنم پیغام میده که با چه نرم افزاری باز بشه
:n28:

V E S T A
26-12-2012, 16:10
سلام خسته نباشین یه سوال داشتم من این نرم افزار رودانلود کردم ولی فقط یه فایل سفید اوده نمیتونم بازش کنم وازش استفاده کنم وقتی دوبارروش کلیک میکنم پیغام میده که با چه نرم افزاری باز بشه
:n28:

سلام

سوالتون رو اینجا بپرسن :

انـجـمـن: مباحث عمومی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afsaneh5008
27-12-2012, 12:07
سلام
اطلاعات فلش مموریم همش شبیه شورت کات شده که قابل خوندن نیست . نیخوام فلشم و فورمت کنم چون اطلاعاتش خیلی واسم مهم چیکار باید بکنم تا بتونم اطلاعات و برگردونم ؟ لطفا راهنماییم کنین .

Mahdi/s
27-12-2012, 13:06
سلام
اطلاعات فلش مموریم همش شبیه شورت کات شده که قابل خوندن نیست . نیخوام فلشم و فورمت کنم چون اطلاعاتش خیلی واسم مهم چیکار باید بکنم تا بتونم اطلاعات و برگردونم ؟ لطفا راهنماییم کنین .
ســـلام..
به پی سی ورلد خوش اومدی...
در این تاپیک
بحث در مورد فلش مموري ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرچ و مطرح کن....

mehrdad73
27-12-2012, 13:19
سلام من سیستمم هنگام بالا آمدن این eror ها رو میده لطفا راهنمایی کنید :
cmos setting wrong
cmos date/time not set
chassis intruded
fatal error....systeam halted
لطفا سریع جواب بدین من مشکل دارم ممنون

V E S T A
27-12-2012, 13:31
سلام من سیستمم هنگام بالا آمدن این eror ها رو میده لطفا راهنمایی کنید :
cmos setting wrong
cmos date/time not set
chassis intruded
fatal error....systeam halted
لطفا سریع جواب بدین من مشکل دارم ممنون

سلام

سوالتون رو تو انجمن ویندوز بپرسین

انـجـمـن: ویـنــدوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babak376
27-12-2012, 19:25
سلام
من تازه يه گوشي sony xperia goخريدم كه اندرويد2.3 داره.ميخوام به اندرويد 4 تبديل كنم اما نميدونم چيكار كنم.ميشه راهنماييم كنيد.
با سپاس

marshalmathers
27-12-2012, 23:33
سلام من یک گیرنده مودمtl-wn7200ndدارم ولیCDنصب اش شکسته چکار کنم.ازکجا بخرم.یادانلودکنم:n13::n28:

kiar
27-12-2012, 23:42
سلام من یک گیرنده مودمtl-wn7200ndدارم ولیCDنصب اش شکسته چکار کنم.ازکجا بخرم.یادانلودکنم:n13::n28:

سوالتون خودتونو اینجا مطرح کنید :

سیباا
28-12-2012, 17:59
سلام یه مثال از درس c++ دارم کمکم کنید جوابشو به ادرس ایمیلم بفرستید
مثال : با استفاده از زیربرنامه ها برنامه ای بنویسید که مشخص کند آیا یک ماتریس ورودی بالا مثلثی است یا خیر؟

اینم ادرس ایمیل من :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com
همین امشب میخام:n13:

omid-p30
28-12-2012, 18:13
مثال : با استفاده از زیربرنامه ها برنامه ای بنویسید که مشخص کند آیا یک ماتریس ورودی بالا مثلثی است یا خیر؟

اینم ادرس ایمیل من :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)
همین امشب میخام:n13:

اینجا بپرسید :

سیباا
28-12-2012, 20:45

اینم ادرس ایمیل من :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com
همین امشب میخام

V E S T A
28-12-2012, 20:52
سلام

اینجا سوالتون رو بپرسین :

سوالات مبتدی و عمومی (++C, C) خود را اینجا بپرسید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iloveu-ALL
29-12-2012, 14:26
چندتا سوال در رابطه با برنامه Windows Media Player و Internet Download Manager داشتم، باید کجا مطرحشون کنم؟

Ghaioom
29-12-2012, 14:43
چندتا سوال در رابطه با برنامه Windows Media Player و Internet Download Manager داشتم، باید کجا مطرحشون کنم؟

سلام

آرشيو بحث هاي مهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

تو لینک اولی هر دو تاپیک مخصوص دارند.

mohsen_ehsan
30-12-2012, 01:01
سلام می خواستم راجع به ریجستری کردن نرم افزار ها تون سوال کنم؟

V E S T A
30-12-2012, 01:07
سلام می خواستم راجع به ریجستری کردن نرم افزار ها تون سوال کنم؟

سلام

اینجا سرچ کنید اگه کرک نداشت تو زیرشاخه درخواست کرک و سریال درخواست بدین

انـجـمـن: کرکینگ و درخواست کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همراه اول
30-12-2012, 14:37
سلام، میخوام در مورد نحوه عملیات اینترنتی بانک سامان سوال کنم، به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم رفتم

V E S T A
30-12-2012, 14:54
سلام، میخوام در مورد نحوه عملیات اینترنتی بانک سامان سوال کنم، به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم رفتم

سلام

اینجا بپرسین :

| بانک‌ها و امور بانکی | ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdisp
31-12-2012, 00:07
در مورد گوگل پلاس بدونم کجا برم؟

Hatek
31-12-2012, 11:32
دوستان من از از مخابرات کرج adsl دارم و الان بخوام چند تا سوال بپرسم کجا بپرسم؟؟
توی همون تاپیک مخابرات تهران؟؟؟ چون تاپیک مخابرات کرج ندیدم

Ghaioom
31-12-2012, 11:47
در مورد گوگل پلاس بدونم کجا برم؟
تو قسمت اینترنت و شبکه تاپیک گوگل
برین همینجا بپرسین:

دوستان من از از مخابرات کرج adsl دارم و الان بخوام چند تا سوال بپرسم کجا بپرسم؟؟
توی همون تاپیک مخابرات تهران؟؟؟ چون تاپیک مخابرات کرج ندیدم

اشکال نداره اگ نداشت اونجا پست بزنید.
جستجو کردین؟

اینا بود:
سرویس اینترنت مخابرات کرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهترین سرویس دهنده adsl در کرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Adsl / شهر کرج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمد صالح2
01-01-2013, 17:58
می خوام این سوال رو یکی جواب بده. کجا باید مطرحش کنم؟؟

سلام دوستان . میشه یکی معرفت به خرج بده بگه چه طوری میشه آفیس 2010 رو آنیستال کرد؟؟؟؟
از بعضی از نرم افزارهای آنیستال مثل گُلد آنیستال و آنلاکِر هم استفاده کردم ولی حذف نمی کنه؟؟:n30:

V E S T A
01-01-2013, 18:07
می خوام این سوال رو یکی جواب بده. کجا باید مطرحش کنم؟؟

سلام دوستان . میشه یکی معرفت به خرج بده بگه چه طوری میشه آفیس 2010 رو آنیستال کرد؟؟؟؟
از بعضی از نرم افزارهای آنیستال مثل گُلد آنیستال و آنلاکِر هم استفاده کردم ولی حذف نمی کنه؟؟:n30:

سلام

سوالتون رو اینچا بپرسین
انـجـمـن: نرم افزارهای آفیس

parandeh parvaz
03-01-2013, 16:59
سلام من راجع به رایت کرد سی دی ودی سوال دارم لطفا راهنمایی کنید

V E S T A
03-01-2013, 17:27
سلام من راجع به رایت کرد سی دی ودی سوال دارم لطفا راهنمایی کنید

سلام

انـجـمـن: مباحث عمومی نرم افزار
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اگه درباره قفل سی دی سوال دارین اینجا

انـجـمـن: قفل‌های CD/DVD

محمد صالح2
03-01-2013, 22:36
سلام مرسی از راهنماییتون

h_gorzin91
06-01-2013, 10:20
سلام : هارد اکسترنال hp دارم که رای ورود و دیدن اطلات ان رمز گذاری شده و حالا رمز ان را فراموش کرده ام لطفا راهنمایی کنید که چگونه می شود به اطلاعات دسترسی پیدا کرد

mammadsat2009
06-01-2013, 12:03
salam man ye soal dashtam age kasi mitone komakam kone man yahoo masenjeram yahoo chat nadare bayad chekar konam

mammadsat2009
06-01-2013, 12:06
سلام یاهومسنجر من یاهوچت نداره باید چکارکنم کمکم کنید ممنون میشم

Mahdi/s
06-01-2013, 12:12
سلام یاهومسنجر من یاهوچت نداره باید چکارکنم کمکم کنید ممنون میشم

ســلام....به پی سی ورلد خوش اومدی....این تاپیک سوالتو مطرح کن دوستان کمک ات میکنن..

Yahoo! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parimah maya
07-01-2013, 15:28
چطوری روی یه شعر از کامپیوترم بذارم؟:n26:

A M ! N
07-01-2013, 15:33
چطوری روی یه شعر از کامپیوترم بذارم؟:n26:

سلام منظورتون چیه دوست من ؟

رقیه حسن
07-01-2013, 18:37
0 -برنامه ای بنویسید که عددی از کاربر گرفته معادل حروفی ان را چاپ کند.(بازه اعداد 1تا 1000000000
1-الگوریتم و فلوچارتی رسم کنید که عددی از ورودی بگیرد و معادل روز و ماه انرا چاپ کند.2-الگوریتمی برای محاسبه فاکتوریل یک عدد بنویسید.
3-برنامه ای بنویسید که تا زمانی که کاربر عدد صفر را وارد نکرده از وی عدد بگیرد میانگین تمام اعداد داده شده را محاسبه کرده ونمایش دهد.
4-برنامه ای بنویسید که عددی از کاربر بگیرد مجموع ارقام انرا بدست اورد.
ممنون میشم جواب برام بفرستید.

Reza31001
07-01-2013, 18:45
0 -برنامه ای بنویسید که عددی از کاربر گرفته معادل حروفی ان را چاپ کند.(بازه اعداد 1تا 1000000000
1-الگوریتم و فلوچارتی رسم کنید که عددی از ورودی بگیرد و معادل روز و ماه انرا چاپ کند.2-الگوریتمی برای محاسبه فاکتوریل یک عدد بنویسید.
3-برنامه ای بنویسید که تا زمانی که کاربر عدد صفر را وارد نکرده از وی عدد بگیرد میانگین تمام اعداد داده شده را محاسبه کرده ونمایش دهد.
4-برنامه ای بنویسید که عددی از کاربر بگیرد مجموع ارقام انرا بدست اورد.
ممنون میشم جواب برام بفرستید.

به انجمن های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوش اومدین

سوالتون رو در انجمن زیر مطرح کنید

برنامه نويسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(البته طبق تجربه ای که دارم نمیتونید انتظار داشته باشین که سوال رو بگین و دوستان تمام و کمال جواب رو بدن بهتره چیزهایی که خودتون هم میدونید بگین تا دوستان با راهنمایی هاشون اشکالات شما رو برطرف کنن)

Amir Hossein
07-01-2013, 19:58
سلام
بچه ها یه سوال سخت:31:
من یه کلیپ کوتاهی دیدم اما یه قسمتی از اون رو متوجه نشدم
میخوام دوستان منو در اون مورد راهنمایی کنن
به نظر شما بهترین انجمن کدومه؟

Ghaioom
07-01-2013, 20:07
سلام
بچه ها یه سوال سخت:31:
من یه کلیپ کوتاهی دیدم اما یه قسمتی از اون رو متوجه نشدم
میخوام دوستان منو در اون مورد راهنمایی کنن
به نظر شما بهترین انجمن کدومه؟
علیک

کلیپ در چه مورد بوده؟

میکس و مونتاژ رو برو. ولی هر انجمنی که بهش مربوط میشه بری خوبه.

Amir Hossein
07-01-2013, 20:50
علیک

کلیپ در چه مورد بوده؟

میکس و مونتاژ رو برو. ولی هر انجمنی که بهش مربوط میشه بری خوبه.
نه متوجه نشدی
کلیپ یه منظوری داره
من اونو متوجه نمیشم:31:
کجا باید بپرسم

kiar
07-01-2013, 20:56
نه متوجه نشدی
کلیپ یه منظوری داره
من اونو متوجه نمیشم:31:
کجا باید بپرسم

سلام
شاید بشه تو انجمن متفرقه پرسید.
از ناظرای اون بخش بپرس ببین چی میگن.

Hatek
08-01-2013, 10:47
سلام
شاید بشه تو انجمن متفرقه پرسید.
از ناظرای اون بخش بپرس ببین چی میگن.
توی متفرقه؟؟؟؟
تا سروش در عرض 3 سوت پاکش کنه:n02:
کلیپ منظوری داره:n02: پس فک نکنم بشه توی انجمن گذاشتش

Ghaioom
08-01-2013, 10:55
توی متفرقه؟؟؟؟
تا سروش در عرض 3 سوت پاکش کنه:n02:
کلیپ منظوری داره:n02: پس فک نکنم بشه توی انجمن گذاشتش

فکر کنم تا حالا در مورد کلیپش فهمیده باشه.
کلیپشو دیدم نفهمیده بود من فهموندن.
یکم دقت میکرد میفهمید خودش نفهمیده! :n02:

nima1207
08-01-2013, 21:25
سلام
من برنامه power DVD رو دانلود کردم نصبم کردم ولی activation key میخواد چی کار کنم؟؟

saeidkalhor
10-01-2013, 12:25
سلام . وقت به خیر . من تازه عضو شدم
درباره روش کار با نرم افزار ارداس Erdas imagine کجا سوال بپرسم ؟
با سپاس فراوان

Ghaioom
12-01-2013, 15:45
سلام . وقت به خیر . من تازه عضو شدم
درباره روش کار با نرم افزار ارداس Erdas imagine کجا سوال بپرسم ؟
با سپاس فراوان
سلام

موفق باشید.

V E S T A
13-01-2013, 13:14
سلام

زیر مجموعه ارائه پیشنهاد / انتقاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید .

حدیث رحمتی
13-01-2013, 21:29
برای خرید لپ تاپ راهنمایی می خوام . کجا باید بپرسم؟

Mahdi/s
13-01-2013, 21:37
ســلام....
به پی سی ورلد خوش اومدی...

برای خرید لپ تاپ راهنمایی می خوام . کجا باید بپرسم؟

این قسمت >>
مشاوره خرید لپ تاپ

اميررضا1
15-01-2013, 09:36
سلام
من يه لپ تاپ HP 4540S دارم در روز هاي اول بلوتوث و فينگر پرينتش جواب نمي داد كه اقدام به تعويض ويندوز كردم كه متاسفانه WIRELESS رو نيز از دست دادم . بك آپ از درايورهاي قبلي هم ندارم ولي يه سري درايور دانلود كردم كه WIRELESS Vرو جواب نميده .لطفاٌ كمكم كنيد خيلي خيلي به وايرلسم احتياج دارم. مرسي

Ghaioom
15-01-2013, 09:50
سلام
من يه لپ تاپ HP 4540S دارم در روز هاي اول بلوتوث و فينگر پرينتش جواب نمي داد كه اقدام به تعويض ويندوز كردم كه متاسفانه WIRELESS رو نيز از دست دادم . بك آپ از درايورهاي قبلي هم ندارم ولي يه سري درايور دانلود كردم كه WIRELESS Vرو جواب نميده .لطفاٌ كمكم كنيد خيلي خيلي به وايرلسم احتياج دارم. مرسي

مشکلات لپ تاپ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hami1356
15-01-2013, 20:33
سلام من نرم افزار iSpring Kinetics را دانلود کردم ولی بعد از نصب به زبان روسی اجرا میشه چطوری باید زبانش رو به انگلیسی تغییر داد

shojaee2240
17-01-2013, 13:43
باسلام من POWER DVD رونمي تونم فعال كنم لطفا رمز فعالسازيشو برام سند كنيد.

یدالله قربانی
17-01-2013, 23:52
ارتباط دوست یابیم در فیس بوک بلوکه شده

atm1
18-01-2013, 00:02
بسیار عالی بود تا 20 پست برای :n02:دادن پیام لازم دارم:n02::n02:

Reza31001
18-01-2013, 00:27
سلام من نرم افزار iSpring Kinetics را دانلود کردم ولی بعد از نصب به زبان روسی اجرا میشه چطوری باید زبانش رو به انگلیسی تغییر داد
سلام
در بخش زیر تاپیک جدید ایجاد و سوالتون رو مطرح کنید

ارتباط دوست یابیم در فیس بوک بلوکه شده
در تاپیک زیر بپرسید
آموزش فیس بوک Facebook / تمامی مسائل فیس بوک در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پریا طهمورثی
18-01-2013, 15:04
من نمیتونم نامه بفرستم:n13:

pani1990
18-01-2013, 15:06
سلام :)من یه سوال داشتم و دقیقاً نمی دونم تو کدوم قسمت باید این سوالم رو بپرسم؟!برای یه دانشجو که تو دانشگاه مجازی داره درس می خونه، یه نرم افزار خوب می خوام که هم بتونه از صفحه مانیتور فیلم بگیره، هم صدای استادشو بتونه ضبط کنه.خیلی ممنون می شم به این سوالم پاسخ بدین این هم ایمیل من:palipour@ymail.com

پریا طهمورثی
18-01-2013, 15:07
میشه راهنمایی کنید که چه گونه فرستادن نامه را فعال سازی کنم؟:n27: بفرستین لطفا

پریا طهمورثی
18-01-2013, 15:42
میشه از ناظران محترم خواهش کنم به من یاد بدن چطوری پیغام خصوصی بفرستنم؟:rolleye:

V E S T A
18-01-2013, 15:50
میشه از ناظران محترم خواهش کنم به من یاد بدن چطوری پیغام خصوصی بفرستنم؟:rolleye:

سلام

شما هم میتونید پیغام خصوصی بدین ولی الان غیر فعال هست ..فعالیت و تعداد پست هاتون که بیشتر شد امکان پیغام خصوصی هم فعال میشه

میتونید انجمن هایی که علاقه دارین پست مفید و پر محتوا بدین :n11:

VAHID
18-01-2013, 18:36
سلام :)من یه سوال داشتم و دقیقاً نمی دونم تو کدوم قسمت باید این سوالم رو بپرسم؟!برای یه دانشجو که تو دانشگاه مجازی داره درس می خونه، یه نرم افزار خوب می خوام که هم بتونه از صفحه مانیتور فیلم بگیره، هم صدای استادشو بتونه ضبط کنه.خیلی ممنون می شم به این سوالم پاسخ بدین این هم ایمیل من:palipour@ymail.com

اینجا مطرح کن....

درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezareza507
19-01-2013, 01:37
سلام
خسته نباشید و به خاطر همه زحماتتنون متشکرم نتونستم بدونم کجا باید سوالم رو مطرح کنم !
من از طریق adslبه وب وصل میشم و از win7استفاده میکنم میخوام از
pcارسال فکس داشته باشم. مودم dial up smartlinkسری 2800دارم که
win 7 درایور اونو نمیشناسه و از انجمن شما هم نتونستم کمکی برای نصبش بگیرم ممکنه لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این کارو انجام بدم و اصلا میشه از طریق adslارسال و دریافت فکس داشت ؟یا حتما باید dial up نصب بشه
متشکرم

barani313
19-01-2013, 12:23
سلام من داخل یه سایت لینک انجمن شما رو دیدم برای دانلود فیل با فرمت h.264 اما اجازه دسترسی به من داده نمیشه :n03:چیکار باید کرد ؟
اینم لینکش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V E S T A
19-01-2013, 12:43
سلام
خسته نباشید و به خاطر همه زحماتتنون متشکرم نتونستم بدونم کجا باید سوالم رو مطرح کنم !
من از طریق adslبه وب وصل میشم و از win7استفاده میکنم میخوام از
pcارسال فکس داشته باشم. مودم dial up smartlinkسری 2800دارم که
win 7 درایور اونو نمیشناسه و از انجمن شما هم نتونستم کمکی برای نصبش بگیرم ممکنه لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این کارو انجام بدم و اصلا میشه از طریق adslارسال و دریافت فکس داشت ؟یا حتما باید dial up نصب بشه
متشکرم

سلام

سوالتون رو اینجا :
انـجـمـن: شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا اینجا بپرسین :

اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام من داخل یه سایت لینک انجمن شما رو دیدم برای دانلود فیل با فرمت h.264 اما اجازه دسترسی به من داده نمیشه :n03:چیکار باید کرد ؟
اینم لینکش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

بعضی از انجمن های اینجا مثل دانلود فیلم و هنر هفتم مخصوص اعضا هست برای همین وقتی با لینک از سایت دیگه میخواین وارد صفحه شین پیغام میده که اجازه دسترسی ندارین

یوزر و پسورد رو وارد کنید بعدش وارد صفحه شین (با عضویت وارد شین)

h.naziry
20-01-2013, 00:56
سلام.من هرچه وارد ID میشم رد میکنه از یاهو باید چیکار کنم الان اشکال کار از کجاست ID دیگه ای هم وارد کردم نرفت:n21:

Reza31001
20-01-2013, 07:37
سلام.من هرچه وارد ID میشم رد میکنه از یاهو باید چیکار کنم الان اشکال کار از کجاست ID دیگه ای هم وارد کردم نرفت:n21:
سلام
در تاپیک زیر مطرح کنید
Yahoo! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roberto ravaneli
21-01-2013, 16:16
سوالهای اموزش درس فیزیک سال چهارم و پیش دانشگاهی را کجا مطرح کنم؟

Ghaioom
21-01-2013, 16:46
سوالهای اموزش درس فیزیک سال چهارم و پیش دانشگاهی را کجا مطرح کنم؟

فیزیک، نجوم و اخترشناسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen_rkh
21-01-2013, 19:08
دوستان من قصد خرید گوشی LG Optimus L5 E615 Dual رو دارم. فقط یه سوال در موردش دارم که خیلی برام مهمه و میتونه تفاوت خریدن و نخریدن رو برام رقم بزنه. سوالم اینه که وقتی اس ام اس میاد، گوشی از چه طریقی به کاربر اطلاع میده؟ آیا صفحه روشن میشه یا چراغ نوتیفیکیشن داره؟ اگر صفحه روشن میشه آیا اسم فرستنده و بخشی از اس ام اس رو مینویسه؟ اگر نه آیا وقتی کاربر میخواد قفل گوشی رو باز کنه قبل از وارد کردن رمز یا پترن اسم یا بخشی از اس ام اس نمایش داده میشه؟ لطفاً اگر ممکنه جواب سوال هامو کامل و برای هر دو حالت سایلنت و غیر سایلنت پاسخ بدید. پیشاپیش از کسانی که پاسخ میدن متشکرم. ضمناً سیستم عامل گوشی فوق Android Ice Cream Sandwich هست.

Ghaioom
21-01-2013, 19:21
دوستان من قصد خرید گوشی LG Optimus L5 E615 Dual رو دارم. فقط یه سوال در موردش دارم که خیلی برام مهمه و میتونه تفاوت خریدن و نخریدن رو برام رقم بزنه. سوالم اینه که وقتی اس ام اس میاد، گوشی از چه طریقی به کاربر اطلاع میده؟ آیا صفحه روشن میشه یا چراغ نوتیفیکیشن داره؟ اگر صفحه روشن میشه آیا اسم فرستنده و بخشی از اس ام اس رو مینویسه؟ اگر نه آیا وقتی کاربر میخواد قفل گوشی رو باز کنه قبل از وارد کردن رمز یا پترن اسم یا بخشی از اس ام اس نمایش داده میشه؟ لطفاً اگر ممکنه جواب سوال هامو کامل و برای هر دو حالت سایلنت و غیر سایلنت پاسخ بدید. پیشاپیش از کسانی که پاسخ میدن متشکرم. ضمناً سیستم عامل گوشی فوق Android Ice Cream Sandwich هست.

سلام تو لینک زیر یه جا رو انتخاب کن.
موبایل و PocketPc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا میتونی بخش مشاوره در خرید بپرسی یا تو مباحث عمومی موبایل یا جای دیگه.

Reyhaneh1.6
21-01-2013, 22:30
سلام برای استفاده از struct در ایجاد تغییر در تصاویر با کمک visual studio210 باید چگونه عمل کنم؟

V E S T A
22-01-2013, 00:43
سلام برای استفاده از struct در ایجاد تغییر در تصاویر با کمک visual studio210 باید چگونه عمل کنم؟

سلام سوالات مربوط به برنامه نویسی رو اینجا بپرسین :

انـجـمـن: برنامه نويسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالاتون مربوط به هر کدوم از زیر مجموعه مورد نظر Visual Basic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا انـجـمـن: NET Framework. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست تاپیک بزنید

هم سفر
24-01-2013, 19:01
راهنمایی برای خرید پلاتر می خواهم اما هرچه در بخش چاپ گشتم تاپیکی با این عنوان نیافتم خواستم یه گفتگوی جدید بسازم ترسیدم تکراری باشه

Ghaioom
24-01-2013, 19:05
راهنمایی برای خرید پلاتر می خواهم اما هرچه در بخش چاپ گشتم تاپیکی با این عنوان نیافتم خواستم یه گفتگوی جدید بسازم ترسیدم تکراری باشه
اگه پیدا نکردین مشکلی نیست تاپیک رو بزنید.
نترسید کسی نمیزندتون ! :n02:

m405
25-01-2013, 07:40
سلام یک سوال درباره نحوهی بازکردن سپر جلو 405 دترم کجا سوال کنم؟

Ghaioom
25-01-2013, 07:58
سلام یک سوال درباره نحوهی بازکردن سپر جلو 405 دترم کجا سوال کنم؟

اتومبیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])////

mosh moshii
26-01-2013, 18:16
man u fb nemitoonam axamoo avaz konam....chikar bayad bookonam

mosh moshii
26-01-2013, 18:17

:n28::n28::n28:

V E S T A
26-01-2013, 18:21

سلام

سوالتون رو فارسی تایپ کنید و اینجا بپرسین

آموزش فیس بوک Facebook / تمامی مسائل فیس بوک در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیمین2068
26-01-2013, 21:02
سلام میخواستم بدونم با vlcمیشه میکس کرد؟ اگه میشه چه جوری؟

Beta
26-01-2013, 21:16

VLC Media Player | یک پخش کننده انواع موزیک و فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
26-01-2013, 23:19
سوالتون رو اینجا بپرسید : :n01:

VLC Media Player | یک پخش کننده انواع موزیک و فیلم
این تاپیک برای معرفی نرم افزار هست . نه جای بحث و مشکلات ! :n01:

hastiba101
27-01-2013, 23:31
من گوشی htc salsaدارم چون حافظه اش خود به خود پر می شد فلش اش کردم درست شده الان یک ماهی گذشته دوباره مثل حالت قبل حافظه اش خود به خود پر می شه چیکار کنم لطفا راهنمایی ام کنید؟

فنگشویی
29-01-2013, 23:04
سلام
راهی هست شماره خطی روکه روی خط دیگر دایورت شده پیداکرد یعنی مثلا خط Aروی خطB
(خط Bهم دست ماباشه)

V E S T A
30-01-2013, 00:14
من گوشی htc salsaدارم چون حافظه اش خود به خود پر می شد فلش اش کردم درست شده الان یک ماهی گذشته دوباره مثل حالت قبل حافظه اش خود به خود پر می شه چیکار کنم لطفا راهنمایی ام کنید؟
اینجا بپرسین:
انـجـمـن: کلوپ گوشی های تحت اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
راهی هست شماره خطی روکه روی خط دیگر دایورت شده پیداکرد یعنی مثلا خط Aروی خطB
(خط Bهم دست ماباشه)

سلام سوالتون رو اینجا بپرسید :

انـجـمـن: مباحث عمومی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فاطیما زمانی
30-01-2013, 22:57
سلام بچه ها کی میتونم منا درباره ی کنکور مشاور هام بده؟

Ghaioom
30-01-2013, 23:09
سلام بچه ها کی میتونم منا درباره ی کنکور مشاور هام بده؟

yaskaa
02-02-2013, 14:01
من در مورد سرطان ریه سوال داشتم هر چی گشتم مطلب مرتبط رو پیدا نکردم باید چیکار کنم ؟

ALI . R
02-02-2013, 14:20
من در مورد سرطان ریه سوال داشتم هر چی گشتم مطلب مرتبط رو پیدا نکردم باید چیکار کنم ؟
سوالتون رو اینجا مطرح کنید : :n01:

پرسش و پاسخ پزشكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

panii2
03-02-2013, 03:57
سـلام و خسته نباشید
من مدتی هست که وقتی به سایت هایی که فلش داخشلون زیاد هست میرم سیستم کند میشه و سی پی یو کامل رو 100 می مونه و نهایتا سیستم خاموش میشه،این طوری مجبورم وقتی کلا با فلش کار ندارم از داخل پلاگین ها غیرفعالش می کنم،
اما بعضی مواقع هم به فلش نیاز دارم در مواردی بیلیارد آنلاین بازی میکنم چون بازی فلش هست بعد از ده دقیقه سی پی یو کامل فول میشه،ضمن این که از آخرین نسخه موزیلا و فلش استفاده میکنم،لطفا راهنمایی بفرمایید که چه گونه مشکلم رو با فلش حل کنم

Reza31001
03-02-2013, 10:57
سـلام و خسته نباشید
من مدتی هست که وقتی به سایت هایی که فلش داخشلون زیاد هست میرم سیستم کند میشه و سی پی یو کامل رو 100 می مونه و نهایتا سیستم خاموش میشه،این طوری مجبورم وقتی کلا با فلش کار ندارم از داخل پلاگین ها غیرفعالش می کنم،
اما بعضی مواقع هم به فلش نیاز دارم در مواردی بیلیارد آنلاین بازی میکنم چون بازی فلش هست بعد از ده دقیقه سی پی یو کامل فول میشه،ضمن این که از آخرین نسخه موزیلا و فلش استفاده میکنم،لطفا راهنمایی بفرمایید که چه گونه مشکلم رو با فلش حل کنم
سوالتون رو اینجا مطرح کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فــــلش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Meisam
04-02-2013, 09:56
سلام
ضمن عرض خوش آمد به شما دوست گرامی بخاطر پیوستن به انجمن های P30World
در مورد سوالتون، اگر نمیدانید سوالتان را باید در کدام انجمن بپرسید از تاپیک سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

مرسی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
سلام
در مورد سوالتون، اگر نمیدانید سوالتان را باید در کدام انجمن بپرسید از تاپیک سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

Meisam
سلام

ehsan570
04-02-2013, 18:45
حدود یک ماه پیش رفتم پکیج بخرم فروشنده به من گفت که مرکوری داره بعد از خرید دیدم مرکوری نیست و مگاترم هست 2میلیون تومان هم خریدم اما این برند رو اداره ی گاز تایید نکرده بعد از یک ماه و نیم گرفتاری و بحث با فروشنده حالا به من میگه پکیج مگاترم رو پس می گیره و به جای اون به من تاچی میده!!(دو مبدله وفن دار 24)به قیمت 1/900/000 تومان حالا به نظر شما من چی کار کنم ؟ خواهش می کنم سریع راهنماییم کنید چون باید موافقت یا عدم موافقتم رو به فروشنده اعلام کنم .ممنون

ehsan570
04-02-2013, 18:52
با سلام
به پیشنهاد یکی از دوستان که در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح شد این تاپیک رو ایجاد میکنم.
انجمن گسترده شده و ممکنه پیدا کردن جای مناسب بحث ها مشکل باشه.
اگر درباره جای (انجمن) درست مطرح کردن سوال و فعالیت شک دارید اینجا سوالتون رو بپرسید تا دوستانمون راهنمایی کنن.

حدود یک ماه پیش رفتم پکیج بخرم فروشنده به من گفت که مرکوری داره بعد از خرید دیدم مرکوری نیست و مگاترم هست 2میلیون تومان هم خریدم اما این برند رو اداره ی گاز تایید نکرده بعد از یک ماه و نیم گرفتاری و بحث با فروشنده حالا به من میگه پکیج مگاترم رو پس می گیره و به جای اون به من تاچی میده!!(دو مبدله وفن دار 24)به قیمت 1/900/000 تومان حالا به نظر شما من چی کار کنم ؟ خواهش می کنم سریع راهنماییم کنید چون باید موافقت یا عدم موافقتم رو به فروشنده اعلام کنم .ممنون[/QUOTE]

V E S T A
06-02-2013, 17:03
حدود یک ماه پیش رفتم پکیج بخرم فروشنده به من گفت که مرکوری داره بعد از خرید دیدم مرکوری نیست و مگاترم هست 2میلیون تومان هم خریدم اما این برند رو اداره ی گاز تایید نکرده بعد از یک ماه و نیم گرفتاری و بحث با فروشنده حالا به من میگه پکیج مگاترم رو پس می گیره و به جای اون به من تاچی میده!!(دو مبدله وفن دار 24)به قیمت 1/900/000 تومان حالا به نظر شما من چی کار کنم ؟ خواهش می کنم سریع راهنماییم کنید چون باید موافقت یا عدم موافقتم رو به فروشنده اعلام کنم .ممنون

مربوط به این تاپیک

مشاوره برای خرید لوازم خانگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M o h a m m @ d
06-02-2013, 18:47
چندتا پاورپوینت و مقاله مربوط به تحقیقات دانشگاهی دارم برای دانلود اگه کسی لازم داشت کجا بزارم هیچ جاه مناسبی گیر نیاوردم هم مربوط به کامپیوتر هم علوم اجتماعیه:n13:

Reza31001
06-02-2013, 21:26
چندتا پاورپوینت و مقاله مربوط به تحقیقات دانشگاهی دارم برای دانلود اگه کسی لازم داشت کجا بزارم هیچ جاه مناسبی گیر نیاوردم هم مربوط به کامپیوتر هم علوم اجتماعیه:n13:
جاش، انجمن مــقــالات هست که فعلا امکان ارسال پست در اون نیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیگه مرتبط ترین بخشهایی که میشه گفت آموزش عالی
و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موضوعات علمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

423781
07-02-2013, 18:55
سلام, در مورد تنظیمات فیسبوک سولاتی داشتم؟

M E S S I
07-02-2013, 19:11
سلام, در مورد تنظیمات فیسبوک سولاتی داشتم؟

Thor God
07-02-2013, 23:16
من يه هارد دارم كه پارتيشن بندي كردم حالا ميخوام يه سري رو به هم بچسبونم دوباره ! يعني مثلا دو تا ٢٠ گيگ دارم ميخوام يكي بشه چه جوري اين كار رو بكنم ؟

الان هم اين سؤال برام پيش اومده نمي دونم كجا بپرسم

Beta
07-02-2013, 23:50
انجمن درخاست قیمت کنسول های بازی ؟؟؟!:n16:

ツツツ
08-02-2013, 01:14
انجمن درخاست قیمت کنسول های بازی ؟؟؟!:n16:

سلام

این بخش کنسول

اینم بخش راهنمایی خرید و قیمت

موفق باشید:n01:

V E S T A
08-02-2013, 01:37
من يه هارد دارم كه پارتيشن بندي كردم حالا ميخوام يه سري رو به هم بچسبونم دوباره ! يعني مثلا دو تا ٢٠ گيگ دارم ميخوام يكي بشه چه جوري اين كار رو بكنم ؟

الان هم اين سؤال برام پيش اومده نمي دونم كجا بپرسم

متناسب با ویندوزی که دارین یکی از زیر مجموعه های انجمن زیر رو انتخاب کنید :
انـجـمـن: ویـنــدوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مسایل سخت افزاری
انـجـمـن: هارد دیسک، اپتیکال درایوها و سایر ابزار ذخیره سازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yaser 110
10-02-2013, 00:15
این سوال جاش کجاس؟(من لپ تاپم HP PAVILION DV 6070 هست و ویندوزم 7 اورجینال میباشد میخوام بدونم میتونم از بکاپ یک لپ تاپ HP PAVILION DV 7 که ویندوزش 8 اورجینال هست استفاده کنم برای لپ تاپ خودم؟) :n01:ممنونم

ram1234
10-02-2013, 00:26
سلام من هایی با کد +255 دریافت میکنم.......این یعنی چی؟

V E S T A
10-02-2013, 01:11
این سوال جاش کجاس؟(من لپ تاپم HP PAVILION DV 6070 هست و ویندوزم 7 اورجینال میباشد میخوام بدونم میتونم از بکاپ یک لپ تاپ HP PAVILION DV 7 که ویندوزش 8 اورجینال هست استفاده کنم برای لپ تاپ خودم؟) :n01:ممنونم

◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bahman964
10-02-2013, 02:37
فک کنک باید پوشش شهرهاروببینی

bahman964
10-02-2013, 02:40
به نظر من نمیشه.چون من امتحان کردم.ویندوزم ویستا بود این کارو با7 کردم به هم ریخت

bahman964
10-02-2013, 02:42
راجع به نرم افزار اثر انگشت لب تاب کجا باید سوالمو بپزسم؟

parham1988
10-02-2013, 15:22
سلام خسته نباشد می خواستم بپرسم ایا ما CPU AMD شش هسته ای هم داریم وایا AMD phenom X6 1075 شش هسته ایه:n26:

kiar
10-02-2013, 19:22
سلام خسته نباشد می خواستم بپرسم ایا ما CPU AMD شش هسته ای هم داریم وایا AMD phenom X6 1075 شش هسته ایه:n26:

مطالب عمومی سخت افزار : پردازنده و رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

N.O
11-02-2013, 10:13
سلام
در مورد نرم افزار Excel سوال دارم، کجا باید مطرح کنم؟

Ghaioom
11-02-2013, 10:14
سلام
در مورد نرم افزار Excel سوال دارم، کجا باید مطرح کنم؟

saeid_sol
12-02-2013, 23:35
سلام
من یه پرینتر کارکرده سامسونگ مدل ml-1660 خریدم که یه 300 تایی چاپ کرده.
یه برگ که چاپ میکنه داخل پرینتر بالای کارتریجش (غلتکی که برگه رو میفرسته بیرون)خیلی داغ میکنه یعنی عملا نمیشه بهش دست زد
مشکل از کجاست؟
.
.
.

.
.
.
.
..

...
ممنون

Atghia
14-02-2013, 01:11
دوستان من یک سوالی دارم که یک کمی بیانش هم برام سخته بیشتر مربوط به چیره دستی در ساخت پاورپوینت میشه!
یعنی اعمال یکسری تغییرات خاص در یک فایل پاورپوینت مدنظرم هست
حالا باتوجه به گستردگی مطالب و بخش ها میشه لطفا بگید بهتره کجا مطرح کنم؟ که هم من زود به جواب برسم هم بی مورد تاپیک نزنم و این حرفا:n17:
تشکر ویژه:n16:

V E S T A
14-02-2013, 01:24
سلام Atghia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان

مربوط به این تاپیک میشه :

▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Beta
17-02-2013, 12:50
یه تاپیکی بود در مورد آهنگ های خفن واسه ماشین !
لطف کنین!

ツツツ
17-02-2013, 13:18
یه تاپیکی بود در مورد آهنگ های خفن واسه ماشین !
لطف کنین!

۞ موزیک های مناسب برای سیستم صوتی خودرو ۞ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mali.sh
17-02-2013, 18:01
سلام
یه مشکل دارم با تیلیغات سایت کجا بگم؟
از قسمت پیگیری مشکلات اقدام کردم ولی رفع اثر نشد.
شاید جایه مناسبی نیست.

فک کنم یه بدافزار تو سایته

سلام
چند روزی مشه که با بنر تبلیغات بالای انجمن مشکل دارم.
وقتی هرکدوم از صفحات انجمن رو که باز میکنم انتی ویروسم جلوی لود شدن تبلیغ بالا رومیگیره و میگه از این آدرس بهت اتک میزنن

مرورگرمم نشون میده که این بنر از طریق این ادرس به نمایش گذاشته میشه.
گاهی اوقات تبلیغات انجمن تبلیغات خارجی نشون میده.
جالبه که این اتک درردیف های ریسک ها قرارداره.

eliya1355
17-02-2013, 18:59
سلام من چند وقتیه که آفیس 2013 و ویندوز7 را روی کامپیوترم نصب کردم از وقتی که آفیس 2013 نصب کردم با یه مشکل برخورد کردم و اونه که قبلا که آفیس 2003 تا 2010 نصب بودم وقتی روی عکسی کلیک می کردم و open with می زدم با برنامه microsoft office2007/2010 می تونستم قسمتهای اضافی عکسم را حذف کنم و خلاصه می تونستم ویرایش کنم او با فرمتjpg,... سیو کنم ما از وقتی که آفیس 2013 نصب کردم این گزینه تو قسمت open with و حتی chosse defuit program وجود ندارد می خواستم حالا بدونم آیا این امکان در آفیس 2013 وجود ندارد و یا مشکل چیز دیگری هست

V E S T A
17-02-2013, 20:20
سلام
یه مشکل دارم با تیلیغات سایت کجا بگم؟
از قسمت پیگیری مشکلات اقدام کردم ولی رفع اثر نشد.
شاید جایه مناسبی نیست.

سلام

من خودم کلا پلاگین فلش رو توو بروزرم غیر فعال کردم که تبلیغات بالا لود نشن چون برای منم وقتی لود میشدن شدیدا cpu usage میزفت بالا ..

سلام من چند وقتیه که آفیس 2013 و ویندوز7 را روی کامپیوترم نصب کردم از وقتی که آفیس 2013 نصب کردم با یه مشکل برخورد کردم و اونه که قبلا که آفیس 2003 تا 2010 نصب بودم وقتی روی عکسی کلیک می کردم و open with می زدم با برنامه microsoft office2007/2010 می تونستم قسمتهای اضافی عکسم را حذف کنم و خلاصه می تونستم ویرایش کنم او با فرمتjpg,... سیو کنم ما از وقتی که آفیس 2013 نصب کردم این گزینه تو قسمت open with و حتی chosse defuit program وجود ندارد می خواستم حالا بدونم آیا این امکان در آفیس 2013 وجود ندارد و یا مشکل چیز دیگری هست

سلام اینجا سوال بپرسین :

انـجـمـن: نرم افزارهای آفیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دخترشب
20-02-2013, 00:44
سلام شب خوش.
چطوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp%3Ft%3D483362&ei=xecjUbecLaa5igKMsIDYAg&usg=AFQjCNHXJsz8GB__j-m91EMm109VZAwQpw) میشه آپدیت ویندوز کامپیوترو غیر فعال کرد؟؟/:n27:

Reza31001
20-02-2013, 00:56
سلام شب خوش.
چطوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp%3Ft%3D483362&ei=xecjUbecLaa5igKMsIDYAg&usg=AFQjCNHXJsz8GB__j-m91EMm109VZAwQpw) میشه آپدیت ویندوز کامپیوترو غیر فعال کرد؟؟/:n27:
تو همین تاپیکی که آدرس دادین توضیح دادن که!
چگونه آپدیت ویندوز رو برا همیشه غیرفعال کنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])البته اگه مشکلتون حل نشده همون جا بیان کنید

hamed29
21-02-2013, 17:37
سلام؛ یه راهنمایی در مورد خرید سشوار میخوام. دقیقا کجا مطرح کنم؟

Reza31001
21-02-2013, 18:22
سلام؛ یه راهنمایی در مورد خرید سشوار میخوام. دقیقا کجا مطرح کنم؟
سلام
​متفرقه مشاوره برای خرید لوازم خانگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D9%86%DA%AF%DB%8C)

amir karimi8
22-02-2013, 00:42
خب از من بپرس جوابتو میدم

arbel
22-02-2013, 20:25
میخواستم بدونم تفاوت ایمیج گرفتن از ویندوز و بک آپ گرفتناز ویندوز رو بدونم

Reza31001
22-02-2013, 23:00
میخواستم بدونم تفاوت ایمیج گرفتن از ویندوز و بک آپ گرفتناز ویندوز رو بدونم

تو بخش ویندوز میتونید سوالتون رو مطرح کنید

ویـنــدوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجیدا
23-02-2013, 08:53
سلام/خوبی میخواهم در مورد پزشکی بپرسم

Reza31001
23-02-2013, 10:08
سلام/خوبی میخواهم در مورد پزشکی بپرسم
سلام
به p30world خوش اومدین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسش و پاسخ پزشكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترنم اعتمادی
23-02-2013, 12:32
من باید برنامه بنویسم برای حسابداری. کجا مطرح کنم؟
من اصلا برنامه نویسی بلد نیستم

Reza31001
23-02-2013, 14:44
من باید برنامه بنویسم برای حسابداری. کجا مطرح کنم؟
من اصلا برنامه نویسی بلد نیستم
برنامه نويسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(26 نفر در حال مشاهده این بخش)
بحث ، آموزش ، رفع اشکال و تبادل نظر در مورد برنامه نويسی برای محيط ويندوز. ويژوال بيسيک - دلفی و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Visual Basic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NET Framework. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دلــفي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsent71
23-02-2013, 15:15
سلام من میخاستم اکسپلورر8 روی ویندوز8 نصب کنم باید سوالم رو کجا بپرسم یا از کی راهنمایی بگیرم؟

Ghaioom
23-02-2013, 15:39
سلام من میخاستم اکسپلورر8 روی ویندوز8 نصب کنم باید سوالم رو کجا بپرسم یا از کی راهنمایی بگیرم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

karam2222
23-02-2013, 16:36
سلام من karam2222هستم ودر شهرستان دامغان زندگی می کنم از شما برای خرید پکیج دیواری ورادیاتور در خانه 90 متری کمک می خواهم ضمنا چه مارکی بخرم که اذیت نشم

ترنم اعتمادی
23-02-2013, 21:00
لینک هنر هفتم رو میخوام

babelirani
23-02-2013, 22:52
سلام من karam2222هستم ودر شهرستان دامغان زندگی می کنم از شما برای خرید پکیج دیواری ورادیاتور در خانه 90 متری کمک می خواهم ضمنا چه مارکی بخرم که اذیت نشم
با سلام

در انجمن
مـتـفـرقـه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سوالتون رو بپرسید

لینک هنر هفتم رو میخوام

با سلام بفرماید

هـــــنـر هـــفـتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F l o w e r
24-02-2013, 19:09
سلام
- اگر نمیدانید سوالتان را باید در کدام انجمن بپرسید از تاپیک سوالم را در کدام انجمن بپرسم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

پینگادا
25-02-2013, 10:55
سلام لطفا در خصوص شارژ کاتریج و زمانی که شارژ میشود بعد از مدتی کاغذ موقع پرینت گرفتن خط های سیاه ایجاد میشه وقتی کاتریج بیرون میار و نونر روش کمی پودر پاک که میشه دیگه خط ندارد اما سوال اینه که هر لبار که پرینت میگیریم که نمیتوانیم اون پاک کنیم . با تشکر

mirzaei.mohammad
25-02-2013, 11:45
سلام,من بازی فوتبال soccer 13نسخه زبان اصلی دانلود کردم,وقتی نصبش میکنم ارور میده ,میشه راهنمایی نصبشو بگید!! پیغامی که میده اینه were sorry an error has accurred..........

origin is not installed .and is required to play your game.please reinstall origin

mirzaei.mohammad
25-02-2013, 21:59
سلام,من بازی فوتبال soccer 13نسخه زبان اصلی دانلود کردم,وقتی نصبش میکنم ارور میده ,میشه راهنمایی نصبشو بگید!! پیغامی که میده اینه were sorry an error has accurred..........

origin is not installed .and is required to play your game.please reinstall origin

kiar
25-02-2013, 22:02

سلام
سوالتون رو اینجا بپرسید :
مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
25-02-2013, 22:07
سلام لطفا در خصوص شارژ کاتریج و زمانی که شارژ میشود بعد از مدتی کاغذ موقع پرینت گرفتن خط های سیاه ایجاد میشه وقتی کاتریج بیرون میار و نونر روش کمی پودر پاک که میشه دیگه خط ندارد اما سوال اینه که هر لبار که پرینت میگیریم که نمیتوانیم اون پاک کنیم . با تشکر

سلام
سوالتون رو اینجا بپرسید :
مشکلات کارت های جانبی و ابزارهای ورودی و خروجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behnoosh68
25-02-2013, 23:01
man che joori bayad soali ke dar morede matlab daramo beporsam? hata nemidoonam koja bayad beporsam,lotfan bem tozih bedid

ツツツ
25-02-2013, 23:22
man che joori bayad soali ke dar morede matlab daramo beporsam? hata nemidoonam koja bayad beporsam,lotfan bem tozih bedid

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدین

طبق قوانین باید پارسی تایپ کنید

اینجا سوالتون رو مطرح کنید تا تایپک مناسب رو بهتون معرفی کنیم:n01:

HoseinKing
25-02-2013, 23:27

سلام دوست عزیز

به انجمن پی سی ورلد خوش امدید

قبل از هرچیز طبق قوانین انجمن متن هاتن رو فارسی تایپک کنید

اما درمورد سوالتون، اگر منظورتون اینه که از چه طریق پیغام خودتون رو ارسال کنید

آخر هر تاپیک که میخوایید سوال کنید یک کادر هست به این شکل:

سوالتون رو داخل این کادر بنویسید و ارسال کنید.

ممنون

atena63
26-02-2013, 18:55
سلام دوستان کسی مطلب یا تحقیق در رابطه با مجموعه فازی نوع 2 و مزایا و معایب آن مطلبی داره به من کمک کنه ممنون میشم

alba b
01-03-2013, 00:01
سلام دوستان من سیستمم هنگام بالاامدن هنگ میشه اکثرا تاصفحه نمایش میاد بعدخودبخودهنگ میشه نمیشه به برنامه ایش رفت باچندین بادرریست کیس درست میشه ومیشه باش کارکردولی بازتاسیستموخاموش کنم بعداکه روشنش میکنم بازهمون جورمیشه بازچندبارریستش کنم تابشه باش کارکنم چکارکنم مشکلش خل شه ممنون میشم رهنمایی کنین

مهدیجور
01-03-2013, 13:29
سلام،خسته نباشید،من یه لپ تاب خام دارم برای نصب ویندوز 7 لطفا مرا راهنمائی کنید،ممنون:n03:

V E S T A
01-03-2013, 13:52
سلام،خسته نباشید،من یه لپ تاب خام دارم برای نصب ویندوز 7 لطفا مرا راهنمائی کنید،ممنون:n03:

سلام و خوش اومدین

سوالتون رو اینجا بپرسین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویندوز7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali0075
01-03-2013, 15:02
سلام
من تازه ثبت نام کردم امید وارم خوش بگذره.تازه میگم که بازی کرایسیس3 اوده تو بازار؟

hossein019940
01-03-2013, 15:05
سلام
من تازه ثبت نام کردم امید وارم خوش بگذره.تازه میگم که بازی کرایسیس3 اوده تو بازار؟
آره اومده بیا بگیر:n08::n08:

ali0075
01-03-2013, 15:09
نامرد تو اینجایی ما رو......گیر اوردی.این عکس زشت چیه اینجا گذاشتی:n25::n08:

ali0075
01-03-2013, 15:10
چی جوری میشه برای آیدیم عکس گذاشت
:n21:

Ghaioom
01-03-2013, 15:42
چی جوری میشه برای آیدیم عکس گذاشت
:n21:

ای دی منظورت ایمیل هست؟

یاهو مسنجر؟

Yahoo! Messenger / تمامی مسائل ياهو مسنجر در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mmaryy
02-03-2013, 00:19
سلام خسته نباشين . از win rar چجوري استفاده كنم اين سوالم مربوط به كدوم قسمت؟

Ghaioom
02-03-2013, 07:07
سلام خسته نباشين . از win rar چجوري استفاده كنم اين سوالم مربوط به كدوم قسمت؟

◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه WinRAR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohssen12000
02-03-2013, 09:13
با سلام و عرض ادب میخواستم سوال کنم موارد مربوط به زبان c++ رو کج میتونم مطرح کنم؟ قبلا از راهنمائیتون تشکر میکنم.

M E S S I
02-03-2013, 09:17
با سلام و عرض ادب میخواستم سوال کنم موارد مربوط به زبان c++ رو کج میتونم مطرح کنم؟ قبلا از راهنمائیتون تشکر میکنم.

سلام /
اینجا:

لیست تاپیک های مفید انجمن Last Updated : 2012/01/04 - C ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AFSORDEH
02-03-2013, 11:43
با سلام...... :»

براي عنوان كردن انتقاد و پيشنهادات بايد در بخش

ارایه پیشنهاد / انتقاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تايپك درست كنيم... درسته؟

چرا در هيچ كدام از بخش هاي مرتبط با انجمن ها موضوعي وجود نداره؟ يا اينكه مخصوص مشاهده ي عموم كاربرا نيست؟ :mellow:

Saeed Dz
02-03-2013, 16:42
دوستان آدرس قسمت درخواست فونت رو میخوام. فراموش کردم کدوم قسمت هستش.

با تشکر.

V E S T A
02-03-2013, 19:18
با سلام...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي عنوان كردن انتقاد و پيشنهادات بايد در بخش

ارایه پیشنهاد / انتقاد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تايپك درست كنيم... درسته؟

چرا در هيچ كدام از بخش هاي مرتبط با انجمن ها موضوعي وجود نداره؟ يا اينكه مخصوص مشاهده ي عموم كاربرا نيست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

شما فقط میتونید تاپیک هایی که خودتون زدین رو ببینین

البته تمام اعضای تیم مدیریت میتونن تاپیک شما رو در قسمت انتقادات و پیشنهادات ببینن

دوستان آدرس قسمت درخواست فونت رو میخوام. فراموش کردم کدوم قسمت هستش.

با تشکر.

فک میکنم این تاپیک باشه :

»» بـانـک [ Font ] فــونــــت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mirzaei.mohammad
04-03-2013, 13:40
سلام,من بازی فوتبال soccer 13نسخه زبان اصلی دانلود کردم,وقتی نصبش میکنم ارور میده ,میشه راهنمایی نصبشو بگید!! پیغامی که میده اینه were sorry an error has accurred.......... origin is not installed .and is required to play your game.please reinstall origin

Reza31001
04-03-2013, 14:04
سلام,من بازی فوتبال soccer 13نسخه زبان اصلی دانلود کردم,وقتی نصبش میکنم ارور میده ,میشه راهنمایی نصبشو بگید!! پیغامی که میده اینه were sorry an error has accurred.......... origin is not installed .and is required to play your game.please reinstall origin
سلام
اینجا بپرسید

مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Beta
05-03-2013, 00:36
نرم افزار Visual Studio

Ghaioom
05-03-2013, 09:12
نرم افزار Visual Studio

یا

Atghia
05-03-2013, 13:53
سلام بعضی وقتها مطلب جالبی میبینم که نمیدونم مکان مناسبش کجاست که بگذارم!
مثلا پیش بینی شکل فرزند پرنس ویلیام
یا مثلا عجیب ترین ساعتهای جهان که تا حالا ندیدید
حالا درنظر داشتم (اگر وجود نداره) تاپیکی به اسم دیدنی ها ایجاد و این مطالب اینچنینی را در آن قرار بدم
سوالم اینه این تاپیک در کدام بخش باید ایجاد بشه؟
و اگر وجود داره در کدوم انجمنه؟

Ghaioom
05-03-2013, 13:59
حالا درنظر داشتم (اگر وجود نداره) تاپیکی به اسم دیدنی ها ایجاد و این مطالب اینچنینی را در آن قرار بدم
خوب مثلا برای اون عجیبترین ساعتهای جهان رو میتونی بری تو انجمن فتوشاپ بخش گالری عکس بزنی.
بعضی چیزها هم تو متفرقه بزن

Beta
05-03-2013, 14:12

یا

ممنون ولی واسه دانلود میخاستم !:n16:

V E S T A
05-03-2013, 17:58

سلام

Atghia جان تاپیک هایی که با محوریت عکس ها زده میشن همه مربوط به گالری عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشن.

Ghaioom
05-03-2013, 18:41
ممنون ولی واسه دانلود میخاستم !:n16:

:

درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا تو لینک زیر میتونید جستجو کنید و تاپیکشو پیدا و دانلود کنید:

md.ai.fi
05-03-2013, 19:12
من در مورد سیستمهای گرمایشی(پکیج ) سوال دارم

Ghaioom
05-03-2013, 19:26

نظر من که اینجاست:

Reza31001
05-03-2013, 20:52

مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وزرا
08-03-2013, 03:52
سلام . نیاز به "dashlaneh " دارم .متشکرم

sanazbala_hd
08-03-2013, 17:39
سلام من کرک Corel VideoStudio Pro X6 رو می خام چیکار کنم؟

Ghaioom
08-03-2013, 18:54
سلام من کرک Corel VideoStudio Pro X6 رو می خام چیکار کنم؟

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahab-69
08-03-2013, 22:40
سلام دوستان عزیز
من توی ورود فیسبوک مشکل دارم اونم اینه وقتی یوزر و ÷سورد رو که میدم و وارد پروفایلم میشم همش بهم ریختس و شکل ظاهریش مثل قبل نیست و هیچ کاری هم نمیشه کرد
صفحه ی باز شده سفید و نوشته ها ی بهم ریخته ی سیاه
اینم بگم که صفحه ی نخست ورود به فیسبوک هم بهم ریختس و تمام نوشته ها سمت چپ صفحه هستند
با یه سیستم دیگه امتحان کردم هیچ کدوم از این مشکلاتو نداشتم
همین طور دوستمم با سیستم من وارد پروفایلش شد واسه اون درست بود
لطفا کمکم کنید:n28:

babelirani
08-03-2013, 23:48
سلام دوستان عزیز
من توی ورود فیسبوک مشکل دارم اونم اینه وقتی یوزر و ÷سورد رو که میدم و وارد پروفایلم میشم همش بهم ریختس و شکل ظاهریش مثل قبل نیست و هیچ کاری هم نمیشه کرد
صفحه ی باز شده سفید و نوشته ها ی بهم ریخته ی سیاه
اینم بگم که صفحه ی نخست ورود به فیسبوک هم بهم ریختس و تمام نوشته ها سمت چپ صفحه هستند
با یه سیستم دیگه امتحان کردم هیچ کدوم از این مشکلاتو نداشتم
همین طور دوستمم با سیستم من وارد پروفایلش شد واسه اون درست بود
لطفا کمکم کنید:n28:

با سلام

سرویس های گفتگوی آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوالتون رو بپرسید

Hatek
11-03-2013, 23:25
چند تا سوال راجع یه سانسور کردن فیلم دارم
کجا بپرسم؟
ممنون:n01:

alexy99
11-03-2013, 23:49
سلام با اینکه سرویس وی پی ان م کار میکنه نمیتونم وارد فیسبوک شم،میشه لطفا راهنماییم کنید؟

heliya_slr1990
12-03-2013, 11:22
mishe komakam konid lab tab dare baz geron mishe be nazareton asus i7 rame 8 to kare gerafici mikeshe modele n56vm-a kolan lab tob khobi hast?

Beta
12-03-2013, 11:24
چند تا سوال راجع یه سانسور کردن فیلم دارم
کجا بپرسم؟
ممنون:n01:
بعد نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shabe.saket
12-03-2013, 13:54
mishe komakam konid lab tab dare baz geron mishe be nazareton asus i7 rame 8 to kare gerafici mikeshe modele n56vm-a kolan lab tob khobi hast?

سلام
فارسی تایپ کنید
سوالتون رو در انجمن لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید تا بچه ها جواب بدن

ماریک
13-03-2013, 21:49
سلا م من TSH =7 داشتم تو آزمایشاتم به نظر شما من دچار کم کاری تیروئیدم؟

Ghaioom
13-03-2013, 22:11
سلا م من TSH =7 داشتم تو آزمایشاتم به نظر شما من دچار کم کاری تیروئیدم؟

پرسش و پاسخ پزشكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8nights&7days
14-03-2013, 22:45
سوالی داشتم:
برای در خواست اموزش ساخت مود برای بازی ها مخصوصا ماینکرفت کجا سوال کنم؟
ممنون

kiar
14-03-2013, 22:49
سوالی داشتم:
برای در خواست اموزش ساخت مود برای بازی ها مخصوصا ماینکرفت کجا سوال کنم؟
ممنون

توسعه و ساخت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.::P30::.
15-03-2013, 13:24
آنتی ویروس من پی سی ورلد رو جز سایتهای آلوده میزنه :n13:
کس دیگه ای هم هست این مشکلو داشته باشه؟
آنتی ویروسم NOD32 هست و اورجیناله :n23:

Ghaioom
15-03-2013, 13:36
آنتی ویروس من پی سی ورلد رو جز سایتهای آلوده میزنه :n13:
کس دیگه ای هم هست این مشکلو داشته باشه؟
آنتی ویروسم NOD32 هست و اورجیناله :n23:
نه ما مشکل نداریم
تو لینک زیر بپرس:

تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش:

الان برای ما هم اینجوری شده!!

لطفا راه چاره ای بیندیشید! پی سی ورلد! دی

joli love
15-03-2013, 14:49
من اطلاعات زیادی راجع به کامپیوتر و اینترنت ندارم !!!!!چیکار کنم؟؟؟؟؟!!!!:n28:

Ghaioom
15-03-2013, 16:56
من اطلاعات زیادی راجع به کامپیوتر و اینترنت ندارم !!!!!چیکار کنم؟؟؟؟؟!!!!:n28:

میتونید به انجمن مقالات برید و جستجو کنید یا میتونید تو گوگل جستجو کنید.

اینم انجمن مقالات:

موفق باشید.

kasra2002
16-03-2013, 13:26
سلام نمی دونم آیا روش درستی رو انتخاب کردم یا نه
ولی یه مشکل برام پیش اومده اونم اینه که یکی دو روزه که سایت انجمن توسط آنتی ویروس نودمن بلاک میشه و برای دسترسی باید اونو غیر فعال کنم .
خواستم اطلاع رسانی کنم که اگر مشکلی پیش اومده بشه برطرف کرد
ممنون از همه مدیران

Masi abadi
17-03-2013, 00:19
با سلام من قصد خريد رسيور دارم در مورد نوع رسيور سؤالم روكجا مطرح. كنم؟

mostafa171375
17-03-2013, 10:05
سلام.درمورد سخت افزار میخواستم بپرسم کجا باید مطرح کنم:n13:

Hatek
17-03-2013, 21:01
با سلام من قصد خريد رسيور دارم در مورد نوع رسيور سؤالم روكجا مطرح. كنم؟

بحث ماهواره توی انجمن ممنوعه دوست عزیز

سلام.درمورد سخت افزار میخواستم بپرسم کجا باید مطرح کنم:n13:

این قسمت
مباخث عمومی سخت افزار

hshintil
20-03-2013, 03:14
سلام ببخشید من سوال در رابطه با Html داشتم کجا باید مطرح کنم؟

Ghaioom
20-03-2013, 10:03
سلام ببخشید من سوال در رابطه با Html داشتم کجا باید مطرح کنم؟

HTML & CSS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چقد پستام کم شده !! جریان چیه؟

farid 13
21-03-2013, 01:33
اقایون دسته من خاموش شده هرچی میزنم به شارژ وقتی سیمو جدا میکنم خاموش میشه:n14:

Reza31001
21-03-2013, 06:23
اقایون دسته من خاموش شده هرچی میزنم به شارژ وقتی سیمو جدا میکنم خاموش میشه:n14:

تو بخش زیر بپرس
مباحث متفرقه بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(احتمالا باید ببری پیش تعمیرکار)

منم الوندي
22-03-2013, 19:58
سلام ضمن تبريك عيد نوروز. من دانشجوي رشته گرافيك هستم ميخوام يك دستگاه لب تاب بخرم كه بتوانم كار گرافيك انجام بدم قيمتش هم مناسب باشه بالا نباشه لطفا مرا راهنماي كنيد . چي ماركي بخرم و از كجا بخرم
باتشكر. الوندي

VAHID
22-03-2013, 20:13
سلام ضمن تبريك عيد نوروز. من دانشجوي رشته گرافيك هستم ميخوام يك دستگاه لب تاب بخرم كه بتوانم كار گرافيك انجام بدم قيمتش هم مناسب باشه بالا نباشه لطفا مرا راهنماي كنيد . چي ماركي بخرم و از كجا بخرم
باتشكر. الوندي

مشاوره خرید لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed29
22-03-2013, 20:55
سلام؛ در مورد دستگاه های خود دریافت بانک میخواستم توضیح بگیرم، کجا مطرح بشه؟

VAHID
22-03-2013, 22:14
سلام؛ در مورد دستگاه های خود دریافت بانک میخواستم توضیح بگیرم، کجا مطرح بشه؟

شاید کمکتون کنه...

| بانک‌ها و امور بانکی | ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نگار7128
23-03-2013, 13:38
سلام.از برنامه ورد سوال دارم.فرق کانتنت با سیستم تو نوشتن عدد به اینگلیسی چی هست؟

:n27:

V E S T A
23-03-2013, 13:43
سلام.از برنامه ورد سوال دارم.فرق کانتنت با سیستم تو نوشتن عدد به اینگلیسی چی هست؟

سلام سوالتون رو اینجا بپرسین :

▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نگار7128
23-03-2013, 13:57
درمود ورد سوال دارم کجا بپرسم؟