PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب AutoCAD 2011 در ویندوز 7 !؟

Glad Boy
28-08-2011, 23:47
سلام دوستان

من توی نصب این نرم افزار و یکی دیگه از محصولات Autodesk که مشابه این هست مشکل دارم ! توی هر دوتا موقع
نصب همون اول کار گیر میکنه و دیگه جلو نمیره ! من تازه ویندوزم رو عوض کردم و روی ویندوز قبلی اصلا همچین
مشکلی نداشت و مراحلش خیلی سریع جلو میرفت. فقط توی مرحله نصب خود نرم افزار یه کم طول میکشید که
طبیعی بود و حالا توی این ویندوز جدید اینجا گیر میکنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جایی به جز اینجا پیدا نکردم که مشکلم رو مطرح کنم. خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید ! چکار باید بکنم تا نصب
بشه !؟ به شدت به AutoCAD احتیاج دارم مسئله حیاتی هستش ...

MrGee
29-08-2011, 00:51
شما اين دوتا ++c رو كه مال 2005 و 2008 هستند رو جداگانه دانلود و نصب كن ببين فرقي مي كنه يا نه

Glad Boy
29-08-2011, 01:47
شما اين دوتا ++c رو كه مال 2005 و 2008 هستند رو جداگانه دانلود و نصب كن ببين فرقي مي كنه يا نه

آقا این 2005 رو گذاشتم نصب بشه توی نصبش گیر کرد ! نصب نمیشه ! اعصابم رو خورد کرده ...
اون 2008 هم همینطور ! اخطار میده میگه تکلیف اون 2005 که گذاشتی نصب بشه معلوم نیست ! و اینم نصب نمیشه !
باید چکار کنم !؟ مشکل از کجاست !؟

Amirrezaajalli
29-08-2011, 02:23
آقا این 2005 رو گذاشتم نصب بشه توی نصبش گیر کرد ! نصب نمیشه ! اعصابم رو خورد کرده ...
اون 2008 هم همینطور ! اخطار میده میگه تکلیف اون 2005 که گذاشتی نصب بشه معلوم نیست ! و اینم نصب نمیشه !
باید چکار کنم !؟ مشکل از کجاست !؟

پیشنهاد میکنم یه بار درایوی که ویندوز داخلش هست رو کامل Clean Up کنید تا سوابق نصب های نا موفق و.... پاک بشه!بعد از یه نسخه سالم از ++C رو نصب کنید اگه باز نصب نشد ممکنه از netframework تون باشه!

Glad Boy
29-08-2011, 12:19
پیشنهاد میکنم یه بار درایوی که ویندوز داخلش هست رو کامل Clean Up کنید تا سوابق نصب های نا موفق و.... پاک بشه!بعد از یه نسخه سالم از ++C رو نصب کنید اگه باز نصب نشد ممکنه از netframework تون باشه!

دوست عزیز این کاری هم که شما گفتید کردم ! وقتی مذارم که نصب بشه تا آخرش میره و وقتی می نویسه 0 ثانیه
مونده گیر میکنه ! بعد از اینکه یک ربع ای همینجوری موند این اخطار رو داد :

و وقتی که من ok کردم نصبش کنسل شده و فعلا هم چند دقیقه ای هست که اینجوری مونده ! :

Amirrezaajalli
29-08-2011, 12:47
دوست عزیز این کاری هم که شما گفتید کردم ! وقتی مذارم که نصب بشه تا آخرش میره و وقتی می نویسه 0 ثانیه
مونده گیر میکنه ! بعد از اینکه یک ربع ای همینجوری موند این اخطار رو داد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو وقتی که من ok کردم نصبش کنسل شده و فعلا هم چند دقیقه ای هست که اینجوری مونده ! :

احیانا ویندوزتون 64بیت نیست؟؟؟:13:

Glad Boy
29-08-2011, 12:52
احیانا ویندوزتون 64بیت نیست؟؟؟:13:

نه نه 32 بیتیه ! توی Properties اش این رو نوشته !:
System type : 32-bit Operation System

Amirrezaajalli
29-08-2011, 13:19
نه نه 32 بیتیه ! توی Properties اش این رو نوشته !:
System type : 32-bit Operation System

Netframeworkتون رو چک کردین؟؟تا نسخه 4 دارین رو سیستم؟؟؟؟؟میتونه از اینم باشه!
احتمال داره ویندوز معیوب باشه!
یه نسخه دیگه از اتوکد رو امتحان کن ببین باز ایراد میگیره یا نه!

Glad Boy
29-08-2011, 13:24
Netframeworkتون رو چک کردین؟؟تا نسخه 4 دارین رو سیستم؟؟؟؟؟میتونه از اینم باشه!
احتمال داره ویندوز معیوب باشه!
یه نسخه دیگه از اتوکد رو امتحان کن ببین باز ایراد میگیره یا نه!

نه ! فکر می کنم تا نسخه 3.5 رو نصب کردم !
خودم هم احساس می کنم ویندوز یه جوریه !
گفتم که ! با یکی دوتا دیگه از نرم افزار های Autodesk هم همین مشکل رو داشتم ! در ضمن برای نصب بازی
NFS Hot Pursuit هم دقیقا همین مشکل رو داشتم که اونم اینجا مطرح کردم ! :

حالا نسخه جدید Netframework رو از کجا می تونم دانلود کنم !؟

Glad Boy
29-08-2011, 14:19
آقا من Netframework 4 هم دانلود کردم و بعدش هم نصب کردم ! ولی بازم این ++C ها نصب نشد که نشد !
من مطمئنم که مشکل از این ویندوزه است !
حالا بی زحمت دوستان یه ویندوز بهم معرفی کنید تا دانلود کنم ! این ویندوزه Windows 7 Enterprise SP1 x86 Integrated August 2011
که توی سایت P30 و بقیه سایت ها هست خوبه دانلود کنم !؟ اونجا نوشته که هیچ فرقی با Ultimate نداره تازه یه چیزایی هم اضافه داره !
لطفا یه ویندوز خوب بهم معرفی کنید بذارم دانلود بشه این ویندوزه رو سریع تر عوض کنم که داره حالم ازش بهم می خوره ! به ویندوزهایی هم که در
مغازه ها می فروشن هم دیگه نمیشه اطمینان کرد ...