PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مانیتور کمک فوریییییییییی خواهشا

zxcvbnm_00
28-08-2011, 15:29
سلام دوستان میخاستم مانیتور بخرم موندم چی خوبه مرسی اگه مثل همیشه کمک کنید دوستان
ال سی دی یا ال ای دی نمیدونم برای بازی با پی اس 3 غش اکس باکس میخام میشه با قیمت به من بگید اینچ هم در حدود اخرش 22 باشه
دوستان بگن با همین اینچ بازی خوبه بد نیس کوچیک نیس برای اتاق میخام
یکی هم گفت تری 3 سه بعدی مگه تری3 در حد 22 اینچ زده اگه اره چنده برندش چیه؟
مرسی کمکم کنید دوستان عزیز
مشاهده تاپيک
سلام به همه دوستان
قسمت مانیتور سوال کردم کسی جوابم نداد چند روزه خیلی وقته
نظر دوستن خوندم اخر معلوم نیس الجی خوبه یا سامسونگ یکی میگه اره یکی نه
یه مانیتور خوب میخام تا 22 اینچ که برای کنسول مثل پی اس تری خوب باشه
1-رزولوشن مانیتور از پی اس با لاتر باشه تصویر مشکل نداره کم باشه که بده یا حتما باید فیکس باشه؟؟
قیمتم تا 300 میدم کمترم بود بهتر فقطدوستان بگن چی بهتره ال سی دی یا ال ای دی ؟ کدوم امتحانش پس داده ال ای دی تعمیر میشه یا اینک تازه اومده فعلا معلوم نیس خوبه یا نه
لطف کنید کمک کنید چی بخرم من که گیج شدم
یک مارک و مدل خوب بگیدو اپ دی ساپورت کنه و اینکه خوذتون چی استفاذه میکنید خوبه بگید
دوستم گفت تی وی ال ای دی یا ال سی دی بگیر خوبه؟ یا 22 اینچ داره

ممنون میشک راهنمایی کنید که بخرم

يش فرض
سوال دیگه ای بود که قیمت ال سی دی با ال ای دی زیاد فرق نداره مثلا 2261 ال جی ال سی دی هس 260 تومن ولی سامسونگ ال ای دی 300 میده 22 اینچ گیج شدم شدید و اینکه میگن سام بهتره کمک کنید مرسی

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

و سوال اصلیم اینه که دوستم پیشنهاد داد ال ای دی تی وی بگیرم ولی من میخام به سیستمم هم وصل کنم میخام بدونم تی وی ال ای دی کیفیتش از ال ای دی مانیتور بهتره یا نه ؟؟؟
بی ایکس 2285 انتخاب کردم فعلا دو تا ا دی داره و فروشنده گفت خوبه حالا برای پی اس خوبه
ممنون میشم همه کمکم کنید لطف نید حرفام کانل بخونید راهنماییک کنید و در اخر 22 اینچ خوبه اخه 23 اینچ 23720 پیدا نمیشه فک کنم کسی نمیدونه چند بودش

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

اون دوستی که گفت تو فروم پی اس اسوز عالیه اخه ساپورت نمیشه اصلا تعمیرش که نمایندگی درستی نداره و اینکه سونی سام خیلی بهترن تو نمایشگر و .... اسوز حرفی نداره
شایدم خوبه ولی من لینک گذاشتم قیمتش با سام فرقی نداره ولی کنتراست اسوز 10 میلیونه ولی سلم الجی به این کنتراست نرسیدن هنوز با این قیمت مشکوکه که اسوز خوب باشه

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

شاهین جان گفتم 23720 مثل اینکه وارداتی بود الان گفت نمیاد معلوم نیس شایدم نیاد نمیدونم تا چقد درسته گرفتاری اینه مانیتور نمایندگی ها نمیاره باید تو کامپیوتر فروشی ها پیدا کنیم
من بی ایکس 2285 پلاس انتخاب کردم فروشنده گفت برا کنسول خوبه با 23720 فرقی نداره 1 اینچ کمتره فقط نظرتون چیه همه پست منو خوندی؟ مرسی کمک کنیدددد ذوستان

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

کلا سام بهتره یا الجی گیج شدم
zxcvbnm_00 is online now گزارش تخلف ويرايش/حذف پيغام