PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا حرفه ای میشم؟

تاتانی
28-08-2011, 13:12
سلام به همه برو بچه های پی سی ورد
آقا من یکی دو ساله تری دی کار میکنم و الان میخوام سطح خودم رو بالا ببرم به همین منظور امروز بسته digital tutor رو سفارش دادم
میخواستم ببینم با دین این مجموعه کار دیگه ای میمونه؟
در ضمن اینم بگم من قبلا پک gnomon رو خریده بودم ولی سطحش بالا بود حالا این دو تا پک دیگه منو به درجات بالای تری دی :2: میرسونه؟ یا باید یه سری کار های دیگه هم بعد از اینا بکنم؟
ببخشید طولانی شد :11:

pirooz000
28-08-2011, 15:19
مهندس آدم كه با پكيج خريدن كه حرفه اي نميشه .من خودم الان چقدر آموزش دارم .تو هر زمينه اي كه بگي ولي دليل نميشه تو همه حرفه اي باشم كه .
من سطح كار شما رو نميدونم ولي خودم در سطح مبتدي هستم .به خاطر تنبلي هنوز مبتديم ولي اگه تمرين ميكردم الان حرفه اي بودم .هر بارم كه ميرم تو مكس يه چيز جديد ياد ميگيرم .بايد تمرين كني. هر چه بيشتر حرفه اي تر .

موفق باشي .

تاتانی
28-08-2011, 15:28
اینو که میدنم
منظور من ابزار بود
بالاخره واسه هرکاری هم ابزار لازمه هم تمرین

drp30
28-08-2011, 15:47
منظورتون از ابزار چیه؟
ببینید اموزشهای تری دی مکس به چندین بخش تقسیم شده
دیجیتال توتورز: این اموزش ها پایه ای هستند و برای کسی که اصلا مکس بلد نیست خوبه .

لیندا : این هم اموزش هایی حرفه ای در حد کسی که یکسال با مکس کار کرده باشه

سی جی اکادمی : اموزش ها حرفه ای و برای کسانی که حرفه ایند

'گنمون : حرفه ای برای فوق حرفیان (کلا اگه کار با مکس رو هنوز خوب بلد نباشی این رو ببینی منصرف می شی)

و شرکت های دیگه و اموزش های رو نت ، کلا همش به شما و تمرین شما بستگی داره و باید بدونید می خواین چی یاد بگیرین یعنی کار سه بعدی و انیمیشن به چندیدن بخش تقسیم می شه و شما حتما باید به یه نرم افزار اکتفا نکنی و برای هر کاری باید از چند نرم افزار مختلف استفاده کنی :
تقسیم کارها که شما برای حرفه ایی شدن باید یکی رو انتخاب کنی:
1- مدلینگ
2-انیمیشن
3- متریال و تکسچرین
4- رندر داخلی و خارجی
5- جلوه های ویژه
6- ...
فکر کنم دو تا دیگه بود یادم نیست ...
هرچند شما باید یکی رو انتخاب کنی برای حرفه ای شدن و اموزش بگیرین و کار کنید و تمرین و خودتون رو ازمایش کنید یعنی با شرکت در مسابقات و یا برای خودتون یه چیزی بسازین تا حرفه ای بشین

و همچنین اگه مشکلی دارین بپرسین تا یاد بگیرین ...

البته هنوز خودم مبتدیم و این ها رو بعد از 2 الی 3 سال کسب کردم

تاتانی
28-08-2011, 15:56
او کی
الان قضیه کاملا واسم روشن شد
مرسی عزیز
فقط آموزش های لیندا واسه مکس رو از کجا پیدا کنم؟

drp30
28-08-2011, 16:10
درودی دوباره

حالا که سر زدم به فروشگاه پی سی ورلد این ها یادم اومدم
TutsPlus عالیه هم برای مبتدیانی که می خوان سریع حرفه ای بشن حرف نداره ادرس خریدش اینجاست اگه سرعت دانلودت بالاست برو توی سایت خودش دانلود کن این هم لینک خرید:
shop.p30world.com/products/learning/3d_graphics/3dsmax_tutsplus.php

و بعد 3dplace (واقعا ببخشین که فراموش کردم) این هم مثل سی جی اکادمی می مونه حرفه ای برای کسانی که حرفه ایند و هم 4 الی 5 سال به مکس کار کرده باشند :
shop.p30world.com/products/learning/3d_graphics/3d_palace_3ds_max_learning.php

لیندا توی همون اموزش ها دیجیتال توتورز هست که خودم هم خریدم

بعد یه توصیه شما اگه می خواین بخرین از همین پی سی ورلد بخرین چون کارشون تمیز تره جاهای دیگه هست و یا اگه گرونه از یکی از دوستانی تری دی کار که دارند بگیر از سایت ها دیگه نخر من خریدم خراب بود و نا قص

تاتانی
28-08-2011, 16:30
مرسی ولی فکر کنم یه ذره دیر شد چون من digital tutors رو سفارش دادم
بعد از digital tutor میتونم برم روی gnomon ؟
دیگه نمیخوام زیاد پول پک بدم :41:
در ضمن من مبتدی نیستم در حد نرمال هستم :27:

hes25
29-08-2011, 07:23
سلام...
تاتانی چیــــــه؟! منظورت ناتالیـــه؟! حالا بگذریم...

فیلم میلم بدردت نمی خوره زودی یادت میره بازم میری می بینی بازم زودی یادت میره بهترین کار برای حرفه ای شدن تمرینه، و البته یه سایت Cg همراه مثل این:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فیلم واین چیزا استعداد آدمو خشک میکنه راست میگم !!!

تاتانی
29-08-2011, 13:58
نه بابا اسم بچه دختر خاله ام تانیا است منم دوسش دارم بهش میگم تاتانی :31:
آقا دستت درد نکنه با این کار میکنم

ترمه ترنج
04-09-2011, 19:55
بنظرم سایتهای آموزشی زبان اصلی هم خیلی می تونه بهت کمک کنه...
موفق باشی...

تاتانی
05-09-2011, 14:16
آره مرسی
بعد از دیدن آموزش ها میرم سراغ سایت ها

Pejvak61
06-09-2011, 12:03
فقط تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه هرچيزي كه الآن از نظر شما سخته با تمرين و تكرار تا چند ماه يا نهايتاً چند سال ديگه براتون مثل باقلوا آسون ميشه.
مثلثات رو يادتون بياد كه وقتي دوم دبيرستان بوديم حفظ كردنش براي خودش پروژه اي بود اما تو سوم دبيرستان خنگ ترين بچه ها هم مثل هلو ميخوردنش. هميشه اولش سخته ولي مرداش بايد ادامه بدن.

حاجی حسین
07-09-2011, 10:00
تو ایران هیچیزی حرفه ای نیست .
هرکه هم میگه حرفه ای هستم ازش فاصله بگیر که نابودت میکنه .
باید واسه پول کار کنی.

تاتانی
11-09-2011, 13:35
فقط تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه هرچيزي كه الآن از نظر شما سخته با تمرين و تكرار تا چند ماه يا نهايتاً چند سال ديگه براتون مثل باقلوا آسون ميشه.
مثلثات رو يادتون بياد كه وقتي دوم دبيرستان بوديم حفظ كردنش براي خودش پروژه اي بود اما تو سوم دبيرستان خنگ ترين بچه ها هم مثل هلو ميخوردنش. هميشه اولش سخته ولي مرداش بايد ادامه بدن.

آره الان که دارم با digital tutors یاد میگیرم کم کم میفهمم که ابزارهای مکس چه قدر آسونن:5:

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

تو ایران هیچیزی حرفه ای نیست .
هرکه هم میگه حرفه ای هستم ازش فاصله بگیر که نابودت میکنه .
باید واسه پول کار کنی.

اینم هست
ولی به نظر من ایرانیا فقط دوست دارن یه آبجکت یا یه صحنه رو بسازن و یه تک فریم ازش بگیرن
با اینکه واقیعت انیمیشن یه چیز دیگه است
واقیعت اینه که ما روی اصل انیمیت کارکنیم
الان اگه بری دیسنی یا پیکسار بگی که آقا میخوام استخدام بشم نمیگه که فلان آبجکت رو چه قدر میتونی رئال دربیاری :41: بلکه میگه این کاراکترو چطوری میتونی به بهترین نحو انیمیت کنی که بیننده قهقهه بزنه؟
نه؟

Wolf of aria
12-09-2011, 05:59
راست میگی روی چیزای زحمت کشیده میشه اصلاً شاید توی انمیشن استفاده نشه .... شاید خود شما هم دیده باشید یه کراکتری طراحی میکننده با تمام جزیات اما قابل انمیت کردنش خیلی کمه یا وجود نداره ........... اما اون کراکترشون رو توی انمیشن
میشه به اعنوان مجسمه یه گوشه گذاشت :16: ....

اگر ما نتونیم صنحه خود را بصورت درست زنده کنیم یا جان بیخشیم تمام زحمات رفت به باد...:9:

تاتانی
12-09-2011, 10:24
راست میگی روی چیزای زحمت کشیده میشه اصلاً شاید توی انمیشن استفاده نشه .... شاید خود شما هم دیده باشید یه کراکتری طراحی میکننده با تمام جزیات اما قابل انمیت کردنش خیلی کمه یا وجود نداره ........... اما اون کراکترشون رو توی انمیشن
میشه به اعنوان مجسمه یه گوشه گذاشت :16: ....

اگر ما نتونیم صنحه خود را بصورت درست زنده کنیم یا جان بیخشیم تمام زحمات رفت به باد...:9:

دقیقا
اگه یه سر بری فروم سایت های خارجی میبینی کسایی که چندین ساله کار میکنن تو قسمت گالری فقط انیمیشن میذارن افراد تازه کار معمولا تک فریم صحنه میسازن حتی اگه خیلی رئال باشه. ( من به هیچ کس قصد توهیم و ... رو اصلا ندارم و کلا با بچه های این فروم خیلی بیشتر حال میکنم) :46:
من از انجمن عزیز فروم انیمیشن و سه بعدی درخواست میکنم که تو قسمت مسابقات بیشتر پروژه های انیمیت بذارن ممنون. ( مثلا فروم انیمیشنه ها :31:)