PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار accounting خوب

Psychic
28-08-2011, 11:08
سلام
دوستان توی شرکت یک شبکه ی Distributed راه انداختم
قصدم اینه که بین راه یک سرور بذارم برای کنترل مسیر اینترنت

فعلا نظرم این هست که ISA Server نصب کنم برای کار اکانتینگ ، طوری که کلاینت ها با VPN زدن به ISA بتونن برن داخل اینترنت

می خواستم ببینم نرم افزار ساده تری برای اکانتینگ چی معرفی می کنید ، که امکان تعیین ساعت خاص برای ورود به اینترنت و تعیین حجم و سرعت هم داشته باشه ، اگر امکان log کردن فعالیت هاشون رو هم مثل کامپوننت netMon برای ISA داشته باشه که دیگه خیلی عالی هست

Amir Varasteh
28-08-2011, 14:08
سلام.

شبکه ی Distributed چیه ؟

Psychic
29-08-2011, 11:06
سلام.

شبکه ی Distributed چیه ؟

شبکه ی Distributed به این صورت هست که بین wireless client ها و Wired Client هاتون ارتباط برقرار می کنید

مثلا Access Point رو وصل می کنید به Switch ی که کاربرای کابلی بهش وصل هستند
حالا برنامه ی خاصی می شناسید؟

Amir Varasteh
29-08-2011, 12:06
آهان.

خب همون ISA خوبه به نظرم. حالا چرا میخوای VPN بزنن ؟

میتونی با نرم افزار Bandwidth Splitter که روی ISA سوار میشه پهنای باند رو برای هر کاربر بطور دقیق مدیریت کنی.

Psychic
29-08-2011, 12:20
آهان.

خب همون ISA خوبه به نظرم. حالا چرا میخوای VPN بزنن ؟

میتونی با نرم افزار Bandwidth Splitter که روی ISA سوار میشه پهنای باند رو برای هر کاربر بطور دقیق مدیریت کنی.

VPN رو باBWSpilliter لینک می کنم اگه بخوام ISA استفاده کنم ، چون اینجا Security خیلی مهم هست برامون.
برنامه هایی مثل Perfect bandwiith manager و اینجور چیزا منظورمه

Amir Varasteh
29-08-2011, 12:33
خب Security برای شبکه داخلیتون هم مهمه ؟ که باید ترافیک اینترنت رمزگذاری بشه و از توی سازمان رد بشه ؟

Psychic
30-08-2011, 16:08
خب Security برای شبکه داخلیتون هم مهمه ؟ که باید ترافیک اینترنت رمزگذاری بشه و از توی سازمان رد بشه ؟

دقیقا توی شبکه داخلی مهم هست برامون ! جالبه نه؟
البته چیز عجیبی نیست چون بیشتر ارتباط ها Wireless هست که اونا هم با RADIUS دارن Authenticate می شن

Amir Varasteh
30-08-2011, 16:21
عجب ...

به هر حال بجز ISA من چیزی به ذهنم نمیرسه.

اگه چیزی کشف کردی به منم بگو.