PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد گوشي آندرويد 300 هزار توماني!!

mojtaba_tanha
28-08-2011, 09:41
سلام
گوشي ميخوام تقريبا 300 هزار تومان.
اولويت ها
1-سيتم عامل آندرويد
2-دوربين
3-شارژ باطري
يك سوال ديگه اين htc mozart نميشه سيستم عامل شو به آندرويد تغيير داد؟

a.ali@
28-08-2011, 17:50
سلام بهترین انتخاب برای شما samsung galaxy ace سیستم عاما اندرید ودوربین 5 کلی هم امکانات داره فکر نکنم بشه اندرید رو تغییر داد چودست برسر زلفش زنم بتاب رود ور آتشی طلبم باسر عتاب رود

sAeEd_kHaAn
28-08-2011, 18:12
سلام
اولويت ها
1-سيتم عامل آندرويد
2-دوربين
3-شارژ باطري

با 60 تومن افزایش بوجه بهت htc nexus one رو پیشنهاد میدم که گوشی فوق العاده ارزشمندی هست و ارزششو داره

mojtaba_tanha
29-08-2011, 08:56
سوال آخريو كسي نيست جواب بده؟

The Rock 2
29-08-2011, 13:29
سوال آخريو كسي نيست جواب بده؟

نه عزیز نمیشه اصلا از ویندوز موبایل و ویندوز فون بیا بیرون که مفتش گرونه :31:

AC_POP
29-08-2011, 13:34
سلام
اولويت ها
1-سيتم عامل آندرويد
2-دوربين
3-شارژ باطري
منم Galaxy Gio ، Galaxy Ace و اگه میتونی 60-70 تومن افزایش بودجه بدی HTC Nexus One رو بهت پیشنهاد میکنم.

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

نه عزیز نمیشه اصلا از ویندوز موبایل و ویندوز فون بیا بیرون که مفتش گرونه :31:
تایید میشه . کلا ویندوز موبایل و ویندوز فون رو بی خیال شو . ارزش ندارن . ببین موزارت اول موقع اومدن 800-900 تومن بود ولی الان چی ؟؟؟ شده 340-350 تومن !!! چرا ؟ چون با اینکه سخت افزارش عالیه ولی سیستم عامل خوبی نداره به همین خاطر قیمتش رو اینقدر آوردن پایین تا مردم بخرن !!! ولی شما خام این قیمت نشو !!!
(برو یه تحقیقی بکن همه ویندوز موبایل و ویندوز فونی ها قیمتشون شدیدا افت کرده . در ضمن موقع اگه یه موقع خواستی بفروشی شاید بقیمت مناسب ازت نگیرن !!!)

AC_POP
29-08-2011, 13:43
دقیقا 3 هفته پیش بود که با داداشم رفته بودیم براش گوشی بخریم حتی از قبل هم تصمیم گرفته بودیم که Mozart بگیریم رفتم توی مغازه قیمت کردیم قیمت خوب داد گفتیم آقا بده نگاش کنیم طرف (صاحب مغازه) خودش گوشی رو نمی داد !!!! میگفت پولتو بدی به این انگار پولتو انداختی بیرون.بهمون گفت اگه بگیریم هم راضی نخواهیم بود و هم اینکه اگه یه موقعی قصد فروش داشته باشیم سخت ازمون میخرنش !!! بهمون گفت جای این یه گوشی آندروید بگیریم که خودش یه Nexus S I9023 یه ماه کارکرده داشت (11 ماه از گارانتیش مونده بود) اونو به قیمت مناسب 430 تومن بهمون فروخت و خیلی هم راضی هستیم الان (انصافا داداشم خیلی خوش شانسه که یه همچین گوشی ای با یه همچین قیمتی گیرش اومده !!!)

sAeEd_kHaAn
29-08-2011, 16:32
دقیقا 3 هفته پیش بود که با داداشم رفته بودیم براش گوشی بخریم حتی از قبل هم تصمیم گرفته بودیم که Mozart بگیریم رفتم توی مغازه قیمت کردیم قیمت خوب داد گفتیم آقا بده نگاش کنیم طرف (صاحب مغازه) خودش گوشی رو نمی داد !!!! میگفت پولتو بدی به این انگار پولتو انداختی بیرون.بهمون گفت اگه بگیریم هم راضی نخواهیم بود و هم اینکه اگه یه موقعی قصد فروش داشته باشیم سخت ازمون میخرنش !!! بهمون گفت جای این یه گوشی آندروید بگیریم که خودش یه Nexus S I9023 یه ماه کارکرده داشت (11 ماه از گارانتیش مونده بود) اونو به قیمت مناسب 430 تومن بهمون فروخت و خیلی هم راضی هستیم الان (انصافا داداشم خیلی خوش شانسه که یه همچین گوشی ای با یه همچین قیمتی گیرش اومده !!!)

ببخشیدا دوست عزیز تقریبا میتونم بگم مغازه داره گوشی رو انداخته بهت چون نوش الان 450 تومنه مگه اینگه گوشی i9020 باشه که بازم 430 نمیارزه :دی

h!tman
29-08-2011, 16:38
430!?خیلیییییییییییی گرون داد
عجب مردکی بود!!!!

Mahdi_Co_1368
29-08-2011, 21:38

اگه از ارومیه گرفتی میشه گفت عادیه وگرنه تو تهران که بیگارانتی راحت 450 گیر میاد

تو بعضی از شهرستان ها اختلاف قیمت تا 80 تومن هم میرسه در کل مبارکه:31: گوشی شاخیه

سلام
اولويت ها
1-سيتم عامل آندرويد
2-دوربين
3-شارژ باطري

به نظر من شما که داری تا 300 هزینه میکنی یه گوشی بگیر که همه جوره عالی باشه

تو این رنج اندروید های خیلی خوبی پیدا نمیشن مگه اینکه 350 بدی و nexus one بگیری

ولی زیر 300 wave II هست که سیستم عاملش بادا هست و در بقیه موارد میشه گفت از

nexus one هم سرتره

AC_POP
30-08-2011, 00:56
ببخشیدا دوست عزیز تقریبا میتونم بگم مغازه داره گوشی رو انداخته بهت چون نوش الان 450 تومنه مگه اینگه گوشی i9020 باشه که بازم 430 نمیارزه :دی

430!?خیلیییییییییییی گرون داد
عجب مردکی بود!!!!

اگه از ارومیه گرفتی میشه گفت عادیه وگرنه تو تهران که بیگارانتی راحت 450 گیر میاد

تو بعضی از شهرستان ها اختلاف قیمت تا 80 تومن هم میرسه در کل مبارکه:31: گوشی شاخیه

nexus one هم سرتره

خدمت همه دوستان عزیزم عارض هستم که بله شما درست میگین ولی 450 تومن قیمت بدون گارانتی ش هست !!!! اینی که ما گرفتیم فقط 1 ماه کار کرده ، گارانتی داره و هنوز 11 ماه از گارانتی ش مونده !!! قیمت گارانتی دار هم ارومیه 520-530 تومن هست بقیه شهرها رو نمیدونم !!!

pooria-ir
01-09-2011, 14:41

nexus one هم سرتره

آقا این Nexus one قدیمی نشده ؟ هنوز میرزه آدم بخرتش ؟ از نظر ساپورت آینده منظورمه

مرسی :10:

kar1591
01-09-2011, 18:55
htc wildfire ? jaleb nist ?

sAeEd_kHaAn
01-09-2011, 19:02
آقا این Nexus one قدیمی نشده ؟ هنوز میرزه آدم بخرتش ؟ از نظر ساپورت آینده منظورمه

مرسی :10:

نه چون الان اخرین اپ اندروئید واسش اومده 2.3.5 پس هنوز قدیمی نیست و ارزش خرید داره و تا جایی که سخت افزارش اجازه بده اپدیت میشه

pooria-ir
01-09-2011, 20:08
نه چون الان اخرین اپ اندروئید واسش اومده 2.3.5 پس هنوز قدیمی نیست و ارزش خرید داره و تا جایی که سخت افزارش اجازه بده اپدیت میشه

با توجه به اینکه سخت افزار قوی داره پیش بینی میکنین تا کی آپدیت شه ؟
چون یکم قدیمی شده و مال اول 2010 هستش :41:
این ادمو نگران میکنه واسه خریدش،از طرفی هم ون مال گوگله آدم فک میکنه که حتما خوب پشتیبانی میشه !

sAeEd_kHaAn
02-09-2011, 09:10
با توجه به اینکه سخت افزار قوی داره پیش بینی میکنین تا کی آپدیت شه ؟
چون یکم قدیمی شده و مال اول 2010 هستش :41:
این ادمو نگران میکنه واسه خریدش،از طرفی هم ون مال گوگله آدم فک میکنه که حتما خوب پشتیبانی میشه !
اره باهات موافقم که از ورودش مدت زیادی میگذره اما با این قیمت داری یه گوشی شاخ میگیری :دی اوایل ورودش که این قیمتا نبود 800-900 بود تا همین چند وقت پیش بالای 500 بود ولی با ورود گوشی های دیگه افت کرد تو این رنج بهترین انتخابه اما اگه افزایش بوجه بدی انتخاب های دیگه ای هم داری که بین 450 تا 500 چند تا گوشی الان رقابت شدید دارن : htc desire s - xperia arc - lg optimos black - galaxy s

a.ali@
06-09-2011, 12:43
برو samsung galaxy aceبگیر از waveIIخیلی بهتره برانمه اهی جالبی داره مثل تغییر صدا یا ضبط تماس ها تصویرشم کیفیت بالایی داره

AC_POP
08-09-2011, 12:06
سلام . آقا من بين Galaxy Gio و Wave II موندم.از يه طرف سخت افزار قوي Wave II وسوسه م ميكنه كه بخرمش از طرف ديگه بادا بودنش يكم نگرانم ميكنه . گيم و برنامه رايگان (كرك شده ) براش زياد پيدا ميشه ؟؟؟ من اول قصدم 100% Gio بود ولي وقتي فهميدم در زمينه ي گيم زياد قوي نيست يكم نظرم عوض شد.حالا همه گيم هاي HD كه واسه Android و iPhone و سيمبين مياد واسه بادا هم مياد ؟؟؟
درضمن اينكه ميگن قراره بادا 2 غوغا كنه راسته ؟؟؟ اين Wave II به بادا 2 آپديت ميشه ؟؟؟
كلا بين Gio و Wave II كدوم رو پيشنهاد ميكنيد ؟(تعداد گيم و نرم افزار و همين طور خوب و با گرافيك بالا (HD) بودنش هم برام مهمه)
تورو خدا هرچي زودتر كمكم كنيد چون 2-3 روزه قراره يكي از اين دو رو بخرم.
-----------------------------
درضمن دوربین برام مهم نیست .

LiverBarca
08-09-2011, 15:39
من فک کنم از نظر گیم WAVE II رو باید با ایفون مقایسه کرد نه جیو!!!
شاید از ایفون هم بهتر باشه!!!

AC_POP
08-09-2011, 16:13
من فک کنم از نظر گیم WAVE II رو باید با ایفون مقایسه کرد نه جیو!!!
شاید از ایفون هم بهتر باشه!!!

خوب درسته ولی این رو هم باید در نظر گرفت که Android 270.000 تا app فعلا داره در حالی که بادا فکر کنم خیلی خیلی کمتره (چیزی در حد سه یا چهار هزار تا)
من میخوام وقتی گوشی رو خریدم حوصله م باهاش سر نره.نمیخوام اشتباهی که دفعه پیش کردم دوباره بکنم . 1سال و نیم پیش فقط بخاطر GPS , WiFi و دوربین 8 مگاپیکسل C905 رفتم این گوشی رو گرفتم ولی بعدش الان مثل فلان چیز پشیمونم . اصلا ازش خوشم نمیاد . کلا حوصله م باهاش سر میره . من فقط میگم هرچی باشه فعلا در حال حاضر بادا نمیتونه به آندروید برسه ولی دیگه حداقل طوری هم نباشه که وقتیWave II رو گرفتم مثل این C905 لعنتی حوصله م سر بره !!!

LiverBarca
08-09-2011, 17:43
خوب درسته ولی این رو هم باید در نظر گرفت که Android 270.000 تا app فعلا داره در حالی که بادا فکر کنم خیلی خیلی کمتره (چیزی در حد سه یا چهار هزار تا)
من میخوام وقتی گوشی رو خریدم حوصله م باهاش سر نره.نمیخوام اشتباهی که دفعه پیش کردم دوباره بکنم . 1سال و نیم پیش فقط بخاطر GPS , WiFi و دوربین 8 مگاپیکسل C905 رفتم این گوشی رو گرفتم ولی بعدش الان مثل فلان چیز پشیمونم . اصلا ازش خوشم نمیاد . کلا حوصله م باهاش سر میره . من فقط میگم هرچی باشه فعلا در حال حاضر بادا نمیتونه به آندروید برسه ولی دیگه حداقل طوری هم نباشه که وقتیWave II رو گرفتم مثل این C905 لعنتی حوصله م سر بره !!!
نمیدونم خود دانی ولی خواهشآ به c905 توهین نکن:دیچون من یه 2 ماهی داشتمش و گوشی توپی بود(از لحاظ عکاسی:دی)زوم عکسش فوق العاده بود!!!
منم خودم بودم ویو میگرفتم چون اهل بازی هستم...
در ضمن یه سوال داشتم که میتونی 20 30 تا از اون 270000 هزارتا برنامه اندروید رو بگی؟؟؟الان pc اینقدر برنامه نداره!!!:31:

hasanmotori
08-09-2011, 17:58
اگه بیشتر دنبال بازی هستی و با بازی سرگرم میشی ویو 2 بخر از نظر بازی خیلی بهتر از اندروید های این رنجه ولی اگه بیشتر دنبال برنامه هستی ace بگیر

AC_POP
08-09-2011, 20:30
نمیدونم خود دانی ولی خواهشآ به c905 توهین نکن:دیچون من یه 2 ماهی داشتمش و گوشی توپی بود(از لحاظ عکاسی:دی)زوم عکسش فوق العاده بود!!!
منم خودم بودم ویو میگرفتم چون اهل بازی هستم...
در ضمن یه سوال داشتم که میتونی 20 30 تا از اون 270000 هزارتا برنامه اندروید رو بگی؟؟؟الان pc اینقدر برنامه نداره!!!:31:

آره فقط عکاسیش خوبه :10:
من هم توی یه مجله خوندم و همم اینکه توی یه سایت خارجی وقتی زدم مقایسه جیو و گالاکسی وقتی سیستم عامل هاشو مقایسه کرده بود نوشته بود بادا 3000 تا app داره در حالی آندروید 270000 تا داره .(آیفون هم اونطوری که من شنیدم 365000 تا داره)