PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد برای خرید پرینتر لیزری مقرون به صرفه اما با کیفیت

paaghi
28-08-2011, 00:19
با سلام خدمت جناب مهران گرجی و سایر عزیزان.
قبل از زدن این پست پستهای قبلی رو خوندم ولی چیزی که دنبالش هستم رو دقیقتر میگم. پرینتر لیزری که:

1) در درجه اول کار اصلی ام پرینت متن (سیاه و سفید) در تیراژ پایین است، اما:
2) درصورت نبود اختلاف قیمت زیاد خوشحال میشم بتونم هراز گاهی هم "رنگی" پرینت بگیرم.
3) سرعت پرینت و امکانات جانبی برام اهمیتی نداره اما کیفیت پرینت برام مهم است. لطفا ارزانترین پرینترها رو تا جایی که به کیفیت کار لطمه نمیخوره معرفی بفرمائید. (درضمن در کل پرینتر کم دردسری باشه و زود نیاز به تعمیر پیدا نکنه! یا مثلا کارتریجهاش کمیاب نباشه).
4) سوال: آیا با پرینتر لیزری میتونم کار "فوتو پرینتر" رو انجام بدم و عکسهام رو مانند آتلیه روی کاغذ های مخصوص عکس پرینت کنم؟

ببخشید پرحرفی کردم آخه از پرینترها زیاد اطلاعی ندارم. من خودم رنج 100 تا نهایت 200 تومن رو درنظر گرفتم اما اگه مورد خوبی باشه (یا مثلا رنگی باشه) حاضرم بالای 200 هم هزینه کنم.

لطفا موارد سیاه و سفید و رنگی مناسب کار من رو با ذکر قیمت تقریبی معرفی بفرمائین.

یک دنیا ازتون ممنونم

mehran gorji
28-08-2011, 20:37
درصورت نبود اختلاف قیمت زیاد خوشحال میشم بتونم هراز گاهی هم "رنگی" پرینت بگیرم.

نه این داستانش فرق میکنه.
یا باید جوهرافشان بخرید و یا لیزری رنگی که هزینه زیادی داره و به صرفه نیست برای پرینت مشکی.

سوال: آیا با پرینتر لیزری میتونم کار "فوتو پرینتر" رو انجام بدم و عکسهام رو مانند آتلیه روی کاغذ های مخصوص عکس پرینت کنم؟

اصلا حرفشو نزنید.

در ضمن عکسهایی که تو اتلیه میبینیدچاپ 3 بعدی اند
شما حتی اگر پرینتر 12 رنگ جوهرافشان هم بخرید باز به اون عکسهای اتلیه که میبینید نمیرسه.
اینها هرچی کیفینت داشته باشند 2 بعدی اند و سایه ها را نمی اندازند.

در ضمن برای خرید فتو پرینتر بهتر است تاپیک دیگه ای باز کنید.

لطفا موارد سیاه و سفید و رنگی مناسب کار من رو با ذکر قیمت تقریبی معرفی بفرمائین.

canon lbp 6000
کارتریجش با 8 تومن شارژ میشه و بعد از 2 تا 3 بار شارژ نیاز به تعویض درام دارید{لوله سبز رنگ روی کارتریج}که هزینه اش 8 تومنه.

کارتریجش مشابه اچ پی است و تو بازار فراوانه
که طرح درجه 1 قیمتش 30 تومنه.

در صورتی که میخواهید پرینتر بهتری داشته باشید هم از نظر قدرت سرعت به صرفه تر بودن تعداد پرینت و ...
باید بالای 240 هزینه کنید.

قیمت اینجا اعلام نمیشود.

در صورتی که قیمتندارید و قیمت فروش تو بازار را میخواهید.

به تاپیک اطلاع رسانی قیمت بروید و مدل پرینتر را اعلام کنید.
دقت کنید فقط و فقط مدل پرینتر را اعلام کنید.
به این لینک بروید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید پرحرفی کردم آخه از پرینترها زیاد اطلاعی ندارم

من برای این تو این فروم فعالیت میکنم تابه شما اطلاعات بدهم و شک های شما را برطرف کنم.

هر سوالی دارید در خدمتم

paaghi
31-08-2011, 01:29
مرسی، ممنون از اطلاعات خوبی که دادی. فقط یه سوال دیگه اینکه رزولوشن این پرینتر ظاهرا 600x600dpi هست. پرینتری که ما در شرکت استفاده میکنیم HP 1320 و رزولوشن آن 1200x1200dpi است. با توجه به نیازی که دارم همونطور که قبلا هم گفتم کیفیت برام اهمیت داره، آیا lbp6000 با 1320 در کیفیت پرینت اختلاف محسوسی داره؟
و اینکه کاش یه پرینتر لیزری رنگی هم معرفی میکردین که شنبه که میرم بازار قیمت بگیرم.
مرسی.

mehran gorji
31-08-2011, 04:45
با 1320 در کیفیت پرینت اختلاف محسوسی داره؟
من که فرقی ندیدم.

اما در کل مخزن پودر 2.5 تا 3 براربر 6000 استو همچنین عمر درامش بیشتره.

برای اینکه از این امکانات بهتره ببرید و باید چیزی حدود 250 هزینه کنید یا همینو بگیرید.

و اینکه کاش یه پرینتر لیزری رنگی هم معرفی میکردین که شنبه که میرم بازار قیمت بگیرم.
ارزان ترین و بهترین لیزری رنگی
hp laserjet color c1215

paaghi
05-09-2011, 15:08
canon lbp 6000

خیلی از شما ممنون و سپاسگذار. با راهنماییهای شما امروز رفتم پاساژ ایران (تهران) و این پرینتر رو خریدم. 95 هزار تومن.
کیفیت پرینت به نسبت قیمت بد نیست (البته عالی هم نیست). فقط تو هربار پرینت کاغذ رو یه کم سیاه میکنه (انگار مثلا کاغذ افتاده باشه زمین و یه کم کثیف شده باشه). دو نوع کاغذ با مارکهای مختلف که سابقا در پرینتر 1320 استفاده میکردم هم امتحان کردم. آیا این مشکل طبیعیه؟
(اینم بگم اولش یادم رفته بود محافظ پلاستیکی نواری شکل تونر رو (که دسته نارنجی داره) دربیارم و یکی دو بار دستور پرینت دادم!)

mehran gorji
05-09-2011, 23:20
خیلی از شما ممنون و سپاسگذار. با راهنماییهای شما امروز رفتم پاساژ ایران (تهران) و این پرینتر رو خریدم. 95 هزار تومن.
بدون گارانتی کامپیوتر ریز همین قیمتشه.

فقط تو هربار پرینت کاغذ رو یه کم سیاه میکنه (انگار مثلا کاغذ افتاده باشه زمین و یه کم کثیف شده باشه)
اگه زمینه خیلی و خیلی سطحی باشه عادی است.

(اینم بگم اولش یادم رفته بود محافظ پلاستیکی نواری شکل تونر رو (که دسته نارنجی داره) دربیارم و یکی دو بار دستور پرینت دادم!)
این مشکل نیست.
اگه در نیارید سفید میزنه.
و بعد از کشیدن پلمپ مشکل حل میشود.

paaghi
12-09-2011, 17:01
بدون گارانتی کامپیوتر ریز همین قیمتشه.

اتفاقا دنبال بدون گارانتی اش بودم که ارزونتر باشه ولی اینی که گرفتم گارانتی کامپیوتر ریز داشت.
اون کثیفی کاغذ هم بعد از تعدادی پرینت گرفتن خیلی کمتر شده.
در کل فکر میکنم به لطف شما با این قیمت پرینتر خوبی خریده باشم. باز هم ممنون. در خریدهای بعدی مزاحمتون میشم!

mehran gorji
13-09-2011, 10:35
در خدمت گذاری حاضرم.

Behnam_o2
10-06-2012, 10:10
سبام دوست عزیز
پرینتر رنگی لیزری که هزینه پر کردن تونرش کم باشه و درام و لوازم جانبیش ارزون باشه چی رو پیشنهاد میدین؟
با تشکر

Amin.ak
11-06-2012, 09:05
سبام دوست عزیز
پرینتر رنگی لیزری که هزینه پر کردن تونرش کم باشه و درام و لوازم جانبیش ارزون باشه چی رو پیشنهاد میدین؟
با تشکر

چقدری میخوای پاش پول بدی این اول از همه مهمه