PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی اندروید تا 500 تومن

Amir Varasteh
28-08-2011, 00:12
سلام.

دوستان گوشی اندروید تا 500 تومن چی بگیرم ؟

یه عده Samsung i9000 رو پیشنهاد میدن ، یه عده هم HTC. یه عده هم میگن بیخیال اندروید و Nokia N8.

نظر شما چیه ؟

مرسی.

AC_POP
28-08-2011, 00:17
منم میگم I9000 . هم باصرفه هست هم خوب(البته بین این چند گزینه که شما گفتین ها !!! حالا اساتید تو این رنج قیمت شاید گوشی های بهتری بدونن و برات معرفی کنن ولی نظر من I9000 هست.)
حالا از گوشیت چه انتظاراتی داری ؟

*M!L4D*
28-08-2011, 00:19
Sony Ericsson Xperia Arc
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Varasteh
28-08-2011, 00:35
حالا از گوشیت چه انتظاراتی داری ؟
انتظار کیفیت تصویر خوب + تاچ خوب + ساپورت باطری خوب دارم.

دوربین زیاد مهم نیست.

مهمترین نکتش همون Android هست که دوسش دارم.

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

Sony Ericsson Xperia Arc

چنده این ؟

AC_POP
28-08-2011, 01:07

دوربین زیاد مهم نیست.

راستش من تا به حال با گوشی آندرویدی بجز گوشی داداشم که Nexus S هست کار نکردم ولی بنظرم با این قیمت که دادی Galaxy S I9000 و HTC Desire S میتونن خوب باشن.حالا راهنمایی های بقیه افرادی که با گوشی آندرویدی کار کردن و تجربه دارن میتونه موثر تر باشه.صبر کن تا بقیه هم بیان نظر بدن ولی من شخصا تنها عیبی که میتونم واسه I9000 بگیرم نداشتنه فلش دوربین هست که همون روز اول که دادنش بیرون اصلا دهنم باز موند که به یه گوشی با این عظمت چرا یه فلش ال ای دی ساده (که فکر نکنم با همین یه فلش گوشی سنگین تر میشد !!! یا سامسونگ مثلا ورشکست میشد !!! یا تکنولوژی خاصی می خواست !!!) نذاشتن !!! . ولی به هر حال با توجه به بقیه امکاناتش میشه از این نداشتن فلش چشم پوشی کرد . (مخصوصا واسه شما که میگین دوربین زیاد مهم نیست)

R@R#M@N
28-08-2011, 01:19
سونی اریکسون آرک !
حداقل خیالت راحته یه کلون از آیفون دستت نیست :27:

AC_POP
28-08-2011, 01:21
اینم مقایسه بین دو گوشی Desire S و Xperia Arc که Desire S تقریبا تو خیلی چیزا مخصوصا رم و رام بهتر هست . فقط عکاسی ش نسبت به آرک ضعیف تره (دیزایر اس 5 و آرک 8 هست) که شما میگین دوربین واستون مهم نیست.HTC با کلاس تر هم هست !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم مقایسه بین Desire S و I9000 که بنظرم I9000 بهتره .

در کل بنظر شخصی من بی خیال آرک شو و بین Desire S و I9000 یکی رو انتخاب کن . این پست رو هم بخونی به حرف من میرسی !!!

Amir Varasteh
28-08-2011, 01:40
منم نظرم همون i9000 یا HTC Desire S هست ... اما سخته انتخابش.

از طرفی اسم سامسونگ از HTC بی کلاس تره و از طرفی مزیتهای خودش رو داره ... سخته واقعا!

AC_POP
28-08-2011, 02:05

دوربین زیاد مهم نیست.

خوب با توجه به خواسته های شما :
از لحاظ کیفیت تصویر : Galaxy S I9000>Desire S
Super AMOLED(I9000)>S-LCD(DesireS)

از لحاظ تاچ : فکر نکنم فرق خاصی با هم داشته باشن

و از لحاظ ساپورت باطری هم اونطور که سایت جی اس ام آرنا نوشته : Galaxy S I9000>Desire S

دیزایر اس در حالت مکالمه تقریبا 10 ساعت (9 و 50 دقیقه) و در حالت استند بای 430 ساعت باطریش دووم میاره.
گالاکسی اس در حالت مکالمه 13 ساعت و 30 دقیقه و در حالت اسنتد بای 750 ساعت باطریش دووم میاره.
حالا اگه واقعا انتظاراتتون همینایی هست که گفتین میشه از این مقایسه نتیجه گرفت که Galaxy S I9000 بهتره .
درضمن galaxy S I9000 توی یه مجله موبایل من خونده بودم که هوشمند ترین گوشی سال 2010 انتخاب شده (بطور رسمی)
تنها مزیت دیزایر اس به گالاکسی اس میتونه زیاد بودن رمش (768 ، مال گالاکسی اس 512 هست) و داشتن فلش در دوربین باشه در حالی که چیپ گرافیکی Galaxy s I9000 بهتر از دیزایر اس هست ( اگه گیم بازی کزدن هم برات مهمه)

malkemid
28-08-2011, 02:13
منم بین این دو تا گیر کردم...کسی می تونه سی پی یو و جی پی یو رو مقایسه کنه؟

milad_gta
28-08-2011, 02:48
شرمنده تو تایپیک شما میپرسما ! منم میخوام تو همین رنج قیمت یه گوشی بگیرم آندروئید !

کیفیت نمایش ، ظاهر شیک ، قابلیت شخصی سازی بالا ، دوربین مناسب :دی کلا من تاحالا آندروئید کار نکردم یک چیز باشه که راحت بشه تو نت باهاش کار کرد ... ترجیحا نماینده معتبر داشته باشه ( هر چند گارانتی گوشی تو ایران نداریم :دی )

خودم از قیافه xPeria خوشم اومده خیلی شیکه ! به نظر شما چی بگیرم بهتره ؟

sAeEd_kHaAn
28-08-2011, 19:15
سلام.

دوستان گوشی اندروید تا 500 تومن چی بگیرم ؟

یه عده Samsung i9000 رو پیشنهاد میدن ، یه عده هم HTC. یه عده هم میگن بیخیال اندروید و Nokia N8.

نظر شما چیه ؟

مرسی.

پیشنهاد میدم برین کلوپ دیزایر اس :دی

AMIRICE
28-08-2011, 19:21
i9000 بهتره اما خوب HTC هم کلاسه خودشو داره یعنی دست گرفتن گوشی های htc یه حسه خوبی بهت میده.
I9000 پلاستیکیه اما واقعا از لحاظ سخت افزار عالیه افت قیمت هم کرده کره ایش هم تو بازار هست .
موفق باشید