PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین مکان برای خرید لپ تاپ

E.G_band
27-08-2011, 23:43
راستیتش هر چی گشتم این فروم رو تو هیچ جا گیر نیاوردم برا همین اینو گذاشتم که هرکی از بهترین مکان ها (بازار ها -پاساژها-گارانتی ها)
خبری داره تجربیاتشو در اختیار دیگران بزاره .:10:

amir2im
28-08-2011, 09:17
راستیتش هر چی گشتم این فروم رو تو هیچ جا گیر نیاوردم برا همین اینو گذاشتم که هرکی از بهترین مکان ها (بازار ها -پاساژها-گارانتی ها)
خبری داره تجربیاتشو در اختیار دیگران بزاره .:10:

دوست عزيز اينجا رو هم يه نگاهي بنداز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

E.G_band
28-08-2011, 14:29
این درست ولی من تاپیکی برای قرار دادن تجربه دیگران و اینکه قیمت ها و جنس های کدوم بازار بهتر است.من این تایپیک رو برای اینکه کسانی که از پاساژها خرید داشته اند کسانی رو که می خوان لپ تاپ بخرن راهنمایی کنند.

برای مثال :من دیروز زنگ زدم به چند تا مغازه تو پاساژایران همچنین به چند تا پاساژتو مجتمع پایتخت زذم قیمت های که
مثلا: لپ تاپ asus k53 sv اینترنت:1239000
پایتخت:1120000
ایران:1070000

E.G_band
28-08-2011, 20:32
کسی کمک نمی کنه؟help me:19::19::19:

E.G_band
28-08-2011, 22:34
آقا یه نظری بدید دیگه !!!!!!!!!!!:4:کسایی که خرید کردن از هر پاساژی نظرشون رو بگن:3::42:

E.G_band
28-08-2011, 22:34
کسی اینجا از پاساژایران خرید کرده؟خوبه نمی کنن تو پاچمون؟

amir2im
29-08-2011, 09:39
کسی اینجا از پاساژایران خرید کرده؟خوبه نمی کنن تو پاچمون؟
asus n53sv

bluray
usb3
500 7200rpm
os win7 home
بقيه مشخصات هم كه مثل همه (بقيه sv ها)
2 مرداد گرفتم از پاساژ ايران 1.155.000 تومن تو همون پاساژ با اين كانفيگ قيمت بالاتر هم بود جاهاي ديگه مثل پايتخت 1.300.000 هم قيمت دادن
در كل پاساژ ايران به نظر بهترين مكان برا خريد لپ تاپ قيمت هاي متعادلي داره

E.G_band
04-09-2011, 01:29
کسی بازار رضا خرید کرده؟

تو پاساژایران کسی فروش پرینتر سراغ داره؟

E.G_band
10-09-2011, 11:37
آقای امین خان شما اون تایپیک چرت و مسخره رو زدین که هیچ کدومش درست نیست و همه رو به جون هم انداختین اون تااپیک چرت و مسخره شماست که باید قفل بشه من این تایپیکو زدم تا دیگران تجربیاتشونو نشون بدن و فعلا نشون دادین که آدمی بسیار حسود و...هستین از اون پیام خصوصی که برای اون کاربر (اسمشو یادم نیست ولی تو بازیا بود)زدین و این نشون می ده ذره ای به نظرات دیگران اهمیت نمیدین.شما باید اون تایپیک چرت و مسخرتون رو بردارید.

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

بعدشم من 6تا یا 7تا پاساژرو می شناسم که کارشون اینه و قیمتای هرکدومشونم متفاوت

امین لفتافی
10-09-2011, 14:20
نه نه اصلا من گفتم ولش کن بابا شما هم تایپیک خوبی زدید ولی فکر نمی کنید این چیزیه فراوون و اگر بخاهیم جواب بدیم باید نام مغازه رو بگیم و این ضد قانون سایت هست و من می خاهم که اینو با اون قاطی نکنین من حسود هم نیستم به سوال دقت کنید مو فق و پیرو ز باشید در پناه لطف خدا و با ارزوی موفقیت

E.G_band
10-09-2011, 14:31
من به هیچ عنوان نخواستم اسم مغازه بپرسم من می خواستم بدونم کدوم پاساژکامل تر و بهتره مثلا:یارو از فلان پاساژخریده کردن تو پاچش .و مثلا چون پاساژپایتخت تو محدوده طرح ترافیک نیست گرونتره و پاساژ ایران کلا قیمتاش بهتره نسبت به جاهای دیگه

Mr.Mazmamfi
10-09-2011, 18:39
:11:پس من بد متوجه شدم ببخشید من رفتم پاساژ رضا اونجا تقلبی دل 5110 ای 7 820 اصل بدون گارانتی 910 پاساژ کامیوتر رضا جای خوبی پاساژ ایران تک و توک با انصاف هست

سلام
من خلاف نظر شما رو دارم
من تا الان هر چی لپ تاپ گرفتم (برای خودم و دوستان ) همه رو یا از ایران خریدم و یا از پاساژ پارسیان (ما بین رضا و ایران که مخصوص لپ تاپه )
همه جا فروشنده های با انصاف هست .

نکته 1 » شما که میخوایی Y570 رو بخری بهتره نمایندگی های سازگار رو در بیاری و به همشون زنگ بزنی و هر کی که ارزونتر میداد بری از اونجا بخری . من خودم این جوری خریدم .
نکته 2 : تجربه ای که من تو خرید داشتم اینه که پشت تلفن معمولا قیمت بالاتر میدن . پس بهتره نکته 1 رو عملی انجام بدی یعنی آدرس هارو برداری و به اکثرشون سر بزن و ببین با چه قیمتی میدن .

E.G_band
10-09-2011, 18:50
من نمیدونم چرا تایپیک الکی می زنین با با کل ایران می دونن برو پایین تر از علا ادین تا طالقانی هر چی بخای گیرت می یاد از دوستان هم تقاضا دارم بسته شود

سلام
من خلاف نظر شما رو دارم
من تا الان هر چی لپ تاپ گرفتم (برای خودم و دوستان ) همه رو یا از ایران خریدم و یا از پاساژ پارسیان (ما بین رضا و ایران که مخصوص لپ تاپه )
همه جا فروشنده های با انصاف هست .

نکته 1 » شما که میخوایی Y570 رو بخری بهتره نمایندگی های سازگار رو در بیاری و به همشون زنگ بزنی و هر کی که ارزونتر میداد بری از اونجا بخری . من خودم این جوری خریدم .
نکته 2 : تجربه ای که من تو خرید داشتم اینه که پشت تلفن معمولا قیمت بالاتر میدن . پس بهتره نکته 1 رو عملی انجام بدی یعنی آدرس هارو برداری و به اکثرشون سر بزن و ببین با چه قیمتی میدن .

بله .نظر شما کاملا در سته من به تمامی نمایندگان سازگار زنگ زدم و هرکدومشونم یه قیمت دادن من از 1310تا1399 برای این لپ تاپ قیمت گرفتم یکی از آشنایان هم که خودش تو کار کامپیوتره این پاساژ(ایران)رو معرفی کرد.ممنون

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

لطفا نظرات خود را بزارید.هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم:31:

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

من یه بار دیگه با فونت گنده می نویسم:این تایپیک برای نظرات شماهایی هست که از پاساژهای درون تهران خرید کرده اید ونکات منفی و نکات مثبتی را در اختیار ما قرار می دهید.:7::biggrin::headphone

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

لطفا نظر بدهید