PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه دکتر و دارویی نیازه؟

xmixx
26-08-2011, 16:22
سلام
من تکرر ادرار شدید داشتم و پیش دکتر فوق تخصص اورولوژی و دکتر متخصص کلیه رفتم گفتن چیزی نیست و از اعصابه و دکتر اورولوژی دارویی دادن که یه مدت استفاده میکردم به خورده بهتر شده بودم اما دارو منو منگ و افسرده کرد و ولش کردم و وقت نکردم باز برم پیشش هنوز
اما جایی دیدم که افرادی که به این علت تکرر ادرار دارن باید به پزشک اعصاب و روان مراجعه کنن
اینم بگم من خیلی عصبی هستم و یه مدتم افسردگی خیلی شدید گرفته بودم و الانم مزمنه

حالا من باید اعصاب و روان برم یا دکتر اورولوژی؟

morsadr
27-08-2011, 13:56
سلام
من تکرر ادرار شدید داشتم و پیش دکتر فوق تخصص اورولوژی و دکتر متخصص کلیه رفتم گفتن چیزی نیست و از اعصابه و دکتر اورولوژی دارویی دادن که یه مدت استفاده میکردم به خورده بهتر شده بودم اما دارو منو منگ و افسرده کرد و ولش کردم و وقت نکردم باز برم پیشش هنوز
اما جایی دیدم که افرادی که به این علت تکرر ادرار دارن باید به پزشک اعصاب و روان مراجعه کنن
اینم بگم من خیلی عصبی هستم و یه مدتم افسردگی خیلی شدید گرفته بودم و الانم مزمنه

حالا من باید اعصاب و روان برم یا دکتر اورولوژی؟

اگر ازمایشات وبررسی های شما طبیعی می باشند پس مشکل عصبی می باشد و بهتره که دکتر اعصاب و روان بروید .

xmixx
29-08-2011, 10:28
برای سونوگرافی رفته بودم دکترش گفت برگشت ادرار به کلیه داری و زود برو دکتر
به اون دکترام گفتم ولی چیزی نگفتن
صبح ها وقتی دراز کشیدم کلیه هام درد میگیرن و نمیتونم بخوابم ولی وقتی پا میشم دردشون تموم میشه
این برگشت توو کلیه خودش یه بیماریه یا نه بخاطر همون خالی نشدن کامل مثانس؟

mefmef
29-08-2011, 10:53
باتوجه به اظهار نظرمتخصص اورولوژی بهتر اول با مراجعه به روانکاو منشا بیماری عصبی تون رو مشخص و درمان کنید و بعد در صورتی که بیماری کلیه شما ادامه داشت به متخصص اورولوژی مراجعه کنید
ارزو می کنم هرچه زودتر خوب بشید

morsadr
29-08-2011, 14:48
برای سونوگرافی رفته بودم دکترش گفت برگشت ادرار به کلیه داری و زود برو دکتر
به اون دکترام گفتم ولی چیزی نگفتن
صبح ها وقتی دراز کشیدم کلیه هام درد میگیرن و نمیتونم بخوابم ولی وقتی پا میشم دردشون تموم میشه
این برگشت توو کلیه خودش یه بیماریه یا نه بخاطر همون خالی نشدن کامل مثانس؟

برگشت ادرار به کلیه با یک نوع عکس بنام VCUG مشخص می شود . در این مورد باید دکتر اورولوژ تائید کند که برگشت ادرار دارید نه متخصص رادیولوژی . بهتره که با یک متخصص اورولوژ دیگر مشورت کنید .