PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن تمام آیکن ها

ramo_masih
26-08-2011, 14:49
با سلام ، بعد از اینکه از طرف مایکروسافت،پیغام انقضای ویندوز،بدلیل بتا بودن سرویس پک 1،را گرفتم
و در پی رفع آن بودم و از چند کرک و لودر استفاده کردم ناگهان بعد از بوت شدن سیستم تمام آیکنهای ویندوزم پریدن.
لطفاٌ و خواهشند کمک کنید
مشکلم به صورت تصویری :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FAR_FA
26-08-2011, 17:35
مايكروسافت اين كارو نميكنه ، معمولا" با منقضي شدن ويندوز فقط Wallpaper رو حذف ميكنه و شما يك تصوير يكدست
مشكي خواهيد داشت ، اون هم بعد از بوت . در اين حالت ميتونيد دوباره والپيپر رو روي دسكتاپ بياريد .

ايني كه تو تصوير ديده ميشه از خراب كاريهاي ويروسه . احتمالا" كرك يا لودري كه استفاده كرديد آلوده بوده .

ببينيد سيستم رو ميتونيد Restore كنيد به زمان قبل از اجراي كرك يا لودر .

ramo_masih
26-08-2011, 18:18
مايكروسافت اين كارو نميكنه ، معمولا" با منقضي شدن ويندوز فقط Wallpaper رو حذف ميكنه و شما يك تصوير يكدست
مشكي خواهيد داشت ، اون هم بعد از بوت . در اين حالت ميتونيد دوباره والپيپر رو روي دسكتاپ بياريد .

ايني كه تو تصوير ديده ميشه از خراب كاريهاي ويروسه . احتمالا" كرك يا لودري كه استفاده كرديد آلوده بوده .

ببينيد سيستم رو ميتونيد Restore كنيد به زمان قبل از اجراي كرك يا لودر .

در ابتدا از توجه تان بسیار سپاسگذارم
سپس من که نگفتم مایکروسافت این کار رو کرده،من گفتم که بعد از اینکه از طرف مایکروسافت پیغام اکسپایر گرفتم و برآن شدم که درستش کنم در حین اجرای کرک و لودر به چنین مشکلی خوردم
و البته فکر کنم بکه تمام این آتیش ها از سر کرک hall 7600 v1.2 بلند میشه(به ناچار از این اسفاده کردم چون فقط این میتونست ویندوزم رو که سرویس پک بتا داشت را از اکسپایری در بیارد)

یه نکته شاید کمک کند این مشکل بعد از به وجود آمدن ویندوز دیگری در بوت به نام windows seven se به جود آمده و جالب اینتجاست که در msconfig اثری ازش نیست