PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری--خرید رم dual channel یا دو رم که از همه نظر یکسان هستند

seyediali3
26-08-2011, 13:10
سلام دوستان من میخواهم برای سیستمم دو عدد رم بخرم حالا میخواهم بدونم اگه به جای 4 گیگ رم که به صورت 2*2 dual channel هستند ، دو عدد رم که از نظر مدل و سرعت باس و تایمینگ یکی هستند بگیرم آنگاه بازهم کارایی dual channel را خواهد داشت؟اگه میشه در جواب خود توضی بدید

jafarian
26-08-2011, 13:15
به نظرم رم دوال روی مین خودتون بزارین خیلی بهتره تا اینکه بصورت دو تا رم غیردوال کار بزارین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PC_Expert
26-08-2011, 13:47
همه رم ها قابلیت استفاده در حالت های single ، dual ، triple رو دارند و اینکه در یک بسته بندی دو عدد رم باشه و یا 2 عدد رم مشابه در 2 بسته بندی جداگانه خریداری بشه اصلا" مهم نیست.
فقط باید روی اسلات های همرنگ روی مادربرد قرار بگیرند.

seyediali3
26-08-2011, 13:49
به نظرم رم دوال روی مین خودتون بزارین خیلی بهتره تا اینکه بصورت دو تا رم غیردوال کار بزارین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آدرس فوق حرف شما را تایید نمیکند و میگوید که بجای یک رم دو عدد رم با حافظه نصف بگذارید بهتر است.من میخولهم بدونم چه تفاوتی بین دو رم دوال که در یک پک میخریم با دو عدد رم که جدا میخریم و ازهمه نظر شمابه هستند وجود دارد و اصلا تفاوتی هست؟

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

همه رم ها قابلیت استفاده در حالت های single ، dual ، triple رو دارند و اینکه در یک بسته بندی دو عدد رم باشه و یا 2 عدد رم مشابه در 2 بسته بندی جداگانه خریداری بشه اصلا" مهم نیست.
فقط باید روی اسلات های همرنگ روی مادربرد قرار بگیرند.

1-triple چیست؟
2-آیا صددرصد مطمئن هستید؟

PC_Expert
26-08-2011, 13:55
1-triple چیست؟
استفاده از 3 رم به صورت 3 کاناله. فقط در چیپست x58 اینتل پشتیبانی میشه.

2-آیا صددرصد مطمئن هستید؟
بله.

seyediali3
26-08-2011, 13:56
استفاده از 3 رم به صورت 3 کاناله. فقط در چیپست x58 اینتل پشتیبانی میشه.

بله.

آقا یه دنیا ممنون.پیرشی الهی.دعات میکنم.

sajjadsa
27-08-2011, 13:51
در ضمن یادتون باشه اگر میخواین اورکلاک کنید همیشه ماژول کمتر پایداری بیشتری داره.