PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با قیمت 700

AMIRICE
25-08-2011, 19:04
سلام به همه دوستان
بودجه من حدود 700 هست میخواستم بدونم بین این دو گوشی کدومو پیشنهاد میدید Galaxy S II یا Sensation ?

من میخواستم گوشیه Galaxy S II بخرم اما مثل اینکه چند مدل وجود داره
Made in Korea by samsung که کره ای هست
Made by Samsung که تحت لسانسه و معمولا چینیه

دیروز یه Galaxy S II دیدم که پشت گوشی زده بود Made in Korea این مدلی تا حالا ندیده بودم میخواستم بدونم کره ای هست یا این لیبل تقلبیه؟

چون دیگه Made in korea by samsung گیر نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
با این حساب باید Sensation بخرم

h_r_v
25-08-2011, 19:43
سلام به همه دوستان
بودجه من حدود 700 هست میخواستم بدونم بین این دو گوشی کدومو پیشنهاد میدید Galaxy S II یا Sensation ?

من میخواستم گوشیه Galaxy S II بخرم اما مثل اینکه چند مدل وجود داره
Made in Korea by samsung که کره ای هست
Made by Samsung که تحت لسانسه و معمولا چینیه

دیروز یه Galaxy S II دیدم که پشت گوشی زده بود Made in Korea این مدلی تا حالا ندیده بودم میخواستم بدونم کره ای هست یا این لیبل تقلبیه؟

چون دیگه Made in korea by samsung گیر نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
با این حساب باید Sensation بخرم

اگر بتونی ساخت کره گیر بیاری خیلی خوبه اگر هم نشد بازم اونایی که ساخت کره نیستند از Sensation بهتر هستند..
شک نکن Galaxy S II بهتر از Sensation هست..

hasanmotori
25-08-2011, 23:16
بین گلکسی و سنسیشن 100% گلکسی
اون made in korea و اینا هم همش الکیه
یه موقع نوکیا رو بورس بود لیبل فنلاند میچسبوندش روش گرونتر مینداختن به مردم حالا سامسونگ اینجوری شده
یادمه یکی از بچه ها یه ان95 گرفته بود میگفت هنگ میکنه میگفت دلیلش اینه که فنلاندی نیست و چینیه در حالی که هنگ کردنش به خاطر آپدیت نبودنش بود
شما برو بخر اگه گفت هم کره دارم هم چین بگو چینیشو میخام خیالت راحت
البته بعضی از گوشیا سری اولشون کیفیت ساختشون بالاتره ولی تاحالا فقط در مورد نوکیا شنیدم اینجوریه  

AMIRICE
25-08-2011, 23:22
به نظر من خودتون هم جای من باشید موقع خرید میرید سراغ کره ای
به هر حال تحت لیسانس بودن با ساخت کشور سازنده خیلی فرق میکنه
شما بیت مالت ایرانیو که تحت لیسانس بیت مالت آلمان هست با بیت مالت آلمانی یکی میدونی؟؟

Mig33
25-08-2011, 23:30
باور بکنی یا نکنی من خودم بخوام اس 2 بگیرم بقول دوستمون میرم چینیشو میگیرم .... خودتونو تو جریان این سوداگرهای بازار قرار ندید.
مگه آیفون تحت لایسنس اپل تو چین تولید نمیشه؟چرا ملت خودشونو ... میدن براش؟
مطمئن باشید سامسونگ هم همین نظارتو بر تولیداتش در چین داره.

AMIRICE
25-08-2011, 23:38
نظر شما کاملا محترمه
دوست عزیز من خاطره ی خوبی از سونی اریکسون چینیم ندارم Xperia mini

hasanmotori
25-08-2011, 23:52
اصلاً قضیه هیچ ربطی به تحت لیسانس نداره
یکی از همین تحت لیسانسها حالا یادم نیست کدومش جریانش این بود که طرف رفته بود تو انگلیس یه شرکت الکی زده بود و اومده بود ایران میگفت تحت لیسانس چمیدونم چی چیه انگلستان
ولی سامسونگ یا هر برند دیگه ای نه فقط گوشی مثلاً لپتاپ لوازم خونگی دوربین و... میان برای اینکه هزینه کارگر کمتر بشه میبرن تو چین گوشی میزنن با همون کیفیت ... خودشون نظارت کامل دارن روش اینجوری نیست که چین بیاد تحت لیسانس کره گوشی بزنه
شما هم داری اشتباه قدیمی رو میکنی مثلاً xperia mini گرفتی مثلاً هنگ میکرده یا مثلاً رنگش میرفته فکر کردی به خاطر چینی بودنشه
مثلاً x1 گوشه هاش ترک برمیداشت کلاً کیفیتش پایین بود ربطی به چینی بودنم نداره ...شما برو تو سایتهای خارجی که ساخت چین هم نیستن همین مشکل رو دارن ... تازگیها کاشف به عمل اومده arc هم ترک بر میداره :20:
شما میدونستی خیلی از وسایل مثله لپتاپ یا محصولات اپل کلی از قطعاتشون ساخت foxcoon ه که همه تولیداتش تو چینه ؟
یا همین آیپادها همش تو چین ساخته میشه به نظرت کیفیت آیپاد پایینه ؟

AMIRICE
25-08-2011, 23:56
این هم نظر یکی از دوستان در فروم ها

خوب با توجه به دیدی که بچه ها در این مورد داشتن و با توجه به خبرهایی که من خودم شنیدم دیروز و امروز چند تا نکته مهم فهمیدم که باید برای اطلاع رسانی خدمته دوستان بگم:

در این مورد این نکته را در نظر بگیرید که این حاصله p.m ها و پرس و جوهایی بوده که من داشتم

متاسفانه یه مشکل در خط تولید گوشیهای گلکسی 2 ساخت چین وجود داره که فعلا مربوط میشه به گوشیهایی که با لیبله Made in china by samsung هست

این مشکل را اول دوست عزیزم مهیار اطلاع رسانی کرده بود و من خودم با مراجعه به نمایندگی سامسونگ و همچنین p.m هایی که بچه ها میدادن گفتم اطلاع رسانی کنم

مشکل به این صورت هست که گوشی بعد از حدوده 15 روز تا 1 ماه مشکله شارژ به هم میزنه و این مشکل مختلف هست

به این صورت هست که وقتی گوشی را به شارژ زده میشه واسه گوشی مشلاته عجیب و غریبی پیش میات

چند مورده واسه دوستان پیش اومده بود که موقع شارژ به شدت داغ میشد و به طوری که گوشی شارژش قطع میشد و دوباره بعد از چند دقیق که باتری را در بیارید و دوباره شارژ کنین این مشکل بعد از چند دقیق نمایان میشه این مرود را در محصولاته گارانتی دار مشاهده شده

مورده دوم هم همین مشکل هست منتها گوشی بعد از دوباره جا زدنه باتری دیگه روشن نمیشه و باید بعد از نیم ساعت دوباره باتری را جا بزنین و اونوقت گوشی روشن میشه

اون مورد اول را من از نمایندگی پرسیدم و متاسفانه اونها هم تایید کردند
مورده دوم را هم سه تا از دوستاتون بهم p.m دادن و این مشکل را داشتن

این مورد فقط جنبه اطلاع رسانی داره ممکنه واسه یکی 15روز طول بکشه ممکنه 1 ماه یا ممکنه اصلا نشه

نکته اخر هم این مشکل در گوشیهای made by samsung و made in korea by samsung دیده نشده البته اگه لیبله اصلی باشند

بازم میگم این مشکل وجود داره در خط تولیدش و حالا نیاید بگید واسه من نبوده پس این خبر فیک هست این مورد وقتی زیاد بشه یعنی از خط تولیدش هست

موفق باشید

[/COLOR]

soroosh_cz
25-08-2011, 23:57
نظر شما کاملا محترمه
دوست عزیز من خاطره ی خوبی از سونی اریکسون چینیم ندارم Xperia mini

به خاطر چینی بودنش نیست به خاطر سونی اریکسون بودنشه!
هر جنس چینی ، چینی نیست!
هر گردی هم گردو نیست.:31:

hasanmotori
26-08-2011, 00:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

والا همینجا کلی از بچه ها خریدن ... یکیشون هست (persiandroid) چینی خریده ولی هیچ مشکلی باهاش نداره ولی بازم به خاطر تلقین میخاد با کره ای عوض کنه!
مشکل داغ کردن کلاً تو گلکسی اس 2 و سینسیشن و آتریکس وجود داشت که مربوط به ورژن اندروید بود و با اومدن 2.3.4 مشکل همشون حل شد[/RIGHT][/RIGHT]

fire159
26-08-2011, 08:38
يا اتريكس بخر يا كلكسي اس ٢ .

Mig33
26-08-2011, 08:45
این قضیه چینی بودن بر میگرده به اون داستان گوساله بنی اسرائیل :31: که همه بر میگردن گناهانشونو پای اون حساب کنن...
دوست عزیز اکثرا گوشی ها در بدو ورود دارای مشکلاتی هستند که به مرور و آپدیت نرم افزاری حل میشه که در مورد GS2 هم همینطور بوده،.... ملت چون این قضیه رو نمی دونند دنبال مسبب اون میگردن ..سوداگرهای بازار هم از فرصت استفاده میکنند و با طرح این مسائل جیب ملتو خالب میکنند .
الان معتبرترین شرکت گارانتی تو ایران برای محصولات htc مگه یاس جهان نیست؟؟؟ شما تشریف ببرید گوشی هاشونو ببینید 95 درصد گوشی هاشون پشتش کلمه مقدس : " مید این چاینا " حک شده :31:

پ.ن حالا حساسی برو made by sumsung رو بگیر

sAeEd_kHaAn
26-08-2011, 08:52
اتریکسم مشکلاتش نمایان شد برین کلوپش :دی
اینم که از gs2 :دی
سنسیشن چیز دیگری است :دی

Mig33
26-08-2011, 10:31
اتریکسم مشکلاتش نمایان شد برین کلوپش :دی
اینم که از gs2 :دی
سنسیشن چیز دیگری است :دی

اونم از سنسیشن :31: برید gs2 بگیرید تا رستگار شوید :31:

saegheh67
26-08-2011, 10:45
منم گالاکسی اس 2 را به شما پیشنهاد میکنم همینطور هم که بچه ها گفتند خودتونو درگیر کشور سازندش نکنید همگی دارای یک کیفیت هستند

hasanmotori
26-08-2011, 11:52
نظر ادمین گوشیشاپ :

تو سايتا و همينجا هم ديدم که بعضي از دوستان از همين دماي گوشي و شارژ گله ميکردن چندتا از دوستانم اين ايراداتو ربط ميدادن به سري اولو چيني با کره اي بودنش بايد بگم که خوشبختانه اين ايرادات همگي نرم افزاريه و ربطي به سخت افزار نداره براي اين گوشي نه جينيش فرقي داره با کره ايش نه سري اولش با سري دومش
همش مربوط ميشه به رامي که روشه گوشي هاي سري اول حتي کره اي ها همين ايراداتو دارن چون رامهاي اوليه حتي update هاي رامها ايراددار بودن که الان ديگه با رامهاي جديد اين ايرادات برطرف شده

اگه موبایلستانم سر بزنید چند صفحه قبل این متنو که دوستمون گزاشتنو گفتن و بعدش مشخص شد که اشتباه میکرده و با آپدیت همه مشکلات حل شده

AMIRICE
26-08-2011, 12:22
در اینکه SII از Sensation بهتره شکی نیست اما با این وضعیت بازار و گوشی های SII که مشکل به هم زدن اگه بتونم کره ای پیدا کنم میخرم تازه شانس بیارم لیبل نباشه!!!
اگه هم نشد که Sensation میگیرم.

sAeEd_kHaAn
26-08-2011, 17:11
اونم از سنسیشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید gs2 بگیرید تا رستگار شوید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ناقلا توام که کلا سامسونگی شدی اونم به این شدت شستشوی مغذیت دادن فک کنم :دی

در اینکه SII از Sensation بهتره شکی نیست اما با این وضعیت بازار و گوشی های SII که مشکل به هم زدن اگه بتونم کره ای پیدا کنم میخرم تازه شانس بیارم لیبل نباشه!!!

مبارکت باشه تصمیم خوبی گرفتی :دی

Mig33
26-08-2011, 17:44
مبارکت باشه تصمیم خوبی گرفتی :دی

:31::31::31:

fire159
26-08-2011, 18:34

این mig 33 جان قبلا" فن بوی شدید موتورولا بود بعد پرید رو اچ تی سی . الانم سامسونگی شده . احتمالا یک ماه دیگه میبینی آواتارش شده مارک ال جی و ..... :31:

Mig33
26-08-2011, 20:23
دعا کنید در آینده نزدیک قیمت گوشی ها بیاد پائین تا یکی رو بگیرم ( احتمال زیاد گالکسی اس 2 ) دیگه دارم خسته میشم :31:

anathema-m
26-08-2011, 20:37
من که خودم از این سه تا آتریکس رو بیشتر دوست دارم ولی این دیگه کاملا معلومه که آتریکس از سنسیشن بهتره.
galaxy s2 هم گوشیه عالی هست و شاید از آتریکس هم بهتر باشه ولی از هر نظر از سنسیشن بهتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanmotori
26-08-2011, 23:06

آقا چینی بخر خیالت راحت باشه ... اگه بخاد مشکل داشته همشون مشکل دارن
آخه مگه سامسونگ خره بیاد گوشیشو ببره تو چین بزنه و هیچ نظارتی نکنه که این ایرادارو داشته باشه
الان شما برو موبایلستان ببین چند نفر خریدن و چندتاشون این مشکلو دارن و ببین بعد از آپدیت اصلاً کسی این مشکلو داره یا نه

دعا کنید در آینده نزدیک قیمت گوشی ها بیاد پائین تا یکی رو بگیرم ( احتمال زیاد گالکسی اس 2 ) دیگه دارم خسته میشم

آره دعا کن ... من که منتظرم galaxy R ام 480 دلار

sAeEd_kHaAn
27-08-2011, 16:50
این mig 33 جان قبلا" فن بوی شدید موتورولا بود بعد پرید رو اچ تی سی . الانم سامسونگی شده . احتمالا یک ماه دیگه میبینی آواتارش شده مارک ال جی و ..... :31:
آره کلا میخواد همه رو تجربه کنه ولی به اصوا اخلاقی پایبند نیست :ِدی

دعا کنید در آینده نزدیک قیمت گوشی ها بیاد پائین تا یکی رو بگیرم ( احتمال زیاد گالکسی اس 2 ) دیگه دارم خسته میشم :31:
تو چطوری میخوای زن بگیری با این وضعیت ؟

من که خودم از این سه تا آتریکس رو بیشتر دوست دارم ولی این دیگه کاملا معلومه که آتریکس از سنسیشن بهتره.
galaxy s2 هم گوشیه عالی هست و شاید از آتریکس هم بهتر باشه ولی از هر نظر از سنسیشن بهتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که مسلمه اگه اتریکسو نمیگفتی شک میکردم عزیز :دی
فقط یه گره کور تو زهنم ایجاد کردی با این پستت : دی
برتریهاشو بگو ماهم بدونیم :دی ( برم روحیه رو بعد از اون اتفاقات ناگوار )

Mig33
27-08-2011, 17:58
آره دعا کن ... من که منتظرم galaxy R ام 480 دلار

چرا گالکسی r ...؟ !!!! چند فاکتور اساسی رو نداره :31:

آره کلا میخواد همه رو تجربه کنه ولی به اصوا اخلاقی پایبند نیست :ِدی
تو چطوری میخوای زن بگیری با این وضعیت ؟

کی ؟؟ اون ...کی من ؟؟ :31::31::31::31:
مجبورم نکنید برم گالکسی اس 2 رو بگیرمو و همه رو له کنما :31::31: داره یه سری گوشی معرفی میشه ...تحریکم نکنین :31:

AMIRICE
28-08-2011, 19:14
خوب بالاخره گالکسی اس 2 کره ای پیدا کردم تا آخر هفته میرسه دستم
ممنون از راهنمایی همه دوستان .
یه چیز جالب هم که دیدم تمام sensation های بازار چینی بود فقط یک مغازه تایوانی داشت
تمام incredable ها هم تایوانی بود :31:

Mig33
28-08-2011, 19:59
مبارک یاشه :31:
انکردیبل هم تو رنج خودش گوشی خیلی خوبیه واقعا