PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آفت دهان!

shab_2008
25-08-2011, 17:57
سلام دوستان

یه مشکلی چند وقتیه برام پیش اومده که میخواستم راهنماییم کنید!

من حدود 24-23 روز هست دو سه تا آفت در کنار زبانم زده و خوب نمیشه! البته یه مقدار نسبت به روزهای اول بهتر شده ولی خوب نشده! دو تا به یه طرف زبونم زده و یکی هم به طرف دیگه! البته اون یکی نسبتا خوب شده ولی اون دو تای دیگه خوب نشدن! هر چی هم که بگین برای درمانش استفاده کردم از جمله : مرتیکس ، شربت دفین هیدرامین ، دهان شوی آنتی باکتریال ، محلول تتراسایکیلین ، شیرین بیان ، ژل ایرال وکس!

ولی هیچ کدوم اثر خاصی نداشتن!

میخواستم ببینم مشکل من چیه؟ آیا ممکنه قارچ دهانی باشه؟ ممکنه علامت بیماری بدی باش؟

من یه مقدار این چند وقته برای یه مورد استرس دارم ولی بعید میدونم به خاطر این استرس ( که زیاد هم نیست) 25 روز آفت بزنه و خوب نشه!!

در ضمن من کم خونی هم دارم!

ممنون

Sayam
25-08-2011, 18:33
سلام ...

سوال در مورد آفت دهان
forum.p30world.com/showthread.php?t=510887

::.. آفت دهان ..::
forum.p30world.com/showthread.php?t=467532

درمان سریع آفت (جوشهای چرکی) در دهان؟؟
forum.p30world.com/showthread.php?t=440637

+

به نقل از قوانین:
قبل از ایجاد تاپیک از امکان جستجو تالار برای جستجو در زمینه درخواست های مشابه اطمینان حاصل نمایید و سپس در صورت عدم وجود درخواست های مشابه اقدام به ایجاد تاپیک در انجمن نمایید.

موفق باشید ... :11:

shab_2008
25-08-2011, 19:03
ممنون

من قبلا اون تاپیک ها رو قبلا خوندم! من موضوعم فرق داره با اونا! اونا هیچ کدوم مشکل منو نداشتن!

nasim1373
27-08-2011, 02:58
علت افت دهان می تواند حساسیت به باکتری و الرژی غذایی و گاز گرفتن و ...باشد.و باید در این مواقع از خوردن غذاهای ادویه دار و گوجه فرنگی پرهیز نمود. و خوردن سالاد و اب شاه توت و ابغوره و ابلیمو میتواند به درمانش کمک کند.