PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : attach فایل ... کمک کنیدلطفا

Dwarf
25-08-2011, 15:32
سلام

من میخاستم یک فایل با پسوند exe رو attach کنم از gmail که گفت امکان send این برنامه به دلایلی وجود ندارد و send نشد
اما از yahoo عملیات انجام شد ولی بعد یه ایمیل اومد که نوشته بود ایمیل send نشده!!! میشه راهنمایی کنین یا بگین چرا google نمیزاره این ایمیل send شه؟؟؟؟؟ ممکنه کلا exe رو نشه فرستاد؟
ممنون

joe_satriani
25-08-2011, 16:17
با سلام
تنها در صورتی فایل exe رو ارسال نمیکنه که ویروس داشته باشه. شاید فایل کــرکی چیزیه که ارسال نمیشه.
برای اطمینان بیشتر فایلتون رو rar کنید و ارسال کنید.

موفق باشید.

Dwarf
25-08-2011, 23:40
تشکر ولی فایل ویروسی نبوده فک کنم چون شیلتر شکن بوده attach نشده!!!! نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ar.tmu
26-08-2011, 09:55
تشکر ولی فایل ویروسی نبوده فک کنم چون شیلتر شکن بوده attach نشده!!!! نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نخیر دوست عزیز.چون بیشتر فایلهای ویروسی پسوند exe دارند سرویسهای ایمیل تو send اونا ستگیری دارن.یرای رفع این مشکل فایل رو rar کنین بعد send کنین.
موفق باشین

joe_satriani
26-08-2011, 13:05

با سلام
استفاده از فیلــتر شکن هم میتونه باعث این بشه که آپلود نشه اما درصد خیلی خیلی کمی به فیلــتر شکن بستگی داره.
مثلا زمانی که ارتباطش با سرور قطعه و عملا فیلــتر شکن کارایی نداره
یا سرعت سرور پایین باشه.

موفق باشید.

hp980
11-09-2011, 08:18

فايلتون رو با وينرار فشرده كنيد و بفرستيد.