PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بلوتوث HP G62 با برنامه Nokia PC Suite

shayan_power
25-08-2011, 15:19
با سلام

من یه لپ تاپ HP G62 دارم . بلوتوث لپ تاپ به هیچ عنوان هیچ دستگاهی رو شناسایی نمی کنه و هیچ دستگاهی حتی موبایلم هم پیداش نمی کنه ولی برنامه پی سی سوییت که آخرین ورژن هم هست بلوتوث لپ تاپ رو میشناسه و وقتی می خوام گوشیم رو کانکت کنم با بلوتوث و اضافه اش کنم وسط سرپ کردن دستگاه ها ارور میده.

اما درایور دستگاه یعنی Ralink Motorola Bluetooth Adapter Driver HS 3.0 رو نصب می کنم به راحتی دستگاه ها پیدا میشن و گوشیم هم لپ تاپ رو پیدا می کنه و از نظر ارسال اطلاعات مشکلی نیست اما بعد از نصب درایور پی سی سوییت بلوتوث لپ تاپ رو نمیشناسه و میگه سخت افزار بلوتوث شناسایی نشد . مشکل چیه؟؟؟ فوری فوری فوتی نیاز دارم .

shayan_power
25-08-2011, 19:20
دوستای گلم کسی نسیت یه دست یاری بده بمون:)

shayan_power
25-08-2011, 22:01
کسی نبود جواب ما را بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

difenbaiker
25-08-2011, 23:51
سلام. چرا اومدی اینجا! بیا اینجا شاید یکی پیدا شه جوابتو بده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Apachi
26-08-2011, 02:20
راه حل پیشنهادی

نرم افزار Ralink Bluetooth software را Uninstall کنید
سیستم را ریستارت کنید
دکمه خاموش کردن وایرلیس بزنید و یا HP wireless assistant بروید و برروی Turn all off کلیک کنید
اکنون در HP wireless assistant بر روی Turn all on کلیک کنید ( کانکشن اینترنت باید فعال باشد )
چند لحظه منتظر بمانید که درایور اتوماتیک دانلود شود و نصب شود

نتیجه را اعلام کنید...

Apachi
26-08-2011, 02:20
پست تکراری لطفآ حذف شود..

shayan_power
26-08-2011, 09:27
راه حل پیشنهادی

نرم افزار Ralink Bluetooth software را Uninstall کنید
سیستم را ریستارت کنید
دکمه خاموش کردن وایرلیس بزنید و یا HP wireless assistant بروید و برروی Turn all off کلیک کنید
اکنون در HP wireless assistant بر روی Turn all on کلیک کنید ( کانکشن اینترنت باید فعال باشد )
چند لحظه منتظر بمانید که درایور اتوماتیک دانلود شود و نصب شود

نتیجه را اعلام کنید...

این کار رو انجام دادم عزیزم اما HP assistant باز نمیشه اصلا . تو مسیر نصبیش هم رفتم یکی از برنامه هاش باز شد که اونم پیغامی که تو عکس گذاشتم میده

Apachi
26-08-2011, 10:02
این کار رو انجام دادم عزیزم اما HP assistant باز نمیشه اصلا . تو مسیر نصبیش هم رفتم یکی از برنامه هاش باز شد که اونم پیغامی که تو عکس گذاشتم میده

بعد از Uninstall شدن درابور دیگه کار نمیکنه یا کلآ از ار افتاده ،با کلید وایرلس تست کردید ؟

shayan_power
26-08-2011, 11:39
بعد از Uninstall شدن درابور دیگه کار نمیکنه یا کلآ از ار افتاده ،با کلید وایرلس تست کردید ؟

بله این کار هم کردم اما Faild میشه زمان نصب درایور از اینترنت. تو عکس ها مراحل انجام کار و نصب درایور و خطاهای موجود هم هست.

shayan_power
26-08-2011, 21:09
کسی نبود جواب ما رو بده؟

shayan_power
27-08-2011, 09:25
آپاچی جان کجایی؟؟؟؟

Apachi
28-08-2011, 09:49
بلوتوث شما باید در حالت Generic نصب بشه ، چون نرم افزار نوکیای فوق با خیلی از چیپست های جدید سازگاری نداره
تنها راهی که دیگه وجود داره !

درایور فعلی را پاک کنید

برنامه زیر قدرتمندترین برنامه جهت شناسایی و نصب چیپست های بلوتوث هتسش
برنامه را دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروسه نصب را توسط برنامه انجام بدید ، اگر موفق نشدید باید منتظر Update نرم افزار Nokia PC Suite باشید یا از دانگل های موجود در بازار اسفتاده کنید.

shayan_power
05-09-2011, 12:35
مشکل حل نشد. آخه مشکل اینجاست تنها با پی سی سوییت نیست. با برنامه smart cam یا moboila webcam هم می خوام کانکت شم که هیچ نیازی هم به پی سی سوییت نیست باز کانکت نمیشه .