PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت بین ویندوز اورجینال با اونی که دانلود می کنیم

runner
25-08-2011, 11:58
سلام
می خوام ببینم تفاوت ویندوزی که چند صد هزار تومان می فروشن با ویندوزی که 1ساعت دانلود می کنیم و کرک می کنیم چی هست؟
فرق اساسی دارن؟یا فقط همون بحث آپدیت هست فقط؟
ممنون

Dew Drop
26-08-2011, 06:14
سلام
تا اونجایی که می دونم واستفاده کردم هیچ تفاوتی ندارن...
تنها فرقشون در شماره سریالی هست که به ویندوز ارجینال اختصاص داده میشه و در نتیجه مشکلی برای اپدیت و ... ندارید
ولی در ویندوزی که دانلود می کنید برای استفاده از این امکانات باید ویندوز رو کرک کنید تا غیرقانونی بودن ویندوزتون از طرف مایکروسافت تشخیص داده نشه.
ولی اگه ویندوز بدون دستکاری داشته باشید و کرکش کنید تفاوتی در استفاده شون نمی بینید.

ask_bl
26-08-2011, 12:51
در اصل پایشون مثل همه! مثل نرم افزار ها که سورس برنامه رو میتونین دانلود کنین ولی ترایال هستن و باید سریال خریداری کنین تا همون نرم افزاری رو که دانلود کردین رو بتونین به صورت Full ازش استفاده کنین!
که برای نرم افزار ها هم مثل ویندوز کرک یا کیجن وجود داره!
تفاوت تو اینه که یکیشون با سریال اکتیو میشه و اون یکی با Loader
پس بهتره بپرسین که تفاوت سریال با loader چیه!؟ که همونطور که _sharifdorsa عزیز گفتن، منم تا حالا محدودیتی ندیدم توی ویندوز به اصطلاح غیر اورجینال!

ask_bl
29-08-2011, 21:09
سلام من برنامه km plyer رو لب تاپم نصب کردم ولی باز نمیشه (ویندوز 7) چیکار کنم

ممنون بابت راهنمایتون
سلام
»» تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه های Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])