PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : bios 6870

Yashar_satyr
24-08-2011, 17:36
سلام - آخر مشکل گرافیک رو پیدا کردم - موقعه اجرا بازی ها صفحه مشکی می اومد - باید دوره فن گرافیک رو به صورت دستی بازی می کردی - گزاشتم رو 60 % بعدش بازی کردم - 5 مین بعد گزاشتم رو اتومات - هر دفعه که سیستم رو روشن خاموش می کنی باید این کار رو بکنی = حالا چیکار کنم؟؟ در ضمن دما هم طبعیه

یعنی بایوس گرافیک باید آپدیت بشه؟؟

EXTREME
24-08-2011, 19:33
سلام - آخر مشکل گرافیک رو پیدا کردم - موقعه اجرا بازی ها صفحه مشکی می اومد - باید دوره فن گرافیک رو به صورت دستی بازی می کردی - گزاشتم رو 60 % بعدش بازی کردم - 5 مین بعد گزاشتم رو اتومات - هر دفعه که سیستم رو روشن خاموش می کنی باید این کار رو بکنی = حالا چیکار کنم؟؟ در ضمن دما هم طبعیه

یعنی بایوس گرافیک باید آپدیت بشه؟؟
سلام
شما که گفتی با تعویض پاور مشکل حل شد ؟
اگه دور فن رو میزاری بالا و چیزی نمیشه این یعنی اینکه دمای گرافیک باید بالا باشه که اینطوری میشه

Yashar_satyr
25-08-2011, 03:36
نه - پاور سالم بود - این گرافیک بود که اذیت می کرد - دور فن رو به مدت 5 دقیقه می برم بالا بعدش می برم رو اتومات فقط همین - نه برای دما = بلکه برای گول زدن سیستم - نمی دونم چه دلیلی داره که این کارو می کنم درست میشه - بعدش هم هنگام کار دما میره بالا مشکلی نداره و سیستم کار میکنه و از دما نیست.

فکر کنم یه آپدیت بایوس افتادم

jafarian
25-08-2011, 15:15
برای آپدیت بایوس کارتهای ati باید ازطریق داس برین یک سایت به همراه لینک آموزش آپدیت بایوس کارت ati پایین قرارمیدم ازطریق برنامه AtiFlash :20:

لینک فیلم youtube

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک آموزشی برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید