PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن خودکار درب dvd-RW در ASUS K53SV

judaki
24-08-2011, 13:37
سلام دوستان خوب هستید یه ده روزیه که یه ASUS K53SV گرفتم و توی این مدت درب dvd-RW لپ تاپم 3 بار خود به خود باز شد.

به نظر شما مشکل داره یا شاید مثلا داغ کرده بوده دربشو باز کرده یه خورده هوا بیشتر بره تو!

باید چه کار کنم؟

خیلی ممنون نماز روزه هاتون هم قبول.

biostar
24-08-2011, 13:56
نرم افزاری باز نشده بود ؟

اگر مشکلی از طرف برنامه ایی نباشه ، میتونید ببرید تعمیر و این قاب روی DVDRW رو عوض کنن یا درست جاش بدن.

judaki
24-08-2011, 16:42
نه نرم افزاری نبود.
اگه ببرم گارانتی چند وقت طول میکشه تا بیاد؟ احتمال داره حمل و نقل روش تاثیر گذاشته باشه؟

mehrdad8086
24-08-2011, 21:15
نه نرم افزاری نبود.
اگه ببرم گارانتی چند وقت طول میکشه تا بیاد؟ احتمال داره حمل و نقل روش تاثیر گذاشته باشه؟

بسته به شرکت گارانتی از 2 روز و تا 2هفته شاید....ولی معمولا"بیش از 1 هفته بیشنر نمیشه

silabs
02-10-2011, 13:25
سلام دوستان خوب هستید یه ده روزیه که یه ASUS K53SV گرفتم و توی این مدت درب dvd-RW لپ تاپم 3 بار خود به خود باز شد.

به نظر شما مشکل داره یا شاید مثلا داغ کرده بوده دربشو باز کرده یه خورده هوا بیشتر بره تو!

باید چه کار کنم؟

خیلی ممنون نماز روزه هاتون هم قبول.

هیج جا نبر قبول نمی کنن این مشکل تو سری K53 هست
حالایه سوالی تونستی با کابل HDMI صدا رو هم بندازی رو سیستم سینمای خانگی یا روی هر اسپیکر دیگه ای؟

hamid.7003
07-10-2011, 17:50
این مشکلی نیست که ارزش داشته باشه بهش توجه کنی زیاد حساس نباش

italia88
13-10-2011, 01:44
هیج جا نبر قبول نمی کنن این مشکل تو سری K53 هست
حالایه سوالی تونستی با کابل HDMI صدا رو هم بندازی رو سیستم سینمای خانگی یا روی هر اسپیکر دیگه ای؟

جالبه برای یکی از دوستام مشکلی که k53sv داره اینه که وقتی فلش وصل میکنه به سیستم ، دی وی دی درایوش صدایی میده مثل زمانی که شما یه DVD انداختی توش !!! به حق چیزای ندیده !!:18:
دوستان k53sv دار کاری میشه براش کرد؟

italia88
14-10-2011, 00:28
جالبه برای یکی از دوستام مشکلی که k53sv داره اینه که وقتی فلش وصل میکنه به سیستم ، دی وی دی درایوش صدایی میده مثل زمانی که شما یه DVD انداختی توش !!! به حق چیزای ندیده !!:18:
دوستان k53sv دار کاری میشه براش کرد؟

کسی نظری نداره؟؟!!!:41:

F R E E M A N
14-10-2011, 19:07
این مشکل با آپدیت بایوس حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

italia88
14-10-2011, 23:00
این مشکل با آپدیت بایوس حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون دوست عزیز ، این دوستمون یه هفته هم نیس که لپ تاپ رو خریده !!!
حالا این راه رو هم امتحانش میکنیم خبرشو همینجا میدم که نتیجه ش چی شد...

lida
15-10-2011, 07:30
چه ربطی داره تو سایت ایسوس نوشته که بعضی ها این مشکل رو دارن اپدیت بایوس قطعی ترین راه

jalal5092
18-10-2011, 11:07
سلام اینکه در دی وی دی رایتر بیرون میزنه به هیچ وجه طبیعی نیست و هرکی میگه طبیعیه از این موضاعات اطلاعاتی اصلا نداره بنده تا به حال 5 تا لب تاب داشتم توی مدل های hp و asus و sony و اصلا چنین امری طبیعی نیست و خودم به شخصه با یه چنین موردی تو لب تاب که برا یکی از دوستام اتفاق افتاد مواجه شدم و اون رو گارانتی فرستادیم و دی وی اون رو عوض کردن البته اگه شما لب تابت از همون روز اول این مشکل رو داشته حق دارید به فروشنده مراجعه و اون رو پس بدید و پولتون رو مسترد کنید هرچند گارانتی داشته باشه چون گارانتی متعلق به جایی هست که دستگاه ابتدا سالم باشه و بعدا خراب بشه نه از همون اول خراب باشه اگه کسی میگه گارانتی این موضوع رو قبول نمیکنه یا فروشنده پس نمیبره نشون میده از حق و حقوق خودش خبر نداره و یا خودش هم جز اون فروشنده هایی هست که از این دستگاه ها رو به بقیه میندازه در نهایت بگم اگه براتون مهم نیست دی وی دی اون عوض بشه خوب بدید شرگت گارانتی کننده عوض کنه اگه نه مهمه دستگاه رو به فروشنده پس بده و بگو مال بد بیخ ریش صاحابش اگه پس نبرد از طریق قانونی اقدام کن پول کمی بابتش ندادی حداقل این مدلی که گفتید دیگه نباید کمتر از 1100000 باشه حتما پیگیری کنید تا بعضی از این فروشنده ها بدونن که مردم پولشون رو از سر راه نیاوردن و براش کلی زحمت کشیدن و نباید سرشون کلاه گذاشت اگه راهنمایی بیشتری راجع به نحوه پس دادن داشتید بپرسید تا اگه تونستم کمکتون کنم من خودم به شخصه دیدم که بعضی از فروشنده ها جنس دسته دوم رو به اسم نوع به مردم میدن اخه یکی نیست بگه اخه وجدانتون کجاست جواب خدا رو چی میخاید بدید

behz
18-10-2011, 22:04
سلام اینکه در دی وی دی رایتر بیرون میزنه به هیچ وجه طبیعی نیست و هرکی میگه طبیعیه از این موضاعات اطلاعاتی اصلا نداره بنده تا به حال 5 تا لب تاب داشتم توی مدل های hp و asus و sony و اصلا چنین امری طبیعی نیست و خودم به شخصه با یه چنین موردی تو لب تاب که برا یکی از دوستام اتفاق افتاد مواجه شدم و اون رو گارانتی فرستادیم و دی وی اون رو عوض کردن البته اگه شما لب تابت از همون روز اول این مشکل رو داشته حق دارید به فروشنده مراجعه و اون رو پس بدید و پولتون رو مسترد کنید هرچند گارانتی داشته باشه چون گارانتی متعلق به جایی هست که دستگاه ابتدا سالم باشه و بعدا خراب بشه نه از همون اول خراب باشه اگه کسی میگه گارانتی این موضوع رو قبول نمیکنه یا فروشنده پس نمیبره نشون میده از حق و حقوق خودش خبر نداره و یا خودش هم جز اون فروشنده هایی هست که از این دستگاه ها رو به بقیه میندازه در نهایت بگم اگه براتون مهم نیست دی وی دی اون عوض بشه خوب بدید شرگت گارانتی کننده عوض کنه اگه نه مهمه دستگاه رو به فروشنده پس بده و بگو مال بد بیخ ریش صاحابش اگه پس نبرد از طریق قانونی اقدام کن پول کمی بابتش ندادی حداقل این مدلی که گفتید دیگه نباید کمتر از 1100000 باشه حتما پیگیری کنید تا بعضی از این فروشنده ها بدونن که مردم پولشون رو از سر راه نیاوردن و براش کلی زحمت کشیدن و نباید سرشون کلاه گذاشت اگه راهنمایی بیشتری راجع به نحوه پس دادن داشتید بپرسید تا اگه تونستم کمکتون کنم من خودم به شخصه دیدم که بعضی از فروشنده ها جنس دسته دوم رو به اسم نوع به مردم میدن اخه یکی نیست بگه اخه وجدانتون کجاست جواب خدا رو چی میخاید بدید

سلام دوست عزیز بنده همین مدل k53sv را دارم این مشکل را اوایل من هم داشتم ولی با آپدیت بایوس این مشکل کاملا حل شد و الان حدود 1.5 ماه است که دیگه دستگاه این مشکل را ندارد زیاد سخت نگیرید :20:

tanha.2011
20-10-2011, 00:58
سلام دوست عزیز بنده همین مدل k53sv را دارم این مشکل را اوایل من هم داشتم ولی با آپدیت بایوس این مشکل کاملا حل شد و الان حدود 1.5 ماه است که دیگه دستگاه این مشکل را ندارد زیاد سخت نگیرید :20:

طریقه آپدیت بایوس لپ تاپ رو میشه توضیح بدید لطفا ، مرسی:11:

behz
20-10-2011, 20:06
طریقه آپدیت بایوس لپ تاپ رو میشه توضیح بدید لطفا ، مرسی:11:

سلام

برای راحتی کار شما راه 1.اگر لپ تاپ ایسوز دارید live update خود ایسوز را نصب کنید یا اگر نصب بر روی سیستم دارید روی گزینهی update check کلیک کنید (وقتی متصل به اینتر نت هستید) خود نرم افزار با استفاده از نیاز های سیستم شما درایو هی مورد نیاز سیستم رو به شما پیشنهاد میدهد و شما درایو مثلا بایوس خود رو بگیرید که خود سیستم به آپدیت کردن بایوس مشغول میشود و سیستم تا موقع اتمام کار به هیچ وجه خاموش نکنید (مواظب برق رفتن در هین آپدیت باشید ) در انتهای کار از شما درخواست راه اندازی مجدد سیستم را می خواهد که شما با کمال میل قبول کنید:20:
راه 2.وارد سایت سازنده لپ تاپ خود شده و آخرین درایو بایوس رو بگیرید در این راه شما مستقیم از سایت آپدیت نکرده بلکه درایو مورد نظر رو دانلود میکنید و سپس به نصب درایو میپردازید.