PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیک در لپ تاپ hp 4530s i5

soccer 2009 update
23-08-2011, 20:36
سلام من مدتیه که hp 4530 i5 گرفتم وقتی گرفتم گرافیک ATI Radeon 6490 بود حالا که استفاده می کنم متوجه شدم Intel HD Graphics هست حتی تو یکی از بازی ها اینو نوشته بودن البته این ATI تو deviec manager هست ولی من تو بازی ها نمی تونم استفاده کنم و بازی هام کند هستن ممنون می شم راهنمایی کنید در ضمن ویدوزم 7 هست

asa2000
23-08-2011, 21:33
اگه درايورهاي هر دو كارت نصب شده باشد كه ظاهرا نصب شده شما ميتوانيد بين اين دو كارت سوئيچ كنيد . رو دسكتاپ راست كليك كنيد و همونجا ميتوني اون گزينه سوئيچ رو ببيني .

soccer 2009 update
24-08-2011, 11:50
میشه بیشتر توضیح بدین یعنی میشه کاری کرد که فقط از ای تی ای استفاده شه؟

sfim
24-08-2011, 14:39
این مشکل منم دقیقا با acer5755G دارم

گفت اول باید درایور intell نصب کنی بعد بعد درایور nvidia منم همین کار کردم

ولی لان هر جا میبینم داره از intell 3000 استفاده میکنه ولی تو device manager 'گرافیک GT540 هستش ؟

F R E E M A N
24-08-2011, 16:51
در Bios Setup چک کن ببین گزینه ای برای graphic داره یا نه؟

F R E E M A N
24-08-2011, 17:37
در ویندوز 7 به قسمت power options برو و گزینه high performance را انتخاب کن
در این حالت باید گرافیک اصلی فعال باشه

azad555
09-09-2011, 13:15
سلام دوست عزیز
جواب اینه که این لبتاپ از یه تکنولوژی جدید برای کمتر کردن مصرف شارژ لبتاپ استفاده میکنه
اینطوریکه تا وقتی شما یه بازی یا برنامه گرافیکی پر قدرت استفاده نکنی از گرافیک دیفالت خود سیستم یعنی اینتل 3000 (که البته خودشم خیلی قویه) استفاده میکنه و وقتی کم بیاره اتوماتیک سوئیچ میشه رو گرافیک پر قدرت ای تی آی و از اون استفاده میکنه
البته شما تو تنطیمات پاور اچ پی به طور دستی هم میتونید تنظیم کنید که مثلا وقتی فلان برنامه یا بازی اجرا شد از ای تی آی استفاده کنه یا مثلا وقتی شارژ وصله همیشه رو ای تی آی باشه
امیدوارم کافی باشه

jvdyari
10-09-2011, 11:21
سلام من مدتیه که hp 4530 i5 گرفتم وقتی گرفتم گرافیک ATI Radeon 6490 بود حالا که استفاده می کنم متوجه شدم Intel HD Graphics هست حتی تو یکی از بازی ها اینو نوشته بودن البته این ATI تو deviec manager هست ولی من تو بازی ها نمی تونم استفاده کنم و بازی هام کند هستن ممنون می شم راهنمایی کنید در ضمن ویدوزم 7 هست
سلام....من هم لپ تاپ شما را دارم...همون حرفی که دوستمون زد درست:

اگه درايورهاي هر دو كارت نصب شده باشد كه ظاهرا نصب شده شما ميتوانيد بين اين دو كارت سوئيچ كنيد . رو دسكتاپ راست كليك كنيد و همونجا ميتوني اون گزينه سوئيچ رو ببيني .
فقط مطمئن شو که درایورATIرا نصب کرده باشی....فقط یک سوال آیاATI Radeon 6490دارای رمddr3است یاddr5؟
در برنامه ی gpu-z_0.5.5_6125که چیزی معلوم نیست..این برنامه روی pcخوب جواب می دهد آیا برای لپ تاپ برنامه ی خاصی وجود دارد؟

o_real_love
29-09-2011, 19:11
سلام
اقای jvdyari شما از لپ تاپی که داری راضی هستی؟
چون می خوم یه دونه 4530 بگیرم
کارم گرافیک و وب هست
البته گرافیک سنگین کار نمیکنم
در حد طراحی قالب یک سایت
مانیتورش چطوره؟
زاویه دیدش چجوریه؟
راست میگن که رنگ های مشکی رو اون طوی که هست نشون نمیده؟
ممنون میشم راهنمایی کنی
بای

F R E E M A N
29-09-2011, 19:23
سلام
اقای jvdyari شما از لپ تاپی که داری راضی هستی؟
چون می خوم یه دونه 4530 بگیرم
کارم گرافیک و وب هست
البته گرافیک سنگین کار نمیکنم
در حد طراحی قالب یک سایت
مانیتورش چطوره؟
زاویه دیدش چجوریه؟
راست میگن که رنگ های مشکی رو اون طوی که هست نشون نمیده؟
ممنون میشم راهنمایی کنی
بای
این تاپیک مربوط به یک ماه پیش بوده و کسی دیگه سر نمیزنه
میتونی سوالهاتو پست خصوصی بزنی یا اینکه در بخش نقد و بررسی یک تاپیک بزنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mdmehry
01-10-2011, 20:11
من درایور کارت وایرلس و بلوتوث همین لپ تاپ رو میخوام. تو سایتش که میری یه لیست بلند بالا میاد. نمیدونم کدومشه. لطفا راهنمایی کنید.

F R E E M A N
01-10-2011, 20:19
من درایور کارت وایرلس و بلوتوث همین لپ تاپ رو میخوام. تو سایتش که میری یه لیست بلند بالا میاد. نمیدونم کدومشه. لطفا راهنمایی کنید.
باید در device manager نوع وایرلس و بلوتوث را شناسایی کنی بعد دیگه مشخصه چه درایوری نیازه
میتونی از نرم افزار driver genius کمک بگیری

azi2
02-10-2011, 21:08
چه ها من 1 ماهه asusسری n43 ci7خریدم ولی 3 دی مکس رو نمیتونم باهاش کار کنم.کسی هست سر در بیاره.

mahdi_bayat200
24-06-2012, 13:20
این مشکل منم دقیقا با acer5755G دارم

گفت اول باید درایور intell نصب کنی بعد بعد درایور nvidia منم همین کار کردم

ولی لان هر جا میبینم داره از intell 3000 استفاده میکنه ولی تو device manager 'گرافیک GT540 هستش ؟

سلام دوست عزیز من لب تاپ k53sv ASUS دارم و 2 تا کارت گرافیک داره هم intel وهم GEFORCE من اونو تنظیم کردم روی جیفورس . اگه شما هم میخوای روی ATI Radeon تنظیم کنی باید روی صفحه دسکتاپ کلیک راست کرده وگزینه اول که مربوط به کارت گرافیک ati میشه کلیک کنی و از این قسمت تنظیمات رو اعمال کنی امیدوارم راهنماییم مشکلت رو حل کنه اگه درمورد کارت گرافیک gforce nvdia سوالی داشتی بپرس خوشحال میشم راهنماییتون کنم
برای تنظیم کارت گرافیک جیفورس روی صفحه دسکتاپ کلیک راست کرده وnvidia control panel رو کلیک کنید توی قسمت 3d settings روی قسمت set physx configuration کلیک کنید توی این قسمت میتونید کارت گرافیک خودتون رو سوئیچ کنید البته این تنظیم برای NVIDA GFORCE بود