PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقای دکتر من چم شده؟

hes25
23-08-2011, 01:31
سلام خدمت همه پزشکان عزیز

- آقا من الان دو سه هفته ای هست که نفخ معده دارم هی باید برم خلت کنم و اینا بعضی وقتا هم بالا میارم بیشتر زرداب و ایناست ترشه

- بعدم اینکه گهگاهی خون هم توش هست

- اشتهام خوبه ها خدا رو شکر اما الان چند روزه که دیگه روزه هم نمی تونم بگیرم

- بعد الانم نمی تونم برم دکتر، سی چهل تومن پولش میشه من الان ندارم دستم خالیه معلوم نیست چی می خواد بده سرم میده و ...

-میگم خطرناک مطرناک نباشه! چیکار باید بکنم

- آها یه چیزی چند روز سفالکسین میخوردم بهتر میشد انگار

حالا شما بفرمایین من چم شده؟

ممنون

-----------------------------------

مردم گمان بردند سیاهی روی ماه از سایه خورشید است!
لیک ندانستند این سرخی شرم است ز هیبت لنگر آسمان !

"شهادت امام علی (ع) را به همه شما دوستداران علم و دانش صمیمانه تسلیت میگم"

morsadr
23-08-2011, 16:19
خوب دوست عزیز به این راحتی که نمیشه تشخیص گذاشت . ولی ظاهرا با توجه به توضیحاتی که دادید و اینکه روزه گرفته اید احتمالا شما دچار گاستریت ( ورم معده ) می باشید . بهتره که توسط یک پزشک معاینه و بررسی شوید . هزینه اش هم زیاد نمی شود .
بطور کلی شاید روزه گرفتن برای شما خوب نباشد و یک دوره استفاده از داروهای کاهنده اسید معده مانند رانیتیدین و یا امپرازول می تونن مفید باشند .
ولی باز هم تاکید به یک ویزیت توسط یک پزشک داخلی دارم .

Alamate Soal
23-08-2011, 17:09
شما بدون دفترچه بیمه هم به پزشک متخصص داخلی مراجعه کنین 9 تومن پول ویزیتش میشه . و فوق فوقش هم 15 تومن پول داروهاتون .
با دفترچه اگه مراجعه کنین همش روی هم 7-8 تومن بیشتر نمیشه . این 30-40 تومن رو از کجا آوردین ؟

hes25
23-08-2011, 17:41
آهــا سلام اومدین...

ممنون از جوابتون دیگه فک کردم تا آخر همین هفته بمیرم دیگه!!!

پس ورم معده هست ها، خدا رو شکر فک کردم یه چیز دیگس...

هفت هشت تومن با دفترچه میشه ما که نداریم که لامشب شانس نداریم این جور موقعا که!!!

الان دوباره حساب کردم شاید بیشترم بشه!چون من روستام 4 تومن کرایه رفت و برگشت میشه-هشت ده تومن ویزیت-15 تومنم دوا و اینا-یه سینما برم -یه کباب برگ بزنیم تو رگ- بعد برم ببینم بازیهای جدید جدید چیا اومده حتما چندتا هم میخرم و...

می بینین که خرج زیاد میشه نمی صرفه!!
میگم همون دواها رو داروخونه بگی همینجوری میده من بسپارم یکی برام بگیره؟

ممنون

a.z.p.z
23-08-2011, 17:58
داش شما هم شادیا حالا بازی و سینما نرو اون مهم تره یا سلامتیت ؟!

Alamate Soal
25-08-2011, 15:40
پول کباب برگ و سینما حدود یه 7-8 تومنی میشه . این رو بزارین برای کرایه رفت و برگشت
پول بازی های جدید ذو هم بزارین برای ویزیت .
پول داروهاتون 10 الی 15 تومن میشه حتی شاید کمتر از 10 تومن بشه !

hes25
26-08-2011, 06:50
سلام من هنوز زنده ام!!!!!!!!!!!

خوب شدم تموم شد، دیگه نمی خواد برم دکتر، راست میگم باور کنین معجزه ای شد یه بسته از اون قرصا خوردم خوب خوب شدم .
همون نفخ و اینا بود ،الان اصلا حالت تهوق ندارم، الان فقط همون خلطه رو دارم که هی باید برم لب حوض ده دقیقه یه ربع، هخخخ فخخخ کنم باز صدای همسایه ها رو دربیارم همین!!! ( مهم نیست)

اما حالا ببینین چه خوبتر شد! بابائه که اعصابش از اَخ توخ من تو این دو هفته ای خورد شده بود بیست تومن داد بمن میگه برو ببین چه مرگته دیگه حالمو بهم زدی نمی تونم غذا بخورم اَه!! منم از خدا خواسته (هر چند هی ناز میکردم میگفتم نه خودش کور میشه خوب میشه و ...) پوله رو گرفتم زدم به جیب !

امروز فردا هست که برم ببینم بازیای خفن خفن چیا اومده هفت هشت ده تا بگیرم عقده این مریضی رو خالی کنم مردیم بخدا خوراک دو سه ماهم یکضرب جور شد، واقعا میگن عدو شود سبب خیر، راست میگنا من تازه فهمیدم اینو به جان بچم که!!!!!!

ولی جدا اگه شما نبودین من تا الان میمردما هر چند اگه هم می مردم هم بد نبود ماه رمضون بود هر کس میومد خونمون میگفت : آخی آخی عجب بچه خوبی بودا این موقع ها مرد و اینا منم اونور هی به اونا میخندیدم هی میخندیدم ... !!!

خب دیگه کاری ندارین که!

Bye

aftab_azad20
26-08-2011, 10:58

خوب شدم تموم شد، دیگه نمی خواد برم دکتر، راست میگم باور کنین معجزه ای شد یه بسته از اون قرصا خوردم خوب خوب شدم .
همون نفخ و اینا بود ،الان اصلا حالت تهوق ندارم، الان فقط همون خلطه رو دارم که هی باید برم لب حوض ده دقیقه یه ربع، هخخخ فخخخ کنم باز صدای همسایه ها رو دربیارم همین!!! ( مهم نیست)

اما حالا ببینین چه خوبتر شد! بابائه که اعصابش از اَخ توخ من تو این دو هفته ای خورد شده بود بیست تومن داد بمن میگه برو ببین چه مرگته دیگه حالمو بهم زدی نمی تونم غذا بخورم اَه!! منم از خدا خواسته (هر چند هی ناز میکردم میگفتم نه خودش کور میشه خوب میشه و ...) پوله رو گرفتم زدم به جیب !

امروز فردا هست که برم ببینم بازیای خفن خفن چیا اومده هفت هشت ده تا بگیرم عقده این مریضی رو خالی کنم مردیم بخدا خوراک دو سه ماهم یکضرب جور شد، واقعا میگن عدو شود سبب خیر، راست میگنا من تازه فهمیدم اینو به جان بچم که!!!!!!

ولی جدا اگه شما نبودین من تا الان میمردما هر چند اگه هم می مردم هم بد نبود ماه رمضون بود هر کس میومد خونمون میگفت : آخی آخی عجب بچه خوبی بودا این موقع ها مرد و اینا منم اونور هی به اونا میخندیدم هی میخندیدم ... !!!

خب دیگه کاری ندارین که!

Bye
خب خدا رو شکر،راستی این cull of dutyجدیده رو نخری ها من اصلا خوشم نیومد،بازی medal of honorقشنگه،فکر کنم اوایل مهرماه هم این مدال افتخار 3بیاد اونم خفنه

soorakh
26-08-2011, 11:57

خب دیگه کاری ندارین که!

Bye

خوب بچه های انجمنو سرکار گذاشتیا!!!!!؟؟؟؟
از اولشم هیچیت نبود
فقط مسخره بازی درآوردی
من جای مدیر بودم یه اخطار بهت میدادم تا آدم شی!!!!
عزت زیاد...

hes25
26-08-2011, 17:16
نه نه باور کنین حالم اصلا خوب نبود چند روزم اصلا نتونستم روزه بگیرم

بعدم اینکه می بینین یکم شوخی میکنم و میگین هیچیت نبود از اول و اینا؟! ...نــه نـه! چون بهم گفتین چیز خاصی نیست، منم یکم خیالم که راحت شد اومدم اینو گفتم. اولش یکم ترسیدم که اومدم اینجا پست دادم وگرنه من کاربر انجمن 3dام خودمم سرم شلوغه اینجا چیکار میکنم؟!

بعدم همون موقع که شما گفتین قرصا رو بگیر خوب میشی منم رفته بودم که!شماها دوباره پست دادین تاپیک آوردین بالا من که داشتم میرفتم تو انجمن خودم ،های لایت اسممو دیدم اومدم اینجا .

بعدم من یکم شوخم یعنی بدون دروغ و اینا، باور ندارین این یه نمونه از تاپیکام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدم اینکه شما آقای soorakh! درست نبود اونجوری اول بسم ا... بیای خودتونو بندازین وسط لااقل صبر میکردی یکی دوتا صفر به شمارت اضافه بشه بعد عزیزم!!

ولی حالم واقعا بهتر شده ها.

ممنون از همتون