PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای پخش فیلم دوربین فیلم بردای

saba_879
22-08-2011, 20:15
سلام
من یه دوربین فیلم برداری cd خور دارم
همانطور که میدونید CD روی این دوربین ها رو باید تهش و بست تا قابل پخش در پلیر باشه
حالا یکی از سی دی های من به مشکل بر خورده و اجازه نمیده نه روش ضبط کنم نه تهش و ببندم ,همش پیغام دیسک را چک کنید میده
البته فیلم ها رو خود دوربین قابل پخشه,کسی از دوستان میتونه کمک کنه فیلم های روی cd رو یه جور بردارم,چون تا ته cd بسته نشه روی کامپیوتر مثل cd خالی میمونه.
نرم افزاری چیزی هست که بتونه کمکم کنه.

MRHArtsClube
23-08-2011, 11:01
سلام
من یه دوربین فیلم برداری cd خور دارم
همانطور که میدونید CD روی این دوربین ها رو باید تهش و بست تا قابل پخش در پلیر باشه
حالا یکی از سی دی های من به مشکل بر خورده و اجازه نمیده نه روش ضبط کنم نه تهش و ببندم ,همش پیغام دیسک را چک کنید میده
البته فیلم ها رو خود دوربین قابل پخشه,کسی از دوستان میتونه کمک کنه فیلم های روی cd رو یه جور بردارم,چون تا ته cd بسته نشه روی کامپیوتر مثل cd خالی میمونه.
نرم افزاری چیزی هست که بتونه کمکم کنه.

سلام دوست خوب.
شما میتونی هر مدل سی دی رو با ISO BUSTER به راحتی کپی کنی. این مدل سی دی هم همینطور فقط باید Find Missing Files And Folders رو بزنی تا برات فایلارو برگردونه :46:

saba_879
30-08-2011, 15:49
سلام دوست خوب.
شما میتونی هر مدل سی دی رو با ISO BUSTER به راحتی کپی کنی. این مدل سی دی هم همینطور فقط باید Find Missing Files And Folders رو بزنی تا برات فایلارو برگردونه :46:
این کار و کردم ولی یه سری فایل ها رو بر نمیگردونه,برنامه ی دیگه ای نیست؟
بعد این فایل هایی که پیدا میکنه باید دوباره تبدیل کرد؟

MRHArtsClube
31-08-2011, 23:43
این کار و کردم ولی یه سری فایل ها رو بر نمیگردونه,برنامه ی دیگه ای نیست؟
بعد این فایل هایی که پیدا میکنه باید دوباره تبدیل کرد؟

خب اگه توی دوربین نشون میده و توی سیستم و با Isobuster نشون نمیده شاید فایلایی باشن که فکر میکنی عکس یا فیلم نیستن (برنامه قوی ایه اگه پیدا نمیکنه من که نمیدونم چکار باید کرد!!)! باید فرمتاشونو چک کنی. چیزیم برای تبدیل نیست! اگه به صورن ایمیج ISO برگردونی که با هزار جور برنامه بازمیشه، اگرم فایلارو برگردونی و سیستم نخونه به هر حال فرمت رو چک میکنید ببینید که چی هست و چجوریه دیگه! :20: