PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن سیستم

azhighwayman
22-08-2011, 19:08
سلام دوستان من یه کامپیوتر جدید خریدم که قطعاتش به شرح زیر هستش

Graphic : ASUS - GeForce ENGTX570 DCII

cpu : Intel Core i7 - 3.2GHz - 960

motherboard : GIGABYTE GA-X58A-UD3R

Ram : CORSAIR VEANGANCE - Dual Channel 8GB - 1600- (2x4GB)

Hard : Seagate - SATA 2 - 500 GB +

Monitor : SAMSUNG - 19" - BX1975N Plus - LED

Case : GREEN - Hunter

Power : Green GP535 B-US

وقتی سیستم رو روشن میکنم چراغ های phase led , nb phase led , ddr phase led روشن میشه و هیچ چراغ دیگه ای روشن نمیشه و سیستم هم بوت نیشه !!!! ، متاسفانه متوجه شدم که پاور سیستمم خیلی ضعیفه و باید عوضش کنم ، میخواستم بدونم حداقل پاور مورد نیاز واسه سیستمم چی هستش و اینکه آیا باید این چراغ ها روشن باشن یا اینکه خاموش باشن !!! و اینکه بقیه چراغ ها مثل cpu voltage , ddr voltage , nb voltage ,sb voltage هم باید روشن باشن یا خاموش؟؟ ، چون همشون خاموشن , کمکم کنیییییییییییییییییید ....... اشکال از پاور ضعیفم هستش یا از چیز دیگه ؟

saeed_136915
22-08-2011, 20:10
سلام پاورتون زیاد هم ضعیف نیست و توی بوت نباید مشکلی پیش بیاد. اشکال از یه جای دیگس. سیم های داخل کیس رو بررسی کنین.

hes25
22-08-2011, 20:12
سلام چطوری

آقا مبارکا تندرستی خیر ببینی، بابا شما پول دارا چقدر کیف میکنینا! کاش منم از اینا داشتم

صبر کن بیبینم ، پاور چـــــــــی چــــــــــی!!! 535!!! واسه همچین سیستمی خفنی !؟شوخی میکنی؟! اوه دیگه روشنش نکن میزنه کارت مارتتو میسوزونه بیچاره میشی خیلی خطر داره راست میگم!

بکن ببر (حداقل) با یه 585 عوض کن تازه اونم به مرور قدرتش کم میشه پس بهتره ببری 685 بگیری نه صبر کن برو یدفعه کار کن 785 بگیر عمری راحت کن خودتو!!!

اون چراغا هم اگه روشن باشه بد نیست داخل کیست روشنه همیشه گهگاه نگاه میکنی کیف سیستم جدیدتو می ببری!!

ولی خب خاموش باشن بهتره یعنی اینکه هیچ مرگش نیست!

راستی چون تاره گرفتی زیاد باهاش بازی بازی نکن !!! قهر میکنه راست میگم باور کن

اووف چقد حرف زدم لامصب آبگوشته دیگه خیلی قویه!!!!!!

موفق باشی

azhighwayman
24-08-2011, 10:29
دوستان پاور green 1000 b - gold رو گرفتم مشکلم حل شد ، حالا الان این پاور خوب هست ؟

hes25
24-08-2011, 16:49
اوووف 1000 اونم B!!!!!!!

بابا تو دیگه کی هستی این پاوره رتبه جهانی داره به هر پاوری امتیاز Gold نمیدن! دیدی گفتم پاورت کم بود
میگم توش یه بسته شبیه چایی نپتون هست اونو باز کن بریز توی کیست زنگ نزنه یه وقت ژل سیلیکا هست!

خوش باشی