PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : wave یا galaxy !؟؟1!

SEVEN...8
22-08-2011, 16:59
به نظرتون wave1وwave2بهتره یاgalaxyAce
از همه نظر(ظاهر سخت افزار نرم افزار سیستم عامل دوربین و...)
اگه پیشنهاد بهتریم تا300هزارتومن دارین بدین ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکلم سره آندروید و بادا تواین رنجه؟!!:41:

bking
22-08-2011, 19:45
سلام ،
دوست عزیز تا اونجا که من می دونم ، wave از نظر سخت افزار ، دوربین از ace سره اما تنها مشکلی که داره به اندازه ace نرم افزار نداره ! اما بازی هاش از ace بهتره ! و مثل بعضی ها که میگن بادا اینده خوبی داره اما اگه حالا بخوای اندروید بهتره ! و. صفحه نمایش wave هم بهتره !!

{sahand}
22-08-2011, 22:07
ACE، اگه نمی خوای بعدا حسرت خیلی چیزا رو بخوری ACE.
همه چیز بازی نیست که بخوای به خاطر بازی Wave بگیری. که البته از اون لحاظ هم به نظر من ایس سرتره. شاید ویو یه سری بازی اچ دی داشته باشه که رو ایس درست اجرا نشه، اما عوضش خیلی از بازی های معروف و سرگرم کننده ی اندروید رو نداره. مثل Cut the rope ، Angry Birds و هزاران عنوان دیگه.
بازم می گم همه چیز بازی نیست، مثلا استفاده از فی فی ان، که تو ویو ممکن نیست. استفاده از هزاران هزار برنامه ی کاربری اندروید، تغییر رام با اینترفیس های گوناگون، امکان شخصی سازی بالا و ...
حتی چیزای ساده، مثلا تو بادا نمی تونی فایل هایی رو دانلود کنی که گوشی فرمتش رو نمی شناسه!
منبع: خودم 7-8 ماه ویو داشتم. یه نوکیا ان 78 داشتم فروختم ویو گرفتم، چیزایی که از دست دادم از چیزایی که به دست آوردم بیشتر بود!

MORINIO
23-08-2011, 03:02
من خودم ویو دارم در مجموع بهت پیشنهاد میکنم Galaxy Ace بگیری !

مثلا استفاده از فی فی ان، که تو ویو ممکن نیست.

البته این مشکل تو بادا 2 حل شده ...

SEVEN...8
23-08-2011, 12:35
از همگی ممنون
خودمم زیاد بازی برام مهم نیست امّا دوربین و نرم افزار وکیفیت صدابرام مهمه !!؟
واینکه : روی ویو2 میشه بجای بادا آندروید نصب کرد (اگه میشه) مشکلی بوجود نمیاد؟ اخه گوشی اندروید با همچین سخت افزار بین 450 تا 500 قیمتشه حدودا به این هم توجه کنید!
ممنون

MORINIO
23-08-2011, 19:03
از همگی ممنون
واینکه : روی ویو2 میشه بجای بادا آندروید نصب کرد (اگه میشه) مشکلی بوجود نمیاد؟ اخه گوشی اندروید با همچین سخت افزار بین 450 تا 500 قیمتشه حدودا به این هم توجه کنید!
ممنون

تا الان واسه ویو 2 هیچ نسخه ای از آندروید نیومده ولی واسه ویو 1 اومده که اونم ناقصه و کمبودهای اساسی داره ( مثل نبود امکان تماس گرفتن و مسیج دادن )

در کل از لحاظ سخت افزار و دوربین ویو ( 1 و 2 ) نسبت به ایس بهتره

و از لحاظ سیستم عامل و نرم افزار مطمئنآ ایس بهتره !

{sahand}
23-08-2011, 20:17
از همگی ممنون
ممنون
سی پی یو ایس یه 200 مگاهرتز ناقابل از ویو ضعیف تره که قابل چشم پوشیه. گرافیکش خب ولی مقدار قابل توجهی ضعیف تره که خب شما می گی بازی برات زیاد مهم نیست. ولی من از روی تجربه می گم، بازی های گرافیک بالا اونقدری که تو اخبار می بینی جذابیت ندارن، شاید اولش هیجان انگیز باشن، ولی بعد یه مدت که فکر کنی می بینی بازی های آرکید و ساده رو چند برابر بیشتر بازی کردی تا اون خفن الگرافیکارو.
در ضمن دوستان بازی های گرافیک بالا رو روی x10 mini که همین چیپ گرافیکی رو داره با کاهش رزولوشن اجرا می کنن، تازه اون سی پی یوش ضعیف تره!
اگر هم خیلی سی پی یو 1 گیگ و رم 1 گیگ و گرافیک بالاتر برات مهمه می تونی مدل جدید Xperia Mini رو تهیه کنی که الان هم قیمت ایسه و با توجه به اینکه تازه وارد بازار شده قیمتش پایین تر هم میاد. تازه اون فیلم برداری HD هم داره!

SlarK
01-09-2011, 21:50
سلام دوستان
یه سوال دارم
کدوم گوشی رو بخرم ؟ Samsung Galaxy Gio 5660 یا Samsung Galaxy 551/I5510

SEVEN...8
02-09-2011, 13:00
سلام دوستان
یه سوال دارم
کدوم گوشی رو بخرم ؟ Samsung Galaxy Gio 5660 یا Samsung Galaxy 551/I5510
دوست عزیز شما باید یه تاپیک جدید بسازید