PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پدیده ای عجیب در Network Place

Imantec
22-08-2011, 15:50
سلام بچه ها. من دیروز روی برقراری شبکه وایرلس بین دو تا لپتاپ یکی بگمانم به اسم User-xp و دیگری User7-PC داشتم کار میکردم امروز که کلاً شبکه ای هم برقرار نیست متوجه کلی اسم سیستم داخل Network Place شدم که فقط همون یکی که اسمش User7-PC هست برام آشناست چون سیستم جلومه و باقی رو بار اوله توی عمرم اسمشون رو میبینم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلاً که بین ایندو سیستم شبکه وایرلس ایجاد کرده بودم یه همچین قضیه ای ندیده بودم! ضمناً اینم بگم که ایندو سیستم رو با هیچ سیستم دیگه ای تابحال شبکه نکرده بودم که بخواد اسمشون کش شده باشه. محلی هم که اینکارو کردم اصلاً محیطی نیست که اینهمه سیستم بخواد ولو در شعاع خیلی دور وجود داشته باشه. خلاصه بیشترین شک رو به خود ویندوز دارم چون DVD اون مال شرکت مهندسی پرنیان هست فکر کنم اسم سیستمهای تحت شبکه ی شرکتشون باشه. ولی چرا تابحال که روی شبکه کار کرده بودم مطلقاً این وجود نداشت؟ خلاصه حسابی جا خوردم. نظرتون چیه؟

ahmadreza.rstm
22-08-2011, 17:18
چه جالب:5:

a6l3i
22-08-2011, 18:52
این سیستم ها واقعا در اطراف شما هستن. چون هر بار که وارد این صفحه میشین ویندوز اتومات refresh میکنه. اگه شک دارین ، یه جای خالی راست کلیک کنید و بعد Refresh رو بزنین.

من الآن تو دانشگاه هستم تو همین صفحه 83 تا سیستم و 22 دستگاه مدیا پیدا کرده. که موقع امتحانات تا 340 هم میرسه.

شما اگه فایروال ویندوز یا نرم اقزار جانبی (مثل ناد) رو فعال و به روز داشته باشید جای هیچ نگرانی ای نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید . .

Imantec
22-08-2011, 20:39
دوباره الان چک کردم هیچ خبری نیست! انگارهمشون یجا دود شدن رفتن زمین! :31:
البته من دیروز داشتم هم روی شبکه ی وایرلس و هم شبکه ی بلوتوثی بین دو تا لپتاپ و یک گوشی هم کار میکردم شاید اون اسمها مربوط به بلوتوثهای روشن همسایه ها بوده! دانشگاه و خوابگاه قابل قبوله ولی بازم هر چی حساب میکنم نه برد بلوتوث اون اندازس و نه یهویی اینهمه ادم بلوتوث روشن برام قابل تصوره. اخه استادیون! نیست که اینجا. در ثانی همسایه های من چی میدونن کامپیوتر چی چیه که اینهمه وایرلس روشن بخواد یهو اینجا وجود داشته باشه. عجب ماجرایی داریم ما.

Amir Varasteh
22-08-2011, 23:31
سلام.

اینها به خاطر اینه که شما و همسایه هاتون و ... توی یک زیرشبکه از ISP هستین و به خاطر ضعف امنیتی موجود شما قادری اینا رو ببینی و Discover کنی.