PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Live with Walkman » گوشي اندرویدي Sony Ericsson برای عاشقان موسیقی

صفحه ها : 1 2 3 [4]

taghi_ramzi
18-08-2012, 12:16
هندزفری روش اصلا تعریف نداره و باید حتما یه بهترشو بگیرید.
من یه. هدست بیست تومنی جنیوس دارم ,از صداش با این گوشی خیلی راضیم.
از نقاط ضعف دیگه این گوشی برای موسیقی اینه که دکمه عوض کردن آهنگ رو بدنه نداره
و حتما برای عوض کردن آهنگ باید قفل صفحه باز بشه

aszpar
19-08-2012, 13:11
سلام
دوستان گوشی الان چه قیمته تهران/الان بگیرم یا صبر کنم؟
دست دوم این گوشی 1 ماه کار کرده چند می ارزه؟

ghahremanimehdi
19-08-2012, 14:16
سلام
دوستان گوشی الان چه قیمته تهران/الان بگیرم یا صبر کنم؟
دست دوم این گوشی 1 ماه کار کرده چند می ارزه؟

به نظر من صبر کن چون الان مجددا قیمتش کاذب بالا رفته.گوشی خیلی خوبیه توی این رنج قیمت به جرات میتونم بگم بهتر از این گوشی نمیتونی پیدا کنی.بستگی به تمیزیش داره 270 تا 300 تومن.

aszpar
19-08-2012, 23:24
تا اخر شهریور میاد پایین قیمتا؟؟؟
چشم بد فرم این گوشی رو گرفته...

amirr13
21-08-2012, 12:49
دوستان من به اندروید 4 آپگرید کردم اما بعضی وقتا میخوام استفاده کنم (وقتی که قفلشو باز می کنم تا استفاده کنم) صفحه سیاه میاد و میگه xperia home مشکل داره و مجبورم روشن خاموشش کنم ، واسه شما پیش اومده ، کسی
رفعش کرد؟

amirr13
21-08-2012, 12:57
سلام.دوستان.من بیشتر از گوشی برای اهنگ گوش دادن (اونم فقط در حالت هندزفری) استفاده میکنم.بخاطر همین تصمیم گرفتم گوشی خودم که htc desire هست رو بفروشم بجاش گوشی liveرو بگیرم به نظر شما ارزش داره و ایا این کار عاقلانه هستش؟ من لایو رو صرفا بخاطر واکمن بودنش میخوام بگیرم.ایا انتظارات منو به عنوان واکمن براورده میکنه؟ صدای لایو در حالت هندزفری چطوره؟؟ طوری هستش که مغز ادمو منفجر کنه؟ تفاوت صداش با رای و نئو و ارک اس البته تو حالت هندزفری چقدره؟؟ا اخه میخوام بدونم اگه تفاوت زیاد نیست این مدل ها رو که نام بردم و البته بالاتر از لایو هستن رو بخرم. و تفاوت صدای هندزفری فابریک این گوشی با هندزفری live sound چقدره؟؟راستی امکان داره قیمت لایو تا مثلا چند هفته دیگه پایین بیاد؟بخشید زیاد سوال پرسیدم.لطفا جواب بدید .با تشکر

من به شخصه هرچی گوشی داشتم سری واکمن بوده ، اصلا از واکمن اندروید سونی راضی نیستم چون راحت نیست
دکمه ی تغییر ترک نداره ، واسه پاوز کردن حتما باید صفحه گوشی رو روشن کرد اگه انروید 4 نباشه که واویلا داره ، اما اندروید 4 یه گزینه رو صفحه قفل میاره که نیازی به باز کردن قفل نیست و از همونجا میشه پاوز کرد یا ترک عوض کرد .
هندزفری ای که من تو جعبه داشتم چیز مالی نبود یه هندزفری معمولی بود ، ولی ظاهرا بعضی ها هندزفری از نوع پلاگین داشتن تو جعبشون!

من ههنوزم w810 خدابیامرزم رو سلطان بی رقیب سری واکمن ها میدونم اما در سایر موارد live نصبت به قیمتش عالیه

ghahremanimehdi
21-08-2012, 17:26
من به شخصه هرچی گوشی داشتم سری واکمن بوده ، اصلا از واکمن اندروید سونی راضی نیستم چون راحت نیست
دکمه ی تغییر ترک نداره ، واسه پاوز کردن حتما باید صفحه گوشی رو روشن کرد اگه انروید 4 نباشه که واویلا داره ، اما اندروید 4 یه گزینه رو صفحه قفل میاره که نیازی به باز کردن قفل نیست و از همونجا میشه پاوز کرد یا ترک عوض کرد .
هندزفری ای که من تو جعبه داشتم چیز مالی نبود یه هندزفری معمولی بود ، ولی ظاهرا بعضی ها هندزفری از نوع پلاگین داشتن تو جعبشون!

من ههنوزم w810 خدابیامرزم رو سلطان بی رقیب سری واکمن ها میدونم اما در سایر موارد live نصبت به قیمتش عالیه

آندورید 2.3.4 هم روی همون صفحه قفل کلیدهای واکمن رو نشون میده.

taghi_ramzi
21-08-2012, 20:35
آندورید 2.3.4 هم روی همون صفحه قفل کلیدهای واکمن رو نشون میده.

چطوری؟ مال من که نشون نمیده

MasterGeek
22-08-2012, 13:05
هندزفری روش اصلا تعریف نداره و باید حتما یه بهترشو بگیرید.
من یه. هدست بیست تومنی جنیوس دارم ,از صداش با این گوشی خیلی راضیم.
از نقاط ضعف دیگه این گوشی برای موسیقی اینه که دکمه عوض کردن آهنگ رو بدنه نداره
و حتما برای عوض کردن آهنگ باید قفل صفحه باز بشه

من این گوشی رو برای یکی از فامیل گرفتم (۶ ماه پیش) یکی از بهترین هندزفری‌های بازار روش هست. بستگی به وجدان فروشنده داره، وگرنه یه هندزفری خیلی باکیفیت داره(سفید و سیم مخصوص و پهن که اسم خاصی هم داره الان یادم نیست) . کیفیتش واقعا عالیه. ولی بعضی از فروشنده‌ها بر میدارن توی بازار میفروشن (فکر کنم ۶۰ تومنی میفروشنش، اطلاع دقیقی ندارم)

MasterGeek
23-08-2012, 00:22
بايد تبديل براش بخري
البته ميتوني با كامپيوتر يا هرچيز برقي كه فلش بخوره گوشيرو شارژ كني

عجب اوضاعی شده!!!! همیشه یه دوشاخه توی جعبه‌ی همه‌ی محصولات سونی هست که اون سیم رو میشه مستقیم به پریز هم وصل کرد خلاصه چندکاره است. اون دو شاخه هم اصلا قیمتی نداره، چه اوضاعی شده!!!

saeediranzad
23-08-2012, 06:00
عجب اوضاعی شده!!!! همیشه یه دوشاخه توی جعبه‌ی همه‌ی محصولات سونی هست که اون سیم رو میشه مستقیم به پریز هم وصل کرد خلاصه چندکاره است. اون دو شاخه هم اصلا قیمتی نداره، چه اوضاعی شده!!!
نه عزیز! این چه حرفیه. ترانس باید تو جعبه باشه. اگه نداده برو از فروشنده بگیر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MasterGeek
23-08-2012, 20:35
نه عزیز! این چه حرفیه. ترانس باید تو جعبه باشه. اگه نداده برو از فروشنده بگیر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من مشکلی ندارم دوست عزیز ظاهرا جناب Ehsanpark این مشکل عجیبو داشتن چون اینو نوشتن: (جواب من هم به ایشون بود):

یه مورد دیگه. شارژر این چرا اینطوریه؟ اینو نمیشه که زد تو برق اینطوری! یه تبدیل چیزی میخواد نه؟ شاید مال من نداشته؟ مال شما تو جعبش شارژرش چطوری بود؟

keet
28-08-2012, 23:34
دوستان از دوربین دوم این گوشی به راحتی میشه برای چت استفاده کرد؟
خواهشن یکی جواب سوالای منو بده:
من مثلا میتونم با گوشی به دوستم که با کامپیوتر داره با هم چت میکنه وب کم بدم و هم وب کم بگیرم؟

amirr13
29-08-2012, 16:10
واسه اسکایپ که من مشکلی ندارم با دوربین جلوش
کیفیتش قابل قبوله

دیگه بقیش به نرم افزار چتی که شما میخوای استفاده کنی داره!

ghahremanimehdi
29-08-2012, 16:54
دوستان از دوربین دوم این گوشی به راحتی میشه برای چت استفاده کرد؟
خواهشن یکی جواب سوالای منو بده:
من مثلا میتونم با گوشی به دوستم که با کامپیوتر داره با هم چت میکنه وب کم بدم و هم وب کم بگیرم؟

بله اتفاقا خیلی هم عالی جواب میده من خودم همیشه با talk چت میکنم.البته باید اینترنتتون پرسرعت باشه.

MasterGeek
30-08-2012, 12:06
تبدیل ۳ به ۲ بله، ولی همراه کابل USB (همونی که یه سرش USB هست و یه سر minUSB)، یه دوشاخه(یا سه شاخه) با پورت USB باید بهت میداد...

saeediranzad
30-08-2012, 14:23
نه، اصلاً تبدیل 3 به 2 هم نمیخواد. این عکسی که گذاشتم (که انگار نشون نمیده) باز کنید میبینید که ترانس بصورت یک دوشاخه است.

MasterGeek
31-08-2012, 17:21
نه، اصلاً تبدیل 3 به 2 هم نمیخواد. این عکسی که گذاشتم (که انگار نشون نمیده) باز کنید میبینید که ترانس بصورت یک دوشاخه است.

اونائی که واسه ایران یا حتی خاورماینه میان ممکنه ۲ شاخه بذارن ولی امکان گذاشتن ۳ شاخه توی محصولات بین‌المللی محتمل‌تره (البته از جهت ایمنی تاثیر زیادی نداره اما چون حجم باتری‌ها زیاد شده این مسئله توجیه داره)

pirate sea
31-08-2012, 17:33
من این گوشی رو دارم
صداش محشره
ولی برای دست کوچیک

svb93
28-09-2012, 20:12
سلام
باتري گوشي من در حالت استند باي 12 تا 15 ساعت دووم مياره لطفا كمك كنيد :41:
اول اينجوري نبود آپديت كردم اينجوري شد
برنامه ها رو همه رو پاك كردم و ريتارت هم انجام دادم ولي باز درست نشده

saeediranzad
29-09-2012, 06:35
سلام
هربار که شما گوشی را شارژ میکنید، گوشی مقدار مصرف هر نرم افزار را محاسبه میکنه و شما میتونید با رقتن به Setting>Battery درصد مصرف هر نرم افزار را ببینید.
برای اینکه بتونید به آسانی، مصرف باتری را کنترل کنید، دو ویجت را روی صفحه بگذارید: 1-Status Switch ؛ 2-Brightness
با این دو مصرف را به حداقل ممکن میرسانید.
برنامه های هم برای کشتن نرم افزارهای فعال هست که میتونید روی گوشی نصب کنید.

svb93
29-09-2012, 11:52
من اين كار هارو همهشو انجام دادم ولي فرقي نكرد چون در حالت استند باي مصرف ميكنه (صفحه خاموشه)

saeediranzad
30-09-2012, 04:52
خوب تو قسمت باتری که میروید چی نشون میده. اونجا که میگه چه چیزی بیشترین مصرف را داره.
اگه در حالت استند بای باشه باید همه مصرف برای دو چیز باشه:Cell standby; Phone Idle به نسبت مساوی.

ghahremanimehdi
30-09-2012, 07:05
رام Real ICS 6 هم اومد قابل توجه رام بازان.

svb93
02-10-2012, 12:46
خوب تو قسمت باتری که میروید چی نشون میده. اونجا که میگه چه چیزی بیشترین مصرف را داره.
اگه در حالت استند بای باشه باید همه مصرف برای دو چیز باشه:Cell standby; Phone Idle به نسبت مساوی.
از ساعت 12 شب تا 11 صبح 70 درصد مصرف كرده :(
رفتم اينم عكسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khafan8288
02-10-2012, 13:09
سلامشما بزار یه بار گوشیت تا 100٪ شارژ بشه بعد این صفحه یه خورده خلوت تر میشهدوباره اگه مشکلو داشتی عکسشو بزار

saeediranzad
02-10-2012, 16:44
سلام
خوب، اینجا معلومه که صفحه شما روشن بوده (41%). وایفای هم روشن بوده. پس بیکار بیکار نبوده.
همونطور که گفتم چنانچه شما هیچ استفاده ای نکنی و فقط گوشی بحالت استندبای باشه، تقریباً تمام مصرف به دو مورد دوم و سوم در تصویر اول مربوط میشه.
شما هیچوقت نگذار باتری به زیر 15% برسه. (البته خودش هشدار میده)
هروقت فرصت پیدا کردی شارژش کن. (بخصوص اگه زیر30% باشه)
وقتی 100% شد، بگذار کمی بیشتر تو شارژ بمونه. (خطری نداره)
باتری من در حالت استندبای بخوبی بیشتر از دو روز دوام میآره.

pooria-ir
09-10-2012, 00:13
سلام بجه های گل
آقا این گوشی منو سرویس کرد بابت روتش
آخرم نشد !
بیلد 62
آنلاک و نمیدونم چیو ....
نشد که نشد
هرکی بلده یه وقتی بزاره تو یاهو یکم بهم کمک کنه اگه ممکنه
سپاس فراوان

saeediranzad
09-10-2012, 07:59
سلام
اول مطمئن شو که به روت کردنش نیاز داری. بعد راه و روشش تو یه فوروم دیگه هست.

pooria-ir
09-10-2012, 12:13
سلام
اول مطمئن شو که به روت کردنش نیاز داری. بعد راه و روشش تو یه فوروم دیگه هست.
والا نیاز که دارم
ولی هر شیوه ای رو بگی امتحان گردم
جواب نداد
انگار بیلد 62 دنگ و فنگ داره

بچه هایی که آپدیت کردن به اندروید 4 راضی بودن ؟؟؟
قبلا 4.0.1 بودش ،الان 4.1 اومده انگار

saeediranzad
09-10-2012, 17:50
سلام
من خودم به 4.0.4 آپدیت کردم. هیچوقت هم روت نکردم. به 4.1 آپدیت نمیشه؛ تا حالا که نشده.
یه کم lag (کُندی) داره؛ ولی من راضی هستم. تفاوت چندانی با 2.3.4 نداره.
اگه میخواهی روت کنی، راهش تو موبایلستان هست.

pooria-ir
09-10-2012, 20:42
سلام
من خودم به 4.0.4 آپدیت کردم. هیچوقت هم روت نکردم. به 4.1 آپدیت نمیشه؛ تا حالا که نشده.
یه کم lag (کُندی) داره؛ ولی من راضی هستم. تفاوت چندانی با 2.3.4 نداره.
اگه میخواهی روت کنی، راهش تو موبایلستان هست.

الان خود پی سی سویت 4.1 رو گذاشته

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

amin_g_p
10-10-2012, 01:44

4.1 ورژن آندرویید نیست ورژن فریمور که ادامه داره با B.0.587 ورژن آندروید 4.0.4

saeediranzad
10-10-2012, 12:23
من با PC Companion از خود سایت سونی آپدیت میکنم. اون نگذاشته.
پی سی سویت نمیدونم چیه.

adrenalin
10-10-2012, 14:56
پی سی سوئیت قبلا واسه سونی اریکسون ها استفاده میشد دقیقا شبیه هم برنامه سونی واسه بروزرسانی و... استفاده میشه

amirr13
13-10-2012, 20:50
چند وقته واسه اپ نصب کردن ارور میده میگه فضا خالی کن در حالی که حدود صد مگ خالی دارم رو مموری گوشی!
ولی اگه یه برنامه پاک کنم نصب میکنه . شما میدونین مشکل چیه?

marish
07-11-2012, 20:12
سلام من pattern گوشیم اشتباه زدم حالا از من سوال امنیتی میپرسه که اونم فراموش کردم:sq_3:
میدونید چه کاری باید انجام بدم تا حداقل به همون pattern برگرده چون میدونم چیه؟
ممنون

titanium_zarin
07-11-2012, 20:34
تا جایی که من میدونم هیچ راهی نداره ...
مگر اینکه شما ریکاوری نصب کرده باشید ...در این صورت میتونید از ریکاوری ریست کنید ...
در غیر این صورت که باید برید سراغ رام نصب کردن !!

Mohammad King
08-11-2012, 00:27
سلام بهتر بود توی تاپیک گوشی سوال میکردین نه اینکه تاپیک جدید ایجاد کنید
Live with Walkman » گوشي اندرویدي Sony Ericsson برای عاشقان موسیقی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abcsajjad
25-11-2012, 22:03
ببخشيد من چطوري مي تونم گزينه هاي "ديتا ترافيك" و "اپديت نوتيفيكيشن" رو از بالاي گوشيم حذف كنم؟؟ (عكس زير)

مشكل ديگه و مهمتري كه روي اعصابم راه رفته و كماكان هم راه ميره، اينه كه باطري من قبلنا وقتي به 30 درصد ميرسيد يهو بدون اخطارهاي قبلي خاموش ميشد. يه بار به باتريش شوك دادم و چند دفعه اول درست شد ولي بازم ادامه داشت
الان اوضاع بدتر شده و بعد از يك روز استفاده كامل از گوشيم، باتري هنوز روي 100% مونده و يهو تو حالت صد در صد باتري تموم ميشه و خاموش ميشه !!!!!!!! (به عكس هاي زير توجه كنيد)

* گوشيم رو به اندرويد 4 اپديت كردم
* احتمال ميدم مشكل از زماني شروع شد كه لايو ولپيپر زدم به گوشيم ولي الان پاكش كردم و هنوز مشكل داره

تقاضااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا ميكنم لطفااااااااااااااااا در راجب باطري بهم كمك كنيد. :sq_3::sq_3:
ممنون

saeediranzad
26-11-2012, 02:51
سلام
1- معمولاً یک ضربدر همون بالا هست که میزنید و اون چیزها میره.
2- من هم لایو والپیپر گذاشتم. ربطی به باتری نداره. مشکل از چیز دیگه است. فکر کن که از چی بوده.
رام زدی؟ شاید مال اونه.

abcsajjad
26-11-2012, 10:00
سلام
1- معمولاً یک ضربدر همون بالا هست که میزنید و اون چیزها میره.
2- من هم لایو والپیپر گذاشتم. ربطی به باتری نداره. مشکل از چیز دیگه است. فکر کن که از چی بوده.
رام زدی؟ شاید مال اونه.

1- اره ديگه معمولا يه ضربدر هست اگه اونو بزني ميره اما تو عكس اگه ببينين ضربدر نيست
2- من به گوشيم رام نزدم فقط واسه اپديت دادم يه مغازه اي اون بصورت افلاين اپديتش كرد داد بهم

اين اپديت، اپديت جديد گوشيه؟ فارسي رو ساپورت ميكنه؟

saeediranzad
27-11-2012, 01:56
شما یه عکس (اسکرین شات) از
Setting>About phone بگذار. جایی که ورژن نرم افزاری را نوشته.
شما، مگه PC Companion نداری؟ اون حودش روی کامپیوتر نصب میشه و آپدیتها را از سایت سونی میگیره.
این آپدیت رام رسمی است. اگر شما رام زذه باشی، به دردت میخوره. (برای برگشت به رام رسمی)

saeediranzad
27-11-2012, 01:57
سلام
کسانی که این گوشی را دارند، کیفیت پخش صدا در حالت ماگزیمم چطوره؟ مال من خش داره.

pooria-ir
27-11-2012, 10:46
سلام
کسانی که این گوشی را دارند، کیفیت پخش صدا در حالت ماگزیمم چطوره؟ مال من خش داره.

سلام.کیفیت در حد بنز cls 500 :D

abcsajjad
27-11-2012, 11:10
سلام

كيفيت عاليه
شايد مال تو رو گرد و خاك گرفته باشه

abcsajjad
27-11-2012, 11:18
شما یه عکس (اسکرین شات) از
Setting>About phone بگذار. جایی که ورژن نرم افزاری را نوشته.
شما، مگه PC Companion نداری؟ اون حودش روی کامپیوتر نصب میشه و آپدیتها را از سایت سونی میگیره.
این آپدیت رام رسمی است. اگر شما رام زذه باشی، به دردت میخوره. (برای برگشت به رام رسمی)
اينم از عكسا

پي سي كمپنين دارم وقتي هم ميخوام باهاش اپديت كنم 4 ساعت طول ميكشه بعدشم ايراد ميده يا طولاني ميشه از حال و حوصله ميرم خودم قطع ميكنم
فكر كنم رام زدم ديگه. اگر رام رو اپديت كنيم يعني سيستم عاملش رو ارتقا داديم مگه نه؟

باتري رو ديشب بيست دقيقه گذاشتم تو فريزر بعد برداشتم گرم شد گذاشتم رو شارژ الان خوب شده اگه بازم ايراد بده چي كار كنم ببرم شوك بزنم بهش؟ به گوشيم فلش بزنم؟

saeediranzad
28-11-2012, 03:31
اينم از عكسا
پي سي كمپنين دارم وقتي هم ميخوام باهاش اپديت كنم 4 ساعت طول ميكشه بعدشم ايراد ميده يا طولاني ميشه از حال و حوصله ميرم خودم قطع ميكنم
فكر كنم رام زدم ديگه. اگر رام رو اپديت كنيم يعني سيستم عاملش رو ارتقا داديم مگه نه؟
باتري رو ديشب بيست دقيقه گذاشتم تو فريزر بعد برداشتم گرم شد گذاشتم رو شارژ الان خوب شده اگه بازم ايراد بده چي كار كنم ببرم شوك بزنم بهش؟ به گوشيم فلش بزنم؟
نه!
این ورژن اصلیه. مال من هم همینه؛ البته اون آپدیت را هم گرفتم.
باتری لیتیومی نباید فریز بشه. ولی اگه بهتر شد که هیچ.
من میگذارم تو شارژ تا 100%؛ تازه بازهم میگذارم چند دقیقه دیگه بمونه.
بنظر من برو نمایندگی. شنیدم تو بازار موبایل (پایین تر از علاالدین) یه نمایندگی تعمیر داره. یا بنام سونی یا بنام پارس کامتل.
--------------------------------------------------------------------------------
حالم گرفت. این گوشی سلطان صداست. من خیلی مراقبش هستم. نمیدونم چرا اسپیکرش اینجور شده. شاید کسی دستکاریش کرده.

h!tman
28-11-2012, 10:49
اسپیکرت مشکل سخت افزاری پیدا کرده متاسفانه
با یک پلیر دیگه تست کن ببین شاید نرم افزاری باشه

saeediranzad
28-11-2012, 13:18
نه نرم افزاری نیست. فقط وقتی زیادش میکنم روی ماکزیمم؛ کیفیتش بد میشه.
روی ولوم کمی کمتر عیبی نداره.

pooria-ir
28-11-2012, 15:00
نه نرم افزاری نیست. فقط وقتی زیادش میکنم روی ماکزیمم؛ کیفیتش بد میشه.
روی ولوم کمی کمتر عیبی نداره.

احتمالا گوشیت ضربه خورده و بلندگوش پاره شده

abcsajjad
28-11-2012, 17:01
من میگذارم تو شارژ تا 100%؛ تازه بازهم میگذارم چند دقیقه دیگه بمونه.
ME TOO

قيمت باطري جديد الان چقدر ميشه؟ يه دونه زاپاس ميخوام بخرم واسه مسافرت بعضا تموم ميشه ادمم نميتونه شارژر گير بياره

h!tman
28-11-2012, 22:52
خوب این سخت افزاریه
اگر خیلی اذیتت میکنه مجبوری عوضش کنی
فکر نکنم از هر دو تاش باشه
یکیش هم عوض کنی نباید زیاد هزینه داشته باشه

solarii
10-12-2012, 10:08
سلام و درود. ..
میشه خواهش کنم یه نفر کمکم کنه ؟

1 - من مدتی پیش این گوشی رو روت کردم. برنامه link 2 sd رو هم دارم. رم رو پارتیشن بندی کردم و همه چیزو از اون زمان انتفال میدم به مموری کارتم. تنهای چیزی که داخل خود گوشی نگه میدارم لانچر ها هستن که اونا هم زیاد نیستن.
همه میدونیم که توی اندروئید یه سری اپلیکشن اضافی از ابتدا نصبه که به کار نمیاد اصلا". مشکل من اینه که نمیدونم کدوما رو پاک کنم که مشلی واسه گوشی پیش نیاد. آخه با وجود اینکه فقط لانچر نگه داشتم توی گوشی الان میگه حدودا" 50 مگ خالی دارم! خب همش همین نرم افزار های اضافی هستن. میشه لیستی از معرفی این نرم افزارها بهم بدین ؟

2 - دیروز لانچر ADW رو دانلود کردم. کلی دسکتاپ رو تغییر دادم و شخصی سازی کردم ، بعد یه بار گوشی رو خاموش و روشن کردم. یه سری از اپلیکشن ها رو وقتی اومد بالا اجرا نمیکرد! میگفت موجود نیستن و ... اصلا" نشونشون نمیداد! خدا رو شکر بکاپ داشتم. ریستور کردم برنامه ها اومدن. چرا این مشکل پیش اومد ؟ به لانچر مربوطه ؟ استفاده نکنم ازش یعنی ؟

3 - من اگه browser خود گوشی رو پاک کنم ، آیا مشکلی توی استفاده از مرورگر های خودم ( opera - uc ) پیش میاد واسم ؟

4 - چرا نمیشه توی این گوشی از وی * پی * ان استفاده کرد ؟ تنظیمات ست کردن رو در این گوشی از کجا میشه گیر آورد ؟ اون راه معمول رو ( از add ....... ) بلدم ، اما به محض اینکه ازم پسوورد میخواد و کانکت رو میزنم میگه نمیشه وصل بشی و این حرفا!.

ببخشید زیاد شد. اما خیلی گیر این چند تا مسئله هستم. تورو خدا کمک کنین.

مرسی

saeediranzad
10-12-2012, 14:16
سلام
1- هر نرم افزار معلومه مال چیه. هرکدوم را نمیدونی بگو تا بگم. ولی هرکدوم را نخواستی میتونی disable کنی. مثلاً من Youtube را.
2- گمون کنم گوشیت را روت کردی. درسته؟ مشکلات ناسازگاری پیش میاد.
3-چرا پاک کنی؟ بذار باشه.
4- اگه گوشیت روت شده میشه استفاده کرد یا از فیــلترشکن. (البته من روت نکردم)

rezaew
14-12-2012, 16:53
سلام
لطفا راهنمائی کنید
یکی از دوستان میخواهد xperia live with walkman را بخرد اما چون در جای شلوغی کار میکند و در یه تعمیرگاه کار میکند و مهمترین چیز میخواهد صدای هنگام مکالمه قوی باشد یعنی وقتی کسی بهش زنگ میزند صدای شخص مقابل خیلی قوی و واضح باشد و ایشون نمخواهد از هندز فرسی استفاده کند و میخواهد از خود گوشی موبایل استفاده کند چون قبلا xperia mini داشت اما چون صدای مکالمه آن ضعیف بود اون را فروخت حالا خواهش میکنم بگید کیفیت صدای مکالمه این walkman چگونه است
ممنون
خداحافظ

saeediranzad
15-12-2012, 17:25
سلام
گمون نکنم هیچ گوشی پیدا بشه که در یک جای شلوغ و پرسروصدا، صدای طرف را براحتی به گوش آدم برسونه.
شما فکر کن سروصدای مجیط 120 دسیبل باشه، اونوقت باید بلندگو بگذاری تا صدای مکالمه را بشنوی.
راه درستش استفاده از هندزفری است. لایو گوشی خوبیه؛ ولی چنین توقعی نباید داشت.

rezaew
15-12-2012, 21:56
سلام
آقا ممنون
منظورم این است که خیلی کم نباشه آخه قبلا xperia mini داشت و خیلی ضعیف بود
یه سوال دیگه بین این مدل ها چی
xperia ray
xperia sola
xperia go
بنظر شملا کلا بین این مدلها کدام از همه بهتره و هم کیفیت صدا و غیره خوب باشه
ممنون
خداحافظ

saeediranzad
16-12-2012, 03:26
سلامآقا ممنون
منظورم این است که خیلی کم نباشه آخه قبلا xperia mini داشت و خیلی ضعیف بود
یه سوال دیگه بین این مدل ها چی
xperia ray
xperia sola
xperia go
بنظر شملا کلا بین این مدلها کدام از همه بهتره و هم کیفیت صدا و غیره خوب باشه
ممنون خداحافظ
سلام
انتخاب بین این سه تا خیلی سخته. هرسه شبیه هم هستند.
به قدرت باتریها و اندازه و کیفیت صفحه نمایش دقت کن و تصمیم بگیر.
من Ray را کمی به دوتای دیگه ترجیح میدم.
با اینحال اگه کیفیت و قدرت صدا برات مهمه همین live with walkman از هرسه بهتره.

hamid555555
18-12-2012, 11:28
سلام
چطوری اینترنت کامپیوتر رابا گوشی به اشتراک بذارم. البته با کابل usb. منظورم اینه که تو کامپیوتر اینترنت دارم ولی تو گوشی ندارم حالا می خواهم از اینترنت کامپیوتر تو گوشی استفاده کنم

hamid555555
18-12-2012, 11:42
لینکهای زیر نگاه کن شاید مفید باشه

hamid555555
18-12-2012, 11:44
سلام و درود. ..

1 - من مدتی پیش این گوشی رو روت کردم. برنامه link 2 sd رو هم دارم. رم رو پارتیشن بندی کردم و همه چیزو از اون زمان انتفال میدم به مموری کارتم. تنهای چیزی که داخل خود گوشی نگه میدارم لانچر ها هستن که اونا هم زیاد نیستن.
همه میدونیم که توی اندروئید یه سری اپلیکشن اضافی از ابتدا نصبه که به کار نمیاد اصلا". مشکل من اینه که نمیدونم کدوما رو پاک کنم که مشلی واسه گوشی پیش نیاد. آخه با وجود اینکه فقط لانچر نگه داشتم توی گوشی الان میگه حدودا" 50 مگ خالی دارم! خب همش همین نرم افزار های اضافی هستن. میشه لیستی از معرفی این نرم افزارها بهم بدین ؟

2 - دیروز لانچر ADW رو دانلود کردم. کلی دسکتاپ رو تغییر دادم و شخصی سازی کردم ، بعد یه بار گوشی رو خاموش و روشن کردم. یه سری از اپلیکشن ها رو وقتی اومد بالا اجرا نمیکرد! میگفت موجود نیستن و ... اصلا" نشونشون نمیداد! خدا رو شکر بکاپ داشتم. ریستور کردم برنامه ها اومدن. چرا این مشکل پیش اومد ؟ به لانچر مربوطه ؟ استفاده نکنم ازش یعنی ؟

3 - من اگه browser خود گوشی رو پاک کنم ، آیا مشکلی توی استفاده از مرورگر های خودم ( opera - uc ) پیش میاد واسم ؟

4 - چرا نمیشه توی این گوشی از وی * پی * ان استفاده کرد ؟ تنظیمات ست کردن رو در این گوشی از کجا میشه گیر آورد ؟ اون راه معمول رو ( از add ....... ) بلدم ، اما به محض اینکه ازم پسوورد میخواد و کانکت رو میزنم میگه نمیشه وصل بشی و این حرفا!.

مرسی

درباره حذف برنامه ها
لینکهای زیر نگاه کن شاید مفید باشه

hamid555555
18-12-2012, 11:48
صدای گوشی در حین مکالمه با اینکه روی حداکثر هست باز هم ضعیفه
اگر کسی راه حلی داره برای افزایش صدای گوشی در حین مکالمه بذاره :n04:

hamid555555
18-12-2012, 11:56
سلام و درود. ..

مرسی

برای جزییات برنامه ها

[LIST]★All System Apps And Details [15/12/2012]★ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jojonice
25-12-2012, 14:53
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد رنگ سوال دارم آیا کیفیتشون یکی است ؟ به این دلیل میگم که اکثر فروشگاه ها رنگ سیاه را بدون گارانتی میدند اما سفید را با گارانتی میدهند خوب چرا و چه فرقی داره
مرسی
خداحافظ

a.toraby
31-12-2012, 11:56
سلام
لطفا راهنمائی کنید
در مورد رنگ سوال دارم آیا کیفیتشون یکی است ؟ به این دلیل میگم که اکثر فروشگاه ها رنگ سیاه را بدون گارانتی میدند اما سفید را با گارانتی میدهند خوب چرا و چه فرقی داره
مرسی
خداحافظ

فرقش اینه که سایه خوش فروش تره این کارو میکنن که سفید هم فروش بره. قاب سفید زود کثیف میشه و وقتی خط میفته روش خیلی تابلو میشه

a.toraby
31-12-2012, 11:59
صدای گوشی در حین مکالمه با اینکه روی حداکثر هست باز هم ضعیفه
اگر کسی راه حلی داره برای افزایش صدای گوشی در حین مکالمه بذاره :n04:

اون شیار بلندگو بالای lcd رو با یه چیزی تمیز کن :n02:

hamid555555
31-12-2012, 14:41
اون شیار بلندگو بالای lcd رو با یه چیزی تمیز کن :n02:

تمیز کردم باز هم صدا کم است راه حل اصولی ندارید

hamid555555
31-12-2012, 14:42
سلام
چطوری اینترنت کامپیوتر رابا گوشی به اشتراک بذارم. البته با کابل usb. منظورم اینه که تو کامپیوتر اینترنت دارم ولی تو گوشی ندارم حالا می خواهم از اینترنت کامپیوتر تو گوشی استفاده کنم؟

moslem47
31-12-2012, 14:54
کسی این مدل برای فروش داره به من پیغام بده.........

saeediranzad
01-01-2013, 12:03
سلام
چطوری اینترنت کامپیوتر رابا گوشی به اشتراک بذارم. البته با کابل usb. منظورم اینه که تو کامپیوتر اینترنت دارم ولی تو گوشی ندارم حالا می خواهم از اینترنت کامپیوتر تو گوشی استفاده کنم؟
سلام
با نرم افزار Reverse Tether که هم پولیه و هم روت میخواد.

svb93
20-01-2013, 15:34
سلام دوستان
من می خوام یک مموری 8 یا 16 گیگ برای این گوشی بخرم ولی نمی دونم با چه برندی و چه کلاسی بخرم
به نظرتون 8 گیگ و کلاس 6 سامسونگ بخرم یا تیم و پاتریوت و... ؟؟؟

لطفا کلاس و برند مموریی که الان روی گوشیتون هست و ازش راضی هستین بگین ممنون

adrenalin
20-01-2013, 15:56
سلام دوستان
من می خوام یک مموری 8 یا 16 گیگ برای این گوشی بخرم ولی نمی دونم با چه برندی و چه کلاسی بخرم
به نظرتون 8 گیگ و کلاس 6 سامسونگ بخرم یا تیم و پاتریوت و... ؟؟؟

لطفا کلاس و برند مموریی که الان روی گوشیتون هست و ازش راضی هستین بگین ممنون

سلام دوست عزیز
همون کلاس 4 یا 6 گزینه خوبی هست الکی پول کلاس بالاتر هم نده
مدل هم فقط پاتریوت بگیر گارانتی های پاتریوت هم سه تا شرکت هست که گارانتی می کنن

MasterGeek
22-01-2013, 16:20
سلام دوست عزیز
همون کلاس 4 یا 6 گزینه خوبی هست الکی پول کلاس بالاتر هم نده
مدل هم فقط پاتریوت بگیر گارانتی های پاتریوت هم سه تا شرکت هست که گارانتی می کنن

اتفاقا من دنبال یه ۱۶ یا ۳۲ گیگ کلاس ۱۰ بودم. یعنی کلاس ۶ واسه یه ضبط فیلم درست و درمون و ریختن و اجرای اپ مشکلی نداره؟!

adrenalin
22-01-2013, 17:43
اتفاقا من دنبال یه ۱۶ یا ۳۲ گیگ کلاس ۱۰ بودم. یعنی کلاس ۶ واسه یه ضبط فیلم درست و درمون و ریختن و اجرای اپ مشکلی نداره؟!

بله دوست عزیز واسه ضبط فیلم 720 کافیه واسه اجرا بازی ها کلاس دو هم کافیه یعنی همون فابریک گوشی
اگه گوشی 1080 فیلم بگیره و بخواد پخش کنه یه کوچولو :D نیاز میشه
فقط تنها تفاوتی که خیلی به چشم میاد بین تمام کلاس ها سرعت خواندن نوشتن قاعدتا هرچی سرعت بیشتر باشه و زمانی کپی فایل هم سریع تر و همچنین برعکس

pooria-ir
25-01-2013, 23:50
بچه ها دستم به دامنتون
سرویسم کرده

رو اندروید 4 پسورد گذاشتم،یعنی pass code ک،نه پترن
الان کد رو درست میزنم،اما باز نمیکنه
کلی کارام مونده رو گوشی و موندم چی کار کنم ؟؟؟
کاشکی مثل پترن بود که بعدش Security question میپرسید،اما فقط پسورد میخواد ،که قبول نمیکنه

MusicManiac
02-05-2013, 16:01
دوستان به نظر شما با توجه به اینکه این گوشی مال حدود یک سال و نیم پیش هست آیا الآن با قیمت 550 ارزش خرید داره؟ برای من کیفیت پخش موزیک توی هندزفری بیشترین اهمیت رو داره و تا 700 هم میتونم هزینه کنم.

سوال دیگه اینکه آیا روی این گوشی پلیر پاورامپ (PowerAmp) نصب و اجرا میشه؟

ممنون.

ritana
26-05-2013, 18:16
دوستان به نظر شما با توجه به اینکه این گوشی مال حدود یک سال و نیم پیش هست آیا الآن با قیمت 550 ارزش خرید داره؟ برای من کیفیت پخش موزیک توی هندزفری بیشترین اهمیت رو داره و تا 700 هم میتونم هزینه کنم.

سوال دیگه اینکه آیا روی این گوشی پلیر پاورامپ (PowerAmp) نصب و اجرا میشه؟

ممنون.

اگر كيفيت صدا براتون مهمه . بله چون اين گوشي در پخش تقريبا از همه اسمارت فونها جلوتره .

AM1R95
28-06-2013, 11:57
دوستان حدود یه هفته هست گوشی زیاد هنگ می کنه و حتی لیست منو ها و شخصی سازی ای که روی صفحات اصلی گوشی کردم به حالت اول کارخونه بر میگرده.
مشکل چیه؟

.SA33D.
13-08-2013, 23:57
سلام دوستان،
من یه مشکل دارم توی تغییر فونت فارسی،
گوشیم روت شده، خواستم با ifont فونت فارسیش رو عوض کنم،بار اول جواب داد اما دومی رو که تست کردم ریست شد ودیگه بالا نیومد(پشت سرهم ریست میشد) ، کسی راه حل داره؟؟؟؟ :n27:
ممنون :n12:

Mehdi.KinG
02-01-2014, 15:22
سلام به دوستان عزیز

من یک مشکل دارم با این گوشی و دیگه میخوام خودمو بکشم از دست این گوشی اگه میشه کمک کنید ممنون میشم
گوشی من در روز میانگین 10 تا 15 بار ریست میشه رم گوشی 16 کلاس 10 با رم که خیلی ریست داره حالا که رم کلا در آوردم
بازم ریست میشه کارهایی که با گوشی انجام میدم زنگ میزنم و اس ام اس میدم همین نه بازی نه اینترنت فقط همون 2 مورد
اگه کاری بلدید یا میدونید مشکل از کجاست کمک کنید ممنون میشم .

:n03::n11:

hamed1297
02-01-2014, 19:42
سلام به دوستان عزیز

من یک مشکل دارم با این گوشی و دیگه میخوام خودمو بکشم از دست این گوشی اگه میشه کمک کنید ممنون میشم
گوشی من در روز میانگین 10 تا 15 بار ریست میشه رم گوشی 16 کلاس 10 با رم که خیلی ریست داره حالا که رم کلا در آوردم
بازم ریست میشه کارهایی که با گوشی انجام میدم زنگ میزنم و اس ام اس میدم همین نه بازی نه اینترنت فقط همون 2 مورد
اگه کاری بلدید یا میدونید مشکل از کجاست کمک کنید ممنون میشم .

:n03::n11:

با یه برنامه بک آپ، از برنامه ها و کانتکت ها و sms ها بک آپ بگیرید، یبار گوشی رو ریست فکتوری کنید ببینید درست میشه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Mehdi.KinG
02-01-2014, 21:10
سلام حامد جان شاید الان باورت نشه ولی بالای 5 الی 6 مرتبه همین کارو کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم ؟

taghi_ramzi
02-01-2014, 21:18
جسارتاً به نظر نمیاد این مشکلی باشه که از دست یوزر کاری بربیاد
ببرین بدین تعمیر.

hamed1297
02-01-2014, 22:02
سلام حامد جان شاید الان باورت نشه ولی بالای 5 الی 6 مرتبه همین کارو کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم ؟

سلام. رام کاستوم بریزید.اگه درست نشد اون موقع میشه به سخت افزار شک کرد.
شما یبار دیگه ریست کن ولی همه برنامه ها رو برنگردوون. دونه دونه برنامه ها رو برگردوون شاید از یه اپلیکیشن خاص باشه.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

AryanLand
02-01-2014, 22:53

سلام.

دوست عزیز شما قبل از هر کاری باطری گوشیتونو در بیارید و جای اتصال باطری( رو باطری رو) با یک چیز نوک تیز مثل چاقو پاک کنید و باطری رو بزارید سرجاش ببینید درست میشه یا نه.اگر نشد به احتمال زیاد مشکل از تداخل نرم افزارهاست همونطور که دوستمون فرمودن ریست کنید و برنامه هارو دونه دونه نصب کنید و فرصت تست بدید ببینید مشکل از کدوم برنامه هست.:11:

Mehdi.KinG
02-01-2014, 23:51
ممنون دوستان یکبار دیگه ریست میکنم همراه با تست تک تک نرم افزار ببینم جواب میده یا نه بازم متشکرم

AMIR REZAs
03-01-2014, 12:04
این مشکلو قبلا داشتم با آپدیت حل شد

MasterGeek
04-01-2014, 01:29
سلام دوستان
من یه گوشی ازین برادرم داره میخواد کاستوم رام بریزه، رفتم سینوژن دیدم آخرین ورژن اندروید کیت کت واسه این گوشی نیست یا حداقل پایدارش نیست شما اطلاع دارید ازین رام‌های این گوشی چطورن؟ دوربینش کار می‌کنه؟ اگه بخوایم آپدیت کنم به کیت کت رامی هست که با پشتیبانی نسبتا قابل قبولی از سخت افزار گوشی رو بالا بیاره؟

دلیل اصرار روی کیت کت بهینه‌تر شدنش هست و سبکی بیشتر سیستم‌عامل که برای سخت‌افزارهای قدیمی‌تر مناسبه.