PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گجت های ویندوز

ursamajor
22-08-2011, 12:27
سلام

یه چند وقتی است که گجت های ویندوز دیگه درست کار نمی کنند. یعنی یا اصلا نمایش داده نمی شوند یا اینکه درست نشون داده نمی شوند. و یا مثلا تو صفحه رجیستر کردن تری دی مکس هیچی نشون داده نمیشه تا بشه سریال رو وارد کرد.
به نظرم یه فایلی از ویندوز دچار مشکل شده که اینجوری شده. حالا نظر شما چیه و مشکل از کجاست؟

با تشکر

Dew Drop
22-08-2011, 13:25
سلام
این دو تا پست رو ببینید و کارهای گفته شده رو انجام بدید,

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه باز مشکلتون حل نشد با Maleawarebyts' anti malware سیستمون رو اسکن کنید.

ahmadarm
18-01-2012, 00:15
سلام
من هر چی توی اینترنت گشتم یه راه حل برای این مشکل که کار کنه پیدا نکردم.توی رجیستری هم رفتم ولی این قسمتی که میگن شبیه L هستش رو ندیدم.راههای دیگه رو هم امتحان کردم.دیگه دارم دیوانه میشم.||
این دستور همینطور که گفتم قسمت "چیزی شبیه L" وجود نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ||
||
این روش رو هم انجام دادم بازم نشد
||
این روش رو هم که همونه ولی عکسی که قرار داده شده نمایش نمیده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
||
این تالار هم که رفتم وارد که شدم بازم لینک رو نشون نمیده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k.com%2Fshowthread.php%3Ft%3D6078)
||
توی فروم میهن دانلود هم که لینک ریست گجت کار نمیکنه.توی گ.گل هم سرچ کردم و توی فور شار هم ریست گجت رو دانلود کردم و اجرا کردم ولی بازم هم مشکلم حل نشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
||

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

jafarian
18-01-2012, 00:43
سلام
من هر چی توی اینترنت گشتم یه راه حل برای این مشکل که کار کنه پیدا نکردم.توی رجیستری هم رفتم ولی این قسمتی که میگن شبیه L هستش رو ندیدم.راههای دیگه رو هم امتحان کردم.دیگه دارم دیوانه میشم.||
این دستور همینطور که گفتم قسمت "چیزی شبیه L" وجود نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ||
||
این روش رو هم انجام دادم بازم نشد
||
این روش رو هم که همونه ولی عکسی که قرار داده شده نمایش نمیده
||
این تالار هم که رفتم وارد که شدم بازم لینک رو نشون نمیده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k.com%2Fshowthread.php%3Ft%3D6078)
||
توی فروم میهن دانلود هم که لینک ریست گجت کار نمیکنه.توی گ.گل هم سرچ کردم و توی فور شار هم ریست گجت رو دانلود کردم و اجرا کردم ولی بازم هم مشکلم حل نشد.
||

---------- Post added at 02:15 AM ---------- Previous post was at 02:13 AM ----------

به سایت پایین برین فایل bat که داخل قسمت OPTION ONE قرارداده شده رودان کنید بعدش فایل روی دسکتاپ سیو کنید روش کلیک راست گزینه Run as administrator انتخاب کنید هر چی پیغام داد تایید کنید بعدشم که سیستم ریست شد بالا اومد ببنید گجتهای شما درست شده اگر بازم به همون صورت بود به قسمت OPTION TWO همین سایت برین بعدش تو منوی سرچ استارت دستور cmd رو تایپ کنید بعد روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش فرامینی که داخل کادر آبی قرارداده روبه ترتیب از همونجا با موس کپی بگیرین بعدشم با موس داخل پنجره cmd بترتیب paste کنید اینتر واسه هرکدوم جدا بزنید فرمان آخرم که وارد کردین وقتی که باز ازنوع سیستم ریست شد ببنید مشکلتون برطرف شده:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ftutorials%2F140358-gadgets-not-displaying-correctly-windows-7-fix.html)

ahmadarm
18-01-2012, 01:40
بازم درست نشد. من این فایل رو بارها اجرا کردم.
راستی میتونه از کارت گرافیک باشه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا لینکا اینطور میشه؟عجب فروم عجیب غریبی :31:

jafarian
18-01-2012, 14:07
بازم درست نشد. من این فایل رو بارها اجرا کردم.
راستی میتونه از کارت گرافیک باشه؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا لینکا اینطور میشه؟عجب فروم عجیب غریبی :31:

اول از همه لینکهایی که گذاشتین درست نیست سه تا سایت برای شما پایین گذاشتم که طرق فیکس کردن گجت گفتن سایت اول که بصورت شکل گفته تو یک قسمتشم گفته که این فایل رجیستری رو بسازین بعدازاجرا سیستم ریست کنیدکه فایل بصورت آماده تو لینک دوم گذاشتم لینک سوم هم باز یک روش دیگه گفته بااستفاده از فایلی به اسم Win7-Sidebar-Fix که داخل لینک 4 لینک دانلودش گذاشتم سایت آخرم که از یاهو باشه یک روش از طریق رجیستری ساخت کی مربوطه گفته مشکلی داشتین بگین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ffix-desktop-gadgets-not-working-windows-7)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fszv6fwmdg2mwwzx)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] info%2Ffix-gadgets-not-working-or-showing-when-uac-is-set-to-not-notify-or-disabled-in-windows-7-beta%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Funzd25efoam)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fquestion%2Findex%3Fqid%3D20110110202947AAGMwo S)