PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن اینترنت بین دو کامپیوتر بدون نیاز بیکدیگر راهنمائی لطفا

jojonice
22-08-2011, 06:04
سلام
لطفا راهننمائی کنید
میخواستم اینترنت adsl را بین دو کامپیوتر share کنم البته از طریق کابل این کار را کردم اما مشکلی است یعنی باید کامپیوتر اصلی را باز کنم تا کامپیوتر دیگر بتونه از اینترنت استفاده کنه اما میخواستم بطور جداگانه share بشود و هر موقع هر کامپیوتری را که خواستم باز کنم و از اینترنت استفاده کنم و همچنین v p n و نیازی نباشه هر دو کامپیوتر باز باشه از چه طریقی میشود این کار را کرد
ممنون
خداحافظ

joe_satriani
22-08-2011, 15:11
با سلام
مودم رو در حالت PPPoE تنظیم کنید تا بدون نیاز به یکدیگه کانکت بشه.
و هر وقت هر کدوم رو روشن کردید اتوماتیک اینترنت باشه.

موفق باشید.

jojonice
23-08-2011, 05:05
سلام
آقا در همین حالت است اما باز هم باید هر دو کامپیوتر باز باشد اما نمیخواهم مودم را تعویض کنم بین کامپیوتر ها و یا هر دو کامپیوتر را باز کنم چه راهی داره بعضی ها میگن hub میتونه مشکل را حل کنه و بعضی های دیگه میگن خیر لطفا راهنمائی کنید

joe_satriani
23-08-2011, 19:31
سلام
آقا در همین حالت است اما باز هم باید هر دو کامپیوتر باز باشد اما نمیخواهم مودم را تعویض کنم بین کامپیوتر ها و یا هر دو کامپیوتر را باز کنم چه راهی داره بعضی ها میگن hub میتونه مشکل را حل کنه و بعضی های دیگه میگن خیر لطفا راهنمائی کنید

با سلام
خوب هاب یا سوییچ میتونه مشکل رو برطرف کنه چون شبکه ایجاد میکنه بین مودم و کامپیوترها.
اما اگه pppoe رو درست تنظیم کرده باشیدو کابل ها رو درست متصل کرده باشید نباید مشکلی باشه. و نیازی به هاب هم نیست.

موفق باشید.