PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واقعا کمک کنید

ehsan.1994
21-08-2011, 12:04
یک نت بوک Acer Aspire One دارم که هنگام نصب ویندوز 7 و هنگام ریستارت پایانی که ویندوز بیاد بالا دیگه صفحه روشن نمیشه ولی cpu و هارد و ... کار میکنه یا موشکل از بایوس هست یا نه کمک کنید
اگه از بایوس هست چه جوری درستش کنم

mehrdad8086
21-08-2011, 17:00
یک نت بوک Acer Aspire One دارم که هنگام نصب ویندوز 7 و هنگام ریستارت پایانی که ویندوز بیاد بالا دیگه صفحه روشن نمیشه ولی cpu و هارد و ... کار میکنه یا موشکل از بایوس هست یا نه کمک کنید

خیر ربطی به بایوس نداره.مشکلی اگر با XP نداشتی الان مشکل نرم افزاریه.خود من هم این مدل رو دارم و 7 روش نصب کردم و خوب هم کار می کنه.

دستگاه رو روشن کن.LCD رو تو نور غیر مستقیم با دقت نگاه کن ممکنه صفحه ویندوز رو ببینی.
اگر هم مانیتور یا TV LCD داری وصل کن ببین با اونا هم تصویرت میره؟

ehsan.1994
22-08-2011, 12:01
سلام هیچی دیده نمیشه تو صفحه
ولی رم و هارد چشمک میزنه نشانگر هاش
یه بنده خذایی گفت این مشکل مال کارخونه است و از این حرف ها
من چون اطلاعات هارد رو لازم داشتم هارد برداشتم و اطلاعات کپی کردم و در اخر هم کل هارد رو فرمت کردم
مشکلی پیش نمیاد
حالا چیکار کنم

mehrdad8086
22-08-2011, 20:01
سلام هیچی دیده نمیشه تو صفحه
ولی رم و هارد چشمک میزنه نشانگر هاش
یه بنده خذایی گفت این مشکل مال کارخونه است و از این حرف ها
من چون اطلاعات هارد رو لازم داشتم هارد برداشتم و اطلاعات کپی کردم و در اخر هم کل هارد رو فرمت کردم
مشکلی پیش نمیاد
حالا چیکار کنم

اینطور که مشخصه خیلی به سخت افزار وارد نیستین.اگر کاری که بالا گفتم رو انجام دادی و نتیجه نگرفتی بهتره با تعمیرکار مشورت کنین.:5:

ehsan.1994
23-08-2011, 10:01
سلام درسته سخت افزار هیچ بلد نیستم
اخه تو زاهدان کسی نمیدونه چیکار کنه باید بفرستم تهران
البته نمایندگی aser زاهدان دادم فرستاد تهران گفته کار ما نیست ولی دروغ گفته چون کیبوردش همون طور که من باز گذاشتم باز بود
بعدم
مگه میشه درست نشه

pasha-85
24-08-2011, 12:36

خب اين ميتونه چند تا دليل داشته باشه ..حتي از بايوس هم ميتونه باشه ..قبلا ويندوز 7 بوده يا از xp داري سوئيچ ميكني به 7 ؟؟.شما با safe mode امتحان كنيد و ببينيد ميتونيد وارد بشيد؟؟ اگر ويندوز ژورتابل هم داريد اين كارو بكنيد ...نتيجه رو بگيد تا كم كم مشكل رو پيدا كنيم...

ehsan.1994
26-08-2011, 09:51
سلام از xp به 7
نه نمیشه