PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ریجیستر کردن divxدر Hdtv

hovo
21-08-2011, 08:36
مراحل ثبت كد VOD، مراحل ساده اي هستند:

1- به نرم افزار DiVX Plus احتياج داريد.
برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد از دانلود از اینتر نت دیس کانکت شوید ونرم افزار را نصب کنید
با شروع نصب از شما برای آبدیت جدید سوال میکند که جواب no بزنید
بعد از نصب با سریال یا با فایل ریجیستری دانلود شده آن را ریجیستر کنید
البته راحت ترین راه فایل ریجیستری هست که با دبل کیلیک روی اون نرم افزار ریجیستر میشه
نحوه ریجیستر کردن با سریال
از منو استارت فولدر divx را باز کنید و برنامه Register را اجرا کنید. از فولدر دانلود شده فایل تکست serials را باز کنید و یکی از سریالها را در برنامه Register وارد کنید. تمام نرم افزار های نصب شده ،پلیر و کانونتور و....ریجیستر میشه
حالا کانکت شوید
دایویکس پلیر را باز کنید
از منو vod گزینه آبدیت رو بزنید یه آبدیت دانلود میشه روی اون دبل کیلیک کنید آبدیت جدید روی نرم افزار به شکل رایگان نصب میشه و نرم فازار آماده است
( یادتون باشه تا اینجا هیچ ارتباطی به tvنداره فقط داشتید نرم افزار رو آماده می کردید)

2- بعد، DivX Plus Player را اجرا نماييد.
3- در منوي VOD در برنامه، ابتدایک اكانت DiVX رایگان بسازيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(سپس یک ایمیل برای شما فرستاده میشود که روی لینک داخل آن ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود)

4- گزينه Register a DivX Certified Device از همان منو را انتخاب كنيد.
5- در قسمت Registration Code همان كدي كه tvبه شما اعلام ميكند را وارد كنيد و در قسمت Device Name يك اسم براي دستگاه خود انتخاب كنيد و Next را بزنيد.

6- محلي را براي ذخيره فايلي كه قرار است دانلود شود، انتخاب كرده و Next كنيد.

7- يه فايل تصویری به همان اسمي كه براي دستگاه وارد كرده بوديد (در مرحله 5) و با پسوند divx، دانلود خواهد شد.
8- فايل تصویری دانلود شده را به فلش منتقل نموده و فلش را به tv بزنیدو فایل تصویری را پخش كنيد.

تمام
منبع همین تاپیک ها البته به طور پرو پخش
من فقط جمعش کردم همین

iman_s
21-08-2011, 09:55
وقتی تی وی همه فرمت ها رو نشون میده نیازی به رجیستر هست یا نه؟

hovo
21-08-2011, 13:38
تا زمانی که divx ریجیستر نشه فیلم با فرمت divx رو نشون نمیده....
پس باید ریجیستر بشه...
ولی با بقیه فرمتها مشکلی نداره

hovo
21-08-2011, 13:55
آموزش آبدیت شد

msd1347
23-08-2011, 16:54
من sony 3d nx720 به تازه گی خریداری کردم ابتدا اون رو آپگرید کرده و سپس ریجستر نمودم ولی با این حال نمی دونم چرا فایلهای دایویکس و mkv و vob رو نمایش نمیده.اصلا اونها رو نمشناسه

hovo
23-08-2011, 17:21
mkv الان هیچ کدوم از پنلهای سونی نشون نمیده فعلا که این مشکل اصلی
در مورد divx هم هر فایلی دارید حتی با فرمت divx رو بازهم با همون نرم افزار divxکانورت کن بعد برو راحت پلی کن فرمتی نبوده که من نتونم کانورتش کنم و با tv سونی نبینم
کلا بهترین فرمت ها mpg و mp4 هستند ,
البته از همه بهتر رو dvix نشون میده البته اگه با اون نرم افزار کانورتشون کنی نه مثلا با توتال ویدئو کانونتور که از بهترینها هم هست
در مورد vob خاطرم نیست داخل فرمتهای پشتیبانیش هست یا نه می تونی داخل سایتن سونی ببینید اما من تا حالا تست نکردم

msd1347
24-08-2011, 17:06
دوست عزیز من خواستم بدون کانورت آونها رو ببینم.اگه میخواستم کانورت کنم خو به همون فایلی که شناسایی میکنه تبدیل میکردم.برادرم sony ex720 به تازگی خریده و آنرا باآبگرید کرده و در حال حاضر فایل های mkv رو داره پخش میکنه ولی تلویزیون من نمیتونه.

pesartala2001
24-08-2011, 18:49
باتشکر من مال تلویزیون lw65100 و سینما خانواده و بلوری پلیر را همه را فعال کردم محض احتیاط

hovo
25-08-2011, 01:48
دوست عزیز من خواستم بدون کانورت آونها رو ببینم.اگه میخواستم کانورت کنم خو به همون فایلی که شناسایی میکنه تبدیل میکردم.برادرم sony ex720 به تازگی خریده و آنرا باآبگرید کرده و در حال حاضر فایل های mkv رو داره پخش میکنه ولی تلویزیون من نمیتونه.

خوشحالمون کردید :40::11::10:
پس باید منتظر آبدیت 4 مدلهای 2011 باشیم
بیاد حتما MKV رو هم ساپورت خواهد کرد
(منطقی نیست سونی پخش این فرمت پرطرفدار رو فقط برای یک مدل انحصاری کنه):18:

hovo
28-09-2011, 10:15
دوستان در مرحله 3 احتمالا به این مشکل بر خورد خواهید کرد

مشکل به نظر میرسه از سایت دیویکس باشه یه چند روزی تحمل کنید تا بر طرف بشه

tap10
29-09-2011, 16:04
من nx 720 دارم مشکلی با پخش divx ندارم.ایا بازم نیازی به این مراحل هست؟

Alishmas
29-09-2011, 16:13
اين کانورتر divx plus قابليت چسبوندن زيرنويس به فيلم رو هم داره ؟

arashp30world
30-09-2011, 12:10
سلام
کد رجیستر که از منوهای تلویزیون باید دید، دقیقا از کدام منو است . مدل تلویزیون من ex520 است.

pirayaband
02-10-2011, 11:09
یه ایمیل دیگه بده. حله

AMIR MOHAMMAD . M
04-10-2011, 09:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آقا این برنامه ای که فرمودین حتما باید آخرین ورژن باشه ، چون با این سرعت پایین اینترنت که نمیشه دانلود داشته باشیم .

با تشکر .:40:

hovo
10-10-2011, 16:02
دوستان در مرحله 3 احتمالا به این مشکل بر خورد خواهید کرد

مشکل به نظر میرسه از سایت دیویکس باشه یه چند روزی تحمل کنید تا بر طرف بشه

خوب به نظر میرسه مشکل بالا به دلیل آبدیت جدید ایننرم افزار باشه الان اگه این نرم افزار رو نصب کنید و بخواهید ریجیستر کنید به شما میگه که باید از نسخه بالا تر و ورژن فاینال استفاده کنید
پس فعلا مشکل سایت برطرف شد و مشکل بد تر شد
باید ورژن بالا تر از DivX_Plus_Pro_v8.1.1.0.8.19 پیدا کنم من شروع میکنتم سرچ تا یه کرک یا سریال برای دانلود و نصب بدون مشکل پیدا کنم بقیه دوستان هم اگه زحمت کشیدند با نام خودشون توی پست اول ذکر میشه

من nx 720 دارم مشکلی با پخش divx ندارم.ایا بازم نیازی به این مراحل هست؟
والا آخه زحمتی که نداره مشکلی هم که پیش نمیاد چرا آدم ریجیستر نکنه؟
ضمن اینکه قبلا برای ما پخش نمیکرد البته فیلمهای دارای امضا دایویکس رو میگم نه تبدیل به دایویکس

اين کانورتر divx plus قابليت چسبوندن زيرنويس به فيلم رو هم داره ؟
نه متاسفانه نه
برای زیر نویس توی بخش دانلود اون هفته یه نرم افزار عالی بچه ها گذاشته بودند بدون افت کیفیت البته یادم نیست چی بود اگه دیدمش میزارم لینکش رو

سلام
کد رجیستر که از منوهای تلویزیون باید دید، دقیقا از کدام منو است . مدل تلویزیون من ex520 است.
هوم
ستینگ
سیستم ستینگ
دایویکس
کد دایویکس

یه ایمیل دیگه بده. حله
نه باید آخرین ورژن این نرم افزار رو تهیه کرد و این نرم افزار الان کار نمیکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآقا این برنامه ای که فرمودین حتما باید آخرین ورژن باشه ، چون با این سرعت پایین اینترنت که نمیشه دانلود داشته باشیم .

با تشکر .:40:
حتما باید آخرین ورژن باشه وگر نه نمیشه ثبت نام کرد

hovo
10-10-2011, 16:19
شاید این کار رو راه بندازه
امشب دانلودش میکنم
فردا جواب میدم البته اگه کسی زود تر میتونه دان کنه جوابش رو بزاره

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------

منبع

hovo
11-10-2011, 13:03
شرمنده دیشب کلا نشد دان کنم حتما امشب دان میکنم تنتیجش رو همون وقت میزارم
و پست اول رو هم ویرایش میکنم

hovo
12-10-2011, 05:20
دوستان این ورژن جواب داد البته با یکم ابدیت
دانلود کنید و نصب کنید
میگه باید آبدیت جدید نصب کنی
بگید نه و منتظر باشید تا نصب تموم بشه بعد از نصب ریجیسترش کنید (حتما دیس کانکت باشید)
بعد از منو vod آبدیت رو بزنید یه آبدیت دانلود میکنه و نصب میکنه
خلاص
می تونید اکانت بسازید

hovo
12-10-2011, 15:14
دوستان اگه با هر پیغام دیگری مواجه شدید احتمال زیاد مشکل در ارسال اطلاعات با این نرم افزار هست یعنی چه؟
یعنی اینکه شما نمیتونید با سرور دایویکس مرتبط بشید
این 3تا دلیل داره
1-احتمالا سرعت اینتر نتتون پایینه و نمیتونه سند رو توی مدت معینی انجام بده
2- یه فایر وال نصب دارید که مانع از ارسال اطلاعات میشه (میتونه حتی آنتی ویروس هم مانع از ارسال بشه
3-مشکل از ای اس پی شماست(ممکنه مخابرات -ما بهشون میگیم خرها-باشه یا یه جایی که خیلی خوب نیست) یااز دایال آپ مخابرات استفاده می کنید خیلی بازه...؟؟(من 7272 رو پیشنهاد میکنم)
دوباره تستش کردم برنامه با آبدیت به درستی کار میکنه

Firebirds
13-10-2011, 17:23
خوب برای من تازه کار این سوال پیش میاید که اصلا کل این داستان به چه دردی میخوره ؟
ممنون میشم یکی توضیح بده اصلا این کار ها برای چی هست و چه دردی رو دوا میکنه ؟!

hovo
13-10-2011, 22:00
شما بهتره چیزی رو که میشه ریجیستر و قانونی کرد قانونیش کنی
خدا رو چه دیدی شاید فردا یی روزی روزگاری فیلمهایی با امضا دیجیتال دایویکس اومد اونوقت هی پشیمونی میکشی چرا چیزی که نیم ساعت کار داشت رو پشت گوش انداختم

Alishmas
15-10-2011, 13:10
نه متاسفانه نه
برای زیر نویس توی بخش دانلود اون هفته یه نرم افزار عالی بچه ها گذاشته بودند بدون افت کیفیت البته یادم نیست چی بود اگه دیدمش میزارم لینکش رو

hovo جان اسم همين نرم افزارش رو ميتونی واسم در بياری ؟ دمت گرم

hovo
15-10-2011, 22:21
hovo جان اسم همين نرم افزارش رو ميتونی واسم در بياری ؟ دمت گرم

بهتون قول نمیدم چون شدیدا درگیر بوت یو اس بی فلش و مولتی بوت در نرم افزار ایزی بوت هستم ولی اگه به چشمم خورد چشم
وبه محض اینکه اون کارم تموم بشه آموزشش رو میزارم
وبعد حتما اون نرم افزار هم پیدا میکنم براتون لینک میکنم

Alishmas
16-10-2011, 18:59
بهتون قول نمیدم چون شدیدا درگیر بوت یو اس بی فلش و مولتی بوت در نرم افزار ایزی بوت هستم ولی اگه به چشمم خورد چشم
وبه محض اینکه اون کارم تموم بشه آموزشش رو میزارم
وبعد حتما اون نرم افزار هم پیدا میکنم براتون لینک میکنم

مرسی ممنون ، :11:

فقط يه توضيح ميدی که اينی که داری روش کار ميکنی چی هست ؟ يعنی چه کاربردی داره ؟

Firebirds
16-10-2011, 21:07
خوب برای من تازه کار این سوال پیش میاید که اصلا کل این داستان به چه دردی میخوره ؟
ممنون میشم یکی توضیح بده اصلا این کار ها برای چی هست و چه دردی رو دوا میکنه ؟!

l:19::19::19:

:11:

hovo
17-10-2011, 07:33
مرسی ممنون ، :11:

فقط يه توضيح ميدی که اينی که داری روش کار ميکنی چی هست ؟ يعنی چه کاربردی داره ؟

این جا رو ببین
ساخت بوت برای win 7,XP, acronis جهت نصب از روی فلش - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Service Pack 1 For Windows 7 | سرویس پک 1 ویندوز 7 - Page 21 - P30World Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته هنوز مشکل دارم باهاش بعدا جواب میدم مفصل
یه آمزش خوب هم ازش میزارم

hovo
29-10-2011, 07:56
خوب تموم شد هرچند تموم نشد و به یه نتیجه دیگه رسید توضیحش رو توی یه تاپیک مخصوص خودش میزنم و کامل توضیح میدم

AMIR MOHAMMAD . M
01-11-2011, 12:02
سلام
من برنامه رو دانلود و نصب کردم در مرحله آخر از من ایمیل خاست و من بدون وارد کردن ایمیل فینیش کردم و بعدم رجستر با کی .
به اینترنت وصل شدم و فوری یه پیغام برای آپدیت داد و روش کلیک کردم ، هیچ کاری نکرد ، رفتم از طریق خود برانامه چک فور آپدیت رو زدم . وارد مرورگر شد و یه فایل با حجم 900 کیلو برای دانلود بهم داد ، بعد از دانلود روش کلیک کردم یه صفحه شبیه همون صفحه نصب اولیه برنامه باز شد و تا اخر دانلود و نصب کرد ( حدود 25 مگابایت ) بعد نکست زدم و یه ارور داد و یه لینک برای دانلود آفلاین آپدیت که حدود 44 مگ حجم داشت به دلیل کمی سرعت نتونستم دانلود کنم .
در کل فکر کنم که یه ورژن جدید اومده ، اینو ببین :

این سایتی که خود تی وی گفته چی هست :

اینم همون فایل 900 کیلوییه :

:19:حالا چیکار کنیم ؟ :19:

hovo
01-11-2011, 13:39
سلام
من برنامه رو دانلود و نصب کردم در مرحله آخر از من ایمیل خاست و من بدون وارد کردن ایمیل فینیش کردم و بعدم رجستر با کی .
به اینترنت وصل شدم و فوری یه پیغام برای آپدیت داد و روش کلیک کردم ، هیچ کاری نکرد ، رفتم از طریق خود برانامه چک فور آپدیت رو زدم . وارد مرورگر شد و یه فایل با حجم 900 کیلو برای دانلود بهم داد ، بعد از دانلود روش کلیک کردم یه صفحه شبیه همون صفحه نصب اولیه برنامه باز شد و تا اخر دانلود و نصب کرد ( حدود 25 مگابایت ) بعد نکست زدم و یه ارور داد و یه لینک برای دانلود آفلاین آپدیت که حدود 44 مگ حجم داشت به دلیل کمی سرعت نتونستم دانلود کنم .
در کل فکر کنم که یه ورژن جدید اومده ، اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سایتی که خود تی وی گفته چی هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم همون فایل 900 کیلوییه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:19:حالا چیکار کنیم ؟ :19:
همین الان تستش کردم مجدد درست و صحیحه همه چیز
بعد از آبدیت ریجیستر اتفاق میافته
و هیچ مشکلی نیست یه جا رو بعد از نصب آبدیت اشتباه رفتی
از خود سایت گرفتنش چاره ای رو حل نمیکنه چون باید پرو باشه تابتونی ریجیستر کنی

AMIR MOHAMMAD . M
01-11-2011, 19:07
همین الان تستش کردم مجدد درست و صحیحه همه چیز
بعد از آبدیت ریجیستر اتفاق میافته
و هیچ مشکلی نیست یه جا رو بعد از نصب آبدیت اشتباه رفتی
از خود سایت گرفتنش چاره ای رو حل نمیکنه چون باید پرو باشه تابتونی ریجیستر کنی

بعد از چند بار امتحان کردن درست شد ولی بعد از گذشت حدود 2 ساعت هنوز هیچ ایمیلی برام نفرستاده .
آیا بیشتر طول میکشه ؟

hovo
01-11-2011, 21:00
یا ایمیل رو استباه زدی یا تو فولدر اسپم باید باشه ثانیه ای عمل میکنه

hovo
01-11-2011, 21:18
یه سری تو اسپم فولدر ت داخل ایمیلت بننداز اگه نبود از همون منو vod لاگین رو بزن و فورگت پسورد استفاده کن دوباره برات میفرسته

AMIR MOHAMMAD . M
01-11-2011, 21:34
اصلا هیچ ایمیلی برام نیومد و من بدون ایمیل فعال سازی دایویکسش رو همین الان ریجستر کردم .

با تشکر از این تاپیک و زحمات شما دوست عزیز hovo.:40::40:
:10::10:

hovo
02-11-2011, 12:56
اصلا هیچ ایمیلی برام نیومد و من بدون ایمیل فعال سازی دایویکسش رو همین الان ریجستر کردم .

با تشکر از این تاپیک و زحمات شما دوست عزیز hovo.:40::40:
:10::10:

حرف شما قبول ولی بدون ایمیل فعال سازی شما نیمتونید اون کلی÷ رو برای ریجیستر دانلود کنید به هر حال به نظر میرسه خسته شدید
من هم شرمنده بیشتر از 2 تا دستگاه توی یک سال نمیتونم ریجیستر کنم وگر نه بارتون دانلود میکردم ایمیل میکردم تا راحت باشید به هر حال هر جور شما راحتید از بچه های دیگه که تونستن ریجیستر کنن میتونید کمک بگیرید و سریال دایویکس رو بهشون بدید براتنون دانلود کنن و کیلی÷ رو براتون بفرستن شاد باشید

AMIR MOHAMMAD . M
02-11-2011, 13:38

بنده عرض کردم که دایویکس رو ریجستر کردم تموم شد .
هنوز هم که هنوزه هیچ ایمیلی برام نیومده و اون کارایی که فرمودین قبلا انجام داده بودم .

من هم شرمنده بیشتر از 2 تا دستگاه توی یک سال نمیتونم ریجیستر کنم وگر نه بارتون دانلود میکردم ایمیل میکردم تا راحت باشید

آقا این حرفا چیه شما چرا شرمنده باشید .:10:

پس اینکه نوشته میتونه 5 تا دستگاه رو ریجستر کنه الکیه ؟
برای چنتا از آشنا ها میخواستم .

یه چیزه دیگه من چنتا فایل دایویکس داشتم ، زدم ولی پخش نکرد و به سایزش گیر داد ( 1080 . 1920 ) ، با همون دایویکس کانورتر هم ( بدون تغییر در تنضیمات فرمت دایویکس )
امتحان کردم ولی نشد .
چه جوری میشه !!!!

hovo
02-11-2011, 23:52
دایویکس سه تا فرمت داره نه یکی
این تی وی های سونی فقط نوع اول رو ساپورت میکنن
sd
hd
hd+
شما پلیر رو باز کن از سوتون سمت راست گزینه اول تی وی رو انتخاب کن بک بزن تا این صفحه بیاد اولین گزینه رو انتخاب کن آبی رنگه

بعد بزن برو جلو یو اس بی رو انتخاب کن فیلمت رو اد کن بعد کانورت رو بزن خودش تبدلی میکنه بعد میریزه روی یواس بی در ضمن جونت رو هم بالا میاره
یه فیلم فول اچ دی رو برای من 45 دقیقه فقط تبدیل کرد
داشم میمردم دیگه بعدشم افتضاح اینقدر ضد حاله بشینی فیلم فول اچ دی رو تبدیل کنی به اس دی بعد تازه بشینی با تی وی سونی فول اچ دی ببینی دلت میسوزه
من کلا بخیال یو اسبی شدم
همین طور DLNA فقط اچ دی ام آی با نوت بوک بزن تو کار هارد اکسترنال حالش رو ببر فیلم 1080P از فیلم باران دانلود میکنم هرشب یه فیلم میزنیم تو گوشش همه هم 2011 حالی به هولی

AMIR MOHAMMAD . M
04-11-2011, 13:41
دایویکس سه تا فرمت داره نه یکی
این تی وی های سونی فقط نوع اول رو ساپورت میکنن
sd
hd
hd+
شما پلیر رو باز کن از سوتون سمت راست گزینه اول تی وی رو انتخاب کن بک بزن تا این صفحه بیاد اولین گزینه رو انتخاب کن آبی رنگه

بعد بزن برو جلو یو اس بی رو انتخاب کن فیلمت رو اد کن بعد کانورت رو بزن خودش تبدلی میکنه بعد میریزه روی یواس بی در ضمن جونت رو هم بالا میاره
یه فیلم فول اچ دی رو برای من 45 دقیقه فقط تبدیل کرد
داشم میمردم دیگه بعدشم افتضاح اینقدر ضد حاله بشینی فیلم فول اچ دی رو تبدیل کنی به اس دی بعد تازه بشینی با تی وی سونی فول اچ دی ببینی دلت میسوزه
من کلا بخیال یو اسبی شدم
همین طور DLNA فقط اچ دی ام آی با نوت بوک بزن تو کار هارد اکسترنال حالش رو ببر فیلم 1080P از فیلم باران دانلود میکنم هرشب یه فیلم میزنیم تو گوشش همه هم 2011 حالی به هولی

آقا این که آدمو پیر میکنه همون برنامه که خودم معرفی کردم زود تر این کارو انجام میده .
تازه من که روی چنتا فیلم امتحان کردم خیلی افت کیفیت داشت .

hovo
05-11-2011, 10:04
آقا این که آدمو پیر میکنه همون برنامه که خودم معرفی کردم زود تر این کارو انجام میده .
تازه من که روی چنتا فیلم امتحان کردم خیلی افت کیفیت داشت .
منتظر خبر های خوشی از سمت من باش
دارم تاپیک میزنم باقلوا
حل مشکل زیر نویس و کیفیت بالا و 4 گیگ محدودیت سونی!!!!!

hovo
05-11-2011, 13:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ترفند دور زدن مشکل زیر نویس فارسی وپخش فیلم با کیفیت FULLHD در HDTV سونی با پورت USB

Alishmas
08-11-2011, 20:36
خيلی واسه سونی کار سخت و پيچيده ايه که يک آپديت فريمور بده واسه ساپورت mkv و مثلاً sub/idx ?

hovo
09-11-2011, 00:09
خوب راستش ما داریم از زبان فارسی استفاده میکنیم و از یه زبان با یونیکد اوکی؟
سونی الان داره srt رو ساپورت میکنه ولی موضوع سر زبان فارسیه!
خوب سخت بودنش رو باید از مدیر عاملش بپرسیم
به نظر میرسه براشون سخته وگر نه با این همه مشتری توی فارسی زبانان و اعراب سود خوبی هم براشون خواهد داشت ولی....

در ضمن اون تاپیک رو هم خوندم ممنون ولی نه کاری از ما پیش نبرد بازم ممنونکه به فکرید امید وارم باهم جمع شیم حلش کنیم

(نهایتش فریمورشون رو باز میکنیم:31: یوینی کد رو بهش اضافه میکنیم:18: هان پایه اید:20:)

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

راستی یه چیز دیگه این تاپیک کلا موضوعش فرق میکنه این ماله ریجیستر دایویکسه اون یکی تاپیک ماله زیر نویسه

Alishmas
09-11-2011, 10:49
خوب راستش ما داریم از زبان فارسی استفاده میکنیم و از یه زبان با یونیکد اوکی؟
سونی الان داره srt رو ساپورت میکنه ولی موضوع سر زبان فارسیه!
خوب سخت بودنش رو باید از مدیر عاملش بپرسیم
به نظر میرسه براشون سخته وگر نه با این همه مشتری توی فارسی زبانان و اعراب سود خوبی هم براشون خواهد داشت ولی....

در ضمن اون تاپیک رو هم خوندم ممنون ولی نه کاری از ما پیش نبرد بازم ممنونکه به فکرید امید وارم باهم جمع شیم حلش کنیم

(نهایتش فریمورشون رو باز میکنیم:31: یوینی کد رو بهش اضافه میکنیم:18: هان پایه اید:20:)

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

راستی یه چیز دیگه این تاپیک کلا موضوعش فرق میکنه این ماله ریجیستر دایویکسه اون یکی تاپیک ماله زیر نویسه

اگه بتونيد فريمور رو -- بکنيد که دست شما درد نکنه :31: ، مشکل فرمت mkv که با اين برنامه ps3muxer تقريباً حل شده ، فقط ميمونه اين زيرنويس لعنتی !

اين عربا حرکتی نزدند واسه اين کار ؟

hovo
09-11-2011, 14:12
اگه بتونيد فريمور رو -- بکنيد که دست شما درد نکنه :31: ، مشکل فرمت mkv که با اين برنامه ps3muxer تقريباً حل شده ، فقط ميمونه اين زيرنويس لعنتی !

اين عربا حرکتی نزدند واسه اين کار ؟
راستش من سواد خیلی زیادی ندارم اما اگه شاخ بشه قول میدم حلش کنم
یکم برنامه نویسی بعد از چهار سال فکر کنم جواب نمیده ولی دست جمعی فکر غوقا میکنه(دیگه بد تر از سیمبین که نیست الان فریمورش رو کوک میکنن خوب ما هم فریمور سونی رو کوک میکنیم)
یه فورم اون ور آبی هست که برو بچ عموما اونجا سر میزنن اون جا هم کاری نکردن !
این عربا که آخه ...(خدا کنه الان اخطار نگیرم به جان خودم من نژاد پرست نیستم همینجوری گفتم)ّچه توقعی داری؟

در مورد ps3muxer خیلی باهاش حال میکنم رد خور نداره ماهه فقط مشکل فعلا هارد ساب زیر نویس هست که اگه حل بشه و زمان کمتر بشه و حجم ثابت بمونه دیگه عالیه

setare.saeedi
20-12-2015, 14:07
لینک کار نمیده

matinpour
20-12-2015, 15:19
لینک کار نمیده
دوست عزیز
در پست اول لینک جدید گذاشته شد.
از آموزش این تایپیک هم می توانید استفاده کید.

setare.saeedi
21-12-2015, 01:21
مرسی :n40:

setare.saeedi
24-12-2015, 12:52
سلام دوستان
برای تبدیل فایل با پسوند vob به divx از چه نرم افزاری استفاده کنم

استاد شیفو
24-12-2015, 12:55
سلام دوستان
برای تبدیل فایل با پسوند vob به divx از چه نرم افزاری استفاده کنم