PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy SII VS Iphone 4

sepid12ir
21-08-2011, 03:20
سلام...

دوستان پیشنهادتون بین این دو گوشی چیه ؟!

ایفون 4 و یا اس 2 ؟

ممنون میشم دلیل انتخابتون را هم کامل بگین

ممنون :11:

Mig33
21-08-2011, 09:45
از لحاظ سخت افزار که نگاه کنی Galaxy s2 کاملا سرتره برو سایت gsmarena مقایسه کن.
ازلحاظ پلاتفرم بر میگرده به تفکری که پشت سیستم عامل اندروید در GS2 ( متن باز -گوگل ) و آی او اس در آیفون ( بسته -اپل ) موجوده
اگه گوشی بی دردسر و راحت و البته با کیفیت میخوای آیفون ولی اگه اهل درگیری با گوشی و .... برو رو اندروید
من خودم باشم پول به محصولات شرکت های انحصارطلب و فاشیستی مثل اپل نمیدم و گوشیمو بر اساس پلاتفرم اندروید انتخاب میکنم.
موفق باشید

falax
21-08-2011, 10:02
و صد البته از نظر کیفیت عالی ساخت و کیفیت عالی قطعات گلکسی قابل قیاس با ایفون نیست...و صد در صد ایفون تو این زمینه بی رقیب هستش از لحاظ سخت افزاری هم ایفون همین حالا هم با بهترینهای بازار برابری میکنه ....من بود قطعا" انتخابم ایفون بود ...

sogol6561
21-08-2011, 12:24
گول حرفهای بعضی ها رو نخور.
من آیفون4 داشتم و با گالاکسی2 عوضش کردم تو هیچ زمینه ای آیفون 4 نمیتونه به پای گالاکسی 2 برسه.
فوق العاده است گوشیهای سری گالاکسی سامسونگ بخصوص گالاکسی 2 هم که دیگه نیازی به تعریف نداره.
فقط lcd گالاکسی 2 میارزه به کل وجود آیفون4.:5:

cmyasin
21-08-2011, 16:18
واقعا درسته !!!
من الان galaxy s plus دارم
سرعتش فوق العاده است...
ایفون 4 هم که فامیلمون داره زیاد دست گرفتم!!!
قدرت سخت افزار، سرعت عملکرد، کیفیت، سرعت عملکرد تاچ
در این سری گالگسی فوق العادست...
شک نکن :5:
.................................................. .....................

SAMCRO
21-08-2011, 17:12
گول حرفهای بعضی ها رو نخور.
من آیفون4 داشتم و با گالاکسی2 عوضش کردم تو هیچ زمینه ای آیفون 4 نمیتونه به پای گالاکسی 2 برسه.
فوق العاده است گوشیهای سری گالاکسی سامسونگ بخصوص گالاکسی 2 هم که دیگه نیازی به تعریف نداره.
فقط lcd گالاکسی 2 میارزه به کل وجود آیفون4.:5:
خیلی نامردیه این جوزی گفتن البته !‌ گلکسی اس تو یه گوشی جدیده ولی ایفون ۴ یه گوشی قدیمیه و نسل قبله !‌
من خودم گلکسی اس ۲ زو خیلی دوست دازم . ولی گلکسی اس ۲ باید با ایفون بعدی مقایسه شه ! مظلوم گیر اوزدی ؟‌:دی

منم می گم گلکسی ... صفحش محشره توی هیچ گوشی دیگه ای نمی تونی همچین چیزی رو ببینی !‌ سی پی یو و ....

anathema-m
21-08-2011, 22:32
مطمئن باش گالاکسی بهتره.
آیفون فقط کلاس داره و پول اسمشو میگیره.
گالاکسی خیلی گوشیه خوبیه.
روی موتورولا آتریکس هم فکر کن گوشی خوبیه.

cmyasin
22-08-2011, 11:29
خیلی نامردیه این جوزی گفتن البته !‌ گلکسی اس تو یه گوشی جدیده ولی ایفون ۴ یه گوشی قدیمیه و نسل قبله !‌
من خودم گلکسی اس ۲ زو خیلی دوست دازم . ولی گلکسی اس ۲ باید با ایفون بعدی مقایسه شه ! مظلوم گیر اوزدی ؟‌:دی

منم می گم گلکسی ... صفحش محشره توی هیچ گوشی دیگه ای نمی تونی همچین چیزی رو ببینی !‌ سی پی یو و ....

دوست عزیز اگه مدل جدید آیفون 5g بیاد درسته خیلی شاخه !!! اما اینم بدون که تو رده ی قیمت گالگسی نیست!!!
حداقل 1/5 قیمت داره!!!
من شنیدم الان فقط 3 تا ازش تولید شده!!! با قیمت خیلی بالا.

4870x2
22-08-2011, 11:40
دارین گوشی نسل Single Core رو با Soc ها مقایسه ممی کنین؟
iPhone 4 باید با Galaxy S مقایسه بشه !
نظر من :
حدود 2 هفته دیگه iPhone 4S معرفی میشه ... روش فکر کنین
+
به نظر من یه دختر بهتره کمی هم به زیبایی اهمیت بده ... روی Arc هم فکر کنین !

شرکت های انحصارطلب و فاشیستی مثل اپل نمیدم و گوشیمو بر اساس پلاتفرم اندروید انتخاب میکنم.
:|
اینی که شما بهش میگی انحصار طلبی باعث شده iOS انقدر پیشرفت کنه !
Apple به تنهایی تونست iOS رو به اینجا برسونه .... و دیدین که چقدر هم موفق بود ... سیستم عامل متن باز آیندش همیشه تو ابهامه ... نمونه WebOS که نابود شد ... یا 3^ که دیگه تولید نمیشه !
سیمبین به این عظمت (زمان N82 رو به یاد بیارین) حدود 2-3 ماه بعد متن باز شدن با فنا رفت !
یا این همه خرج HP برای WebOS کاملا دود شد رفت تو هوا !
ولی iOS چی ... در عرض 4 سال از iPhone 2G رسیدیم به iPad 2 ... این یعنی "ارزش" : دی
راستی ... "فاشیست" رو معنی کنید : دی

فقط lcd گالاکسی 2 میارزه به کل وجود آیفون4.
هنوزم Dpi توی iPhone 4 برترین ـــه ! ... LG IPS کم چیزی نیست که :پی

.:PAR3A:.
22-08-2011, 11:54
چی چی امدین اینجا چرت و پرت گفتین؟؟؟ آیفون پول اسمشو میگیره؟؟؟ یعنی چی این اصلا؟؟؟
اگه انتخاب هاتون صرفا همین 2 مدل ــه ، مسلما گلکسی اس 2 خیلی بهتر خواهد بود... واسه ی اینکه آیفون 4 ، مال 1 سال و 3 ماه پیشه : دی اما گلکسی اس 2 مال 3 ماه پیش :-"
اما آیفون 5 ، من فکر میکنم که گلکسی اس 2 رو به خاک و خون میکشه... از لحاظ قدرت سخت افزاری برابری میکنه + سیستم عامل iOS ، جوری با آدم ارتباط برقرار میکنه که اصلا نمیشه گذاشتش کنار دنگ و فنگ های اندروید...
به نظر من گلکسی اس 2 بهترین انتخابه... چون آیفون 5 حدود 2-3 هفته دیگه معرفی میشه ، باز طول میکشه تا وارد بازار جهانی شه ، باز طول میکشه وارد ایران شه ، باز طول میکشه قیمتش معادل بشه و... ، خلاصه پدرتون در میاد : دی
گلکسی اس 2 با این وضعیت انتخاب بهتریه...

pour-homme
22-08-2011, 12:01
من باشم گلکسی انتخاب می کنم بر خلاف حرف دوستمون Mig33 انقدر که گلکسی برای استفاده معمولی مثل نصب بازی و برنامه و استفاده از امکانات گوشی راحته ایفون نیست دیگه مثل ایفون جیلبریک کردن و این حرف ها را نداره

4870x2
22-08-2011, 12:11
. از لحاظ قدرت سخت افزاری برابری میکنه
من بهت میگم iPhone 4S یک سوپر سورپرایز ـــه چرا باور نمی کنی ؟: دی
اگه اینو هم در نظر بگیریم که پیکسل iPhone 4S کمتر از iPad 2 ـــه...کافیه اینا رو ببینینم : دی
پ.ن : تو این تست ها iPad 2 از iOS 4 اتفاده می کنه ... ولی iPhone 4S از iOS 5
پ.ن2 : سخت افزار iPad 2 و iPhone 4S یکیه : دی
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mig33
22-08-2011, 13:39
دوستان اشتباه نکنید من آیفون رو تلویحن پیشنهاد دادم چون تصورم این بود که استارتر ( شروع کننده ) تاپیک خانوم تشریف دارند ... به نظر من آیفون 4 اونم سفید رنگ برای یک خانوم به مراتب بهتر از گوشی های اندرویدی مخصوصا گالکسی اس 2 با اون اندازش هست .
شما کدوم خانوم رو دیدید اهل برنامه های آنچنانی و ... باشه ؟؟ یه گوشی می خوان زیبا و خوش دست و با کلاس ، البته این صحبتم بر درصد بود به نظر من 95 درصد خانوما اینجوری هستند خیلی از اطرافیان که میبینم اینطورین. یه دوست خانوم بنده دارم بعد از 5 ماه که کاگسی اس خریده تازه دیشب یادش انداختم که میشه برنامه هم رو اینا نصب کرد :31: با کمک من یه برنامه روش نصب کرده خودش می گفت آیفون میخرید راضی تر بود!!!!! اکثرا همینطورن.
شما هم تو مشاوره جنیست رو هم مدنظر قرار بدبد. :31:
در مورد اپل و انحصار طلبی و فاشیست و متن بازو و این حرفا.... این بر میگرده به 10 سال رفاقت من با لینوکس و متن بازو و گوگل و این حرفا ... شما خودتونو ناراحت نکنین :46:
اینکه برنامه های متن باز شکست میخورند زیاد موافق نیستم بستگی داره کی حمایتشون کنه ... قبول دارم با فروش تی شرت و لیوان و جا سوئیچی نمیشه به پروژه رو به سرانجام رسوند ولی نمونه های موفق هم بوده مثلن :
فایرفاکس مگه موفق نشد پوزه اینترنت اکسپلورر رو به خاک بماله؟؟؟
الان دیسترو های حمایت شده لینوکس مگه در قویترین سرورها مشغول کار نیستند؟؟ از ردهت بگیر تا دبیان و اسلک ویر و ....
مگه کروم متن باز ( که خودم دارم ازش استفاده میکنم ) خدای بروزر ها نیست؟؟
در مورد اندروید این اشتباه رو نکنید چون گوگل پشتشه و این پروژه متن بازو حمایت میکنه تا حالا هم که آمار نشون میده از پس همه بر اومده و رتبه 1 هست اینکه آینده چی بشه ؟ من به آیندش اطمینان دارم همونجور که به قدرت گوگل اطمینان دارم.
گوگل در زندگی من بسیار تاثیر گدارتر بوده تا اپل از جی میلش بگیر تا گوگل مپ و داک و گودر و گوپلاس و ....و برنامه خاصی که برای آینده بر مبنای کلاد کامپیوتینگ داره ، ایناست که زندگی منو راحت میکنه نه ایپاد و آیپاد ناچ و .... :31:
در مورد اپل منکر کیفیت کارش نیستم مردمو خوب میشناسه و خوب می چاپه بهترین ها رو هم استخدام میکنه و کیفیت کارو میبره بالا :31: و هم اینکه یه سیستم تبلیغاتی خاصی هم در دنیا داره برای مسخ کردن آدما ( اینو آمارشو از دوستان فرنگ نشین هم گرفتم که کاملن واقعی است ) هر چند که معتفدم رمز موفقیت اپل نظارت بر سخت افزار و تولید نرم افزار منطبق با اون به جهت به حداقل رساندن عدم تطابق یا کانفلیکت ه
مرده اپل سیستم هاشو رو دی وی دی 5 تومنی عین مایکروسافت ننه مرده :31: بده بیرون تا هر ننه قمری تو هر شاسگول آبادی رو سخت افزار از من در آوردیش نصب کنه تا معنی هنگ و منگ و اینارو بفهمه :31:
بهرحال با همه این ترفنداش موفق بوده و داره خوب میفروشه دیگه.:31: ولی فعلا حریف اندروید و گوگل نشده و فکر هم نمی کنم بشه ....اگه شد من مرده شما زنده از تمامی این فروم ها که عضو هستم خارج میشم :31:
مخلص همگی

~ReZa~
22-08-2011, 14:42
دارین گوشی نسل Single Core رو با Soc ها مقایسه ممی کنین؟
آیفون5 یا 4s مگه میخواد کدوم سی پی یو رو رو گوشی استفاده کنه.همون سی پی یو A5 رو استفاده میکنه که بازم ضعیفتر از Exynos chipset است.

iPhone 4 باید با Galaxy S مقایسه بشه !
به وقتش مقایسه شده و تو اکثر زمینه ها گالاکسی اس بهتر از آیفون4 بوده.

اینی که شما بهش میگی انحصار طلبی باعث شده iOS انقدر پیشرفت کنه !
Apple به تنهایی تونست iOS رو به اینجا برسونه .... و دیدین که چقدر هم موفق بود ... سیستم عامل متن باز آیندش همیشه تو ابهامه ... نمونه WebOS که نابود شد ... یا 3^ که دیگه تولید نمیشه !
سیمبین به این عظمت (زمان N82 رو به یاد بیارین) حدود 2-3 ماه بعد متن باز شدن با فنا رفت !
یا این همه خرج HP برای WebOS کاملا دود شد رفت تو هوا !
ولی iOS چی ... در عرض 4 سال از iPhone 2G رسیدیم به iPad 2 ... این یعنی "ارزش" : دی
راستی ... "فاشیست" رو معنی کنید : دی
با این قسمت زیاد کار ندارم ولی همین که آندروئید در عرض 2 یا 3 سال تونسته ios با سابقه 4 سال رو کنار بزاره خیلی حرفه.
اینم یادت باشه که پشت آندروئید شرکت بزرگی مثل google ایستاده که نمیزاره دود بشه بره هوا.:27:

هنوزم Dpi توی iPhone 4 برترین ـــه
بهترین ppi مال گوشی نوکیا e6 هستش با 328 نه مال آیفون 4 با 326.
پس برترین نیست عزیز:5:.چیزی که معلومه اینه که فعلا lcd تولید نشده تا بتونه با super amoled مقایسه بشه. چه برسد به plus .:21:
نظر منم اینه که صد در صد گالاکسی اس2 بهترین گوشی بازاره.

4870x2
22-08-2011, 14:52
آیفون5 یا 4s مگه میخواد کدوم سی پی یو رو رو گوشی استفاده کنه.همون سی پی یو A5 رو استفاده میکنه که بازم ضعیفتر از Exynos chipset است.
منبـــــــع ؟:|

با این قسمت زیاد کار ندارم ولی همین که آندروئید در عرض 2 یا 3 سال تونسته ios با سابقه 4 سال رو کنار بزاره خیلی حرفه.
اینم یادت باشه که پشت آندروئید شرکت بزرگی مثل google ایستاده که نمیزاره دود بشه بره هوا.
بحث سر فاشیست و این حرفا بود ! ... نه بحث سر Google Vs Apple !

بهترین ppi مال گوشی نوکیا e6 هستش با 328 نه مال آیفون 4 با 326.
E6 ؟:|
گوشی 2.4 اینچی رو داری با 3.5 مقایسه می کنین ؟ :|
2.4 اصلا هنوز در این که میشه باهاش کار کرد شک هستش !: دی

چیزی که معلومه اینه که فعلا lcd تولید نشده تا بتونه با super amoled مقایسه بشه. چه برسد به plus .
پیشنهاد می کنم برین تاپیک Arc چند صفحه آخر رو بخونین ! LG IPS خیلی وقته که Super AMOLED رو کنار گذاشته : دی

من اینو رد نکردم ! ... گفتم iPhone 4S ردش می کنه ... کافیه مشخصات Nexus Prime رو ببینین که چجوری داره خودشو میترکونه تا شاید به iPhone 4S برسه : دی

22-08-2011, 15:02
امیر کلا :ایکس ـــی ، حله : دی
یه دقتی به این هم که امیر گذاشت بشه :

تا اینجا که A5 پوزه زوم رو به خاک مالیده... Exynos هم چیز خاصی واسش نخواهد بود : دی

باز هم حرف همیشگی...
اندو درسته توی 2-3 سال تونسته فروششو از iDevice ها بالا تر ببره ، ولی تا حالا چند تا Android Device اومدن و چند تا iOS Device؟؟؟ توی گوشی ها ، فقط 4 تا آیفون بوده در مقابل این همه مدل گوشی اندرویدی...
توی تبلت ها هم الان میشه مقایسه کرد... فقط 2 تا نسل iPad اومده ، و چند تا مدل تبلت اندرویدی (بازم از 2 تا بیشتر بوده) ، و میشه دید که آیپد چه طوری توی فروش تبلتای اندرویدی رو غورت داده...

اینم یادت باشه که پشت آندروئید شرکت بزرگی مثل google ایستاده که نمیزاره دود بشه بره هوا.:27:
و نمیدونم چرا یه حسی به من میگه که شاید تا چند وقت دیگه همین اوپن سورس بودنش ، خفش کنه و دود شه بره هوا به قول شما... و به همین دلیل بوده که گوگل موتو موبیلیتی رو خریده...
biostar یه پست جالبی داده بود ، که نظر ایشون هم همین بود که همین طور سیستم عامل هایی با پایه اندروید دارن ساخته میشن و این شاید باعث این بشه که اندروید کم کم زیر این ها دفن بشه... و شاید به خاطر همین بوده که گوگل موتو موبیلیتی رو خریده که در چنین حالتی خودش رو توسط موتو پیش ببره...

پس صبر میکنیم تا نسل 5ــم آیفون (4 اس یا 5 حالا : دی) هم بیاد تا ببینیم این برتری پایدار خواهد ماند یا نه : دی

khanmehdi
22-08-2011, 19:49
دوستان کمممک کنید تو سه تا گوشی موندم کدوما بخرم
iphone4
n8
s2
تو را خدا کمک کنید پولش مهم نیست
من شدیدا از گوشی نرم افزار میخوام
از سیمبیان هم خسته شدم خیلی یکنواخته
گوشی میخوام که حالا حالاها کار میکنم خستم نکنه
هیچ گوشی را تا حالا 3ماه نگه نداشتم
با این تفاصیل کمکم کنید دمتون گرم فوری گوشی ندارم

22-08-2011, 19:58
واسه نرم افزار من آیفون رو توصیه میکنم ، بعد از اون هم گلکسی اس 2... ان 8 هم که سوسکه...

P I R A N H A
22-08-2011, 20:03
1:شما باید یه تاپییک جدا بزنی
2:بدون شک ایفون4

khanmehdi
22-08-2011, 20:07
واسه نرم افزار من آیفون رو توصیه میکنم ، بعد از اون هم گلکسی اس 2... ان 8 هم که سوسکه...

یعنی iphone 4همه جوره ساپورتم میکنه

P I R A N H A
22-08-2011, 20:27
بله خداتا نرم افزار واسه ایفونه :دی

Mig33
22-08-2011, 20:32
عزیر پول الکی به آیفون نده مخصوصا اینکه آیفون 5 تا شهریور سر و کله اش پیدا میشه و اینی که خریدی .... خدایش رحمت کناد.
اگه فقط برنامه برات مهمه و میخوای خسته نشی GS2 رو بگیر ولی اگه آدمی هستی که کلن گوشی رو زود عوض میکنی گالکسی اس هم کارتو راه میندازه .

khanmehdi
22-08-2011, 20:34
عزیر پول الکی به آیفون نده مخصوصا اینکه آیفون 5 تا شهریور سر و کله اش پیدا میشه و اینی که خریدی .... خدایش رحمت کناد.
اگه فقط برنامه برات مهمه و میخوای خسته نشی GS2 رو بگیر ولی اگه آدمی هستی که کلن گوشی رو زود عوض میکنی گالکسی اس هم کارتو راه میندازه .

یعنی میگی ایفون دیگه زغال شد نخرمش

Mig33
22-08-2011, 20:41
اگه عشق آیفونی و پول برات مهم نیست 600 درصد صبر کن تا 2 ماه دیگه آیفون 5 پیداش میشه ( البته رسیدن به ایران با اینهمه سینه چاکان آیفون زود خواهد بود ولی تعدیل قیمت را خدا عالم است ) :31: آیفون 4 بواسطه این به خاطره ها خواهد پیوست چون اپل تمام زورشو میرنه که از پس این شاخای بازار بر بیاد پس مجبوره دیوایسی رو روانه بازار کنه که با آیفون 4 خیلی توفیر داشته باشه.
ولی من میگم GS2 بگیر و از نرم افزار های اندروید لذت ببر ... پشتیبانی هم که همه میدونن سری گالکسی یعنی چی.

khanmehdi
22-08-2011, 20:48
اگه عشق آیفونی و پول برات مهم نیست 600 درصد صبر کن تا 2 ماه دیگه آیفون 5 پیداش میشه ( البته رسیدن به ایران با اینهمه سینه چاکان آیفون زود خواهد بود ولی تعدیل قیمت را خدا عالم است ) :31: آیفون 4 بواسطه این به خاطره ها خواهد پیوست چون اپل تمام زورشو میرنه که از پس این شاخای بازار بر بیاد پس مجبوره دیوایسی رو روانه بازار کنه که با آیفون 4 خیلی توفیر داشته باشه.
ولی من میگم GS2 بگیر و از نرم افزار های اندروید لذت ببر ... پشتیبانی هم که همه میدونن سری گالکسی یعنی چی.

من چون فقط تا حالا عشق سیمبیان بودم سراغ هیچ گوشی دیگه ای نرفتم برای همین شماها اگه کار کردید و اطلاعات خوبی راجع به کار با اندروید یا ای او س دارید شدیدا به راهنماییتون نیاز دارم دیگه میخوام گوشی که میخرم زود نفروشم

khanmehdi
22-08-2011, 20:56

mig33جان میخام بدونم شما با هر دو گوشی که گفتم کار کردی برام از هر دو کمی توضیح بدی یا نه اگه کار کردی ازت ممنون میشم توضیح بدی برام

Mig33
22-08-2011, 21:00
من میگم صبر کن و فعلا با گوشی های درپیت دم دستی بساز چون تا 2 ماه دیگه خیلی چیزا قراره معرفی بشه از نوکیا N9 که به نظر من ارزنده ترین محصول نوکیا در تاریخشه ! حیف که شعورشو نداره توسعش بده رفته ... مایکروسافت رو داره میخوره :31:
چند مدل سامسونگ تا 10 روز دیگه معرفی میشه .... تا 45 روز دیگه نکسوس پرایم معرفی میشه و آیفون 5 و .... یعنی این 2 ماه خیلی سرنوشت سازه علاوه بر مخصولات جدید موج دو هسته ایها هم وارد میشن و بازار عوض میشه....
اینارو گفتم چون گوشیتو میخوای نگه داری با صبر کردن هم چیزی از دست نمی دی چون حداقلش اینه که گوشی که الان قصد خرید داری کلی میکشه پائین ... من خودم وضعیتم عین خودته نصمیم گرفتم صبر کنم .

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

mig33جان میخام بدونم شما با هر دو گوشی که گفتم کار کردی برام از هر دو کمی توضیح بدی یا نه اگه کار کردی ازت ممنون میشم توضیح بدی برام

کار کردن من در حدی بوده که دوستان داشتن باهاشون کار کردم نه مالکیت همه این گوشی ها که دوستان معرفی کردن از آیقون و کالگسی گوشی های خیلی توپ بازار هستند اونم بخاطر هم تولید کننده اونا هم سیستم عاملی که روشون سواره یعنی : اندروید و ios

khanmehdi
22-08-2011, 21:05
من میگم صبر کن و فعلا با گوشی های درپیت دم دستی بساز چون تا 2 ماه دیگه خیلی چیزا قراره معرفی بشه از نوکیا N9 که به نظر من ارزنده ترین محصول نوکیا در تاریخشه ! حیف که شعورشو نداره توسعش بده رفته ... مایکروسافت رو داره میخوره :31:
چند مدل سامسونگ تا 10 روز دیگه معرفی میشه .... تا 45 روز دیگه نکسوس پرایم معرفی میشه و آیفون 5 و .... یعنی این 2 ماه خیلی سرنوشت سازه علاوه بر مخصولات جدید موج دو هسته ایها هم وارد میشن و بازار عوض میشه....
اینارو گفتم چون گوشیتو میخوای نگه داری با صبر کردن هم چیزی از دست نمی دی چون حداقلش اینه که گوشی که الان قصد خرید داری کلی میکشه پائین ... من خودم وضعیتم عین خودته نصمیم گرفتم صبر کنم .

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

کار کردن من در حدی بوده که دوستان داشتن باهاشون کار کردم نه مالکیت همه این گوشی ها که دوستان معرفی کردن از آیقون و کالگسی گوشی های خیلی توپ بازار هستند اونم بخاطر هم تولید کننده اونا هم سیستم عاملی که روشون سواره یعنی : اندروید و ios

چاره ای جز این کار که گفتی ندارم میترسم 2 ماه دیگه دوباره پشت دستم بزنم از خرید اشتباهم بازم ازت متشکرم فدات

22-08-2011, 23:21
شما اگه میتونی گوشی رو عوض کنی ، فعلا یه Galaxy S (گلکسی اس ها ، نه گلکسی اس 2) بگیر ، بعد از ورود نسل 5 آیفون و تعدیل قیمتش ، بفروش و نسل 5 آیفون رو بگیر...

یعنی iphone 4همه جوره ساپورتم میکنه

به نظر من آیفون 4 ، تا یک سال بعد از ورود نسل بعد هم ساپورت خواهد داشت... درسته که تکنولوژی داره این قدر سریع میره جلو ، ولی بازم فکر نکنم گوشیای قدیمی کم بیارن... و فکر کنم آیفون 4 هم بعد از یک سال از ورود نسل بعد ، میشه مث 3GS در الان...

AMIN8282
23-08-2011, 10:46
یه بار با galaxy s2 کار کنی از آیفون4 سهله از کل اپل بدت میاد.:31:اونقدر سرعتش بالاست که عین هواپیمای جت میمونه.:31:
راستی همین اپل سی پی یو و ال سی دیها و تمام قطعات موبایلش رو همین چشم بادامیهای کره ای اگه نمیدادن باید در کارخونه رو تخته میزد.:27:
برو galaxy s2 بخر ببین چه لذتهایی وجود داره تو این دنیا.:27::31:

khanmehdi
23-08-2011, 22:40
شما اگه میتونی گوشی رو عوض کنی ، فعلا یه Galaxy S (گلکسی اس ها ، نه گلکسی اس 2) بگیر ، بعد از ورود نسل 5 آیفون و تعدیل قیمتش ، بفروش و نسل 5 آیفون رو بگیر...

به نظر من آیفون 4 ، تا یک سال بعد از ورود نسل بعد هم ساپورت خواهد داشت... درسته که تکنولوژی داره این قدر سریع میره جلو ، ولی بازم فکر نکنم گوشیای قدیمی کم بیارن... و فکر کنم آیفون 4 هم بعد از یک سال از ورود نسل بعد ، میشه مث 3GS در الان...

دوست عزیز مساله ای نیست که من بخرم چند ماه دیگه بفروشم یکی دیگه بخرم پولشم مهم نیست ضررش هم مهم نیست چیزی که مهمه از اساس کشی ازین گوشی به اون گوشی واقعا خسته شدم تا میام یه گوشی را بچینم کلی طول میکشه دست اخر هم میبینم اونی نشد که میخواستم دوباره بفروش دوباره بخر دوباره بچین
دیگه ازین کارا خسته شدم میخوام بخرم نگه دارم

HESAM_5700
23-08-2011, 22:56
!

کاملاً آیفون 4 !

درسته که الان GSII سخت افزار بهتری داره اما اصلاً الان به این سخت افزار نیازی نیست !
آیپاد تاچ هم سخت افزارش برای الان کافیه ! آیفون که رمش هم بیشتره !

+ به هیچ وجه آندرویید قابل مقایسه با iOS نیست !!!! اینترفیسی که iOS داره تــکه !

نسل بعدی آیفون هم که نزدیکه معرفی شدنش دیگه بقیه باید برن جلو بوق بزنن :-j
در کل آیفون خیلی سر تره ! دلیلشم هم میشه گفت سیستم عامله !!

مطمئن باش که آیفون 4 تا 2 یا شاید 3نسل دیگه آیفون ساپورت میشه ! همیشه همین جوری بوده ! الان آیفون 2جی تازه وقتی iOS 4 اومد ساپورتش متوقف بود که اونم براش کاستوم زدن الان !

یه بار با galaxy s2 کار کنی از آیفون4 سهله از کل اپل بدت میاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اونقدر سرعتش بالاست که عین هواپیمای جت میمونه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم و هرکیو که میشناسم یه بار با iOS ( حالا کار نداریم کدوم دیوایس ) کار کردن دیگه نمیتونن با چیز دیگه کار کنن ! !! آندرویید که اصلاً هیچی نیست در برابر iOs :27: :-جی

راستی همین اپل سی پی یو و ال سی دیها و تمام قطعات موبایلش رو همین چشم بادامیهای کره ای اگه نمیدادن باید در کارخونه رو تخته میزد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه همین اپل نبود اونا دیگه به امید رقابت با کی میخواستن خودشونو به خاک و خون بکشن و کلی جون بکنن یه سی پی یو 2هسته ای بدن که به هیچ وجه کاربرد نداره ؟! مثلاً سی پی یو 2هسته ای زدن برا چه نرم افزاری ؟ برا چه بازی ؟ الانشم هیچ سیستم عاملی رو دست iOS نیومده از لحاظ بازی !:21:

همینطور که امیر هم داره میگه نسل بعدی آیفون ( معلوم نیس اسمش چیه کم بگین 5 یا 4اس :-ال ) یه چیز به شدت شاخیه که هیچی رو دستش نیس !! خصوصاً با شایعاتی که درباره اسکرین 4اینچی هست !!!!!

falax
24-08-2011, 10:47
!

کاملاً آیفون 4 !

درسته که الان GSII سخت افزار بهتری داره اما اصلاً الان به این سخت افزار نیازی نیست !
آیپاد تاچ هم سخت افزارش برای الان کافیه ! آیفون که رمش هم بیشتره !

+ به هیچ وجه آندرویید قابل مقایسه با iOS نیست !!!! اینترفیسی که iOS داره تــکه !

نسل بعدی آیفون هم که نزدیکه معرفی شدنش دیگه بقیه باید برن جلو بوق بزنن :-j
در کل آیفون خیلی سر تره ! دلیلشم هم میشه گفت سیستم عامله !!

مطمئن باش که آیفون 4 تا 2 یا شاید 3نسل دیگه آیفون ساپورت میشه ! همیشه همین جوری بوده ! الان آیفون 2جی تازه وقتی iOS 4 اومد ساپورتش متوقف بود که اونم براش کاستوم زدن الان !

من خودم و هرکیو که میشناسم یه بار با iOS ( حالا کار نداریم کدوم دیوایس ) کار کردن دیگه نمیتونن با چیز دیگه کار کنن ! !! آندرویید که اصلاً هیچی نیست در برابر iOs :27: :-جی

اگه همین اپل نبود اونا دیگه به امید رقابت با کی میخواستن خودشونو به خاک و خون بکشن و کلی جون بکنن یه سی پی یو 2هسته ای بدن که به هیچ وجه کاربرد نداره ؟! مثلاً سی پی یو 2هسته ای زدن برا چه نرم افزاری ؟ برا چه بازی ؟ الانشم هیچ سیستم عاملی رو دست iOS نیومده از لحاظ بازی !:21:

همینطور که امیر هم داره میگه نسل بعدی آیفون ( معلوم نیس اسمش چیه کم بگین 5 یا 4اس :-ال ) یه چیز به شدت شاخیه که هیچی رو دستش نیس !! خصوصاً با شایعاتی که درباره اسکرین 4اینچی هست !!!!!

کاملا" نظرات دوستمون تایید میشه مخصوصا" اونجایی که فرمودن هر کس با آیفون کار کنه و با ios دیگه حاضر نمیشه با هیچ گوشی و سیستم عامل دیگه کار کنه میگین نه امتحان کنین:10:

Mig33
24-08-2011, 16:25
من خودم و هرکیو که میشناسم یه بار با iOS ( حالا کار نداریم کدوم دیوایس ) کار کردن دیگه نمیتونن با چیز دیگه کار کنن ! !! آندرویید که اصلاً هیچی نیست در برابر iOs :-جی

کاملا" نظرات دوستمون تایید میشه مخصوصا" اونجایی که فرمودن هر کس با آیفون کار کنه و با ios دیگه حاضر نمیشه با هیچ گوشی و سیستم عامل دیگه کار کنه میگین نه امتحان کنین

شما یه سر برید فروم همسایه کلی آدم تو بخش مشاوره میان که آیفون داشتند رد کردن رفتن اندروید گرفتن و کاملا از خزیدشون راضی هستند .

HESAM_5700
24-08-2011, 17:11
شما یه سر برید فروم همسایه کلی آدم تو بخش مشاوره میان که آیفون داشتند رد کردن رفتن اندروید گرفتن و کاملا از خزیدشون راضی هستند . اینم درسته !

اما قبول داشته باشین که iOS سر تر از آندروییده !!
تعداد برنامه های زیاد ، اینترفیس ساده و زیبا ، و از همه مهمتر یه جورایی مهم نیست کدوم آی دیوایس رو شما داشته باشی ! به هر حال همه برنامه ها روی آی دیوایس شما اجرا میشه ! اما گوشی های آندروییدی با رزولوشن های مختلف و سخت افزار های مختلف هستن که بعضیاشون سخت افزارش نمیتونه خیلی خوب با سیستم عامل مچ بشه و گوشی هنگ میکنه و لگ میزنه بعضی جاها ! اما سخت افزار و نرم افزار آی دیوایس ها کاملاً با هم مچ میشن و اینجور مشکل ها رو نداره !
( پ.ن : یه وقت فکر نکین من فن-بوی متعصبم هــا : دی من آندرویید هم قبول دارم اما خب بعد از iOS ! به هر حال نظر شما هم قابل احترامه :11: )

----

صفحه های اولم دوستان گرامی نوشتن که پول الکی ندین به آیفون و مردم و میچاپه و اینا ! شما در قبال پولی که به یه آی دیوایس میدی امکانات خیلی عالی هم دریافت میکنی ! کیفیت ساخت و طراحی محصولات اپل میارزه به کل گوگل و آندروییدش ; )) .... در کل آیفون به نظر من اصلاً گرون نیست و پولی که میدی براش ارزشش رو داره ...

شــــاد بـــاشــید ! :40:

Mig33
24-08-2011, 17:34
این حرف رو قبول دارم تو صفحه 2 هم پست منو مشاهده کرده باشید این نکته رو یاد آور شدم :

هر چند که معتفدم رمز موفقیت اپل نظارت بر سخت افزار و تولید نرم افزار منطبق با اون به جهت به حداقل رساندن عدم تطابق یا کانفلیکت ه

ضمن احترام به نظر شما ، ولی من کاملا به اندروید و قدرت گوگل و برنامه نویسان آزاد در سرتاسر جهان که برای توسعه فرهنگ متن باز تلاش می کنند اعتقاد دارم.
موفق یاشید

hasanmotori
24-08-2011, 17:42
بین این دوتا 100% گلکسی اس 2 بهتره ... آیفون 4 باید با گلکسی 1 مقایسه بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جالب اینجاست که آیفون 4 جلوی گلکسی 1 کم میاره دیگه مقایسش با اس2 مسخرست

برای آیفون بازی و برنامه خیلی زیاده ولی کسی هست که همه برنامه هاشو نصب کرده باشه ؟ الان برای اندروید هر برنامه کاربردی که لازم بشه موجوده و مشکلی نداره بازیها هم بعد از آیفون براش میان حالا ممکنه تعدادش کمتر باشه ولی بازیهای پرطرفدار همه برای اندروید بعد از آیفون میان

اصلاً لذت بازی کردن و وب گردی و فیلم و عکس دیدن تو صفحه 4.3 اینچی به کل آیفون با اون صفحه کوچیکش می ارزه
همین که واسه ریختن فایل نیاز به itunes نیست و فایل منجر داره! و بلوتوثش مشکل نداره و همه نوع فرمت ویدیو رو پخش میکنه به کل آیفون می ارزه ... فک کن آیفون فقط mp4 پخش میکنه! ... یا مثلاً اگه یه فایل rar داشته باشی نمیتونی بریزی توش ولی تو اندروید راحت میتونی با برنامه بازش کنی

شمایی که میگی دوال کور کاربرد نداره مثله اینکه یا نمیدونی آیفون بعدی هم دوال کوره یا اینکه تا 2 هفته دیگه که آیفون معرفی نشده کاربرد نداره و همین که آیفون معرفی بشه یه دفعه کاربرد پیدا میکنه؟! :27:

سرعت باز کردن وب و زوم همراه با فلش رو تو اس2 ببین بعد بگو دوال کور کاربرد نداره ... اصلاً آیفون فلش ساپورت نمیکنه وگرنه سرعت اینترنتش پایینتر از اینا بود

یه ایراد اساسی دیگه آیفون نبود مولتی تسکینگ واقعی هست ... فارسیم که ساپورت نمیکنه

این که میگی آیفون های قبلی هم ساپورت میشن باید در نظر داشته باشی که مثلاً ios 4 روی آیفون 2G و 3G کنده بازیهای جدیدم روی آیفون 2G انقدر کنده که نمیشه بازی کرد

آیفون 4 دیگه آخر دورشه و یه مدت دیگه نسل جدیدش میاد با cpu دوال کور و مطمعناً بازیهای سنگین تر که کم کم روی آیفون 4 کند اجرا میشن ولی اس2 فعلاً قویترین سخت افزار رو داره و بازیهای جدید رو به خوبی ساپورت میکنه

یکی از آشناهای ما آیفون 4 داشت بعد برای خانومش اس2 گرفت و همون روز اول خودش اس2 رو برداشت و آیفونو داد خانومش!

امکانات دیگه اس2 رو هم در نظر بگیرید

مموری میخوره
usb host
HDMI
دوربین 8 و فیلم برداری hd
بلوتوث ورژن 3 + HS
و...

در کل خرید آیفون 4 در حالی که تا یه مدت دیگه نسل جدیدش وارد بازار میشه اشتباهه محضه ... البته معنیش این نیست که برای آیفون 5 صبر کنید چون اونم دردسر های نسل قبلی رو داره و قیمتشم بسیار بالاست و در مقایسه با اندروید فقط تعداد برنامه هاش و بازیهاش یه مقدار بیشتره که اندروید هم به سرعت در حال پیشرفته و همین الانشم اصلاً کم نمیاره

گلکسی اس 2 مبارکتون باشه :11:

4870x2
24-08-2011, 18:21
گلکسی اس 2 مبارکتون باشه
: ))
حسش نیست جوابتو بدم
فقط نقل قول می کنم فکر کن روشون !

همون روز اول خودش اس2 رو برداشت و آیفونو داد خانومش!
نام کاربری زننده تاپیک رو ببین :25:

یه ایراد اساسی دیگه آیفون نبود مولتی تسکینگ واقعی هست ... فارسیم که ساپورت نمیکنه

سرعت باز کردن وب و زوم همراه با فلش رو تو اس2 ببین بعد بگو دوال کور کاربرد نداره ... اصلاً آیفون فلش ساپورت نمیکنه وگرنه سرعت اینترنتش پایینتر از اینا بود

مثلاً ios 4 روی آیفون 2G و 3G کنده بازیهای جدیدم روی آیفون 2G انقدر کنده که نمیشه بازی کرد
گوشی همزمان iPhone 2G از سامی الان در چه حاله ؟: دی

hasanmotori
24-08-2011, 18:41
: ))
حسش نیست جوابتو بدم
فقط نقل قول می کنم فکر کن روشون !

نام کاربری زننده تاپیک رو ببین :25:

گوشی همزمان iPhone 2G از سامی الان در چه حاله ؟: دی

امیر رضا هستن متخصص کشت باقالی :27:

4870x2
24-08-2011, 18:49
امیر رضا هستن متخصص کشت باقالی
حسن بیخیال ... ما دیگه بازنشست شدیم در امور کل کل : دی

khanmehdi
24-08-2011, 19:06
یه بار با galaxy s2 کار کنی از آیفون4 سهله از کل اپل بدت میاد.:31:اونقدر سرعتش بالاست که عین هواپیمای جت میمونه.:31:
راستی همین اپل سی پی یو و ال سی دیها و تمام قطعات موبایلش رو همین چشم بادامیهای کره ای اگه نمیدادن باید در کارخونه رو تخته میزد.:27:
برو galaxy s2 بخر ببین چه لذتهایی وجود داره تو این دنیا.:27::31:

امروز رفتم gs2 را خریدمش اقا گوشی که نیست سفینه فضاییه خیلی با سیستم عاملش حال کردم واقعا نوکیا با اون سیستم عامل زاغارتش حرفی برا گفتن نداره جلوی gs2
راجع به ایفون هم که من نمیتونم حرف بزنم چون باهاش کار نکردم اما بلوتوثی که داره وپشتیبانی کاملی که gmail میکنه دنیایی می ارزه من بانوکیاn8 همیشه برای چک کردن ایمیلهام مشکل داشتم اما امروز که خریدمش اول رفتم توgmail و یک دنیا لذت بردم
دم اونایی کهgs2 را بهم پیشنهاد دادند گرم

Mig33
24-08-2011, 20:14
مبارکه .... چند گرفتی ؟ منم کمی قیمت بیاد پائین میگیرم . :31:

HESAM_5700
24-08-2011, 20:44
شمایی که میگی دوال کور کاربرد نداره مثله اینکه یا نمیدونی آیفون بعدی هم دوال کوره یا اینکه تا 2 هفته دیگه که آیفون معرفی نشده کاربرد نداره و همین که آیفون معرفی بشه یه دفعه کاربرد پیدا میکنه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم دوال کور ــه ! اما اونم کاربردی نداره ! : دی حالا باز اپل دوال کور بزنه حتماً یه بازی هایی هم براش میده که دوال کور رو کار آمد کنه ! خوبه خودتم داری میگی ! آیفون 4 رو باید با گلکسی اس مقایسه کرد نه گلکسی 2 !!!

اصلاً آیفون فلش ساپورت نمیکنه وگرنه سرعت اینترنتش پایینتر از اینا بود فلش ساپورت نمیکنه چون فلش داره میزنه جاده خاکی :27: .. . الان یو تیوب - فیس بوک - گوگل و ... دارن از HTML5 استفاده میکنن !!

این که میگی آیفون های قبلی هم ساپورت میشن باید در نظر داشته باشی که مثلاً ios 4 روی آیفون 2G و 3G کنده بازیهای جدیدم روی آیفون 2G انقدر کنده که نمیشه بازی کرد
مولتی تسکینگ نداره ؟! :دی چیزی به اسم iOS 5 اگه دیده باشی پیشفرض فارسی داره ; )

همینطور که امیر گفت .... : دی
الان هنوزم آیفون 2جی قابل استفادست ios 4 هم کاستوم زدن براش و تنها مشکلش رم و سی پی یو ضعیفه وگرنه با اینکه پشتیبانی نمیشه اما بازم از خیلی گوشیا سر تره :21: دیگه بماند 3جی و 3جی اس !

این بحثا تا وقتی نسل بعدی آیفون نیاد بی هدفه !!

شــاد بـــاشــی !

hasanmotori
24-08-2011, 21:33
میدونم دوال کور ــه ! اما اونم کاربردی نداره ! : دی حالا باز اپل دوال کور بزنه حتماً یه بازی هایی هم براش میده که دوال کور رو کار آمد کنه ! خوبه خودتم داری میگی ! آیفون 4 رو باید با گلکسی اس مقایسه کرد نه گلکسی 2 !!!

بلاخره کاربرد داره یا نه ؟
خودتم میدونی با قوی شدن سخت افزار بازیها هم سنگینتر و گرافیکیتر میشن و اینم میدونی که بازیهایی که برای آیفون میان بعدش برای اندروید پورت میشن پس دوال کور اندروید هم کاربرد داره
خوبه که خودتم قبول داری آیفون 4 باید با اس1 مقایسه بشه و در نتیجه اس2 کاملاً ازش سره و الانم انتخاب بین اس2 هست و آیفون 4 و همونطور که خودت قبول داری اس2 خیلی بهتره

فلش ساپورت نمیکنه چون فلش داره میزنه جاده خاکی .. . الان یو تیوب - فیس بوک - گوگل و ... دارن از HTML5 استفاده میکنن !!

به هر حال اکثر سایتا با فلش هستن و آیفون ساپورتشون نمیکنه

مولتی تسکینگ نداره ؟! چیزی به اسم iOS 5 اگه دیده باشی پیشفرض فارسی داره ; )

نگفتم نداره گفتم کامل نیست یعنی برای همه برنامه ها کار نمیکنه ... در ضمن رمشم کمه و نمیتونه در حد اس2 با 1 گیگ رم مولتی تسکینگ داشته باشه

الان هنوزم آیفون 2جی قابل استفادست ios 4 هم کاستوم زدن براش و تنها مشکلش رم و سی پی یو ضعیفه وگرنه با اینکه پشتیبانی نمیشه اما بازم از خیلی گوشیا سر تره دیگه بماند 3جی و 3جی اس !

آره راس میگی از 1100 سرتره

اگه منطقی و بدور از تعصب نظر بدیم همه قبول دارن اس2 یه سرو کله بالاتره

Stream
24-08-2011, 21:48
بلاخره کاربرد داره یا نه ؟
خودتم میدونی با قوی شدن سخت افزار بازیها هم سنگینتر و گرافیکیتر میشن و اینم میدونی که بازیهایی که برای آیفون میان بعدش برای اندروید پورت میشن پس دوال کور اندروید هم کاربرد داره
خوبه که خودتم قبول داری آیفون 4 باید با اس1 مقایسه بشه و در نتیجه اس2 کاملاً ازش سره و الانم انتخاب بین اس2 هست و آیفون 4 و همونطور که خودت قبول داری اس2 خیلی بهتره

به هر حال اکثر سایتا با فلش هستن و آیفون ساپورتشون نمیکنه

نگفتم نداره گفتم کامل نیست یعنی برای همه برنامه ها کار نمیکنه ... در ضمن رمشم کمه و نمیتونه در حد اس2 با 1 گیگ رم مولتی تسکینگ داشته باشه

آره راس میگی از 1100 سرتره

اگه منطقی و بدور از تعصب نظر بدیم همه قبول دارن اس2 یه سرو کله بالاتره
منظور از Dual Core ها خیلی کاربردی نیستن اینه که فعلا SDK های اندروید و iOS اصلا قابلیت Multithreading درست و حسابی ندارن. کم کم این اضافه میشه (مثلا در iOS 5 اضافه شده، و احتمالا در Ice Cream Sandwitch هم اضافه میشه).

نگفتم نداره گفتم کامل نیست یعنی برای همه برنامه ها کار نمیکنه ... در ضمن رمشم کمه و نمیتونه در حد اس2 با 1 گیگ رم مولتی تسکینگ داشته باشه الان هر برنامه ای که با iOS 4.0 SDK به بعد کامپایل شده باشه اتوماتیک از مولتی تسکینگ پشتیبانی می کنه (شاید 80 درصد کل برنامه های App Store و 100 درصد برنامه های فعال). معماری مولتی تسکینگ iOS و اندروید هم خیلی متفاوته و نمیشه صرفا میزان رم ها رو با هم مقایسه کرد.

در کل خرید آیفون 4 فعلا اشتباه محضه. یا همون G S II یا صبر برای آیفون 5 (یا هرچی که اسمش میشه).

fmps
24-08-2011, 22:02
سلام
منم قصد خرید یکی از این دو گوشی رو دارم و واقعا هم گیر کردم.نمیخوام منتظر آیفون 5 باشم چون تا اون بیاد و تعدیل قیمت بشه 1 سال طول میکشه.
آیفون واسه من جند تا مزیت داره یکی اینکه اگه 1 سال دیگه هم بخوای بفروشی بازم قیمتش خیــــلی نمیاد پایین چون سالی یدونه گوشی میده بیرون.و اینکه کلاسش(بگین نگین کلاس آیفون بالاتره)
GS2 با اون صفحه غولش و CPU و دو هسته ایش یه چیز دیگست.(تازگی ها از سفیدش هم خوشم اومده)
حالا نمیدونم چی کار کنم؟!!!!

P I R A N H A
25-08-2011, 09:39
شما پست های دوستان رو بخون
خلاصش:در کل خرید آیفون 4 فعلا اشتباه محضه. یا همون G S II یا صبر برای آیفون 5

falax
25-08-2011, 09:50
دوستان که صبر برای ایفون 5 رو پیشنهاد میکنن قیمت نجومی ایفون رو در اوایل ورود و چند ماهه اول ورود هم به یاد داشته باشن..

khanmehdi
25-08-2011, 12:15
سلام
منم قصد خرید یکی از این دو گوشی رو دارم و واقعا هم گیر کردم.نمیخوام منتظر آیفون 5 باشم چون تا اون بیاد و تعدیل قیمت بشه 1 سال طول میکشه.
آیفون واسه من جند تا مزیت داره یکی اینکه اگه 1 سال دیگه هم بخوای بفروشی بازم قیمتش خیــــلی نمیاد پایین چون سالی یدونه گوشی میده بیرون.و اینکه کلاسش(بگین نگین کلاس آیفون بالاتره)
GS2 با اون صفحه غولش و CPU و دو هسته ایش یه چیز دیگست.(تازگی ها از سفیدش هم خوشم اومده)
حالا نمیدونم چی کار کنم؟!!!!
منم تا دیروز دو به شک بودم اما حالا خریدم واز خریدم خوشحالم شک نکدgs2

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

[QUOTE=Mig33;6398301]مبارکه .... چند گرفتی ؟ منم کمی قیمت بیاد پائین میگیرم . :31:

اقا 710گرفتم تا بیاد قیمتش بیاد پایین 60تا محلق با این گوشی زدم دیشب هم رووتش کردم و نرم افزار ریختم یه دنیایی داره gs2 تو پولش نباش صفایی که کار کردن باهاش داره خیلیه

anathema-m
25-08-2011, 12:38
بین این دوتا که فقط galaxy s2.
ولی من اگه جای تو بودم موتورولا آتریکس رو می خریدم.

hasanmotori
25-08-2011, 13:41
بین این دوتا که فقط galaxy s2.
ولی من اگه جای تو بودم موتورولا آتریکس رو می خریدم.

آتریکس در برابر اس2 سوسکه دلایلشم واضحه

anathema-m
25-08-2011, 15:36
میشه دلایل واضح سوسک بودن آتریکس روبگید.

hasanmotori
25-08-2011, 16:09
برتری های اس2 نسبت به آتریکس

آندروید 2.3 به طور پیشفرض و ساپورت خیلی بهتر ... مثلاً برای دیفای به زور 2.2 اومد و 2.3 نیومد در حالی که برای گلکسی اس خیلی سریع 2.3 اومد ... همینطور مایلستون و xt720 و...
صفحه بزرگتر و با کیفیتتر (آتریکس با وجود رزولوشن بالاتر و صفحه کوچیکتر مشکل پیکسل پیکسل شدن داره و دلیلشم ساب پیکسل پایینتر نسبت به اس2 هست)
Gyroscope sensor
بلوتوث ورژن 3 + HS
usb host
دوربین 8 با تنظیمات حرفه ای و فیلم برداری فول HD (همه میدونن دوربینهای موتورولا خیلی ضعیفن ... نمونش xt720 که فلش زنون داره و باید دوربینش خوب باشه بسیار ضعیف عمل میکنه ... فیلم برداریشم حتا اگه فول hd بشه بازم از نظر کیفیت به اس2 نمیرسه)
cpu و gpu قویتر ... دیگه در این مورد بهتره بحث نکنیم همه چیز واسه همه مشخص شده
داشتن رادیو
باریکتر و سبکتر
و خدمات پس از فروش خیلی بهتر تو ایران ... اگه موترولا خراب بشه تو ایران چون قطعش پیدا نمیشه بهترین کار اینه که بندازیش تو سطل آشغال

خرید آتریکس و کلاً موتورولا اشتباهه anathema جان بیشتر تحقیق کن و از روی جو زدگی تصمیم نگیر

HOJ-JAT
26-08-2011, 17:53
من الان گالکسی اس 1 دارم واقعا گوشی خوبی بوده دیگه چه برسه به 2
ببینید ساپورت سامسونگ روی کاستوم رام ها بسیار زیاده ..الان بهترین رام ها رو واسه سامسونگ میزنن