PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسی ساز کیبوردmrt

Ala 1389
21-08-2011, 02:49
سلام
نرم افزار فارسی ساز کیبورد mrt رو میخوام میشه لطفا اینجا واسم قرار بدین هر چقد سرچ کردم نتونستم چیزی رو که میخوام پیدا کنم
مرسی:11:

Traceur
21-08-2011, 04:07
سلامـ

دوستــــ عزیز منظورتون نرم افــــزار فارسی ساز کیبورد MRT Keyboard Changer هستش ؟!

میتونید از لینکــــ زیر دانلود کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ala 1389
21-08-2011, 07:14
ممنون از لطفتون
موفق باشید

Ala 1389
21-08-2011, 09:39
نرم افزاری رو لینکشو گذاشتین دانلود کردم واسه ویندوزxp هست
من فارسی ساز کیبورد mrt واسه ویندوز سون میخوام
میشه لطفا لینک اینم واسم قرار بدید
مرسی

Traceur
21-08-2011, 21:39
نرم افزاری رو لینکشو گذاشتین دانلود کردم واسه ویندوزxp هست
من فارسی ساز کیبورد mrt واسه ویندوز سون میخوام
میشه لطفا لینک اینم واسم قرار بدید
مرسی

بله چشم : )

با استفاده از نرم افزار Traylayout می توانید جای حروف را برروی کیبورد تغییر دهید و در صورت نیاز کیبورد خود را در ویندوز به کیبورد استاندارد فارسی تبدیل کنید.
با کلیک روی هر کاراکتر می‌توانید آن را به هر یک از کاراکترها یا علامات مختلف فارسی و انگلیسی تغییر دهید.
فاصله مجازی آن نیز به خوبی کار می‌کند. ی آن بدون نقطه است و ک آن نیز بدون همزه. (عربی نیست)
. .
نکته مهم در اجرا بر روی ویندوز ۷ و ویستا:
ممکن است این نرم افزار به طور پیشفرض بر روی این دو ویندوز اجرا نشود. برای اجرا شدن آن، پس از اینکه فایل فشرده را از حالت فشرده خارج کردید، با توجه به اینکه نیازی به نصب ندارد، به یک مسیر همیشگی منتقل کنید. روی فایل TrayLayout.exe کلیک راست کنید و گزینه Properties را کلیک کنید. در تب Compatibility گزینه:
Run this program in compatibility mode for را فعال کنید و Windows XP را انتخاب کنید.
از این پس بدون مشکل، اجرا خواهد شد و صفحه کلید شما تصحیح می‌شود.

اگر نیاز دارید با شروع ویندوز، این برنامه اجرا شود، یک Shortcut از آن تهیه کنید و در پوشه Startup در منوی Start قرار دهید.
با قرار گرفتن موس بر روی آیکون این نرم افزار، تاریخ شمسی امروز نیز نمایش داده خواهد شد.
توجه داشته باشید که فقط زمانیکه برنامه در حال اجرا است تغییرات اجرا می شود.

دانلود نرم افزار :
یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]