PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : الرژی و سرفه های مکرر

nasim1373
21-08-2011, 00:05
من تقریبا هرسال دچار سرفه هایی میشوم که حداقل یک ماه باعث اذیتم میشود که معمولا به سرفه های خشک معروف اند و دلیل این سرفه ها چیزی جز الرژی نیست وبا دارویی درمان نمیشود.ایا شما راهی برای تسکین یا جلوگیری از ان دارید؟:42:

morsadr
21-08-2011, 08:58
من تقریبا هرسال دچار سرفه هایی میشوم که حداقل یک ماه باعث اذیتم میشود که معمولا به سرفه های خشک معروف اند و دلیل این سرفه ها چیزی جز الرژی نیست وبا دارویی درمان نمیشود.ایا شما راهی برای تسکین یا جلوگیری از ان دارید؟:42:

آلرژی یک واکنش سیستم ایمنی شما به عوامل خارج از بدن شما می باشد . مانند گرد و غبار . مواد شیمیایی و یا هر عامل دیگری که برای سیستم ایمنی ناشناخته و غریبه تلقی شود .
داروهای ضد حساسیت باعت تسکین علایم آن می شوند . ولی بهترین درمان دوری از عامل بوجود آورنده حساسیت می باشد .

amir h1999
24-08-2011, 00:26
در ماه بهار سرفه میکنید؟
پیش یک دکتر متخصص برو

hamed29
10-11-2012, 23:14
سلام؛ کسی واسه سرفه راه حلی نداره؟
بعد از اینکه سرماخوردگیم خوب شد تا حالا سرفه میکنم. سرما نیست ولی نمیدونم چرا همینطوری خود به خود سرفه م میگیره!

مهرسا1
10-11-2012, 23:16
این حساسیت منو جز کرده خدا وکیلی نمیدونم چیکار کنم

raana
12-11-2012, 11:48
این داروها همگی ضد آلرژی هستن و برای من که خیلی موثر بوده.
1-قرص ستیریزین ....... برای سرفه های بعد از سرماخوردگی که یه حالت آلرژی مانند داره خیلی موثره. و همین طور برای آلرژی بینی .
2-قرص موکولین برم هگزین......برای بهبود سرفه های خشک و گرفتگی بینی.
3-قرص لوراتادین......برای بهبود آلرژی بینی و گوش
4-قرص فکسوفنادین .... برطرف کردن آلرژی چشم و بینی و به طور کل حساسیت های فصلی.

مقدار مصرف همه ی این قرصها شبی یک عدد (البته بسته به میزان شدت آلرژِی شاید مقدار مصرف بیشتر بشه).
حتما شب استفاده کنید چون خواب آوره و اگر در طول روز مصرف بشه باعث گیجی و خواب آلودگی می شه.
امکان تداخل داروهای فوق با بعضی دارو ها وجود داره قبل از مصرف حتما با دکتر داروساز مشورت کنید.
موقع از این دارو ها به هیچ وجه از سایر قرصها که باعث خواب آلودگی می شود استفاده نکنید..