PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ارتقاء سیستم

arbaba20
20-08-2011, 23:11
arbaba20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمایش مشخصات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده نوشته های انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیام شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Registered User

arbaba20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمایش مشخصات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده نوشته های انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیام شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Registered User

با سلام و خسته نباشی
این سیسنم رو سال 85 گرفتم می خواستم ارتقاش بدم البته نه در حد قیمت بالا چون فقط 2 تا فرزندم ازش استفاده میکنن اونهم در حد بازیهای دخترانه معمولی و استفاده از اینترنت . مشکل فعلیش هم اینه که دیر بوت میکنه(هر چند که چند بار ویندوزش رو عوض کردم ولی بعد مدتی دوباره کند میشه .اینم بگم که همیشه ار انتی ویروس قوی هم براش استفاده میکنم)و همچنین پردازش اون هم با اجرای چند برنامه همزمان خیلی کند میشه. حالا این خواهش رو از شما دوستان دارم که ایا با تعویض کارت گرافیکی و ارتقا رم از 2 به 4 گیگ امکانش هست سیستم یه جورایی بهتر بشه؟وبشه چند صباحی دیگه ایی ازش در حد مواردی که گفتم استفاده کرد؟ در ضمن نوع و قیمت قطعات رو هم بگید ممنون میشم:
CASE GOLDEN 450W
M.B GIGA945PLS3
RAM 512 D.D.R2 KING (البته اخیرا اونو به 2 گیگ ارتقاش دادم)
H.D.D 80+MAXTOR SATA
CD DRIVE ASUSS 40X
DVD-RW ASUS
VGA PCI 256 GEFORCE TC
MODEM ZOLTRIX 3CHIP
KRY BOARD FARASOO

امير موسر
21-08-2011, 13:55
چقدر مي توني هزينه كني بغير از فروش اين قطعات !؟