PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ......SAMSUNG 700G7A-AMD6970GDDR5-16gigRAM AND

mahyarSAMSUNG
20-08-2011, 22:23
برای توجه بیشتر این تاپیک رو زدم چون احتمال داره که بعضیا به تایپک سامسونگ سر نزنن و این شاهکار رو نبینن :31:

توی این لپ تاپ سیستمی وجود داره که توی عکس معلومه ( سمت راست بالای دکمه های کی بورد) که یه چیز چرخوندیه ... شما میتونید بسته به احتیاجتون از لپ تاپ اون رو از حالت گیم به مثلا کارهای سبک تغییر بدید که مصرف باتری خیلی پایین تر بیاد ... اگه اون دکمه چرخوندیه روی حالت گیم باشه سابووفرش کار میکنه صداها سه بعدی و حالت سوراند میگیره و بک لایت کیبورد که آبی هستش در دکمه های W, A, S and D رنگ قرمز به خودش میگیره . باتری این لپ تاپ 8 سل 5900 میلی آمپر هستش .... البته باتری های سامسونگ لیتیوم پولیمره و خیلی دووم میاره ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Samsung Series 7 (700G7A) laptop
17.3 inch display with an eye-popping 1,920 x 1,080 resolution
2GHz quad-core Core i7,2630qm
16GB RAM
Radeon HD 6970m GDDR5 with 2GB of RAM
a backlit keyboard with the letters W, A, S and D keys highlighted in red
2.1 Speaker channel with subwoofer
$2,600

The notebook will go on sale from September 12 in Germany for 1799 euros.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

mahyarSAMSUNG
20-08-2011, 22:32
1111111111111111111111

gla021
21-08-2011, 01:34
برای توجه بیشتر این تاپیک رو زدم چون احتمال داره که بعضیا به تایپک سامسونگ سر نزنن و این شاهکار رو نبینن :31:

توی این لپ تاپ سیستمی وجود داره که توی عکس معلومه ( سمت راست بالای دکمه های کی بورد) که یه چیز چرخوندیه ... شما میتونید بسته به احتیاجتون از لپ تاپ اون رو از حالت گیم به مثلا کارهای سبک تغییر بدید که مصرف باتری خیلی پایین تر بیاد ... اگه اون دکمه چرخوندیه روی حالت گیم باشه سابووفرش کار میکنه صداها سه بعدی و حالت سوراند میگیره و بک لایت کیبورد که آبی هستش در دکمه های W, A, S and D رنگ قرمز به خودش میگیره . باتری این لپ تاپ 8 سل 5900 میلی آمپر هستش .... البته باتری های سامسونگ لیتیوم پولیمره و خیلی دووم میاره ....

The Samsung Series 7 (700G7A) laptop
17.3 inch display with an eye-popping 1,920 x 1,080 resolution
2GHz quad-core Core i7,2630qm
16GB RAM
Radeon HD 6970m GDDR5 with 2GB of RAM
a backlit keyboard with the letters W, A, S and D keys highlighted in red
2.1 Speaker channel with subwoofer
$2,600

The notebook will go on sale from September 12 in Germany for 1799 euros.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

لپ تاپ خوبیه ولی اگر احیانا تو ایران بیاد قطعا بالای 3 ملیون تومان (به تومان واست نوشتم:46: ) هست البته واقعا هم ارزشش اینقدره با این کانفینگ :41::31::18::27:

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

کانفینگ های دیگه ای نداره که قیمتش بیاره پایین تر البه خودم الان وقت ندارم تحقیق کن اگر چیزی پیدا کردی بزار

SAMCRO
21-08-2011, 01:46
خیلی زشته !‌:دی
کانفیگش خیلی باحاله !‌
ولی خوب سامسونگه دیگه سال دیگه خوشگل هم میشه !‌
چند کیلوهه ؟:ذی

gla021
21-08-2011, 02:29
کانفیگش خیلی باحاله !‌

اتفاقا خیلی سادست و به نظر من قشنگه
این لپ تاپه گیمه که با این کانفینگ باید بالای 4 کیلو باشه

mahyarSAMSUNG
21-08-2011, 11:10
کانفیگش خیلی باحاله !‌

به نظر من که طراحیش خوبه ... البته من خوشم نمیادا روی حساب اینکه شبیه جی 73 و جی 74 هستش میگم خوبه .
هرچند که میدونم از نزدیک خیلی قشنگ چون یه درخشش خاصی بدنش داره و مخصوصا دکمه های کیبوردش دار که توی جی 73 و جی 74 نیست.

اتفاقا خیلی سادست و به نظر من قشنگه
این لپ تاپه گیمه که با این کانفینگ باید بالای 4 کیلو باشه

این لپ تاپ 3.5 کیلو وزن داره ...
این عکس رو از توی فیلمش گرفتم.....

mahyarSAMSUNG
21-08-2011, 11:16
اینم یه عکس بهتر این دکمه بالانس تغییر کاربری

ehsan.1994
21-08-2011, 11:56
ایول به سامی ترکوند

mahyarSAMSUNG
21-08-2011, 14:35

ehsan.1994
23-08-2011, 10:08
سلام
بلوری داره
کی میاد به بازار

mahyarSAMSUNG
23-08-2011, 14:15
سلام
بلوری داره
کی میاد به بازار

آخه این چی حرفیه ؟ :31: بلوری نداشته باشه ... بلوری داره ولی به احتمال زیاد فقط ریدر هستش و رایتر نیست .
ایران رو نمیدونم کی میاد ولی 12 سپتامبر توی المان به قیمت 1800 یورو بفروش میرسه

biostar
23-08-2011, 18:20
1800 یورو برای این ؟؟؟؟:31:
نمی دونم شاید هم کسی باشه بخره !!!

فقط قبلش اگر نگاهی به alienware ننداخته باشه و ایسوس هم ندیده باشه و sager هم دم دستش نباشه شاید بخره !
جالب اینجاست 3 بعدی هم نیست :13:

برای رنگ کلید های گیم هم یادم میاد 6 سال پیش ایسوس داشت اما روش مانور تبلیغاتی نمی داد!

Alienware M17 3D

mahyarSAMSUNG
24-08-2011, 17:15
شما وقتی میخواید این لپ تاپ رو با لپ تاپ های دیگه مقایسه کنید چندتا چیزو باید رعایت کنید اول اینکه مشخصات این لپ تاپ هایی که مد نظرتون توی مارکهای دیگه هست رو کامل بزارید ... دوم قیمتش رو هم باید بزارید ...سوم که خیلی هم مهم هستش دردسترس بودن این لپ تاپ برای خرید ... اگه بخواد توی خارج باشه و آدم و درگیر گمرک و خرید اینترنتی کنه اصلا حرفشو نزن ... چون اگه 200 هزار تومن هم گرونه تر از این لپ تاپ هایی که گفتید باشه بازم ارزش داره ... این لپ تاپ 1800 یورو یعنی 2600 دلار که با توجه به اون تجربه ای که روی قیمت ها من دارم مثلا مدل آر اف 712 که قیمت 2400 دلار قیمت جهانیشه و توی ایران با قیمت حداکثر 2100 وارد میشه ، میشه گفت این لپ تاپ قیمتی در حدود 2.500 یا 2.600 تومن رو داره که به نظر من واقعا قیمت خوبی داره .... دقت کن که این لپ تاپ مثل اون دوتا مارکی که گفتی 4 کیلو و بالاتر وزنش نیست ... 3.5 کیلو که برای حمل نقل خیلی بهتره... و سیستم بالانسش که دربارش بخونی چیز باحالیه

این متن ها رو یکی از دوستان زحمت کشیدن گذاشتن

گرچه این نوت‌بوک برای اجرای بازی‌های کامپیوتری طراحی شده است، اما دارای چهار حالت مختلف برای کاربردهای مختلف نیز هست. این حالت‌ها، که به آسانی می‌توان بین آنها جابجا شد، از این قرارند: Gaming mode (که حالت اصلی است)، Balanced برای استفاده‌ی روزانه، Library برای محیط‌های آرام و Green که بیشترین عمر باتری را ارائه می‌دهد. در حالت Gaming، به‌کار گیری CPU به مقدار بیشینه خود می‌رسد، تاچ‌پد غیر فعال می‌گردد و سیستم خنک کننده با تمام توانایی به کار می‌افتد.

درباره این متن دومی زیاد مطمئن نیستم :

نمایشگر این نوت‌بوک از نوع SuperBright HD 3D با اندازه‌ی 17.3 اینچ و فرکانس 120 هرتز است که امکان استفاده از آن، با عینک‌های سه‌بعدی بلوتوثی از نوع Active Shutter فراهم است.

و سومی :

Series 7 GAMER دارای اسپیکر داخلی استریوی قدرتمندی است و می‌توان از آن برای سیستم‌های صوتی 5.1 یا 7.1 و سینمای خانگی خروجی گرفت.

biostar
24-08-2011, 19:47
شما وقتی میخواید این لپ تاپ رو با لپ تاپ های دیگه مقایسه کنید چندتا چیزو باید رعایت کنید اول اینکه مشخصات این لپ تاپ هایی که مد نظرتون توی مارکهای دیگه هست رو کامل بزارید ... دوم قیمتش رو هم باید بزارید ...سوم که خیلی هم مهم هستش دردسترس بودن این لپ تاپ برای خرید ... اگه بخواد توی خارج باشه و آدم و درگیر گمرک و خرید اینترنتی کنه اصلا حرفشو نزن ... چون اگه 200 هزار تومن هم گرونه تر از این لپ تاپ هایی که گفتید باشه بازم ارزش داره ... این لپ تاپ 1800 یورو یعنی 2600 دلار که با توجه به اون تجربه ای که روی قیمت ها من دارم مثلا مدل آر اف 712 که قیمت 2400 دلار قیمت جهانیشه و توی ایران با قیمت حداکثر 2100 وارد میشه ، میشه گفت این لپ تاپ قیمتی در حدود 2.500 یا 2.600 تومن رو داره که به نظر من واقعا قیمت خوبی داره .... دقت کن که این لپ تاپ مثل اون دوتا مارکی که گفتی 4 کیلو و بالاتر وزنش نیست ... 3.5 کیلو که برای حمل نقل خیلی بهتره... و سیستم بالانسش که دربارش بخونی چیز باحالیه

این متن ها رو یکی از دوستان زحمت کشیدن گذاشتن

گرچه این نوت‌بوک برای اجرای بازی‌های کامپیوتری طراحی شده است، اما دارای چهار حالت مختلف برای کاربردهای مختلف نیز هست. این حالت‌ها، که به آسانی می‌توان بین آنها جابجا شد، از این قرارند: Gaming mode (که حالت اصلی است)، Balanced برای استفاده‌ی روزانه، Library برای محیط‌های آرام و Green که بیشترین عمر باتری را ارائه می‌دهد. در حالت Gaming، به‌کار گیری CPU به مقدار بیشینه خود می‌رسد، تاچ‌پد غیر فعال می‌گردد و سیستم خنک کننده با تمام توانایی به کار می‌افتد.

درباره این متن دومی زیاد مطمئن نیستم :

نمایشگر این نوت‌بوک از نوع SuperBright HD 3D با اندازه‌ی 17.3 اینچ و فرکانس 120 هرتز است که امکان استفاده از آن، با عینک‌های سه‌بعدی بلوتوثی از نوع Active Shutter فراهم است.

و سومی :

Series 7 GAMER دارای اسپیکر داخلی استریوی قدرتمندی است و می‌توان از آن برای سیستم‌های صوتی 5.1 یا 7.1 و سینمای خانگی خروجی گرفت.

من بر اساس قیمت ها گفتم ، alienware ارزون تر هم بود و به عنوان بهترین نوت بوک گیم هم انتخاب شده
مشخصات همشون هم در سایت سازندشون هست دیگه!!!!

برای نوت بوک 17 اینچ وزن مهم نیست چون در هر صورت 17 اینچ حجم بالایی داره ! حتی اگر 17 اینچ اپل که 3 کیلو هست رو بخری قابل حمل نیست. با وسایل جانبی بالای 4 کیلو میشه!
برای 17 اینچ کیفیت و زیبایی بدنه مهم هست ! مثل تنپوش زیبا و فلزی سری G ایسوس و یا Alienware

در مورد mode های سیستم بالانس هم که سامسونگ گذاشته میشه گفت همه ی شرکت ها روی نوت بوک هاشون دارند ! فقط سامسونگ اومده وزینش کرده!
هرشرکتی هم یک اسم روش گذاشته مثل stamina برای سونی و یا power gear از ایسوس

اما در مورد مانیتور من جایی ندیدم نوشته باشه 3D ! منبع شو پیدا کردی بزار ، من همه بررسی ها رو دیدم و چیزی در مورد سه بعدی بودن ننوشته بودن

در مورد صدا هم باید بگم که باید نوت بوک 2400 دلاری صدای خوبی داشته باشه ! شما یک نوت بوک گیم با صدای بد پیدا کن! مثلا ایسوس از altec lansing با تولید صدای 3 بعدی استفاده میکنه

نظر شخص من این هست که این نوت بوک گرونه و ایسوس و MSI ارزون تر در اختیار هستند ، ایسوس و MSI هم خوب وارد بازار ایران میشه و همیشه در دسترس هست.

این که این نوت بوک وارد بازار ایران میشه و یا نه هم شک دارم! چون سامسونگ هنوز فروش مناسبی در ایران نداره و واقعا ریسک هست روی مدل های گرون قیمت سرمایه گذاری کردن وقتی نسبت به فروشش مطمئن نباشی...

biostar
24-08-2011, 19:55
یک نمونه از رقبای این سامسونگ جون
MSI GT780DXR-099US

این نوت بوک حدود 500 دلار ارزون تر هست(همراه با بلوری رایتر )

gla021
24-08-2011, 23:15
یک نمونه از رقبای این سامسونگ جون
MSI GT780DXR-099US

این نوت بوک حدود 500 دلار ارزون تر هست(همراه با بلوری رایتر )

این gt780 بهترین نمره کلی را در بین لپ تاپ های گیم جهان داره اون عکس دومی که شما گذاشتید مربوط به بک لایت کیبورد هست رنگ های مختلفی با مدل های مختلف مثل موجی و ..... میگیره چیزی خوبیه به زودی هم ماتریکس واردش میکنه و مسلما با قیمت بالا:

ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
28-08-2011, 20:49
حالا این شد حرف حساب ولی این حرفها رو خواستم بزنی که اگه بقیه خواستن بین این لپ تاپ و مارکهای دیگه انتخاب کنن مطمئن باشن برای خرید .... البته از من که مطمئن باش که توی خرید سامسونگ شکی ندارم حتی اگه گرون باشه .... خارج از گرون تر بودنش از کیفیت قطعاتش مطمئن بودم ... اگه من قرار بود لپ تابی به غیر از سامسونگ بخرم میرفتم dell 5110 میخریدم 1 میلیون تومن سی پی یوش هم 2630 هستش :20:
ولی من مطئنم این لپ تاپ توی ایران این قیمت نیست ... یعنی این احتمال رو میدم خیلی گرون باشه 2.400 تومن
فقط سامسونگ :27:

mahyarSAMSUNG
31-08-2011, 17:00
تو فیس بوک سامسونگ زده این لپ تاپ سه بعدیه

SPECIFICATIONS*
• Genuine Windows® 7 Home Premium (64-bit)
• Intel® i7 Quad Core Processor
• 17.3" SuperBright Plus 400nit FHD 3D** LED Display (1920 x 1080)
• 3.8 kg (8.37 lbs) / 409.8 x 284.8 x 32.9 ~ 49.9mm
• AMD Radeon™ HD6970M
• 2GB GDDR5
• Up to 16GB (4 SODIMM) DDR3 System Memory at 1333MHz

mahyarSAMSUNG
16-09-2011, 19:59
قیمتس 1500 یورو میشه 2.225 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Xilevens
16-09-2011, 21:13
این gt780 بهترین نمره کلی را در بین لپ تاپ های گیم جهان داره اون عکس دومی که شما گذاشتید مربوط به بک لایت کیبورد هست رنگ های مختلفی با مدل های مختلف مثل موجی و ..... میگیره چیزی خوبیه به زودی هم ماتریکس واردش میکنه و مسلما با قیمت بالا:

ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بهترین نمره رو کجا دیدید؟
نوت بوک چک که به M17 و M18 الین ویر 88 داده به این مدل 84

Xilevens
16-09-2011, 21:27
دست هر دو عزیزان درد نکنه هم مهیار خان بابت پست زیباشون
هم جناب biostar که نمیاد و نمیاد وقتی هم میاد دست پر میاد
واقعا مطالب زیبا بود
چند تا چیزی این لپتاپ منو جذب کرد مهمترینش گرافیک 6970 بود
اولین باری که این گرافیک رو یه مدل سیجر اومد خیلی پر فروش شده بود تازه اون سیجر ها با اون قیافه های مذخرفشون
دومین مورد هم صفحه نمایش پرنورش هست
سومین مورد وزن نسبتا سبکتر هست که تقریبا از رقبا یه نیم کیلویی سبکتره
مادر بورد رو هم که یادمه میگفتید اسوس میزنه
اما باید چند تا ریویوو درست و حسابی بیاد تا بشه مطمئن شد واقعا سامسونگ گام اول رو خوب برداشته یا نه
هنوز از کیفیت قطعات داخلی و سیستم خنک کننده و موارد دیگه خبری نیست
فک نکنم سیستم خنک کننده قدرتمندی داشته باشه
باطری رو هم رو حالت گیم تند تند میخورتش چون 6970 باید خیلی پر مصرفتر و گرمتر باشه
نمیدونم شاید هم سیستم کولینگش مثل ظاهرش واسه اسوس باشه
ولی 3.5 واسم خیلی تعجب برنگیز بود
احتمالا هرچی فضای خالی بینشونه رو پرکرده
خلاصه که فعلا خوب اومده
باید دید خوب هم میمونه

mahyarSAMSUNG
17-09-2011, 20:31
خواهش میکنم .... ولی طبق ریویو هایی که از سامسونگ میبینم سامسونگ اصلا مشکل درجه حرارت نداره .. این لپ تاپ خیلی کامله ...فقط شاید بشه گفت باتریش بد باشه چون توی اون عکس ها در حالا فول شارژ نوشته 2ساعت 11 دقیقه ... که البته این در حالت گیم هستش من احتمال میدم که در حالت های دیگه ای که با اون دکمه ی چرخونگی کنار لپ تاپ وجود داره میشه این زماه رو بیشتر هم کرد ... مثلا رو حالت کتابخونه که اسپیکر از کار می افته یا حالت کارهای سبک یا حالت معمولی .... واسم تعجب داره که این لپ تاپ و مدلهای دیگه سامسونگ مدل آر اف 712 و کرونوس اصلا توی سایت نوت بوک چک حتی اعلام نشده که ساخته شدن دیگه چه برسه به ریویو ....

Xilevens
17-09-2011, 21:32
خواهش میکنم .... ولی طبق ریویو هایی که از سامسونگ میبینم سامسونگ اصلا مشکل درجه حرارت نداره .. این لپ تاپ خیلی کامله ...فقط شاید بشه گفت باتریش بد باشه چون توی اون عکس ها در حالا فول شارژ نوشته 2ساعت 11 دقیقه ... که البته این در حالت گیم هستش من احتمال میدم که در حالت های دیگه ای که با اون دکمه ی چرخونگی کنار لپ تاپ وجود داره میشه این زماه رو بیشتر هم کرد ... مثلا رو حالت کتابخونه که اسپیکر از کار می افته یا حالت کارهای سبک یا حالت معمولی .... واسم تعجب داره که این لپ تاپ و مدلهای دیگه سامسونگ مدل آر اف 712 و کرونوس اصلا توی سایت نوت بوک چک حتی اعلام نشده که ساخته شدن دیگه چه برسه به ریویو ....

یه مدل طول میکشه تا ریویوو بزارن چون خیلی دقیق بررسی میکنن و بعضی موارد من خوندم رو چند دستگاه تکرار میکنن آزمایش رو
ریویووهاشون رد خور نداره
واسه بعضی مدل ها که اصلا نمیزارن

mahyarSAMSUNG
18-09-2011, 20:11
حرف شما قبول ولی یه سایتی مثل gsmarena حتی کانسپی از یه گوشی ارائه میشه اخبارش رو میزاره ولی سایت نوت بوک چک حتی اسمی از این لپ تاپ های نیورده ... دیگه واقعا انتظار داشتم این مدل گیم رو خبرشو بگه ولی هرچی توی سایتش سرچ میکنم هیچی نیست ... به یکی از فامیل که داره میره اروپا سپردم که سه مدل gamer و chronos و RF712 رو برام قیمت بگیره که اگه قیمتش خوب بود برام بیاره ... کسی خواست بگه تا نرفته ها ... هفته دیگه عازمه ... :8:

Xilevens
18-09-2011, 21:20
حرف شما قبول ولی یه سایتی مثل gsmarena حتی کانسپی از یه گوشی ارائه میشه اخبارش رو میزاره ولی سایت نوت بوک چک حتی اسمی از این لپ تاپ های نیورده ... دیگه واقعا انتظار داشتم این مدل گیم رو خبرشو بگه ولی هرچی توی سایتش سرچ میکنم هیچی نیست ... به یکی از فامیل که داره میره اروپا سپردم که سه مدل gamer و chronos و RF712 رو برام قیمت بگیره که اگه قیمتش خوب بود برام بیاره ... کسی خواست بگه تا نرفته ها ... هفته دیگه عازمه ... :8:
حواست به مالیات باشه ها بعضی کشور ها مالیات رو پس نمیدن
سفارش مدل دیگه هم قبول میکنید؟ :31:

mahyarSAMSUNG
19-09-2011, 20:21
من مالیات پالیات حالیم نیست ... طرف میخواد بره اروپا 1 لپ تاپ هم سپردم برام بیاره .... فکر نکنم برای یدونه از حرفا داشته باشه ... مدل دیگه قبول میکنه ولی راستش اون مدت خیلی بهش زنگ زدم دیگه روم نمیشه بهش بزنگم :31:

ase_pase
10-11-2011, 15:41
سلام

لپ تاپ اومده تو بازار یا نه ؟ قیمتش چنده ؟
توی این رنج قیمت دیگه چه لپ تاپی مناسب هست ؟

mahyarSAMSUNG
07-12-2011, 22:38
این لپ تاپ حدود 1 ماهی میشه وارد بازار اروپا شده و در بالاترین قیمتش که 16 گیگ رم و سه بعدی هستش قیمت 2.400 رو داره که به نظر من قیمت خوبیه ... اینم یه ریویو کامل از این لپ تاپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید