PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی اندروید تا سقف 300

pooria-ir
20-08-2011, 17:26
سلام بچه ها :11:

خوب...بلاخره نوبت گوشی خریدن خودم شد،البته این تاپیک رو زم تا دستم بیاد چی به چیه وضعیت گوشی ها،وگرنه جوری نیست که همین فردا بخوام برم بخرم :20:

اول گوشی خودم رو بفروشم بعد با حوصله میرم یکیمیخرم،چون گوشی جایگزین تو خونه دارم

مشخصاتی که مد نظرمه این باشه

1-حتما اندروید باشه :دی
2-نمیدونم از ال جی چیزی گیرم میاد یا نه ؟ اگه هست اونم معرفی کنین
3-دوربین متوسط رو به بالا داشته باشه (بعد از رنوار سر کردن با دوربین ضعیف خیلی سخته:37: )

من خودم بررسی که کردم به 3 تا گزینه رسیدم،وایلد فایر،جیو و وایلدفایر S

حالا مخصوصا بین 2 ای اولی موندم که هر کدوم چه مزایا و معایبی دارن و اینکه اون سومی ارزش هزینه بیشتر رو داره ؟

اگه گزینه بهتری هم به ذهنتون میرسه دریغ نکنین .مرسی :10:

mehdi_08
20-08-2011, 18:03
سلام
گلاگسی جیو بخر 245 تومن با ضمانت اصلی

mohsen_ef
20-08-2011, 18:18
WILDFIRE S بگیر نسبت به قیمتش عالیه هر چی امکانات روی اندروید هست رو داره.
قیمتش تو طبقه های 5 /6 علا الدین 260 /270 تومانه

pooria-ir
20-08-2011, 18:22
ممنو از هر دوتون
من میخوام این گوشی ها رو از نظر فنی و ساپورت آینده اندروید بدونم وضعیتشون چطور هست
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

Dark Shine
20-08-2011, 18:31
دو تـا گزینـه دارم :
HTC WildFire
Sonyericsson Xpersia X10
:20:

shahabprince
20-08-2011, 19:09
ممنو از هر دوتون
من میخوام این گوشی ها رو از نظر فنی و ساپورت آینده اندروید بدونم وضعیتشون چطور هست
کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

سلام.
چون این دو تا گوشی cpu پایینی دارند پس احتمالا ساپورت خوبی در اینده نخواهند داشت.
ولی از لحاظ امکانات به نظرم WildFire S رو بگیر. گوشیه خوش دستیه
در ضمن امکانات جالبی واسه ردیابی گوشی هم داره که خیلی جالبه:10:

hasanmotori
20-08-2011, 19:17
تا 300 تومن اندروید بدرد بخور گیرت نمیاد
ویو 2 میتونی بگیری که از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش و دوربین از همه اندروید های هم قیمت خودش سره
برنامه هم اگه در حد کاربردی و نه حرفه ای بخای جواب میده ... 2 تا برنامه gps مخصوص ایران داره که نقشه آفلاین دارن و خیلی خوب هستن و یکیش حتا دوربین پلیس تو جاده رو هم داره
دیکشنری خوب داره
برنامه چت خوب داره
و...
بازیم که حرفی توش نیست
بادا 2 هم بیاد خیلی بهتر میشه

اگه حتماً اندروید میخای تا 300 تومن بهترینش ace هست

ولی اگه یه اندروید خوب میخای 390 بده گلکسی اس ال ... اپتیموس بلک هم اون روز یکی داشت 450 خریده بود ممکنه تا 400 تومن بیاد پایین ... نکسوس اس هم ظاهراً میگن شده 390 اگه واقعاً این قیمت باشه خرید هر گوشی دیگه ای با این قیمت یا حتا بالاتر اشتباهه

falax
20-08-2011, 19:24
ویو 2 تایید میشه هرچند سیستم عامل بادا هنوز جوون هستش ولی قطعا" در اینده ازش بیشتر خواهیم شنید.

pooria-ir
20-08-2011, 22:03
تا 300 تومن اندروید بدرد بخور گیرت نمیاد
ویو 2 میتونی بگیری که از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش و دوربین از همه اندروید های هم قیمت خودش سره
برنامه هم اگه در حد کاربردی و نه حرفه ای بخای جواب میده ... 2 تا برنامه gps مخصوص ایران داره که نقشه آفلاین دارن و خیلی خوب هستن و یکیش حتا دوربین پلیس تو جاده رو هم داره
دیکشنری خوب داره
برنامه چت خوب داره
و...
بازیم که حرفی توش نیست
بادا 2 هم بیاد خیلی بهتر میشه

اگه حتماً اندروید میخای تا 300 تومن بهترینش ace هست

ولی اگه یه اندروید خوب میخای 390 بده گلکسی اس ال ... اپتیموس بلک هم اون روز یکی داشت 450 خریده بود ممکنه تا 400 تومن بیاد پایین ... نکسوس اس هم ظاهراً میگن شده 390 اگه واقعاً این قیمت باشه خرید هر گوشی دیگه ای با این قیمت یا حتا بالاتر اشتباهه

سلام عمو حسن :10:

دمت گرم.این ویو 2 الان قیمتش چنده ؟ بعد از لحاظ سخت افزار اوضاش چطوره ؟ و اینکه خوب بادا نمیتونه اصلا پا به پای این اندو پیش بیاد.نگران ساپورت آیندش هم هستم.مثلا 1 -2 سال بعد وضعش چطوره ؟ چون من دیر به دیر گوشی عوض میکنم

بیشتر از 300 هم اصلا نمیخوام هزینه کنم

:11::40:

hasanmotori
20-08-2011, 22:20
چاکرم دایی پوریا :10:
من چند روز پیش خریدم 280 البته تا 268 هم قیمت گرفتم 2 هفته پیش ... شانس ما گرون شده بود
از نظر سخت افزار که مشابه گلکسی اسه ... فقط رمش یه مقدار پایینه ... با برنامه badasi فک کنم بود چک کردم 70 مگ بیشتر خالی نداره و دو تا برنامه سنگین باز کنی قبلی رو میبنده ... البته نه موزیک پلیر منظورم مثلاً بازیه
ویو رو باید با گوشی های هم ردش مقایسه کنی مثله ace و wild fire s که رزولوشن صفحشون پایینه و همه بازی های hd و برنامه ها رو اجرا نمیکنن
cpu خیلی قوی هم ندارن و مطمعناً سرعتشون در حد ویو نیست ... ساپورت اندروید بهتره ولی در نظر بگیر ساپورت واقعی برای گوشیهای های اند هست نه اینا
بادا 2 هم به زودی میاد و نشون میده که ساپورت خوبی میشه ازش

در کل اگه دنبال نرم افزار های متنوع و ور رفتن با گوشی هستی ace
اگه دنبال بازی های hd و در کنارش نرم افزار در حد اینکه کارت راه بیفته + دوربین و فیلم برداری hd و صفحه بزرگ و با کیفیت هستی و باتری قویتر نسبت به اندروید ویو 2

pooria-ir
20-08-2011, 23:21
ممنون عمو ،مرسی از راهنماییت :11::40:

بچه ها بازم نظر بدین تا به یه جمع بدی برسیم،مرسی

Punisher_2008
21-08-2011, 10:43
سلام.
داخل این رنج بهترین گوشی اندروید که وجود داره GALAXY ACE هست
گوشی خیلی خوبیه ولی سخت افزارش با توجه به سیستم عامل زیاد قوی نیست..
یعنی خیلی چیز ها به دلت میمونه به خصوص بازی...

داخل این رنج پیشنهاد میکنم از سیستم عامل های دیگه استفاده کنید چون بازدهی . عملکردشون خیلی بیشتر و به صرفه تر از گوشی ها اندرویدی داخل این رنج هستند.
من قبلا دوتا گوشی اندرویدی داخل این رنج داشتم واسه همین میگم ...
مثلا گوشی هایی که داخل این رنج از اندروید هستند نمیتونند بازی های hd رو به خوبی اجرا کنند.
50 % نصب میشه بعضی هارو خب و بدون مشکل کار میکنند ولی بعضی ها به دلیل رزولیشن کم از صفحه بیرون میزنه و یا به دلیل سخت افزار ضعیف البته با توجه به سیستم عامل گوشی لگ میزنه.

داخل این رنج میتونید هم ویندوز فون 7 بگیری هم بادا و هم سیمبین ANNA .
این 3تا گوشی که معرفی میکننم تمام بازی های HD رو به راحتی بدون کوچیکترین لگ اجرا میکنند.
در ضمن هر 3 دوربین قوی و فیلم برداری قوی دارند.
اگه نرم افزار هم تا حدود زیادی برات مهم هست بهتره بادا رو حذف کنید و بین ویندوز فون 7 و سیمبین انتخاب کنید.
البته ویندوز فون 7 فعلا محدودیت های زیاد داره به زودی با اپدیت برطرف میشه.

HTC Trophy

• صفحه نمایش لمسی خازنی 3.8 اینچ LCD با وضوح 480 x 800)WVGA پیکسل) و 16 میلیون رنگ
• پشتیبانی از چهار باند GSM/GPRS/EDGE و دو باند 3G با HADPA(7.2Mbps) و HSUPA (2Mbps)
• سیستم عامل WP7
• پردازنده 576MB RAM ، 512MB ROM ، 1GHZ Snapdragon
• دوربین 5 مگاپیکسل با کانون اتوماتیک ، فلش geotagging ، LED و قابلیت فیلمبرداری در وضوح 720 در 25fps
• 8GB حافظه داخلی
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری
• پورت استاندارد microUSB (شارژ)
• ارتقاء صوتی SRS و Dolby Mobile
• Wi-Fi b/g/n
• بلوتوث 2.1 با A2DP
• شتاب سنج برای چرخش اتوماتیک صفحه نمایش
• ویرایشگر مستندات Office
• ادغام فیس بوک و سرویس های Cloud
• گیرنده داخلی A-GPS
• رادیو FM استریو با RDS
• HTC Hub و نرم افزارهای اختصاصی HTC
• قابلیت تبدیل صدا به متن

SAMSUNG S8530 Wave II
• صفحه نمایش لمسی خازنی 3.7 اینچ Super Clear LCD با وضوح 480 x 800)WVGA پیکسل) ، 16 میلیون رنگ ، ورودی multi-touch و سطح ضد خش
• ساختار فلزی باریک و مقاوم
• نسخه 1.2 سیستم عامل Bada با Samsung Apps و قابلیت اپدیت به بادا 2.
• پردازنده 1GHZ براساس ARM Cortex A8
• پشتیبانی از چهار باند GSM با دو باند HSPA
• ارتباط Wi-Fi 802.11 b/g/n با پشتیبانی WPS و Wi-Fi Tethering
• گیرنده داخلی GPS با پشتیبانی A-GPS ،قطب نمای دیجیتال، Samsung LBS از طریق Route 66 کار میکند
• دوربین 5MP با کانون اتوماتیک ، کانون لمسی ، فلش LED ، geotagging ، تشخیص چهره ، لبخند و چشمک و قابلیت فیلمبرداری در وضوح 720P در 30fps
• 2GB حافظه داخلی و محل کارت حافظه microSDHC
• پورت استاندارد microUSB و بلوتوث 3.0 با A2DP
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری ، خروجی تلویزیون
• رادیو FM استریو با RDS ، ضبط FM
• نسخه 2.0 مرورگر Dolphin سامسونگ براساس Webkit با پشتیبانی Flash
• ادغام YouTube Client ، فیس بوک و تویتر
• پشتیبانی ویدئوی Divx/xviD
• کیفیت صوتی عالی

NOKIA C6-01

• پشتیبانی از چهار باند GSM/GPRS/EDGE و پنج باند 3G با 10.2Mbps HSDPA و 2Mbps HSUPA
• صفحه نمایش لمسی خازنی 3.2 اینچ ClearBlack AMOLED با وضوح 640 x 360 پیکسل و 16 میلیون رنگ.مولتی تاچ. شیشه ضد خش.
• دوربین 8 مگاپیکسل با کانون ثابت ، دو فلش LED ، فیلمبرداری در وضوح 720P در geotagging ، 25fps و تشخیص چهره
• نسخه 3 سیستم عامل سیمبین قابلیت اپدیت به سیمبین ANNA و به زودی به belle
• پردازشگر 680MHz ARM 11 processor, Broadcom BCM2727 GPU و256MB RAM
• Wi-Fi 802.11 b/g/n
• خروجی تلویزیون (SD)
• گیرنده GPS با پشتیبانی A-GPS و مسیریابی رایگان با راهنمای صوتی
• قطب نمای دیجیتال
• 340MB حافظه داخلی و محل کارت حافظه MicroSD
• پشتیبانی ویدئوی Divx/xviD
• شتاب سنج داخلی و حسگر Proximity
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری
• رادیو FM استریو با RDS
• پورت microUSB با پشتیبانی USB On-The- GO
• پشتیبانی Flash و جاوا در مرورگر وب
• بلوتوث استریو 3.0
• کیفیت صوتی عالی
• فرمان های صوتی و شماره گیری هوشمند

pooria-ir
21-08-2011, 20:44
ممنون از کمک و راهنمایی خوب و جامعت

ببین من خیلی کم بازی میکنم،یعنی اینجوری بگم بیشتر هدفم از اندروید استفاده از برنامه های متنوعشه،نه بازی هاش
و کلا چون مال گوگله دوسش دارم :40:

سیمبین که اصلا :2:
ویندوز فون 7 هم که فعلا خیلی نقص داره،درسته ؟

حالا با توجه به کاربری من چه گوشی رو واسم مناسب میدونی ؟ یعنی 80% نرم افزار و 20% بازی
از یه طرفی هم خیلی آینده روشنی واسه این سیستم عامل های دیگه ای که نام بردین نمیبینم،درست میگم ؟

Punisher_2008
21-08-2011, 20:54
ممنون از کمک و راهنمایی خوب و جامعت

ببین من خیلی کم بازی میکنم،یعنی اینجوری بگم بیشتر هدفم از اندروید استفاده از برنامه های متنوعشه،نه بازی هاش
و کلا چون مال گوگله دوسش دارم :40:
حالا با توجه به کاربری من چه گوشی رو واسم مناسب میدونی ؟ یعنی 80% نرم افزار و 20% بازی
از یه طرفی هم خیلی آینده روشنی واسه این سیستم عامل های دیگه ای که نام بردین نمیبینم،درست میگم ؟
سلام.
پس با این انتظارت یگ GALAXY ACE بخر کامل نیازاتو برطرف میکنه.
از لحاظ تعداد نرم افزار و تنوع اندروید بی رقیبه. پس در خرید اندروید شک نکن.:10:
GALAXY ACE قیمتش 320 هست تو این رنج بهترین گوشی اندروید هست .

اتفاقا همه اون سیستم عامل ها کاملا پشتیبانی میشه..:40:
در کل همه سیستم عامل ها خوب هستند هر سیستم عامل مزایا و معایب خاص خودشو داره پس کاربرای خاص خودشم داره.
با توجه به نیازمون سیستم عامل و گوشی رو انتخاب میکنیم.
موفق باشید

pooria-ir
21-08-2011, 21:49
این گلکسی Ace تو اجرای نرم افزارها از نظر سخت افزاری کم نمیاره ؟
بعد اینکه میشه آپگریدش کرد به 2.3 ؟
مشکل تایپ و خوندن اس ام اس فارسی ؟
در کل ضعف خاصی داره یا نه ؟

Punisher_2008
21-08-2011, 22:57
این گلکسی Ace تو اجرای نرم افزارها از نظر سخت افزاری کم نمیاره ؟
بعد اینکه میشه آپگریدش کرد به 2.3 ؟
مشکل تایپ و خوندن اس ام اس فارسی ؟
در کل ضعف خاصی داره یا نه ؟
سلام.
نه دوست عزیز تمام نرم افزار ها مولتی رزولیشن هستن.
نه بابا نرم افزار چیه که سخت افزار بخواید:31:
بله میشه به اندروید 2.3.4 اپدیت کرد.
با گارانتی بخری خودش فارسی داره ولی بدون گارانتی باید فریمور اسیا رو نصب کنید فکر کنم برای اسیا فعلا تا 2.2 امده. به زودی 2.3 هم برای اسیا ریلیز میشه. تحقیق کن شایدم ریلیز شده.

نه ضعیف خاصی نداره اتفاقا بهترین گوشی اندروید داخل این رنج هست.
فقط همانطور که گفتم نمیتونه همه بازی های HD رو اجرا کنه که شما گفتین مهم نیست.
بازی های مثل ANGRY BIRDS و... رو اجرا میکنه . البته تعدادی از بازی های HD رو هم اجرا میکنه.
رزولیشن این گوشی HVGA هست یک رزولیشن متعادل سیستم عامل اندروید هست بازی های HD که برای این رزولیشن نوشته شده باشند روی این گوشی نصب میشه.
البته همه چیز گرافیک نیست.. خیلی از بازی ها هستند که گیم پلی فوق العاده دارند. مثل بازی ninja rush این بازی رو حتما داخل اندروید بازی کن. حجم کم ولی فوق العاده اعتیاد اور..
در ضمن سرعت بالا و ال سی دی بزرگی و با کیفیت و رزولیشن خیلی خوبی داره.
دوربینشم 5 مگاپیکسل هست و فوکوس .تشخیص لبخند و چهره هم داره. همینطور فلش LED .
دوربین های گوشی های سامسونگ همیشه خوب هستند.
فیلم برداریش خوب نیست.. وضوح QVGA هست . البته من داخل کلوپش خوندم که با اپدیت جدید سرعت فرم گوشی به 25 افزایش پیدا کرده و کلا بهبود پیدا کرده ولی در کل فیلم برداری خوبی نداره . البته زیاد چیز مهمی نیست الان گوشی من فیلم برداریش HD هست ولی استفاده زیادی نمیکنم:31:.
GPS-WIFI هم که داره.
از لحاظ نرم افزاری هم این گوشی فوق العاده هست چون سیستم عامل اندروید داره به خصوص اینکه نسخه بروز شده رو داره.

در کل گوشی خیلی خوبیه.. از خریدش پشیمون نمیشه

pooria-ir
21-08-2011, 23:27
بچه ها بین ACE و وایلد فایر S.بازهم Ace برتره ؟

pooria-ir
21-08-2011, 23:40
سلام.
نه دوست عزیز تمام نرم افزار ها مولتی رزولیشن هستن.
نه بابا نرم افزار چیه که سخت افزار بخواید:31:
بله میشه به اندروید 2.3.4 اپدیت کرد.
با گارانتی بخری خودش فارسی داره ولی بدون گارانتی باید فریمور اسیا رو نصب کنید فکر کنم برای اسیا فعلا تا 2.2 امده. به زودی 2.3 هم برای اسیا ریلیز میشه. تحقیق کن شایدم ریلیز شده.

نه ضعیف خاصی نداره اتفاقا بهترین گوشی اندروید داخل این رنج هست.
فقط همانطور که گفتم نمیتونه همه بازی های HD رو اجرا کنه که شما گفتین مهم نیست.
بازی های مثل ANGRY BIRDS و... رو اجرا میکنه . البته تعدادی از بازی های HD رو هم اجرا میکنه.
رزولیشن این گوشی HVGA هست یک رزولیشن متعادل سیستم عامل اندروید هست بازی های HD که برای این رزولیشن نوشته شده باشند روی این گوشی نصب میشه.
البته همه چیز گرافیک نیست.. خیلی از بازی ها هستند که گیم پلی فوق العاده دارند. مثل بازی ninja rush این بازی رو حتما داخل اندروید بازی کن. حجم کم ولی فوق العاده اعتیاد اور..
در ضمن سرعت بالا و ال سی دی بزرگی و با کیفیت و رزولیشن خیلی خوبی داره.
دوربینشم 5 مگاپیکسل هست و فوکوس .تشخیص لبخند و چهره هم داره. همینطور فلش LED .
دوربین های گوشی های سامسونگ همیشه خوب هستند.
فیلم برداریش خوب نیست.. وضوح QVGA هست . البته من داخل کلوپش خوندم که با اپدیت جدید سرعت فرم گوشی به 25 افزایش پیدا کرده و کلا بهبود پیدا کرده ولی در کل فیلم برداری خوبی نداره . البته زیاد چیز مهمی نیست الان گوشی من فیلم برداریش HD هست ولی استفاده زیادی نمیکنم:31:.
GPS-WIFI هم که داره.
از لحاظ نرم افزاری هم این گوشی فوق العاده هست چون سیستم عامل اندروید داره به خصوص اینکه نسخه بروز شده رو داره.

در کل گوشی خیلی خوبیه.. از خریدش پشیمون نمیشه

ممنون،نتونستم فقط به تشکر قناعت کنم :11::40:

Punisher_2008
22-08-2011, 00:00
بچه ها بین ACE و وایلد فایر S.بازهم Ace برتره ؟
سلام.
بله Ace بهتر هست.
هر دوتا یک سیستم عامل دارند.
هردو یک چیپ گرافیکی دارند.
ولی ace سی پی یو 800mhz داره ولی وایلد فایل سی پی یو 600mhz .
البته زیاد فرق نمیکنه ولی به هر حال سی پی یو قویتری داره و حتما سرعت بهتری خواهد داشت.

در ضمن ace جز پرفروشترین ها هست.

pooria-ir
22-08-2011, 01:07
من هی نکات جدید میبینم،میام اینجا میپرسم :دی

درسته که سخت افزار Ace با Gio یکیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه اینطوریه واقعا ارزش داره حدود 70 تومن بیشتر پاش پول بدم ؟ یا برم همون Gio رو بگیرم ؟
با توجه به کاربریم پاسخ بدین،ممنونم

Punisher_2008
22-08-2011, 07:28
من هی نکات جدید میبینم،میام اینجا میپرسم :دی

درسته که سخت افزار Ace با Gio یکیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه اینطوریه واقعا ارزش داره حدود 70 تومن بیشتر پاش پول بدم ؟ یا برم همون Gio رو بگیرم ؟
با توجه به کاربریم پاسخ بدین،ممنونم

سلام.
بله از لحاظ سخت افزاری یکی هستند.
به نظر من ارزش داره چون ال سی دی ace بزرگتر هست این داخل تایپ کردن و یا وبگردی حتما فاکتور مهمیه.
بعدم دوربین gio فقط یک دوربین 3.2 مگاپیکسل با فوکوس خودکاره بدون فلش.... در صورتی که ace دوربینش 5 هست ....
اگه دوربین برات مهم نیست و همین ال سی دی 3.2 اینچ رو میتونی قبول کنید gio رو بخر. از لحاظ قدرت سخت افزاری دقیقا برابر هستند.ال سی دی ace هم 3.5 اینچ هست. کلا سایز 3.2 سایز متوسط ال سی دی هست. و 3.5 سایز بزرگ. ولی کیفیت ال سی دی در gio کمی بیشتر هست چون ال سی دی کوچیکتری داره تراکم پیکسل بیشتری داره. وضوح hvga برای سایز 3.5 کمی کوچیکه.....

pooria-ir
22-08-2011, 09:24
سلام.
بله از لحاظ سخت افزاری یکی هستند.
به نظر من ارزش داره چون ال سی دی ace بزرگتر هست این داخل تایپ کردن و یا وبگردی حتما فاکتور مهمیه.
بعدم دوربین gio فقط یک دوربین 3.2 مگاپیکسل با فوکوس خودکاره بدون فلش.... در صورتی که ace دوربینش 5 هست ....
اگه دوربین برات مهم نیست و همین ال سی دی 3.2 اینچ رو میتونی قبول کنید gio رو بخر. از لحاظ قدرت سخت افزاری دقیقا برابر هستند.ال سی دی ace هم 3.5 اینچ هست. کلا سایز 3.2 سایز متوسط ال سی دی هست. و 3.5 سایز بزرگ. ولی کیفیت ال سی دی در gio کمی بیشتر هست چون ال سی دی کوچیکتری داره تراکم پیکسل بیشتری داره. وضوح hvga برای سایز 3.5 کمی کوچیکه.....

بازم مرسی از جوابت :10::11:

من چون دوربین دیجیتال خیلی خوب دارم الان دیگ واقعا به دوربین نیاز ندارم،با اون عماسی میکنم،فحه گوشی الان خودم 3 هستش که کاملا راضیم میکنه،پس این دیگه واسم زیادم هست :27:
یه سوال،رزولوشن یکیه و اینکه آیا همین رو هم میشه ارتقا داد به اندروید 2.3 ؟

و اینکه آیا کیفیت ساخت یکیه ؟ مثلا کیفیت قاب و جنس گوشی ؟ چون اختلاف قیمتشون زیاده ...

poonel
22-08-2011, 09:42
من یه تحقیقی کردم دیدم آندروید همش اینترنت میخواد. بی خیال آندروید شدم.
تو ایرون که ما اینترنت 3G نداریم آدم نباید واسه این گوشیا پول بده.

pooria-ir
22-08-2011, 10:28
من یه تحقیقی کردم دیدم آندروید همش اینترنت میخواد. بی خیال آندروید شدم.
تو ایرون که ما اینترنت 3G نداریم آدم نباید واسه این گوشیا پول بده.

میشه واضح تر توضیح بدی ؟ :blink:
یعنی چی به اینترنت نیاز داره

Punisher_2008
22-08-2011, 10:35
بازم مرسی از جوابت :10::11:

من چون دوربین دیجیتال خیلی خوب دارم الان دیگ واقعا به دوربین نیاز ندارم،با اون عماسی میکنم،فحه گوشی الان خودم 3 هستش که کاملا راضیم میکنه،پس این دیگه واسم زیادم هست :27:
یه سوال،رزولوشن یکیه و اینکه آیا همین رو هم میشه ارتقا داد به اندروید 2.3 ؟

و اینکه آیا کیفیت ساخت یکیه ؟ مثلا کیفیت قاب و جنس گوشی ؟ چون اختلاف قیمتشون زیاده ...
سلام.
بله رزولیشن هر دو hvga یا به عبارتی 340. 480 هست.
هردو به اندروید 2.3 اپدیت شدن.
کفیت ساخت هردو خیلی خوبیه ...
gio هم گوشی خوبیه. اگه تجربه اولت هست باید بگم گوشی خیلی خوبیه...
کیفیت ال سی دیش هم چون کوچیکتره تراکم پیکسلش بیشتره یکم از ace بهتر عمل میکنه.

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

منظور ایشون این هست که بازی ها و نرم افزار ها معمولا حجم زیادی دارند باید سرعت دانلودت خوب باشه.
برای سیمبین هم همینطوره من اسفالت 6 رو که 280mb بود داخل 3 روز دانلود کردم:31::31:
البته میتونید از پک های مخصوص که فکر کنم داخل همین سایت هست بخری مثلا پک بازی های gameloft ویا...
اگه بدی کافینتا با هزینه خیلی کم برات دانلود میکنند.
من فریمور انا گوشی خودمو دادن کافیت 280 mb دانلود کرد 600 تومان بیشتر نگرفت.

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

منظور ایشون این هست که بازی ها و نرم افزار ها معمولا حجم زیادی دارند باید سرعت دانلودت خوب باشه.
برای سیمبین هم همینطوره من اسفالت 6 رو که 280mb بود داخل 3 روز دانلود کردم:31::31:
البته میتونید از پک های مخصوص که فکر کنم داخل همین سایت هست بخری مثلا پک بازی های gameloft ویا...

Punisher_2008
22-08-2011, 11:26

pooria-ir
22-08-2011, 13:52

نه بابا ،من خطم 2 مگه،مشکلی از اون جهت ندارم :دی

ببخشید که خیلی سوال میکنم،بین جیو و وایلد فایر چی ؟

Punisher_2008
22-08-2011, 15:45
نه بابا ،من خطم 2 مگه،مشکلی از اون جهت ندارم :دی

ببخشید که خیلی سوال میکنم،بین جیو و وایلد فایر چی ؟
سلام.
بازم جیو از لحاظ سخت افزاری برتری داره چون هامونطور که گفتم سخت افزار gio و ace دقیقا مثل هم هست.

pooria-ir
22-08-2011, 16:59
بچه ها نظرتون در مورد Lg optimus one هم بگین

درسته 600 مگا هستش،اما از نظر ساپورت کدک فک کنم وضعیتش بهتر از جیو هست،فیلم برداریشم VGA هستش

نظرتون رو بفرمایین،در مقایسه با جیو

Mig33
22-08-2011, 17:19
ماشا.الله این تاپیک رو همینجوری پیش ببری میرسی به گالکسی اس :31::46:

P I R A N H A
22-08-2011, 18:59
جیو با اپدیت vgaمیگره

pooria-ir
22-08-2011, 19:34
از بقیه جهات چی ؟ کدومشون تو یه مقایسه همه جانبه بهتره ؟
بعد اینکه کدوماشون جاوا ساپورت میکنن

P I R A N H A
22-08-2011, 20:10
جیو بهتره درکل از اپتیموس وان