PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | خــرید گــوشـی تـا سـقـف 360 تــومـن |

HESAM_5700
20-08-2011, 11:41
سلام ...

یه گوشی میخوام حداکثر بودجه 360 هزار تومن ...

تاچ خوب و در صورت امکان مولتی تاچ .... سیستم عامل آندرویید یا وین فون ( ترجیهاً آندرویید ) ..... سخت افزار خوب برای اجرای بازی های اچ دی .... زیبایی و اینا :دی

X10 یکی از گزینه ها هست اما یکمی فکر کنم گرافیکش و رمش کم میاد برای بازی های اچ دی !

قیمت مدلی که ذکر میکنید هم بگید خواهشا ً : دی

شــاد بـــاشــید ! :40:

pour-homme
20-08-2011, 15:08
به فکر اندورید باشی بهتره تا وین فون در هر صورت HTC 7Mozart انتخاب خوبیه
برای اندروید هم بهتره صبر کنی چون ممکنه تا 400 بتونی در آینده LG Optimus Black P970 بگیری یا قیمت Sony Ericsson XPERIA mini پاینن تر بیاد
برای در حال حاضر هم Sony Ericsson XPERIA mini یا samsung Galaxy Ace

Punisher_2008
20-08-2011, 15:14
سلام.
x10 رو بیخیال شی بهتره.
چون اول اینکه یکم دیگه قدیمی شده. البته هنوز جز بهترین ها هست.
ولی با این قیمت گزینه های بهتری رو میتونی بخری.
بهترین گوشی هایی که تو این رنج قرار داره و با انتظارت سازگاری داره رو میتنی از بین اینها انتخاب کنی:

HTC MOZART
خب اگه بازی برات مهمه از ویندوز فون میتونی HTC موزارت بخری.
خب میدونی که سیستم عامل ویندوز فون 7 داره .
بازی های HD هم زیاد داره مثل اندروید.
یکی از خصوصیات خوب گوشی های ویندوز فون 7 اینه که همگی سخت افزار و رزولیشن برابری دارند یعنی
همه بازی ها روی همه گوشی ها قابل اجرا هست. ( به قول معروف به دلت نمیمونه هر بازی بیاد نصب میکنی)
از لحاظ رابطه کاربری ساده و راحتی داره..
ولی فعلا ویندوز فون 7 محدودیت های زیادی داره ببین اگه میتونی با محدودیت هاش کنار بیای این گوشی رو بگیر .
البته ناگفته نماند خیلی از محدودیت ها با اپدیت حل میشه.
من میخواست تروفی رو بگیرم ولی با این محدودیت ها من نتوستم کنار بیام.
از لحاظ نرم افزاری وضعیت خوبی داره فکر نکنم مشکلی از این لحاظ پیدا کنید.

مشخصات:
• صفحه نمایش لمسی 3.7 اینچ LCD با وضوح 480 x 800)WVGA پیکسل) و 16 میلیون رنگ
• پشتیبانی از چهار باند GSM/GPRS/EDGE و دو باند 3G با (7.2Mbps) HSDPA و (2Mbps) HSUPA
• سیستم عامل Windows phone 7
• پردازنده 576 RAM ، 1GHZ Snapdragon و 512MB ROM
• دوربین 8 مگاپیکسل با کانون اتوماتیک ، فلش Xenon ، geotagging و قابلیت فیلمبرداری در وضوح 720P در 25fps
• 8GB حافظه داخلی
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری
• پورت استاندارد microUSB (شارژ)
• ارتقاء صوتی SRS و Dolby Mobile
• کیفیت صوتی بسیار خوب
• Wi-Fi b/g/n
• بلوتوث 2.1 با A2DP
• شتاب سنج برای چرخش اتوماتیک صفحه نمایش
• ویرایشگر مستندات Office
• ادغام فیس بوک و سرویس های Cloud
• گیرنده داخلی A-GPS
• رادیو FM استریو با RDS
• HTC Hub و نرم افزارهای اختصاصی HTC
• قابلیت تبدیل صدا به متن

------------------------------------------------------
NOKIA C7
تو این رنج از نوکیا هم میتونی گوشی انتخاب کنید
من این گوشی رو ندارم ولی C6-01 دارم همه چیش مثل همین هست فقط از لحاظ سایز ال سی دی و حاظه داخلی باها متفاوت هستند. در ضمن با C7 کار کردم.
سیستم عامل نوکیا همانطور که میدونی سیمبین هست.
البته نه اون سیمبینی که روی 5800 و... دیدین
این گوشی سیمبین 3 هست که حدود 2 روز پیش به سیمبین ANNA اپدیت شد و تغیراتی مهم کرد.
تا اخر امسال یک اپدیت خیلی مهمتر هم برای سیمبین میاد به اسم Belle که دیگه رابطه کاربری سیمبین متحول میشه.
سخت افزارش از گوشی بالایی ضعیفتر هست ولی سیستم عامل خیلی سبکی داره که باعث پردازش عالیش میشه.
مثل گوشی های ویندوز فون 7 . گوشی های سری 3 سیمبین یا سیمین انا. همگی سخت افزار و رزولیشن برابری دارند.
یعنی همه بازی های HD رو اجرا میکنند. معمولا سازنده های بازی ها بازی هارو برای یک سیستم عامل خاص عرضه نمیکنند.
من قبلا اندروید داشتم الان سیمبین دارم همه بازی های HD اندروید رو داخل سیمبین پیدا کردم مثل asphalt 6.avatar.hero of sparta.taransformes.PES 2011.GT Racing. dungeon hunter. و سری زیبای بازی angry birds . البته همین بازی ها برای ویندوز فون 7. اندروید و بادا هم هست.
از لحاظ گرافیکی تفاوتی بین نسخه سیمبین ویا اندروید ویا ویندوز فون نیست اگه باشه به خاطر کیفیت ال سی دی و رزولیشن هست چون زرولیشن ویندوز 7 بیشتر هست بعضی از بازی هارو کمی شفاف تر و بهتر اجرا میکنه
یعنی این گوشی مثل گوشی بالایی توانایی اجرا همه بازی های HD و گرافیکی رو داره.
از لحاظ نرم افزار سیمبین رو همه میشناسید ارشیو بزرگی از نرم افزار داره که هر نرم افزاری که بخوای راحت گیر میاد.

مشخصات:
• پشتیبانی از چهار باند GSM/GPRS/EDGE و پنج باند نسل سوم با 10.2Mbps HSDPA و 2Mbps HSUPA
• ساختار باریک با قطر 10.5 میلی متر
• صفحه نمایش لمسی خازنی 3.5 اینچ AMOLED با وضوح 640 x 360 پیکسل و 16 میلیون رنگ
• دوربین 8 مگاپیکسل با کانون ثابت ، دو فلش LED و قابلیت فیلمبرداری در وضوح 720P در 25fps با geotagging و تشخیص چهره
• نسخه 3 سیستم عامل سیمبین
• پردازشگر 680MHz ARM 11 processor, Broadcom BCM2727 GPU
• Wi-Fi 802.11 b/g/n
• خروجی تلویزیون (SD)
• گیرنده GPS با پشتیبانی A-GPS و مسیریابی رایگان با راهنمای صوتی
• قطب نمای دیجیتال
• 8GB حافظه داخلی و محل کارت حافظه microSD
• برطرف کردن نویز فعال با میکروفن اختصاصی
• پشتیبانی ویدئوی Divx و XviD
• حسگر Proximity و شتاب سنج داخلی
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری
• رادیو FM استریو با RDS و فرستنده FM
• پورت microUSB با پشتیبانی USB On-the-go
• پشتیبانی جاوا و Flash در مرورگر وب
• نسخه 3.0 بلوتوث استریو
• کیفیت صوتی عالی
• فرمان های صوتی و شماره گیری هوشمند

--------------------------------------------------------

samsung wave s8500

خب اینم یک گوشی با سیستم عامل بادا.
من این گوشی رو نداشتم ویو 723 داشتم.
ولی شخصا زیاد با ویو 1 یا همین 8500 کار کردم.
گوشی فوق العاده ای هست. سیستم عامل بادا سیستم عامل ساده و راحتی هست.
خب این گوشی و ویو 2 قویترین گوشی در سیستم عامل بادا هستن سخت افزار و رزولیشن بالایی دارند .
از لحاظ بازی این گوشی هم تمام بازی های HD و گرافیکی رو اجرا میکنه.
حتی بعضی از بازی ها کیفیتش از اندروید و سیمبین هم بیشتر بود!!! اینو شخصا خودم مقایسه کردم
البته ریخت بازی و نرم افزار کمی مشکل هست چون بازی ها و نرم افزار رو فقط از مارکت میتونید دانلود کنید
و بازی های گرافیکی رو باید -- کنید که با نصب فریمور -- شده راحت میتونید دانلود کنید. کار سختی نیست.
از لحاظ نرم افزاری چون سیستم عامل نوپایی هست نرم افزار کاربردی خیلی خیلی کم هست
از لحاظ نرم افزار باید بیشتر به جاوا این گوشی تکیه بدی تا سیستم عامل خودش.
البته زیاد احتیاج به برنامه خاصی نخواهید داشت مثلا اجتیاجی به مدیا پلیر نخواهید داشت این گوشی خودش به طور پیشفرض
فرمت های DIVX هم میخونه ( مثل C7)
در ضمن به تازگی ورژن جدید سیستم عامل بادا هم عرضه شده بادا 2 نام داره.
البته الان به صورت بتا عرضه شده. به زودی نسخه فول میاد.
تغیرات زیادی کرده و خیلی عالی شده
این سیستم عامل اینده خیلی خوبی رو پیش رو داره.

مشخصات:
صفحه نمایش لمسی خازنی 3.3 اینچ Super AMOLED با وضوح WVGA (480 x 800) ، سطح ضد خش و پشتیبانی از ورودی Multi-touch
• قاب فلزی باریک و مقاوم (10.9 میلی متر)
• سیستم عامل Bada با Samsung Apps
• پردازشگر 1GHZ براساس ARM Cortex 8
• پشتیبانی از چهار باند GSM با دو باند 7.2Mbps HSDPA و 2Mbps HSUPA
• ارتباط Wi-Fi 802.11 b/g/n با پشتیبانی WPS و نرم افزار Wi-Fi Tethering
• گیرنده داخلی GPS با پشتیبانی A-GPS ، قطب نمای دیجیتال ، Mobile Navigator سامسونگ
• دوربین 5MP با کانون اتوماتیک ، کانون لمسی ، geotagging ، تشخیص چهره ، لبخند ، چشمک ، فلش LED و قابلیت فیلمبرداری در وضوح 720P در 30fps
• 390MB حافظه موجود برای کاربر ، 1GB حافظه برای نرم افزارهای Bada و 550MB برای پیام
• محل کارت حافظه microSDHC
• پورت استاندارد MicroUSB و بلوتوث 3.0 با A2DP
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری و خروجی تلویزیون
• رادیو FM استریو با RDS و ضبط FM
• مرورگر Dolphin 2.0 سامسونگ براساس Webkit با پشتیبانی کامل Flash
• پشتیبانی YouTube Client ، Facebook و Twitter
• پشتیبانی ویدئویی Divx/XviD
• کیفیت صوتی عالی

---------------------------------------------------------------------------------------------
GALAXY ACE
این یک گوشی اندرویدی خوب داخل این رنج.
خب قیمت این گوشی حدود 330 تومان هست .
گوشی خوبیه.
سیستم عامل اندروید معمترین ویژگیش هست.
سیستم عامل فوق العاده که از ویژگی های عالیش مثل رابطه کاربری بسیار زییا . سرعت بالا و تنوع نرم افزار خیلی زیاد .( از سیمبین و ویندوز فون 7 تنوع نرم افزاری بیشتری داره)
خب سیستم عامل اندروید برعکس ویندوز فون 7 و سری سیمبین 3 گوشی های زیادی هستند با سخت افزار مختلف. رزولیشن مختلف و حتی نوع پردازنده مختلف.
این گوشی رزولیشن خوبی داره سخت افزار خوبی هم داره ولی نمیتونی همه بازی های hd رو اجرا کنید
تقریبا 50% بازی هارو اجرا میکنه .
اکثر بازی های HD اندروید سخت افزار قویتری رو مطلبند و همینطور زرولیشن بالاتری که در این گوشی با بعضی بازی ها مشکل اجرا نشدن. بیرون زدن بازی از صفحه یا بعضی هم با لگ اجرا شده رو داشته باشی.
این گوشی بازی هایی که به وضوح HVGA هست میتونه اجرا کنه
از لحاظ ساپورت بازی اصلا به گوشی های بالای نمیرسه
ولی از لحاظ نرم افزاری ...
چون سیستم عامل اندروید داره و این سیستم عامل ارشیو بزرگی از نرم افزار داره همینطور تنوع زیادی در انتخاب نرم افزار.
از لحاظ نرم افزار از هر 3تا گوشی بالا برتر هست...
اگه زیاد برنامه برات مهم نیست پیشنهاد میکنم بین گوشی های بالا یکی رو انتخاب کنید.
چون تنها برتری و مهمترین برتریش داشتم سیستم عامل اندروید هست.
البته ویندوز فون و سیمبین هم برنامه زیاد دارند ولی نه به اندازه اندروید یعنی مشکل خاصی پیدا نمیکنید

مشخصات:
• پشتیبانی از چهار باند GSM و دو باند 3G با 7.2Mbps HSDPA
• صفحه نمایش لمسی خازنی 3.5 اینچ TFT با وضوح 320 x 480)HVGA پیکسل) و 16 میلیون رنگ
• پردازنده Adreno 200 GPU ، 800MHZ ARM 11 ، تراشه 278MB RAM ، Qualcomm MSM7227 موجود برای کاربر
• نسخه 2.2 (Froyo) آندروید با منوی Touchwiz 3.0
• ورودی متن Swype
• دوربین 5MP با کانون اتوماتیک ، فلاش geotagging ، LED و تشخیص چهره و لبخند با قابلیت فیلمبرداری در وضوح QVGA در 15fps
• محل کارت حافظه microSD تا 32GB (کارت 2GB در جعبه گوشی)
• Wi-Fi 802.11 b/g/n و DLNA
• GPS با A-GPS و قطب نمای دیجیتال
• پورت microUSB (شارژ) و نسخه 2.1 بلوتوث استریو
• سوکت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری ارتقاء صوتی DNSe
• رادیو FM با RDS
• ویرایشگر مستندات
• File manager از پیش نصب شده
• فروشگاه نرم افزاری سامسونگ با نرم افزارهای جدید رایگان
• شتاب سنج و حسگر Proximity

ehsan_update
20-08-2011, 15:31
تو این رنج قیمت به نظر من موتورولا دیفای گزینه خوبیه! من اکثر بازی های HD رو بدون مشکل روش اجرا کردم، آخرین ورژن آندروید هم به صورت کاستوم براش موجوده و با آپدیت اون cpu 1gig اور میشه. در کل گوشی خوبیه اگه دوربین زیاد برات مهم نیست. چون دوربینش متوسطه.
زیبا و خوشدسته، ضد آب، ضد خش ، ضد گرد و غبار هم هست.
به نظر من بیخیال وین فون و سیمبین شو، چون آندروید یه چیز دیگست...

HESAM_5700
20-08-2011, 22:28
ممنون از دوستان
ديفاي كه فكر كنم گرون تر از بودجه ماست ! اما توي موارد پست ٣ از قيافه ي galaxy ace وmozart خوشم اومده اما c7 خيلي بده طراحيش !! موزارت به نظرم يكم قديميه ! نه؟! بعدم وين فون بازي و برنامه هاش كمتر از اندروييد ! پس ميمونه گلكسي ace ... براش بازي و برنامه زياد هست ؟! من چون ios داشتم نميتونم بدون بازي و برنامه امورات بگزرونم :31:
Nexus one چطور ؟! خوبه؟؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk .

P I R A N H A
20-08-2011, 22:43
نکسوس وان خیلی عالیه سخت افزار قوی +جدیدترین اپدیت

.:PAR3A:.
20-08-2011, 22:45
حسام گلکسی ایس به نظر من خیلی چرته... من X10 رو ترجیح میدم...
نکسوس وان بدون شک از همشون قوی تره... 1گیگا سی پی یو و 512مگا رم... البته نمیدونم چند در میاد ، ولی حدود 370 باید باشه...

HESAM_5700
20-08-2011, 23:37
قيمت دقيق nexus one چنده ؟! ساپورت نرم افزار و بازيي خوبي داره ؟!

ممنون

Sent from my iPod touch using Tapatalk .

P I R A N H A
21-08-2011, 00:59
ساپورت خوب نداشته باشه:18: اینو همه جوره ساپورت میکنه گوگل

behnaam
21-08-2011, 09:28
دوستان میشه یک راهنمایی بدید بین nexus one و desire که انگار برادر همدیگه اند کدوم صرفه خرید داره؟ و قیمتاشون چقدره؟و تو رده قیمتی خودشون چیز مناسب تری هست؟
چون galaxy sl که پیشنهاد دادید دیجی کالا قیمت 500 زده براش و اگر دو گوشی بالا یی زیر 400 باشند خیلی تفاوت قیمتی دارند.

falax
21-08-2011, 10:22
دوستان میشه یک راهنمایی بدید بین nexus one و desire که انگار برادر همدیگه اند کدوم صرفه خرید داره؟ و قیمتاشون چقدره؟و تو رده قیمتی خودشون چیز مناسب تری هست؟
چون galaxy sl که پیشنهاد دادید دیجی کالا قیمت 500 زده براش و اگر دو گوشی بالا یی زیر 400 باشند خیلی تفاوت قیمتی دارند.

دوست عزیز دیجی کالا که قیمتاش از بازار یه بیست سی تومنی گرونتره و کلا" قیمت بازار نیست از بین دو گزینه که خودت گفتی هم نکسوس وان به خاطر پشتیبانی خیلی بهتری که داره و خواهد داشت از هر لحاظ انتخاب بهتری هستش.

behnaam
23-08-2011, 09:48
دوست عزیز دیجی کالا که قیمتاش از بازار یه بیست سی تومنی گرونتره و کلا" قیمت بازار نیست از بین دو گزینه که خودت گفتی هم نکسوس وان به خاطر پشتیبانی خیلی بهتری که داره و خواهد داشت از هر لحاظ انتخاب بهتری هستش.

بله.دیجی کالا که کمی گرونتر می فروشه.اما به نمایندگی سامسونگ سر زدم و گفت هردوی این گوشی ها دیگه تولید نمیشن و ما نمیاریم.تو بازار هم که desire داشتند سفیدش 500 به بالا و قهوه ای 460 بود!!:41:
من نمیدونم بازار اهواز با تهران انقدر تفاوت قیمت داره؟؟